Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 22 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8636156 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı doganay

Marcelo ve Tolga şunu beğenmedi:

Jimenez'in yedeği Mitroglou'nun bu akşam attığı gol:

Mitroglou bal hakkini bu macta kullanmis , bizim macta atamaz artik  :D

Çevrimdışı cursedofdragon

Marcelo ve Tolga şunu beğenmedi:

Jimenez'in yedeği Mitroglou'nun bu akşam attığı gol:

bizim defans'da böyle izin verir ya :D

Ne adamsın muharrem ya :D

Gökhan-Rhodolfo-Marcelo-Adriano

Atiba-Gökhan inler

Bırak gelsinler :D

Çevrimdışı cursedofdragon

Sakatlığı geçen Tolga Zengin'in Karabükspor maçında oynaması bekleniyor. (NTV Spor)

Çevrimdışı 38life

bizim defans'da böyle izin verir ya :D

Ne adamsın muharrem ya :D

Gökhan-Rhodolfo-Marcelo-Adriano

Atiba-Gökhan inler

Bırak gelsinler :D

inşallah...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Berat

Sakatlığı geçen Tolga Zengin'in Karabükspor maçında oynaması bekleniyor. (NTV Spor)

Ben de gördüm bu haberi akşam saatlerinde , paylaşmaya elim gitmemişti..

Çevrimdışı Tolga

Eylül ayındaki maçlarımız ;

10 Eylül / BEŞİKTAŞ - Karabükspor

13 Eylül / Benfica - BEŞİKTAŞ

18 Eylül / Akhisar - BEŞİKTAŞ

24 Eylül / BEŞİKTAŞ - Galatasaray

28 Eylül / BEŞİKTAŞ - Dinamo Kiev

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Berat

10 Eylül / BEŞİKTAŞ - Karabükspor

13 Eylül / Benfica - BEŞİKTAŞ

18 Eylül / Akhisar - BEŞİKTAŞ

24 Eylül / BEŞİKTAŞ - Galatasaray

Gs B takımını ve Gs'yi aynı hafta yenmek  :bandit:

Çevrimdışı Umutcan Kaya

tolga oynarsa bir daha oynamayana kadar maçları izlemem yeter artık  :akuma:
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı anılnr

Grupta işler hiç belli olmaz.Rakip Barcelona,City,Madrid ayarında bir takım olmadıkça zaten mutlak üstünlük kuramıyor.Had bilmek önemli onunda bir dozu var.Bence İstanbulda Napoli dahil olmak üzere yenilgi almamamız lazım.İstanbuldan 7 dışarıdan 2 puan bizi gruptan çıkarır.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Grupta işler hiç belli olmaz.Rakip Barcelona,City,Madrid ayarında bir takım olmadıkça zaten mutlak üstünlük kuramıyor.Had bilmek önemli onunda bir dozu var.Bence İstanbulda Napoli dahil olmak üzere yenilgi almamamız lazım.İstanbuldan 7 dışarıdan 2 puan bizi gruptan çıkarır.

Kiev'i içerde dışarda yenelim istiyorum çok üzdüler beni zamanında :bandit:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Bishamon

Tolga bey her zamanki gibi izliyor her topu  :D

Çevrimdışı Berat

Tolga bey her zamanki gibi izliyor her topu  :D

Yaptı tatilini geldi , temiz. Yeri sağlam.

Çevrimdışı Hamahakki

Çevrimdışı AmaralGürses

10 Eylül / BEŞİKTAŞ - Karabükspor    Handikapli 1

13 Eylül / Benfica - BEŞİKTAŞ  2

18 Eylül / Akhisar - BEŞİKTAŞ Handikapli 2

24 Eylül / BEŞİKTAŞ - Galatasaray Handikapli 1

1

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı AmaralGürses

Yav gece gece :duman:

ee napalim dostum tolga gibi bir "oyuncuya" dahi en ufak protestoya izin verilmiyor, biz de tepkimizi boyle koyuyoruz.

Çevrimdışı Necmi

ee napalim dostum tolga gibi bir "oyuncuya" dahi en ufak protestoya izin verilmiyor, biz de tepkimizi boyle koyuyoruz.

bu tepki koymak değilki bir insanın fiziksel görünüşüyle alay etmek ne bir Beşiktaşlıya yakışır.
nede saygın bir protesto olur bu yaptığın protesto ettiğin kişiyi değil seni küçültür.
protesto edeceksen açık açığa yazacağın yazıyla olur. transfer dönemi boyunca hiç bir
protestoya seviye düşmediği sürece engel olmadık ama transfer dönemi bitti. Tolga
bizim oyuncumuz ve burada Beşiktaş oyuncusu protesto edilemez. Bu Beşiktaşa zarar vermekten
başka bir işe yaramaz. Fabri geçen sene sakatlıktan çıktı tekrar sakatlanma riski var
öyle bir sakatlık gelirse yerle bir ettiğin tolga ile nasıl devam edeceksin. Varmı başka bir seçeneğin.
burda tolgayla ilgili sürekli eleştiri yazısı yazılıyor şu ana kadar tek bir müdahalemiz olmadı.
@AmaralGürses

Çevrimdışı Necmi

Arkadaşlar parayla bilet satanda isteyende karaborsaya hizmet ediyor bu forumda direk üyeliği silinir.
bu bileti gişe fiyatına veya daha altına satıldığında değişmez parayla satıyorsan bunun adı karaborsadır.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Kostas Mitroglou onemli bir silahtir, Gomezin alindigi donemde cok kovalanmistir. Serseriligi yuzunden alinmadigini saniyorum

Çevrimdışı emre_1978

İnternetten uzun suruyor 15 Gunde anca ulasir eline , Kulup binasina gitseydin 5 dakika icerisinde cikarip veriyorlar hemen :bandit:

@Yunus Emre Dökmeci kulüp binasında hala pasolig satıldığından emin misin ?

Zamanında ben de kulüpten 5 dakikada almıştım ama satışlara kulüp binasında devam ettiklerini zannetmiyorum.

Cumartesi günü bir arkadaşımıza almamız gerekiyor.
Yeni açığın arkasında tek girişlik kartların verildiği yerden halletmemiz gerekecek sanırım.

Çevrimdışı yigitcan1903

uyuma o zaman basit matematik hesap yap
33000 kombine satılmış. geçen sene sonu 32000 satışla kapatmışlardı sanırım el altı 1000 civarı satmışlar
yada sponsorlar eklenmiştir kombinelerin içine
2500 misafir koltuğu var
2400 VIP koltuk
700  1903 koltuk du ama onuda bir sıra daha ilave edip arttırmışlar artık 4 sıra artış rakamını bilmiyorum
1900 loca koltuğu vardı bunu arttırmışlar 2200 civarı diye duydum ama 1900 sayalım
toplam 40500 bileti satılamayan koltuk var. Birde satışa çıkan biletler var.
sadece alt katta geçen üşenmedim saydım kombine olmayan satışda 700 ün üzerinde koltuk var
üst katlardada özellikle kale arkalarında bayağı kombinesiz koltuk var saymadım ama 1500 ün üstündedir
tek yanılgım şu olabilir belki 1903 koltukları 2400 VIP koltuk içinde sayılıyor olabilir
eğer 1903 içindeyse 42000 değilse 42700 koltuğa bilet satılıyor emin ol fazlası vardır eksiği yoktur
@yigitcan1903  basit hesap bunun içine basın engelli koltuklarını falan katmadım onlar satılan koltuk değil.
Duyulan değil abi burda arkadaşlar birden fazla kez ben de bir kez saydım
Sayılar yakın birbirine
42 bin olmamasını falan bıraktım zaten de olmadığı halde öyle demesinler
Stat yapılırken de 45-46 binler havada uçuyordu,her türlü olur deniyordu
Fenerin stadına da 52 bin dediler senelerce50 bin olduğu ortaya çıktı,bizim bu tarz algılara ihtiyacımız yok
[ Son Düzenleme: 07 Eylül 2016, 08:29:16 yigitcan1903 ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Duyulan değil abi burda arkadaşlar birden fazla kez ben de bir kez saydım
Sayılar yakın birbirine
42 bin olmamasını falan bıraktım zaten de olmadığı halde öyle demesinler
Stat yapılırken de 45-46 binler havada uçuyordu,her türlü olur deniyordu
Fenerin stadına da 52 bin dediler senelerce50 bin olduğu ortaya çıktı,bizim bu tarz algılara ihtiyacımız yok
Yapılabilecek en yüksek kapasiteyle yapıldı stad, 40'sa 40, 42'yse 42. Tribünler olabilecek en dik seviyede, saha olabilecek en yakın konumda.

45-46 bin lafları da temenniydi ve yönetim böyle bir söz vermedi.

Kazlıçeşme'de 60 bin kişilik stad da yapılabilirdi, Dolmabahçe'de bu kadar oluyor.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı yigitcan1903

Yapılabilecek en yüksek kapasiteyle yapıldı stad, 40'sa 40, 42'yse 42. Tribünler olabilecek en dik seviyede, saha olabilecek en yakın konumda.

45-46 bin lafları da temenniydi ve yönetim böyle bir söz vermedi.

Kazlıçeşme'de 60 bin kişilik stad da yapılabilirdi, Dolmabahçe'de bu kadar oluyor.

Hemen bu savunmaya geçiliyor
Kapasitenin az ya da çok olması hakkında konuşmuyoruz
Doğru kapasite nedir onu konuşuyoruz
45-46 bin olayını söylememin sebebi de şimdi 42 bin denmesinin temenni olmasından
Federasyona 41903 bildirmişiz,tam sayı yok
Kim inanır
Bakıyorum kulüpler hep tam sayı bildirmiş

Çevrimdışı tuncaboylu

Hemen bu savunmaya geçiliyor
Kapasitenin az ya da çok olması hakkında konuşmuyoruz
Doğru kapasite nedir onu konuşuyoruz
45-46 bin olayını söylememin sebebi de şimdi 42 bin denmesinin temenni olmasından
Federasyona 41903 bildirmişiz,tam sayı yok
Kim inanır
Bakıyorum kulüpler hep tam sayı bildirmiş
Ben de bu tarz eleştirileri anlamıyorum dostum. Yönetim 1.5 milyar borç açıkladı, "yok aslında 2.3 milyar" diyenler türedi. Bilanço ortada, belgeler ortada; yok o öyle değil. 50-60 olsa neyse, 800 milyon fazla diyorlar.

Stad konusu da aynı. Stad ortada, biletler ortada. "Kim inanır 42 bin diyenlere" diyeceğine ararsın kulübü, "Bitirme tezi hazırlayan inşaat mühendisliği öğrencisiyim, stadın kapasitesi ve koltuk dağılımı için bilgi almak istiyorum" der ve randevu alırsın. Hatta şehir dışında olduğunu söylersen, telefonla bile bilgi verirler belki.

Bilgiye ulaşmak bu kadar kolayken, hala bu tarz 2.3 milyar borç, kapasite belli değil tarzı eleştiriler bana komik geliyor. Belki de eski olduğumuz içindir. Ben maçı radyodan dinleyemediysem,  Beşiktaş'ın maç sonucunu öğrenmek için Milliyet spor servisini arardım; o ortamda büyüdüm. Şimdi golü 10 saniye geç öğrenen kendine kızıyor, internetim yavaş diye.

[ Son Düzenleme: 07 Eylül 2016, 09:11:52 tuncaboylu ]

Çevrimdışı worns

http://www.ntvspor.net/futbol/10-12-teknik-direktor-besiktasi-reddetti-57cf0c59cdb8b9e2ecb9b387

Adam haklı beyler. Ne kadar kendi teknik adamlık birikimi, yeteneği sınırlı olsa da Emre Özkan, Uğur Boral, Gökhan Süzen efsanevi sol kanadımızla iyi iş çıkardı. :) Ozi'yla Olcay'la nasıl akıcı bir hücum yaratılabileceğini gösterdi, bugünkü kadronun temelini attı biraz abartılı bir ifade olur ama katkısını da yok saymamak lazım.

Etiketler: