Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 33 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8636286 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı abdusta

Geçmiş olsun SAMIR NASRI ciğim.
Nazarmı değdi çocuğum?Birinin Ahı tutmuşda olabilir..Kendine iyi bak..
Sevillada dükkanlarda bulabilirmisin ,Yıldızlar için Nazar boncuğu var resmi aşagıda

Alıntı
Manchester City crock Samir Nasri already injured at Sevilla and is a doubt to make La Liga bow this weekend

https://www.thesun.co.uk/sport/football/1736640/manchester-city-crock-samir-nasri-already-injured-at-sevilla-and-is-a-doubt-to-make-la-liga-bow-this-weekend/

Saygılar

Çevrimdışı Bishamon

Antreman fotoğraflarında takım çok neşeli  :D Olcay gelir gelmez idmana katılmış her yerde gülüyor  :lol:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Antreman fotoğraflarında takım çok neşeli  :D Olcay gelir gelmez idmana katılmış her yerde gülüyor  :lol:

Fotoya tıklayınca Olcay'la göz göze gelmiş gibi oluyosunuz :evillol:

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Berat

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Antep macını tekrar izledim duran toplar'dan ve kornerler'den gelen hava toplarında Gg77 reis hep kesti topları adam müthiş ben becki böyle hic görmedim
bu adamın ölüsü becki tokatlar şl icin cok iyi transfer oldu atınçta oynarsa kolay kolay hava toplarını vermeyiz  :super:
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Takım içinde gruplaşma olmasından korkanlara ve olur diyenlere gelsin :ok:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bide Tolga takıntısı olmasa..
Tolga değil Türk kalecilere pozitif ayrımcılık yapıyor

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Berat

Çevrimdışı Gökhan_Çelik

Çevrimdışı mylife1903

Forum neden boyle sessiz, yaprak kimildamiyor.
Bunye kaldirmiyor problemsiz takimi tabe

Problem yaratmamiz lazim. Muslera sakatlanmis, bizim maca yetistirtmemeye calisiyorum ama zinerjiye ihtiyacim var az el atin hele, elinizi yikamayin ama bagirsak enfeksiyonu gecirtecem musleraya

Çevrimdışı b.damatoglu

Forum neden boyle sessiz, yaprak kimildamiyor.
Bunye kaldirmiyor problemsiz takimi tabe

Problem yaratmamiz lazim. Muslera sakatlanmis, bizim maca yetistirtmemeye calisiyorum ama zinerjiye ihtiyacim var az el atin hele, elinizi yikamayin ama bagirsak enfeksiyonu gecirtecem musleraya
Başkan ortalık sakinken Rusya'da hayat nasıl ondan bahset. Ortalık hareketlensin. Hangi alanlarda ticaret yapılır ordan buraya, burdan oraya. Sen listelemişsindir çoktan.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Berat

Başkan ortalık sakinken Rusya'da hayat nasıl ondan bahset. Ortalık hareketlensin. Hangi alanlarda ticaret yapılır ordan buraya, burdan oraya. Sen listelemişsindir çoktan.

Konu dışı yaparız yine abi, diğer başlıklara geçmek lazım ben de katılıyorum sessiz sakin buralar.

Çevrimdışı mylife1903

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Simdi monakoya yerlesme planlarimi mi anlatayim, olmaz oyle. Bir sabah ansizin uyanmisim ve turkiye avrasya gumruk birligine girmis offff ertesi gun gumruksuz mal indirmeye baslarim burdan turkiyeye, turkiyeden butun asyaya.
En onemli urunum odun! Turkiyede turk mali ne kaldi ki buraya getirecem. Buradan kamyon kamyon odun, saman ve odun urunleri turkiyeye. Hasokuz odun ve odun mamulleri ltd sti as kollektif

Çevrimiçi murat baltacı

Belki kapasite artirimina gidilir :deal: :naughty:
Böyle bi düşünce varsa Başkan siyasilerden her türlü izin alır kapasiteyi artırır zaten yapılırkende kapasite artırımına uygun yapıldı diye biliyorum ülke reklamı sonuçta şampiyonlar ligi finali demek müthiş reklam demek bu sayede bizde 55-60 bin kapasiteye ulaşır hem daha fazla baskı yaratır hemde daha fazla taraftarımız maça gider şimdi biletler pahalı kapasite artırılsa düşük gelirli taraftarlar içinde uygun kombine yada bilet çıkar öğrenci kardeşlerimiz için uygun kombine çıkar herkezin gönlü olur. Bu şekilde devam edersek zaten 5 seneye ambargo koyarız buda en az 40-45 bin kombine satılması demek.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Kalyoncu

Muslera bizim maçta olsun bahane üretmesin bu sarıların kırmızısı.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Samir NASRIyi , Alexis Delgado sakatlamis ya laaa :ebebe: :ebebe: :lol:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Berat

Çevrimdışı mylife1903

Samir NASRIyi , Alexis Delgado sakatlamis ya laaa :ebebe: :ebebe: :lol:
Aslanim benim alexis. Tam operasyon futbolcusu oldugunu 100 kere yazmistim beni yaniltmadi.

Çevrimdışı Onat

Çevrimdışı tuncaboylu

Böyle bi düşünce varsa Başkan siyasilerden her türlü izin alır kapasiteyi artırır zaten yapılırkende kapasite artırımına uygun yapıldı diye biliyorum ülke reklamı sonuçta şampiyonlar ligi finali demek müthiş reklam demek bu sayede bizde 55-60 bin kapasiteye ulaşır hem daha fazla baskı yaratır hemde daha fazla taraftarımız maça gider şimdi biletler pahalı kapasite artırılsa düşük gelirli taraftarlar içinde uygun kombine yada bilet çıkar öğrenci kardeşlerimiz için uygun kombine çıkar herkezin gönlü olur. Bu şekilde devam edersek zaten 5 seneye ambargo koyarız buda en az 40-45 bin kombine satılması demek.

Kapasitede kaydadeğer bir artış olmayacak, boşuna beyin jimnastiği yapmayın.

Stadın bulunduğu arsaya daha büyük bir stad sığmıyor, sadece eski açık biraz daha yükseltilebilir ve 1500-2000 kişilik bir kapasite artışı olabilir.

Çevrimdışı cursedofdragon

Güneş bee :)

şenol güneş gülüyorsa iş bitmiştir geçmiş olsun :D

Bu senede şampiyonuz :)

Çevrimdışı Berat

Neşe dolu geçen idmanımız Ntvspor'da da yer almış, şaşırtıcı bir şekilde takımımızın ismini doğru yazabilmişler sonunda.
[ Son Düzenleme: 06 Eylül 2016, 21:27:15 #Berat ]

Çevrimiçi Doğukan E.

Neşe dolu geçen idmanımız Ntvspor'da da yer almış, şaşırtıcı bir şekilde takımımızın ismini doğru yazabilmişler sonunda.
Linki falan varmı acaba?

Etiketler: