Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 591 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8479470 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Oğuzhan antremanlara başladı mı ?

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Doktor bu ne

Bizim baskan yaşı ilerledikçe daha yakisikli ve karizmatik olmuş :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı OrhanAker

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Culpable

:alala: marianın bahcesimi kaldı :D kapandı orası ben düğünü yapmıştım orda @Culpable
o zamanlar en iyi dönemiydi oranın şimdi kırmızı barbekü oldu şu andada güzel bazen maç izlemeye gidiyoruz :D
ayni yerden bahsediyoruz dimi @Necmi abi

http://marianinbahcesi.com.tr/

kirmizi barbeku  no 85
marianin bahcesi no 15
kirmizi yola yakin maria  birazdaha iceride
[ Son Düzenleme: 05 Ekim 2016, 21:28:46 Culpable ]

Çevrimdışı tangaz

@tangaz sen konayi hatirliyon mu, genclerbirliginden. Tinerci arkadaslariyla gelmisti kushe, moshe, kona

Bir macta ozaman sortlar da kisa bunu cekistirmislerdi kona kisaltmaymis asil adi anaKONdAymis

@mylife1903 kona ve moşhe ilk gelmişti cavcavın africalı keşifleriydi böyle 100erbin dolara falan gelmişlerdi piyasanın 10da 20de biri gibiydi kuşhe sonraki sene gelmişti esas ağababaları bu die getirmişlerdi ama cacık çıkan oydu. kona gol kralı oluyordu sırf asker bülo gol kralı olsun die konanın 2-3 golünü saymamışlardı rakibe çarptı kendi kalesi vbvb die filmler dönmüştü.

abi bu siyahi arkadaşlar sürüngen beslemeyi seviyorlar pascalında sürüngenin adı kobrettinmiş  :evillol:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

başlamamış daha.
Bu adamın bir an önce hazır olması lazım bizim için çok önemli....

Çevrimdışı tangaz

bu asporda eski yönetici erol kaynar çıktı başkan ingiltere de kanat oyuncusu için görüşme yapmaya gitti onun haricinde töre ve gomez ihtimali banada geldi dedi. kanat transferi kesin isim vermeyim ama kesin dedi.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı arda

Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı LuceGel

Rahmi babaya müteşekkiriz 5. sponsorluğunu yapmış klube ama 200 M USD bağış yada sponsorluk anlaşması yapsa klubün geleceği kurtulur hepimiz çok mesut oluruz. :money:
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı tangaz

abubakar penaltıyı bile kötü kullanmış

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

bu asporda eski yönetici erol kaynar çıktı başkan ingiltere de kanat oyuncusu için görüşme yapmaya gitti onun haricinde töre ve gomez ihtimali banada geldi dedi. kanat transferi kesin isim vermeyim ama kesin dedi.
İyimserlik yapmıyorum bu kez ama gomezin ilk alternatifi Beşiktaşmış böyle giderse inş. Gelir

Çevrimdışı tangaz

Rahmi babaya müteşekkiriz 5. sponsorluğunu yapmış klube ama 200 M USD bağış yada sponsorluk anlaşması yapsa klubün geleceği kurtulur hepimiz çok mesut oluruz. :money:

200 bağış 200de sponsorlukda anlaşalım  :money:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bizde kullanamayacağından sorun yok abi

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

E yuh. Abi abartmaya başladın sen :D

Direk dibine yapıştırmış işte en garanti penaltı.

Ha direğin içine vuramaz dışına gelir orası ayrı ama iyi vurmuş ki gol oldu :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

200 bağış 200de sponsorlukda anlaşalım  :money:
+ ospinayada sponsor olsun abi

Çevrimdışı tangaz

E yuh. Abi abartmaya başladın sen :D

Direk dibine yapıştırmış işte en garanti penaltı.

Ha direğin içine vuramaz dışına gelir orası ayrı ama iyi vurmuş ki gol oldu :D

o kadar direk dibine atılmaz canım herkescikler bir kemal yıldırım değilki öle vursun direkten de dönebilirmiş  :bandit:

Çevrimdışı Çağatay

gökhan töre'yide geri alalım :D

3G'ye geçelim :D  :evillol:

gomez de dönsün 4G ye geçelim  :evillol:
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

gomez de dönsün 4G ye geçelim  :evillol:
Çok iyide olur çokta güzel iyi olur

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

o kadar direk dibine atılmaz canım herkescikler bir kemal yıldırım değilki öle vursun direkten de dönebilirmiş  :bandit:

Abi adam şut da çekmesin auta çıkabilir :D Caner orta da yapmasın kontra yiyebiliriz mesela mesela? :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi Savaş

gökhan töre'yide geri alalım :D

3G'ye geçelim :D  :evillol:

İsteseler yapıyorlar böyle tasarım. Çıkartsalar ya şöyle sade siyah bir forma.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Abi adam şut da çekmesin auta çıkabilir :D Caner orta da yapmasın kontra yiyebiliriz mesela mesela? :D
Bırak beni boğulayım ihtimaller denizinde :evillol:

Çevrimdışı Orhan_

Bu adam ağzıyla kuş tutarken 25 metreden topukla aşırtma gol atsa da gömülecek :D

Çevrimdışı Orhan_

Quaresma'nın istatistikler yanıyor, yakıyor  :bandit:

Etiketler: