Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 508 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8469657 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Fabri: Tolga en büyük destekçim

Abou:Tolga olmasa adapte olamazdım

Orman:Tolga bir konuştu GS'yi yendik

Tolgayi basta ben olmak uzere çoğumuz istemiyor lakin Takim uzerinde bir ağırlığı ve saygınlığı oldugunu hepimiz kabul ediyoruz heralde :tabe:

Bu bariz belli..
Besiktas taraftari: tolga bi oynamadi uefada ceyrek final gorduk

Çevrimiçi Necmi

Temmuz'da açıyorlar sezonu daha ne olsun abi  :kop: Acımak yok.
ne temmuzda açması 13 temmuzda uefa maçları var  :evillol:
tabi plajdan maça gideceklerse bilemem işin kötüsü fernandao şişmanlamaya zaman bulamayacak :bandit:

Çevrimdışı Berat

:) Ben bunca yıllık yaşamımda Beşiktaş taraftarından daha iyisini görmedim. 15 yıl şampiyon olamadık ama 1982 yılında taraftar bambaşkaydı  :) Elin ingilizi bile kabul etmişken Şenol hocamız ne diyor bilemem

Abi Şenol Hoca maç sonu konuşmasında taraftar değil, ekip ve takımı kastediyor oyunculara dönerek. Yanlış alıntılamış arkadaş, Babel'in videosunun son saniyelerinde net olarak çıkıyor zaten.
[ Son Düzenleme: 01 Haziran 2017, 15:30:06 Berat ]

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Soru: Gökhan Gönül'ün ilk Beşiktaş'a transferini nereden öğrendin?

Caner Erkin: TV'den öğrendim. Sonra Gökhan Gönül'ü aradım. Mutlu oldum.

Gökhan Gönül, beIN SPORTS'ta:"Beşiktaş taraftarı sahaya bastığım ilk andan Antep maçına kadar destek oldu. Bu bir oyuncu için çok önemli."

Gökhan Gönül:"Transfer olduğumda sıkıntılı süreçler geçirdim. Beşiktaş'taki güzel ortam sayesinde buraya çabuk adapte oldum."
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

Onun dalgası geçilmişti, 193 ülke mi ne var.

Euroleague bu kadar takip ediliyorsa, ödül parası neden bu kadar az?
Yok eğer takip edilmiyorsa, bu kadar tantana neden?

Kedi buradaysa ciğer nerede hesabı.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Enbiey finali boyle izlenmiyor, siz ne gonusuyonuz gardaism

Besiktas taraftari: tolga bi oynamadi uefada ceyrek final gorduk
Orasi oyle zaten abi Tolga Saha disinda cok daha faydali onda hemfikiriz hepimiz

Benim anlatmak istedigim olay baska , Tolganın cidden takim uzerinde bir ağırlığı ve saygınlığı var bu cok belli Her oyuncu roportajinda bunu dile getiriyor

Butun oyuncular Tolgaya saygi duyuyor onu belirtiyorum yoksa burada TolGEAyi benim kadar Gomen yoktur

Çevrimdışı tangaz

süperbavul finali bile izlenmiyor gardaşşş
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Hasan Tahsin

@mylife1903 iyi baktıysan programa şu an bir halt etmeyen efes bile finallere doğrudan katılıyor. Saçma sapan bir statü
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı tuncaboylu

Öyle deme abi, bu Yurolig bambaşka bir şeymiş.

Gerçi final maçı Turkiye'de bile Survivor'dan az rating aldı, ama Tanzanya, Kenya, Papua Yeni Gine falan hep bu maça kitlenmişti.

Caner Erkin: "Ben buradan söylüyorum; hayırlı olsun. İnşallah önümüzdeki yıllarda da buradayım."

Caner Erkin: Ben Gökhan Gönül gibi fazla geride duramıyorum.

Gökhan Gönül: Caner'in önünde iki tane Quaresma olsa yine ileri çıkar. :lol:

Çevrimdışı tuncaboylu

Orasi oyle zaten abi Tolga Saha disinda cok daha faydali onda hemfikiriz hepimiz

Benim anlatmak istedigim olay baska , Tolganın cidden takim uzerinde bir ağırlığı ve saygınlığı var bu cok belli Her oyuncu roportajinda bunu dile getiriyor

Butun oyuncular Tolgaya saygi duyuyor onu belirtiyorum yoksa burada TolGEAyi benim kadar Gomen yoktur
Tolga'nın yeri iyi böyle, sahadan uzakta takıma abilik yapsın ve Türkiye Kupası grup maçlarında oynasın yeter.

Değişiklik hakkı dolduğu için 10 kişi kalan Fenerbahçe'ye karşı sahadan 1 oyuncusunu çıkaran Yasin Sülün, Türkiye Fair Play Ödülü'nü kazandı

Gökhan İnler, Maçkolik Radyo da Canlı Yayında :busted_cop:

Gg77 - Caner röportajının Tamami :busted_cop:

"Geride fazla duramıyorum, öyle bir sıkıntım var"

Siyah beyazlı futbolculardan Gökhan Gönül ve Caner Erkin, beinsports canlı yayınında açıklamalarda bulunuyor.

İşte yapılan açıklamalar:

GÖKHAN GÖNÜL

-MAÇTAN SONRA HERKES SEVİNİRKEN BEN SOYUNMA ODASINA GİTTİM-

"Böyle şampiyonluklardan sonra genelde bazı konuşmadığımız şeyleri, söylemediğimiz sözlerle insanları yanlış yönlendirebiliyor. Böyle canlı olduğunda rahat oluyoruz. Sezon başından bu yana şampiyonluğa kilitlenmiştim. Şampiyon olmak istiyordum. Gaziantepspor maçından sonra bunu çok yaşayamadım. Maçtan sonra herkes sevinirken ben soyunma odasına gittim, huzurluydum. Fenerbahçe'de mutlu değil miydin? diye yazanlar oldu. Sizin anlatmak istedikleriniz başka, insanlar kendi anlamak istediklerini anlıyor. O kadar emeğimin karşılığını aldığım için huzurluydum. Bunu anlatmaya çalıştım. Zafer sarhoşluğu kutlamadan sonra olacak"

-HAK ETMEDİĞİM KÜFÜRLER OLDU, PARALAR ATILDI-

"Sadece bu şampiyonluk değil. Fenerbahçe'de yaşadığım şampiyonluğun da güzellikleri vardı. Gelecekte bunlardan çocuklarıma ayrı ayrı bahsedeceğim. Sezon başı sıkıntılı bir süreçten geldim. Doğru olmayan, yanlış bilgiler etrafa saçıldı. Hak etmediğim küfürler oldu. Paralar atıldı. Bunlar hep yanlış bilgiler ile yanlış yorumcuların işleri. Şampiyonluk da bu yüzden çok önemliydi. Fenerbahçe'deki şampiyonluklarımın da ayrı mutlulukları vardı. Şimdi Beşiktaş ile de yaşadım. Hepsi birbirinden farklı. Olaylı bir transferden sonra yöneticilerimin desteğini karşılıksız bırakmak istemedim. Tek başına tabii ki takımı şampiyon yapmıyorsunuz. Şampiyonlukta biraz olsun katkı sağladıysam ne mutlu bana"

-TRANSFER DÖNEMİNDE SIKINTILI SÜREÇ YAŞADIM-

"İnsanlar 2-3 sene yaşadığı evi değiştirince bile sorunlar yaşıyor. Hepimizin duyguları var. Ben de transfer döneminde sıkıntılı süreç yaşadım. Beşiktaş'taki oyuncu profili işimi kolaylaştırdı. Hocamın güzel yaklaşımı oldu. Beşiktaş taraftarı her zaman destek oldu. Hiç olumsuz eleştiri almadım. Bu benim için önemliydi. Düştüğünüz anda taraftarınızın desteği sizi oyunda tutar. Ben de onlar için elimden geleni yaptım. Fenerbahçe'de oynadığım dönemde de Fenerbahçe taraftarı destek olmuştu. Onlara da Beşiktaş taraftarına da teşekkür ediyorum"

-FUTBOLU MU BIRAKMAMIZ GEREKİYOR?-

" Caner ile Fenerbahçe'den ayrıldık. Futbolu mu bırakmamız gerekiyor? Caner'in de transfer olmadan önce beni aramasına gerek yok. Milli takım arkadaşları da Beşiktaş'ta var. Beni arayıp ne sorabilir ki?"

-ŞAMPİYONLUK SONRASI PAYLAŞILAN FOTOĞRAFI ANLATTI-

"Biz bu ülkede büyük bir camiadan başka büyük bir büyük camiaya geldik. Biz hep Caner ile yan yana oturuyoruz. Soyunma odasına geldiğimizde gel bir fotoğraf çekilelim dedik. Burada kimseyi iğnelemedik. Ben zaten bu işleri sevmiyorum. Bir takımı yendikten sonra o takım hakkında açıklamalarda bulunmayı sevmiyorum. Kimsenin onurunu kırmak istemem. Bir anlık gelişti. Ben 88 ile Caner 77 özleşmiştim. İkimiz de bir anı paylaşmak istedik"

-TARAFTAR, İTİCİ GÜÇ OLUYOR-

"Çok yorulduğumda, hata yaptığımda taraftarın desteği beni olumlu etkiliyor. Taraftarı arkamda hissettiğimde güç alıyorum. Taraftar ile bunu birleştirince itici güç oluyor"

-QUARESMA YORUMU-

"İstediğim Gökhan'ı izlettiremedim. Sezon başından bu yana sakatlığım var. Yüzde 70 ile oynadım. Yaşadığım bu sorun bazen sahada yapmak istediklerinize engel oluyor. Herkes beni ofansif olarak görüyor ama bu ofansifliği önünde oynayan oyuncu verir. Takımımızda Quaresma gibi bir oyuncu var. Çizgide oynamayı seviyor. O öyle oynayınca ben de onun defansif yönünü kapatmaya çalıştım. Fırsat buldukça ileriye çıkıyorum. Attığım golde de Quaresma ile ters köşelerdeydik ( gülerek ) Elinizde Quaresma gibi bir oyuncu varsa onun ofansif özelliklerini sağlamak benim görevim. Quaresma sonuç olarak bu ülkede daha öncede oynadı. Benim de özelliklerimi biliyor. Kendi özelliklerini kullanmak isteyecektir. Ben de onu gördüğümde onun ofansif yönünü kullanmasına izin veriyorum ve defansif yönünü kapıyorum. Caner'in önünde iki tane Quaresma olsa yine çıkar. Tutamazlar(Gülerek)"

CANER ERKİN

-BEŞİKTAŞ'A ZOR BİR SÜREÇTE, KENDİ İSTEĞİM İLE GELDİM-

"Osmanlıspor maçından sonra taraftarımız ile güzel bir şekilde kutlayacağız. Öyle görüyorum. Bu sene buruk şampiyonluk oldu. Az süre aldım, arkadaşlarıma az da olsa katkım olduysa ne mutlu bana. Oynamadığım için zor bir süreç geçirdim. Dışarıdan onları izlemek bana daha çok zarar veriyor. Onlara yardım edemiyorum. O yüzden zor geçti. Beşiktaş'a zor bir süreçte, kendi isteğim ile geldim. Beşiktaş'ta olduğum için mutluyum. Diğer takımlarda da şampiyon olduk. Farklı bir kulüpten geldik ve onlara bir şey göstermek zorundaydık. Gökhan da ben de elimden gelenin hepsini verdik. Bizim için ekstra bir şampiyonluk oldu. Daha mutluyuz"

-FENERBAHÇE'DEN OLAYLI BİR ŞEKİLDE AYRILDI DENİYOR AMA BİZİM YAPTIĞIMIZ BİR ŞEY DEĞİL-

"Fenerbahçe'de son 1.5 ayda hoca ile aramda sorun olmuştu ve İnter ile anlaşmıştım. Orada da anlaşmazlık oldu ve Beşiktaş'a gelmek istedim. Olaylı bir şekilde ayrıldı deniyor ama bu bizim yaptığımız bir şey değil. Bunlar hep yanlış anlaşılma. Avrupa'da büyük takımlardan birbirine geçiş çok rahat oluyor. Bu değişmeli. Biz profesyonel futbolcularız. Sonuçta anlaşmazlık varsa profesyonel hayatımıza devam edip, diğer kulüplere gidebiliriz. Fenerbahçe taraftarının hangi birine anlatabilirsiniz ki? Galatasaray'da da oynadım. Anlattıklarımızdan iyi dönüşler alıyoruz. Biz içimizi dökünce rahatlıyoruz ve herkesin bizi anladığını görünce mutlu oluyoruz"

-GÖKHAN'I ARAYIP TEBRİK ETTİM-

"Gökhan'ın anlaştığını televizyondan gördüm. O zaman Inter'deydim ve arayıp tebrik ettim."

-FUTBOLCULARI TANIDIĞIMIZ İÇİN SIKINTI YAŞAMADIK-

"Milli Takım'da da Beşiktaş tesislerinde kaldık. Serdar Özkan o dönemlerde yardımcı olmuştu. Biz farklı bir kulübe geliyoruz ve uyum sağlamalıyız. Futbolcuları tanıdığımız için sıkıntı yaşamadık"

-BİZE HEP SAHİP ÇIKTILAR-

"Geçmişe döndüğümüzde Beşiktaş taraftarını iyi biliyorduk. Burada sıkıntı yaşayan oyuncularına hep sahip çıktılar. Bize çok sahip çıktılar. Biz de onlara sahadaki futbolumuz ile karşılık verdik. Herkes bunu gördü. Onların verdiği karşılığa futbolumuz ile karşılık vermek istiyorduk ve en güzel cevabı sahada verdik."

-VODAFONE ARENA'DA BİRBİRİMİZİ DUYMAK SIKINTI OLMUYOR-

"Vodafone Arena'da birbirimizi duymak sıkıntı oluyor. Biz birbirimizi iyi tanıdığımızdan dolayı Gökhan'a bakınca benim ona atacağımı anlıyor ve koşuya başlıyor."

-İNANILMAZ AĞLADIM-

"İnanılmaz ağladım. Çok üzüldüm. Kendimi tekrar göstermek istiyordum. Bunun için çok üzüldüm. Yeni gelmiştim ve az bir süre forma şansı buldum. Acaba her şeyimi verebildim mi? diye düşündüm. Başkanımız, yönetimimiz beni kabullenerek aldılar. İster istemez inanılmaz bir üzüntü içerisindeydim. Arkadaşlarım ve yönetim ile beraber atlattık. Hayatım boyunca uzun süreli sakatlık yaşamadığım için kötü oldum. Eşim de yanımda hep oldu. Şu anda atlattım. Çok az bir şey kaldı. Yüzde 10'luk bir kısım kaldı. Gelecek sezona 100/ hazır olacağım."

-İNŞALLAH ÖNÜMÜZDEKİ SENELER BURADAYIM-

"Resmi açıklanmış bir durum yok ama İnşallah önümüzdeki seneler buradayım, burada olmak istiyorum"

-GERİDE FAZLA DURAMIYORUM, ÖYLE BİR SIKINTIM VAR-

"Gökhan da ben de hücumu seviyoruz. Gökhan, hücum yönünü kıstı ve defansif yönünü ön plana çıkardı. Şenol hoca öne çıkmamızı istediğinde keyif alıyoruz. Ben geride fazla duramıyorum. Öyle bir sıkıntım var. Çok agresifim. Topu çok seviyorum. Topun hep bende olmasını istiyorum"

Haber Kaynağı: HABER1903

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Öyle deme abi, bu Yurolig bambaşka bir şeymiş.

Gerçi final maçı Turkiye'de bile Survivor'dan az rating aldı, ama Tanzanya, Kenya, Papua Yeni Gine falan hep bu maça kitlenmişti.

:kop: :kop: :kop: :kop: :lol: :lol: :lol: :lol:

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu Ozan Tufan'ın milli takıma alınmaması için ne olması gerekiyor?

Çevrimdışı benyv-

Şu Fenerbahçe-Aboubakar haberleri doğru mu, bilginiz var mı? Alacaklarından değil de, zaman ve para kaybetmemize üzülürüm doğruysa.

Çevrimdışı Mahmut

:) Ben bunca yıllık yaşamımda Beşiktaş taraftarından daha iyisini görmedim. 15 yıl şampiyon olamadık ama 1982 yılında taraftar bambaşkaydı  :) Elin ingilizi bile kabul etmişken Şenol hocamız ne diyor bilemem
Yok bu benim fikrim zaten, hocanın oyuncular için düşündüğünü ben de kendimiz için düşünüyorum.
Daha iyi bir taraftar olabiliriz, benim söylemek istediğim bu.

Çevrimdışı tuncaboylu

Değişiklik hakkı dolduğu için 10 kişi kalan Fenerbahçe'ye karşı sahadan 1 oyuncusunu çıkaran Yasin Sülün, Türkiye Fair Play Ödülü'nü kazandı
Burada epey bir tepki görmüştü bu hareketi, başta @Necmi abi'den. :bandit:

Çevrimdışı panic13

Bu Ozan Tufan'ın milli takıma alınmaması için ne olması gerekiyor?

Buse Terim'in Volkan Bahçekapılı'dan boşanması.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı tuncaboylu

Şu Fenerbahçe-Aboubakar haberleri doğru mu, bilginiz var mı? Alacaklarından değil de, zaman ve para kaybetmemize üzülürüm doğruysa.
Demin Porto kulübünü aradım, haber doğru arkadaşlar.

Başkanın bana dediği "Fenerbahçe bonservis ödeyemiyor, ama Van der Wiel, Emenike ve Fernandao'yu takasta teklif ettiler. Bu cazip teklife hayır diyemezdim" şeklindeydi.

Aboubakar'ı aradım sonra, o da doğruladı. "Sadece Fransızca bildiğim için Türkiye'de dil problemi yaşadım. O yüzden Beşiktaş'tan ayrılıp Fenerbahçe'ye gidiyorum. Seneye Yurolig'e doğrudan katılım hakkı ve Obradovic faktörü de kararımda etkili oldu." dedi.

Ben de teşekkür edip kapattım.

Çevrimdışı panic13

Başkanın bana dediği "Fenerbahçe bonservis ödeyemiyor, ama Van der Wiel, Emenike ve Fernandao'yu takasta teklif ettiler. Bu cazip teklife hayır diyemezdim" şeklindeydi.

Aboubakar'ı aradım sonra, o da doğruladı. "Sadece Fransızca bildiğim için Türkiye'de dil problemi yaşadım. O yüzden Beşiktaş'tan ayrılıp Fenerbahçe'ye gidiyorum. Seneye Yurolig'e doğrudan katılım hakkı ve Obradovic faktörü de kararımda etkili oldu." dedi.

Bu doğru olamaz :( :(
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı benyv-

Bilgilendirme için çok teşekkürler. Kötü olmuş o zaman sağlık olsun, Cenkle de oynarız biz  :evillol:

Çevrimdışı cursedofdragon

hayır ya hep bu yurolig yüzünden  :bawling:

Neyine yetmedi Abuobakar Şampiyonlar ligi  :s20:

Çevrimdışı ahmetemre

Ben dinlemedim ama kimmiş birinci taraftar
1.en iyidir oraya ulaşmak hedefimiz babında söyledi.
bu seneki oyunumuzla ikinciyiz dedi şaşırdım hedef birinci olmak en iyiyi oynamak dedi.sandım başakşehir diyecek.
hani askeriyede sicil verilir en iyi olsan da 99 verilir 100 üzerinden.maksat gevşememek hep iyi olmak için çalışmak içindir...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Etiketler: