Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 36 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8636500 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Stoperde sakar şakir de gol atma potansiyeli var bu Marcelo nun Abu dan daha golcü  :D
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı b.damatoglu

Marcelo takımda Talisca ile birlikte topa en iyi vuran oyuncu

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Marcelo yazdi

Adamin ayaklari gercekten cok düzgün takimda en iyi sut atan oyunculardan biri
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı MUSTAFA_

Attığımız her gol jeneriklik  :evillol:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Kartal Ç

Marcelo takımda Talisca ile birlikte topa en iyi vuran oyuncu

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Marcelonun şutu atibada da olsaydı keşke.

Çevrimdışı OrhanAker

5dk kalmış zaten marcelo hamza niye giriyor :alala: madem girecek biraz erken alsaydınız.
Hasss.. :D :D adam orta sahada oynuyor ve ilk pozisyonunda gol yaptı.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

5dk kalmış zaten marcelo hamza niye giriyor :alala: madem girecek biraz erken alsaydınız.
Ahahajjaja

Çevrimdışı cisse557

ben 35 yaşında ki bir oyuncu için kerim frei+ bir miktar para.

Başkanın söylediği gibi vermek enayiliktir.Kerim frei'in alıcıları var EPL'den 3-5 milyon € satarız daha iyi.
Bir miktar para ver demedim zaten. Ayrıca Kerim için Epl'de 5 milyona alıcısı olduğuna inanacak kadar saf değilim.

Çevrimdışı OrhanAker

Çevrimdışı Orhan_

yedeklerle oynuyoruz alt yapıdan çocuklar oynuyor kötü oynuyorduk rezil oynuyoruz diyorsunuz ?

Rezil oyunun sebepleri yok demiyorum ki  zaten :D.  Ama bu sebepler rezil oynadığımız gerçeğini değiştirmiyor.

Çevrimdışı OrhanAker

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bir miktar para ver demedim zaten. Ayrıca Kerim için Epl'de 5 milyona alıcısı olduğuna inanacak kadar saf değilim.
5 milyonu bırak bence 3 bile zor dökülüyor adam...

Çevrimiçi Kapkarakartal

Golden sonra birde 40-50 metre ters kanada tam ayağa top attı yeni 10 numaramız hayırlı olsun Marcelo  :evillol:

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 09 Ekim 2016, 17:58:22
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Gençler'den umudumuz var .... Bu maçta daha ıyı belli oldu.  :claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı cursedofdragon

sen ver demedin de eto'nun istediği oymuş başkan kendi ağzı ile söyledi kerim frei + bi miktar para diye. ?

İnanıp inanmamak sana kalmış biraz takip edersen görürsün.Eski klübü fulham istiyor.

Çevrimdışı cisse557

5 milyonu bırak bence 3 bile zor dökülüyor adam...

Şu forumda şu Kerim için 2 milyon verecek zor çıkar. Yıllarca Beşiktaş'ın oyuncusu sahip çıkalım anlayışı oldu. Ben artık bu anlayışı bıraktım. Hak edeni, mücadele edeni, kendini geliştirmek için çabalayani desteklerim. Ne Kerime hadi aslanım derim ne Necipe. Bedava oynamıyor bunlar.

Çevrimdışı cursedofdragon

Rezil oyunun sebepleri yok demiyorum ki  zaten :D.  Ama bu sebepler rezil oynadığımız gerçeğini değiştirmiyor.

rezil oynarken bile yeniyoruz bide bu açıdan bak o zaman ne diyeyim.

Takımda ki 11'e baksanız aslında sizde görüceksiniz de bu 11 ile çok şeyler bekliyorsunuz.

Çevrimdışı cisse557

sen ver demedin de eto'nun istediği oymuş başkan kendi ağzı ile söyledi kerim frei + bi miktar para diye. ?

İnanıp inanmamak sana kalmış biraz takip edersen görürsün.Eski klübü fulham istiyor.
Takip etmediğimi nerden çıkardın bilmiyorum ama Fulham Kerimi alsın sana forma alacağım söz.

Çevrimdışı Yasin02

Aquila non capit muscas.

Çevrimdışı Orhan_

rezil oynarken bile yeniyoruz bide bu açıdan bak o zaman ne diyeyim.

Takımda ki 11'e baksanız aslında sizde görüceksiniz de bu 11 ile çok şeyler bekliyorsunuz.

Abicim şu hazırlık maçından bir beklentim yoktu benim zaten. Yenip yenmemek dahi önemli değil. Futbolcular formaya alışsınlar, kondisyonlarını korusunlar, yedeklere şans gelsin, sakatlar maç kondisyonu yakalasın vs. yeterli. Neden abartıyorsun :D? Kötü oyunun sebebini, sahadaki 11'de kimlerin olduğunu görmediğimi düşünme. Farkındayım. Basit bir tespit sadece o. O kadar önemseme.

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Herkes ne mükemmeliyetmiymiş arkadaş.

Burda hergün herkes herşeyi gömüyor , mutlu olan ve olumlu konuşan kimseye rastlamadım.

Tam boş muhabbet yeri oldu burası.

Çevrimiçi Mehmet57

Maci izleyemedim beyler. Biri ozet gecebilirmi? Kimler iyiydi?

Çevrimiçi 38life

17-18 yaşında olmasına rağmen güvn veriyor.

Yediği gol'de de hatası yok yine arka direk bomboş bırakıldı ve yine beck.

Çıkartıyordu pozisyonu.
Beck defansif olarak Gökhan Gönülden çok daha kötü maalesef.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

üzülerek söylüyorum ki 20 yaşındaki oyuncu medet umulacak genç oyuncu değildir.
Bu maçta Oğuzhan Aydoğan'ın oynamasını beklerdim.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Beck defansif olarak Gökhan Gönülden çok daha kötü maalesef.
Söylediğimiz zaman kotu oluyoruz :bandit:

Gg Defansif olarakta Beckin cok önünde gercek bu !
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Etiketler: