Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 505 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8461615 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Geçen hafta semtteki mağazımıza geldi dayanamayıp aldım yine tabii :D

Kumaşı pamuk mı, polyester mi?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Berat

Kumaşı pamuk mı, polyester mi?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Poly. Geçen seneki ürünlere göre daha az yakıyor ama güneş altında onu test ettim.

Çevrimiçi Necmi

Lyon macinin ikinci yarisi ve uzatmalarini izlememistim totem dolayisiyla. Az once izledim ikinci yariyi ve uzatmalari. Gozlemlerimi paylasmak isterim.

1. Besiktasla gurur duydum. Ikinci yariyi temiz bir sekilde domine etmisiz [ domestik dominasyon :)]. 

2. Tosic'e yuruyenler cogunluktaydi mactan sonra.  Sakin ve adrenalinden uzak bir ruh haliyle izleyince Tosic'in muazzam bir mac cikardigini gozlemledim. Sertligiyle rakibi baya sindirmis, her topa basmis, isirmis rakibi. Bu cocuga haksizlik ediyoruz gibime geliyor.

3. Babel hucuma cok katki verememis ama cocuk defansa muazzam bir katki saglamis. Lyon kendi sagindan pek gelememis bu yuzden. Adriano cikana kadar Adriano ile daha sonra da Beck'le cok yardimlasmis. Tebrik ediyorum.

4. Beck oyunda oldugu sureler boyunca gayet iyi oynamis sol bekte. Simdi aklima Senol hocanin Adana macindaki bol fantazili kurgusu geldi. Takimin defansif yapisiyla bu kadar oynamak yerine Beck'i sol bekte baslatsa bence Adana macinda gol yemezdik. Hoca sanirim Atinc'a jest yapmak istemis.

5. Quaresma defansif anlamda sifir katkida bulunmus. Sakatliktan yeni ciktigi icin olabilir. Fakat frikik konusunda esegin bir yerine su kaciriyor artik. Yahu 30 metrelik mesafe, herkes biliyor ki Talisca oralardan cok iyi frikik kullaniyor. Fakat, beyimiz topun basina geciyor. Talisca olmasa ordan hayatta vurmaz ve orta yapar iceri ama sirf Talisca ile yaristigi icin o mesafeden topu kaleye yollamaya calismis. Komik olan su ki attigi sut baraja kadar zor gitmis.  :lol: 
Guluyorum ama sinirden. Kardesim insan biraz kendisinden ve yeteneklerinden haberdar olur. Senin ordan attigin frikik golun varmi kariyerinde? Yok. Peki bu bencillik ve vurdumduymazlik nedir? Ceza sahasi on cizgisine yakin yerlerden frikik atmani anlarim ama 25-30 mesafelik yerlerden bile topu talisca'ya birakmaman buyuk bir sorumsuzluk ve bencilliktir. Nokta.

6. Quaresma oynayacak Morel ileri cikamaz diyorduk ama Morel bizim cezahasamizdan disari cikmamis neredeyse.  :D Gokhan tek basina sag tarafta direnmis. Seneye Quaresma'yi hamle oyuncusu haline getirecek bir kanat oyuncusu sart. Dudu alinmali, duduya sahip cikalim.
maçta tosici beğendim ben hatasız oynadığını söylemişdim sanırım burda gömenlere.
beck girdikten sonrada mükemmel oynadı. zaten babelin savunma yapmadığını söyleyenlere şaşıyorum
adam bütün maçlarda hücumdan çok savunmada kalıyor. ilerde beklemiyor takımla birlikte gidip geliyor.
ben mitrovicinde hatasını görmedim pek. Kötü bir maç çıkartmadı. lyon maçında takımda sırıtan bir oyuncu yoktu.
tosiç çok iyi müdahaleler yaptı. Bazı oyuncular vardır yaranamaz bir türlü tosicde öyle bir oyuncu. Bazılarıda
ne yaparsa yapsın ilahlaştırılıyor. Quaresmanın frikik atışlarına homurtular başladı tribünde.
Bence tribün müdahale etmeden hocanın etmesi lazım.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Nisan 2017, 11:47:17
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)  :biggrinking:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Gokhan-

Tosic'te Mitrovic'te penaltı kaçırdıkları için bu kadar eleştiriliyor, yoksa oynadıkları oyun öyle ana avrat sövülecek cinsten değildi ama övülecek cinstende değildi.
Bunlar hep rakip futbolcuları karamürsel sepeti sanmaktan oluyor, futbolcunun hatası da olur, formsuz zamanları da olur bunları kabul edebilseler sinirlenmezler aslında.
Millet istiyor ki elensek-yenilsek bile kişisel hata olmadan elenelim, eee bu olmassa zaten kimse karşımızda duramaz ki..
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Nisan 2017, 11:54:54
(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)töre gsdeki rodrigez ve bruma kadar iyi üstelik yerli.
şenol öğretmen q7 gibi töreyi de çizgiye sokacaktır...
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı underworld

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)töre gsdeki rodrigez ve bruma kadar iyi üstelik yerli.

töre'nin ipiyle kuyuya inilmez ama bu ffp nedeniyle + yerli olması nedeniyle 18 de bi şekilde yer alacaktır.
(ben çok düzeleceğini sanmıyorum ama inş bir dönüm noktası olur.)

Çevrimdışı fani madida

2 gün sonra sezonun en önemli maçı var ama taraftar hiç bu maçın havasına girememiş gibi. bence transfer şu bu bırakıp başak maçına kilitlenmek lazım
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Nisan 2017, 12:03:44
2 gün sonra sezonun en önemli maçı var ama taraftar hiç bu maçın havasına girememiş gibi. bence transfer şu bu bırakıp başak maçına kilitlenmek lazım
taraftar değil futbolcu ve teknik heyet ciddiyse sorun olmaz.
taraftar son derece ciddi olsun takım gevşek 2.lig takımı bile yener.
taraftar rahatta olur dalgasını da geçer rakiplerini kızdırır da ama takım her zaman ciddi olmak zorundadır.
habere bak gel de transfer düşünme :duman: :duman: http://www.fotomac.com.tr/besiktas/2017/04/28/besiktasta-kotu-haber
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı cagdas44

Şenol hoca gerçek bir hoca da Töre bir öğrenci mi bilemiyorum. Gerçekteten bir öğrenci olsa sanırım bir yerde sonra kaynaştırma sınıfının yolu gösterilirdi.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Nisan 2017, 12:14:44
Şenol hoca gerçek bir hoca da Töre bir öğrenci mi bilemiyorum. Gerçekteten bir öğrenci olsa sanırım bir yerde sonra kaynaştırma sınıfının yolu gösterilirdi.
ilk 11 değil de 70 ten sonra hamle oyuncusu haline getirse o da olumlu @mylife1903  :D
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı underworld

Golcü ve 10 numara adayları şimdiden belirlenmeli yoksa bu portekizliler her an bi kata külle yapabilirler.

Çevrimdışı arda

Aynen, Talisca'dan Şenol Güneş'e, Tolgay'dan Caner'in opsiyonuna kadar aynı haberler ısıtılıp ısıtılıp gündemde tutuluyor. Daha Şampiyon olmadık! 5 sene Ligde dominasyon kurmadık. Unutmamamız lazım Uyanık olmamız lazım;

FEDA dönemi Olcay'la Kerim Oğuzhan Cenk'le Şampiyon olunmaz Şampiyonluk tecrübe bıdı bıdı ister argümanı revaçtaydı!

Geçen sene, Hucum futbolu vs Defansif Sonuca yönelik, akılcı, mini etek istatistiği, Şenol Güneş baskıyı kaldıramaz!!

Bu sene başlarında, Şampiyon kadro dağıtıldı, Takım YAŞLI :D (Tecrübeli değil yaşlı, sezonluk perspektifler yerini 3-5 senelik dominasyona bıraktı, bu kadro gençleşmezse olmaz Ulan durun daha lig yeni yeni başlıyo biraz ateşiniz düşsün..) Beşiktaş'ın 11 bile belli değil, ilerleyen dönemlerde herkes ezbere sayarken 11'imizi Avrupa'da kupa almazsa ayıp bu kadro ne dehşet kadro tam bir şans altın tepsi bıdı bıdı Şenol Güneş ve rotasyon yapmıyor eleştirileri :D Ulan ligin başlarında ilk 11'i belli olmayan takım Şampiyon mu olur diyodunuz!  Vel hasıl kelam!

Giden gider, gideni boşver seninse eğer elbet geri döner! Ama Vodafone Arena artık hiç bir yere gidemez! Bu taraftar artık Olimpiyat Başakşehir Konya monya gezmez! Uyanık ol Ey Beşiktaş'lı çocuk.. Düşlerini çalanlar, manipülasyonla, medya gücüyle, ağız islahiyle hep meydanlarda olacak! Bu zibidilerin Hayallerini yıkmak için Sende Vodafone Arena'da, Deplasman'da, Twitter'da, Instagram'da haber altı yorumlarda, her köşe başında sokaklarda Olmalısın! Beşiktaş Şerefiyle Hakkıyla kuruldu, SEBA'yla kemikleşti, VEBA'yla sallandı ama FEDA'yla geri döndü.. Taktik Maktik Yok, o sene bu sene bundan sonra FEDA CEFA VEFA!   
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı arda

taraftar değil futbolcu ve teknik heyet ciddiyse sorun olmaz.
taraftar son derece ciddi olsun takım gevşek 2.lig takımı bile yener.
taraftar rahatta olur dalgasını da geçer rakiplerini kızdırır da ama takım her zaman ciddi olmak zorundadır.
habere bak gel de transfer düşünme :duman: :duman: http://www.fotomac.com.tr/besiktas/2017/04/28/besiktasta-kotu-haber

Yorum yazdım altına onaylamamışlar :D at least 25M Pound'u DHA cacık gibi çevirmiş baktım bütün haber sitelerinde aynı copy paste haber :D Inglizce'yi bari doğru çevirin yazdım ama şeffaf basın basamamış..
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kartal Bakışı

F.Bahçeliler'in derbiye gelmemesi konuşulacak

Derbide Kartal'ın şampiyonluk ihtimali olursa İl Güvenlik Kurulu, "F.Bahçeliler gelmesin" kararı alacak. Gerekçe ise şu: "Stat çevresinde toplanacak BJK'lılar yüzünden taraftarı tahliye etmek güvenli olmaz."

Beşiktaş, Başakşehir'i devirip, haftaya da Başakşehir, Antalya'da puan bırakırsa Kartal, 7 Mayıs günü F.Bahçe derbisine tur için çıkabilir. Bu ihtimal yeni bir sorunu beraberinde getirecek. Beşiktaş, bu maçta şampiyonluk turunu atma hesabı yaparken, İl Güvenlik Kurulu da bu ihtimal karşısında nasıl tavır alacağını kara kara düşünüyor. Çünkü derbide Beşiktaş tur atarsa, Fenerliler'in güvenli bir şekilde tahliyesi neredeyse imkansız hale gelecek. Bu yüzden de 'Deplasman yasağı' uygulaması geri dönebilir.

FENERBAHÇELİLER KUTLAMA İZLEYECEK

Yetkililer bu ihtimalin gerçekleşmemesi için duacı. Zira spor barışını bozacak bir ortam oluşmasını kimse istemiyor. Bu yüzden de konu; derbi öncesi puan cetveline göre İl Güvenlik Kurulu'nda masaya yatırılacak. İki tarafın yöneticilerinin de bulunacağı toplantıda ihtimaller değerlendirilip, karar verilecek. İdareciler, şampiyonluğun ilan edilmesi durumunda,
Fenerbahçeli taraftarların stattan ayrılmasının imkansız hale geleceğini düşünüyor... Bu durumda F.Bahçeli taraftarlar da saatlerce Vodafone Arena'da kalıp, Siyah-Beyazlılar'ın şampiyonluk kutlamalarına şahitlik etmek durumunda kalacak.
Ancak bu da rakip taraftarla yaşanabilecek tatsız olaylara ortam hazırlayabilir. Bu yüzden F.Bahçeliler'in derbiye gelmemesi konuşulacak. Lyon modelinin uygulanması gündeme gelecek. Ancak bu kararın alınabilmesi için F.Bahçe tarafının da rızası aranacak. F.Bahçe cephesinin de taraftarının böyle bir ortamda kalmaması için anlayışlı davranacağı hesap ediliyor. F.Bahçeliler, kupada 6 yıl sonra deplasmanda yer almıştı
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

ilk 11 değil de 70 ten sonra hamle oyuncusu haline getirse o da olumlu @mylife1903  :D
:alala:

Çevrimdışı cagdas44

14 Mayıs Pazar günü yapılacak Genel Kurul'a dair gözüme çarpan iki önemli madde;

9. Mülkiyeti BJK Derneği’ne ait İstanbul İli, Beşiktaş İlçesi, Dikilitaş Mahallesi, 56 pafta, 7 ada, 76 parselde kayıtlı mecurda (benzin istasyonu) kiracı olarak bulunan şirket (Fulya Akaryakıt Ticaret ve San A.Ş.) ile imzalanan kira sözleşmesi ve ek protokollerinin Genel Kurul kararı olmaksızın uzatılmaması/dernek aleyhine tadil edilmemesi ve/veya bu şirketle ve/veya bu şirketin doğrudan veya dolaylı olarak bağlantısı bulunan gerçek veya tüzel 3. Kişilerle yeniden kira sözleşmesi yapılmaması hususlarının görüşülmesi ve oya sunulması,

11. Tüzüğümüzün 28/m maddesi gereğince Kocaeli Birlik Sportif Hizmetler A.Ş.’nin hisselerinin %80’nin satın alınması ve bu suretle şirkete ortak olunması hususunun görüşülmesi ve oya sunulması,

http://www.bjk.com.tr/tr/haber/69868/olagan_idari_ve_mali_genel_kurul_toplantisi_na_cagri_ilani.html

Çevrimdışı abdusta

Aynı endişeleri bendede var.

saygılar

Çevrimdışı Serhat Akkaya

saygılar
Ne yapmamız gerekiyor ki konsantre olmak için? Toplanıp sinerji mi yaratalım? :) Futbolcular ve teknik heyet işini yapsın yeter, taraftara çok fazla anlam biçiyorsunuz komik kaçıyor bazen :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

saygılar
ben de maçla ilgili tek endişe var abi, başakşehir kim olağanüstü şeyler olmadığı sürece yeneriz tek endişem cüneyt çakır.

Çevrimdışı abdusta

GÜZEL ŞEYLER!!

Passolig kart sayılarında değişiklik var

Alıntı
Gs ile 13.3 bin FB ile 33.8bine düşmüş

saygılar 18.4.2017

Fark GS ile 9.9 bin FB ile 29.7 bine düşmüş

saygılar

Çevrimdışı abdusta

ben de maçla ilgili tek endişe var abi, başakşehir kim olağanüstü şeyler olmadığı sürece yeneriz tek endişem cüneyt çakır.

Heyecan yaratacaklar ise,FB yi 2ci yapmak için yol açmaları lazım
Bu nedenle bana göre Tehlikeli olan FB maçı

uyanık olalım

saygılar

Çevrimiçi Necmi

Aynen, Talisca'dan Şenol Güneş'e, Tolgay'dan Caner'in opsiyonuna kadar aynı haberler ısıtılıp ısıtılıp gündemde tutuluyor. Daha Şampiyon olmadık! 5 sene Ligde dominasyon kurmadık. Unutmamamız lazım Uyanık olmamız lazım;

FEDA dönemi Olcay'la Kerim Oğuzhan Cenk'le Şampiyon olunmaz Şampiyonluk tecrübe bıdı bıdı ister argümanı revaçtaydı!

Geçen sene, Hucum futbolu vs Defansif Sonuca yönelik, akılcı, mini etek istatistiği, Şenol Güneş baskıyı kaldıramaz!!

Bu sene başlarında, Şampiyon kadro dağıtıldı, Takım YAŞLI :D (Tecrübeli değil yaşlı, sezonluk perspektifler yerini 3-5 senelik dominasyona bıraktı, bu kadro gençleşmezse olmaz Ulan durun daha lig yeni yeni başlıyo biraz ateşiniz düşsün..) Beşiktaş'ın 11 bile belli değil, ilerleyen dönemlerde herkes ezbere sayarken 11'imizi Avrupa'da kupa almazsa ayıp bu kadro ne dehşet kadro tam bir şans altın tepsi bıdı bıdı Şenol Güneş ve rotasyon yapmıyor eleştirileri :D Ulan ligin başlarında ilk 11'i belli olmayan takım Şampiyon mu olur diyodunuz!  Vel hasıl kelam!

Giden gider, gideni boşver seninse eğer elbet geri döner! Ama Vodafone Arena artık hiç bir yere gidemez! Bu taraftar artık Olimpiyat Başakşehir Konya monya gezmez! Uyanık ol Ey Beşiktaş'lı çocuk.. Düşlerini çalanlar, manipülasyonla, medya gücüyle, ağız islahiyle hep meydanlarda olacak! Bu zibidilerin Hayallerini yıkmak için Sende Vodafone Arena'da, Deplasman'da, Twitter'da, Instagram'da haber altı yorumlarda, her köşe başında sokaklarda Olmalısın! Beşiktaş Şerefiyle Hakkıyla kuruldu, SEBA'yla kemikleşti, VEBA'yla sallandı ama FEDA'yla geri döndü.. Taktik Maktik Yok, o sene bu sene bundan sonra FEDA CEFA VEFA!   
geçen sene taraftarı çok gaza getirmek istediler getiremediler. Hatta tvlerde söylüyorlardı transferler
o kadar gecikti ama Beşiktaş taraftarı tepki göstermiyor anlamadık bunu diye aslında bir türlü gaza getiremediler
onu itiraf ediyorlardı. Beşiktaş taraftarı kolay kolay tepki vermez son andada yapılsa transfer biliyorki iyi biri gelecek
o güveni yönetim verdi o nedenlede sabırla bekliyor. sosa son anda geldi gomez son anda geldi talisca abou son anda geldi :D

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

İngiltere'den Daily Star, Talisca'nın Manchester United'a transfer olacağını (21 milyon £) son dakika haberiyle iddia etti. :by2:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Mahmut

geçen sene taraftarı çok gaza getirmek istediler getiremediler. Hatta tvlerde söylüyorlardı transferler
o kadar gecikti ama Beşiktaş taraftarı tepki göstermiyor anlamadık bunu diye aslında bir türlü gaza getiremediler
onu itiraf ediyorlardı. Beşiktaş taraftarı kolay kolay tepki vermez son andada yapılsa transfer biliyorki iyi biri gelecek
o güveni yönetim verdi o nedenlede sabırla bekliyor. sosa son anda geldi gomez son anda geldi talisca abou son anda geldi :D
Hocam geneli bilmiyorum ama burda tepki gosterenler cogunluktaydı, millet kadro super kupaya yetissin diye tepki gosteriyordu. Kici kirik bir super kupa icin transfer planlamasi degistirilmez ki degistirilmemeli. Zaten sosayla gomez in durumu son ayda belli olmustu, millette sanki hic transfer yapilmayacak gibi bir tepkiyi dun gibi hatirliyorum. Yönetim de zaten son gün abartti, 4 5 adam birden getirttti arkadaslar icin :D

Etiketler: