Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 134 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8509316 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Kalyoncu

Kadroda bulunmalı zaten ama yedek olarak. Beck şampiyon takımın sağ beki. Ama geçen senedeki formundan uzakta. Gerçi geçen seneki formunda olsada gg'yi kesemez
Gs maçındaki gökhan gönül beckten formayı alamaz. He oynadıkça açılır inşallah benimde tek güvencem geçmiş sezonlarda formunu sonradan yakalaması. Bide önünde q7 varken orada oynayan sağ bekin işi çok zor çünkü adam senin kademene girermi koşarmı felan kestiremiyosun.

Çevrimiçi 38life

Puan endişesi olmadan Besiktasi seyretme hazzını yasamak varken yedek + paf karışımı takımı ligin liderini 2-1 yendi ama kötü oynadı diye eleştirmenin kafasına varmak isterdim.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı tangaz

Abi bizim kanatlar çok sorunlu yalnız kerimden hiç umudum yok, şenol hocanında arastan hiç umudu yok, Q7 hiç iyi değil, Olcay formsuz 4 orta saha + taliscayla mı oynasak acaba atiba inler tolgay oğuzhan talisca nasıl olur

caner ve gg varken mantıklı olabilir gibime geldi ama bak gene herkesi gömmüşsün sonra birilerini rahatsız edersin boşboş konuşmuş olursun dostum.  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Kalyoncu

Abi bizim kanatlar çok sorunlu yalnız kerimden hiç umudum yok, şenol hocanında arastan hiç umudu yok, Q7 hiç iyi değil, Olcay formsuz 4 orta saha + taliscayla mı oynasak acaba atiba inler tolgay oğuzhan talisca nasıl olur

Ben sistemi bozma taraftarı değilim ama bu formsuzlukları devam ederse 4-3-3 denenir.

Çevrimiçi 38life

Gs maçındaki gökhan gönül beckten formayı alamaz. He oynadıkça açılır inşallah benimde tek güvencem geçmiş sezonlarda formunu sonradan yakalaması. Bide önünde q7 varken orada oynayan sağ bekin işi çok zor çünkü adam senin kademene girermi koşarmı felan kestiremiyosun.
Beck Geçen sezondan çok uzakta. Gökhan Gönül'un Gs maçındaki oyunu beckin herhangi bir maçındaki oyunundan daha kötü değildi bana göre. Gökhan gönüle kafadan eksi puan Beck'e ise kafadan + puan veriyorsunuz. Buyuzden pek sağlıklı bir tartışma mümkün değil

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

caner ve gg varken mantıklı olabilir gibime geldi ama bak gene herkesi gömmüşsün sonra birilerini rahatsız edersin boşboş konuşmuş olursun dostum.  :bandit:
Onların sorunu biz burada daha iyinin peşindeyken onlar düşünsün abi

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Ben sistemi bozma taraftarı değilim ama bu formsuzlukları devam ederse 4-3-3 denenir.
Aynen sistem işlemiyorsa başka varyasyonlar denemeliyiz, açıkçası törenin dönmesini istiyorum...

Çevrimiçi 38life

Gömücüleri iyi rahatsız etmişiz demek. Sızlanma sesleri geliyor arkadan arkadan...

Çevrimdışı Kalyoncu

Beck Geçen sezondan çok uzakta. Gökhan Gönül'un Gs maçındaki oyunu beckin herhangi bir maçındaki oyunundan daha kötü değildi bana göre. Gökhan gönüle kafadan eksi puan Beck'e ise kafadan + puan veriyorsunuz. Buyuzden pek sağlıklı bir tartışma mümkün değil
Otobandı o kanat bruma gitti gitti geldi. Gökhan önce şu sakatlık sorununu hallederse oynar heralde.

Çevrimiçi 38life

Eleştiri denen şey mantık varsa olur. Mantıksızca geyik muhabbeti gibi yapılan yorumlar boş konuşmadır. Eleştiriyi biz de yapıyoruz ama Marcelo gol atıyor diye takımda ayağı en iyi olan futbolcu demiyoruz. Yorum ile SaçmalıYorum arasında fark var...

Çevrimdışı Orhan_

Bütün konuşmalar burda :) Siz kendinizle çelişiyorsunuz ilk önce yazdıklarınıza bakın...

Bir şeyleri kalın yazınca bu senin haklı olduğun anlamına gelmez. Yazdıklarımla çelişen hiçbir şey olmadığını zaten anlatmıştım sana ama idrak ile ilgili yaşadığın sıkıntıdan dolayı fazla uzatmak istemiyorum. Gerçekten çelişen bir şey yok. İki dakika daha fazla düşün. Ben sırf çeliştiğini iddia ettiğin için biraz daha düşündüm. Benim için sen de yap :D. Ayır o vakti...

Çevrimdışı cursedofdragon

Bu multi alintiyi nasi yabiyonuz ya cok merak ediyorum

tek tek abi.

Çevrimdışı Orhan_

Bu multi alintiyi nasi yabiyonuz ya cok merak ediyorum

Abi sen multi alıntıyla galiba gömme işini bir kerede halletmek için istiyorsun :D. Ağır gelmesin bize :D

Bir şeyleri kalın yazınca bu senin haklı olduğun anlamına gelmez. Yazdıklarımla çelişen hiçbir şey olmadığını zaten anlatmıştım sana ama idrak ile ilgili yaşadığın sıkıntıdan dolayı fazla uzatmak istemiyorum. Gerçekten çelişen bir şey yok. İki dakika daha fazla düşün. Ben sırf çeliştiğini iddia ettiğin için biraz daha düşündüm. Benim için sen de yap :D. Ayır o vakti...

Ben vakit ayırmaya gerek görmüyorum saniyesinde algılıyabiliyorum :) Siz biraz daha vakit ayırmaya devam edin ben film izlicem  :ok:

Efsaneler ölmez şekil değiştirir..

Çevrimdışı cisse557

℅100 katılıyorum. Okadar boş konuşuluyor ki insanın cevap veresi bile gelmiyor. Okuyup iç geçirmekle yetiniyorum.

Marcelo gol atıyor - takımda en iyi ayağı olan futbolcu

Takım hazırlık maçında yan top yapıyor - Rezalet oynuyoruz.

Kerim dikine deneyip top kaptırıyor - Kerim 5 para etmez.

Karambol gol yiyoruz yedek kadro var defansta - Defansimiz yine çok kötü.

Takım yedek + A2 karışımı ile sahada - Neden yan top yapılıyor ileri pas yapamıyoruz

Okadar anlık ve hiçbir temeli olmayan şeyler yazılıyor ki insan birşey diyemiyor.

Bir de öyle bir kitle var ki sanki Beşiktaşa sövmek için fırsat kolluyorlar. Bu nasıl bir şeydir anlamıyorum.
Demek boş konuşuluyor dolu dolu konuşan ulema abicigim. Ya gözünüz kör ya da başka maçları izliyorsunuz sezon başından beri geçen seneye göre daha ağır daha çok yana daha çok uzun top oynuyoruz. Keşke şu değerlendirmeleri hazırlık maçı için yapılmadığını anlayabilseniz.
Keşke 3 yıldır Kerim'de gelisme olmadığını vurgulamak istediğimizi 5 top kaybına baglamadigimizi anlayabilseniz.
Keşke geçen sene Akhisar maçından sonra buralar yangın yerine donmusken şampiyonuz rahat olun diyen adamlara takıma sallamak için fırsat kolluyorlar diyerek milletin önüne atmasaniz.
Dört gözle içi dolu dolu yazılarınızı bekliyoruz. Saygılar.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

℅100 katılıyorum. Okadar boş konuşuluyor ki insanın cevap veresi bile gelmiyor. Okuyup iç geçirmekle yetiniyorum.

Marcelo gol atıyor - takımda en iyi ayağı olan futbolcu

Takım hazırlık maçında yan top yapıyor - Rezalet oynuyoruz.

Kerim dikine deneyip top kaptırıyor - Kerim 5 para etmez.

Karambol gol yiyoruz yedek kadro var defansta - Defansimiz yine çok kötü.

Takım yedek + A2 karışımı ile sahada - Neden yan top yapılıyor ileri pas yapamıyoruz

Okadar anlık ve hiçbir temeli olmayan şeyler yazılıyor ki insan birşey diyemiyor.

Bir de öyle bir kitle var ki sanki Beşiktaşa sövmek için fırsat kolluyorlar. Bu nasıl bir şeydir anlamıyorum.
Marcelo nun ayagi duzgun diyenlerden biri oldugum icin uzerime alınıyorum

Ben bunu simdi soylemiyorum gecen seneden beri söylüyorum ayaklari cok duzgun Marcelonun diye , Adam yeri geldiğinde orta sahaya kadar cikarak top dagitiyor yeri geldimi gidip Golunu atip geliyor hee bizim seviyemiz icin yeterli mi ? Degil ama idare ediyor cok da kotu bir oyuncu değil benim gözümde
[ Son Düzenleme: 09 Ekim 2016, 19:48:47 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

2. golden önce Atınç'ın verdiği pas güzeldi :claps:

Öyle ahım şahım bişey değil ama bizim(Türk futbolu) düz stoperleri düşününce bu bir özellikmiş gibi duruyor.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 09 Ekim 2016, 19:48:01
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Ne demiş Mark Twain "Asla bir aptalla tartışmayın. Önce sizi kendi seviyesine çeker ve sonra tecrübesiyle sizi yener". Çok haklı :D.

Buda etkili bir laf abicim  :biggrinking:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

2. golden önce Atınç'ın verdiği pas güzeldi :claps:

Öyle ahım şahım bişey değil ama bizim(Türk futbolu) düz stoperleri düşününce bu bir özellikmiş gibi duruyor.
Atınç zor oynar rholdofo biraz daha toparlamış geldi bana

Çevrimdışı mylife1903

Marcelo nun ayagi duzgun diyenlerden biri oldugun icin uzerime alınıyorum

Ben bunu simdi soylemiyorum gecen seneden beri söylüyorum ayaklari cok duzgun Marcelonun diye , Adam yeri geldiğinde orta sahaya kadar cikarak top dagitiyor yeri geldimi gidip Golunu atip geliyor hee bizim seviyemiz icin yeterli mi ? Degil ama idare ediyor cok da kotu bir oyuncu değil benim gözümde
cOk sakar adam. Yoksa kotu futbolcu degil, sakarlik var ustune sansizlik da var bence. Defans oyuncusu ile kaleci az balli olacak
Kesin istatistigi bilmiyorum ama ortalama 20-25 kornerde bir gol oluyordur, bu kadar yil futbol izliyoruz. Kornerler cok tehlikeli degildir ama bu marselo arkadas kornere vurunca o top giriyor kaleye. Ayni ismail gibi gereksiz bir faul yapar, ordan sabaha kadar kesseler belkimbir sefer gol olur o top geliyor bizim kaleye giriyor.
Defans oyunculari net oyuncu olacak, keya gibi her topu taca vursun demiyorum ama sonuc odakli oynamali defans oyuncusu ha sen bir zagoysan devamli pozitif futbol oyna marcelojan yok zago degilsen temiz oyun oynayacaksin.
Rodolfo mesela daha bi boyle stoper gibi duruyor onun da eksikleri var tabii.
Bir tane iyi, net, takimi cekip cevirecek general defans oyuncusu lazim bize.
Alalim su raketciyi yaaa 6-7 sene puro iceriz keyiften
Biktim kaderden sigara icmekten

Çevrimdışı Orhan_

Buda etkili bir laf abicim  :biggrinking:

Çok üzerine düştüğüm şeyler değildir ama bazen cuk diye oturuyor :D. Bu da iyi bir tarifmiş =).

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

@mylife1903 abi sscb kökenli adam olmaz diyorsun raketçiyi istiyorsun yarmolenkoyu alalım bende onu istiyorum

Çevrimiçi Mehmet57

Devre arasi keske Mariano icin teklif yapsak Real'e. Castilla'da gol olup yagdi gecen sezon. A takimda Morata ve Benzema varken zaten sans bulamaz. Cok buyuk patlama yapacak.

Keske kulube ulastirsaniz santrofor ararken

Çevrimdışı mylife1903

@mylife1903 abi sscb kökenli adam olmaz diyorsun raketçiyi istiyorsun yarmolenkoyu alalım bende onu istiyorum

Raketci her turku olur. O cocuk ya juventusa gidecek ya intere 2seneye. Gelir, kalirsa basimizin ustunde yeri var yok iki sene sonra italya derse 20milyon deriz bizde. Istisna gozum, istisna sheva gibin o

Etiketler: