Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 32 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8636277 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı OrhanAker

Ölücülük mu diyorsun :biggrinking:

Yok ya oda var ama Gercekten cok zeki adam ya bazen hayran oluyor insan onun Zekasına

Bahsedilen tv zaten kapatılmış butun Ekipmanlarina el konmus Devlet tarafindan o ekipmanlar çöp olacak , Oyle olacağına cok uygun bir fiyata kapatiriz bu işi gayet mantıklı
:D :D Seviyorum başkanı

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Seba dan sonra ilk Defa Besiktas taraftari bir Baskanina güveniyor daha otesi var mi ?

Tamam yanlislar yapıyor , bende cok elestirdim hala da elestiriyorum bazi konularda ama En azindan guven veriyor Taraftara ve Camiaya ve Besiktas a yakisan bir Baskan kesinlikle , Beşiktaş ve Suleyman Seba ahlakıyla yetismis bir insan herseyden once
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tuncaboylu

Şu Yemen Ekşioğlu kadar çıkarım yoksunu bir insan azdır heralde.

http://www.fanatik.com.tr/yazarlar/yemen-eksioglu/besiktas-nereye-gidiyor/1251259

Beşiktaş gerçeklerine ve gündemine bu kadar uzak bir adam nasıl Beşiktaş hakkında yorum yapabiliyor, İsmail'in futbolcu olmasından bile ilginç bir konu bu.

Kiralıklar gidince ne olacakmış, 100 milyon lira buhar olacakmış. Başkan daha 2 gün önce söyledi "Talisca ve Atınç dışındaki kiralıklar (Caner ve Aboubakar) alınacak, hem de makul fiyatlara alınacak, FFP sebebiyle alınmadılar" diye. Talisca 2 yıl kiralık, 25 milyon euro'luk adamı neyle alacaksın şimdi? Atınç giderse de yeri doldurulur heralde.

Hala "gelir yok gider çok" muhabbeti, kulübün gelirlerinin müthiş bir şekilde arttığını bile kimse söylememiş heralde bu adama.

Bir de Şenol Güneş'e laf atmaya çalışmalar falan, cidden şaka gibi.

[ Son Düzenleme: 06 Eylül 2016, 14:11:35 tuncaboylu ]

Raul JIMENEZ sakatlanmış , Bizim maca yetisememe ihtimali oldukça fazlaymış :ishock: :ishock:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

iyi adam bende seviyorum ama bazı yanlışları var onları da düzeltirse çok iyi olacak  :iblush:

Çevrimdışı Bishamon

Raul JIMENEZ sakatlanmış , Bizim maca yetisememe ihtimali oldukça fazlaymış :ishock: :ishock:

Benim asıl korkum Jonas.Adam tam bir leblebici 

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Benim asıl korkum Jonas.Adam tam bir leblebici
Şenol Hoca Avrupa'da İnleri daha çok kullanmalı, Antep maçında gördüm ki hiç öyle haldır huldur saldırmadan gayet kontrollü oyunla da pozisyon bulabiliyoruz..
Korku akıl katilidir.

SICAK HABER / UEFA Heyeti eğer seneye Türkiye'de güvenlik tam olarak sağlanırsa Şampiyonlar Ligi Finalini,Vodafone Arena'da oynanılabileceğini söyledi. ( Daily )

CL finali icin Kapasite kriteri karsilamiyor diye biliyorum ama Uefa finalini kesin aliriz

Avrupa da bu kadar ust düzey stad yok tamam kendi stadimiz diye övüyor olabiliriz ama bence yok

Bir tek San mames iyidir bizimkinden , Yere goge sigdirilamayan Juve arenadan her anlamda daha ustun ve daha estetik bir stada sahibiz
[ Son Düzenleme: 06 Eylül 2016, 14:21:25 Yunus Emre Dökmeci ]

Şenol Hoca Avrupa'da İnleri daha çok kullanmalı, Antep maçında gördüm ki hiç öyle haldır huldur saldırmadan gayet kontrollü oyunla da pozisyon bulabiliyoruz..
Kesinlikle katılıyorum abi

CL de özellikle deplasmanlarda daha kontrollu oynamamiz lazim bu nedenle

CL de deplasmanlarda

Atiba.    Inler

Talisca ( Ozzie)

İçeride her zamanki sistem

Atiba.   Ozzie

Talisca

Doğru ve mantikli olan budur bence

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

SICAK HABER / UEFA Heyeti eğer seneye Türkiye'de güvenlik tam olarak sağlanırsa Şampiyonlar Ligi Finalini,Vodafone Arena'da oynanılabileceğini söyledi. ( Daily )

CL finali icin Kapasite kriteri karsilamiyor diye biliyorum ama Uefa finalini kesin aliriz

Aynen CL finali için çok az kalır kapasite.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Belki kapasite artirimina gidilir :deal: :naughty:

Çevrimdışı Berat

Aman bizim başımıza bir talihsiz sakatlık gelmesin, yolunda gidiyor gibi şimdilik her şey bozulmasın :)

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Valla çok çok güzel olur ama Avrupalı güçlerin ülkemize bu kıyağı gececeklerını sanmıyorum.
Yine bomba-guvenlık- ulaşım derler bize vermezler . güzel olur hem Beşiktasımızın hemde ülkemızın tanıtımı için.

Çevrimdışı mellfred

Kesinlikle katılıyorum abi

CL de özellikle deplasmanlarda daha kontrollu oynamamiz lazim bu nedenle

CL de deplasmanlarda

Atiba.    Inler

Talisca ( Ozzie)

İçeride her zamanki sistem

Atiba.   Ozzie

Talisca

Doğru ve mantikli olan budur bence
cl maçlarında oğuzhan'ın devamlı oynaması gerek hatta tolgay da buna dahil. piyasa değerleri açısından kendi oyuncularımızı kiralıklara ve yaşı geçkinlere tercih ederdim ben

Karabuk macina Solda Caner , Sagda Olcay , Liberoda Inler ile çıkıp

Milli takimdan yorgun dönecek Atiba - Quaresma ikilisini dinlendirebiliriz böylece Benfica maçına daha Fit cikariz

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Şimdi baktım CL İÇİN : 70,000 UEFA İÇİN: 40,000 kapasite arıyorlarmış Bu durumda olmaz. Tahminim Roma yada Meazza'da oynanır final. UEFA için biz alabiliriz.

Şimdi baktım CL İÇİN : 70,000 UEFA İÇİN: 40,000 kapasite arıyorlarmış Bu durumda olmaz. Tahminim Roma yada Meazza'da oynanır final. UEFA için biz alabiliriz.
70.000 cok ya

Daha once 55-60.000 lik stadlarda cok oynandı CL finali

Ben alt sinir 50-55.000 diye biliyorum CL finali icin

Çevrimdışı Serhat Akkaya

70.000 cok ya

If a retractable roof is present, its use will be directed by consultation between the UEFA delegate and the main assigned referee.

Although the minimum stadium capacity for category four is 8,000, no stadium with a capacity less than 30,000 has been selected to host a UEFA Europa League Final, and no stadium with a capacity less than 60,000 has been selected to host a UEFA Champions League Final, since these regulations were introduced in 2006.

After the 2007 UEFA Champions League Final, UEFA President Michel Platini stated that he wanted European Cup finals to be held at stadiums with an average capacity of 70,000 to solve security issues.[5] The hosts for the finals between 2009 and 2013 (Stadio Olimpico, Santiago Bernabéu, Wembley Stadium and Allianz Arena) all had capacities of at least 70,000, but the 2014 host (Estádio da Luz) contradicted this "rule" as it holds almost 65,000 spectators. This makes the final bid's capacity requirements unclear.

normalde 60.000 diyorlar ama 2009 dan beri 70 bin ve üstünde oynanmış bir tek 2014 de 65.000 lik kapasitede oynanmış. 50-55 bin hayal..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Arthur

Şu Yemen Ekşioğlu kadar çıkarım yoksunu bir insan azdır heralde.

http://www.fanatik.com.tr/yazarlar/yemen-eksioglu/besiktas-nereye-gidiyor/1251259

Beşiktaş gerçeklerine ve gündemine bu kadar uzak bir adam nasıl Beşiktaş hakkında yorum yapabiliyor, İsmail'in futbolcu olmasından bile ilginç bir konu bu.

Kiralıklar gidince ne olacakmış, 100 milyon lira buhar olacakmış. Başkan daha 2 gün önce söyledi "Talisca ve Atınç dışındaki kiralıklar (Caner ve Aboubakar) alınacak, hem de makul fiyatlara alınacak, FFP sebebiyle alınmadılar" diye. Talisca 2 yıl kiralık, 25 milyon euro'luk adamı neyle alacaksın şimdi? Atınç giderse de yeri doldurulur heralde.

Hala "gelir yok gider çok" muhabbeti, kulübün gelirlerinin müthiş bir şekilde arttığını bile kimse söylememiş heralde bu adama.

Bir de Şenol Güneş'e laf atmaya çalışmalar falan, cidden şaka gibi.
Bu adamların acilen tinere başlaması lazım. Hemde çok acil. Yoksa sağlıklı düşünüp yazamıyorlar. Ffp falan demiş ama anlaşmanın içeriğinin ne olduğundan haberi yok. Adam kiralık oyuncular bonservisleriyle alınmalıydı diyo. Hadi al Taliscayı bonservisiyle hadi al bakalım da görelim  :s20:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Valla kurtarmaz abi bize gelişi zaten 42 bin :evillol:

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı tuncaboylu

70.000 cok ya

Oynayanlardan biri biz olmadıkça, herhangi bir finalin stadımızda oynanmasının çok da önemli olduğunu düşünmüyorum.

Olimpiyat Stadı'nda CL finali oynandı, Ülker Stadı'nda Avrupa Ligi finali. "So what?" dedim her seferinde.

Stadımızda CL yarı finali oynansın, bana yeter.  :D

Çevrimdışı yigitcan1903

Valla kurtarmaz abi bize gelişi zaten 42 bin :evillol:

42 diye de yutturdular zaten 40 bin stat

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Şimdiden napoli ve benfica maçları için gidiş dönüş uçak bileti aldım arkadaşlar bir şekilde bilet bulurum inşallah forum ekibinden gitmeyenler kesin olur biletlere talibim

Çevrimdışı tuncaboylu

Yüzölçüm olarak dünyanın en küçük 2. kıtası olan Avrupa'da Dünya Kupası Elemeleri'ne katılan takım sayısı 54.

Etiketler: