Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 500 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8461369 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Umut fakirin ekmeği işte. Olmasa nasıl yaşarlar .  :biggrinking:
Yıllarca Roben Roben diye kandırdı başkanları şimdi Mesut Mesut  :lol:
hala tıklıyorlarmı acaba :alala:

Çevrimdışı Berat

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

:alala:  çelişki yokmu?
yazım hatası olmuş Necmi abi  :D 2014-2015 ve 2015-2016 formaları iyiydi, fakat bu seneki formaları pek beğenmedim.

Çevrimiçi Necmi

robben dedin de bunların y..dex reklamı geldi aklıma :kop:
ne eğlenmişdim bir dönem bunlar konuşuyordu işde bu kadar tıkladım günlük
robbeni alırız kesin diye ben rüya görmeyin öyle bir para yok dedim sizde böyle anlaşma olmadığı
için kıskanmayın diyorlardı bende siz ne diyorsunuz biz o anlaşmayı 5 yıl önce yaptık 5 yıldır
tıklıyoruz siz saflar daha yeni uyanmışsınız dedim. inanmıyorlardı açtım bjk yandexi aha dedim burda :evillol:
senede 500 bin kazanırsanız bu büyük rakam demektir seneye bu hayal kırıklığıyla yandex i kovarsınız dedim :evillol:
kovdular :bandit:

Çevrimdışı panic13

o) 2017-18 sezonu kombine fiyatları...

1.Kategori           4.750,00 TL
2.Kategori           4.250,00 TL
3.Kategori           3.250,00 TL
4.Kategori           2.900,00 TL
5.Kategori           2.700,00 TL
6.Kategori           2.500,00 TL
7.Kategori           1.350,00 TL
8.Kategori           1.250,00 TL

sıcak sıcak geldi fiyatlar gayet makul :D

Vaaay, ben 8. kategoriyi en az 1500,00 bekliyordum. Valla uygun tutulmuş. Helal olsun yönetime. Gönül ister ki Almanya ve İngiltere'deki muadilleri gibi kale arkaları bizim paramız ile 500,00 TL civarı olsun ama iş dönüp dolaşıp ekönömiye geliyor.

ama şundan eminim, kombine bilet fiyatlarında işçi-emekçi sınıfına bir kıyak yapılacaksa 3-4 büyük kulüpten biri tarafından, bu yine ilk Beşiktaş tarafından yapılacaktır.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Ensar

ne eğlenmişdim bir dönem bunlar konuşuyordu işde bu kadar tıkladım günlük
robbeni alırız kesin diye ben rüya görmeyin öyle bir para yok dedim sizde böyle anlaşma olmadığı
için kıskanmayın diyorlardı bende siz ne diyorsunuz biz o anlaşmayı 5 yıl önce yaptık 5 yıldır
tıklıyoruz siz saflar daha yeni uyanmışsınız dedim. inanmıyorlardı açtım bjk yandexi aha dedim burda :evillol:
senede 500 bin kazanırsanız bu büyük rakam demektir seneye bu hayal kırıklığıyla yandex i kovarsınız dedim :evillol:
kovdular :bandit:
:kop: nasıl böyle inanıyorlar kanıyorlar ben anlam veremiyorum abi :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı onur_U

Tolga Zengin'e kalp kırıcı, rencide edici aşırı tepki verilmesine anlam veremiyorum. bir futbolcu sadece kötü performans gösterdi diye bunları haketmemeli. bu adam birçok maça kaptan olarak çıktı. geçen sene gs maçı bu sene benfica maçı kritik toplar da çıkardı. zaten artık oynamıyor ve büyük ihtimal sene sonu gidecek. ne gerek var özel maçta bunları yapmaya. Büyük Beşiktaş taraftarına bunlar yakışmıyor. aynı şey olcay'a da yapıldı. yarın birgün şu an ilah gördüğümüz futbolculara da yapılabilir. basının da eline malzeme vermeyelim.
[ Son Düzenleme: 27 Mart 2017, 14:42:11 onur_U ]

Çevrimdışı abdusta

Medyanın açmazı şu;

FB ve GS ellerindeki topçuları çıkarsa dahi  transfer yapmaları zor,
geriye bu sene kısıtlaması biten Beşiktaş kalıyor
içeridende diğer takımlara gözdağı ve aragaz verilince
asparagas haberleri dizmeye meraklı basınımızda peşpeşe Beşiktaş transfer haberleri yapıyor.

Dozunu iyi ayarlamak lazım,rakiplerimizde inme,kalp krizi,sinirlenme,dellenme gibi hastalıkları tetiklemeyelim. :evillol:

Saygılar

Çevrimdışı panic13

@panic13 @arda @İhsan @tangaz @tuncaboylu Hepinize teşekkürler.  :eyes

starcity Network'a git, @tuncaboylu 'nun adını ver. Sana ücretsiz verirler bir takım. Tuncaboylu abin halleder bir ara. Onun olduğu yerde hesap ödemek, hediye parası vermek gibi bir terbiyesizlik yapamayız. :D

Çevrimdışı tangaz

:kop: nasıl böyle inanıyorlar kanıyorlar ben anlam veremiyorum abi :D

bir söz vardı "bulandırma denizi uyandırma safı" şiiişşt sessiz olun  :ssss:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Mahmut

Gelecek sezonun kombinelerinin parası sonunda kulübe gidecek, bu sene sadece kombine dışı biletlerden gelir edebildik.
Tahmini ne kadar olur seneye kombine geliri yine bu seviyelerde bir kombine alımı olduğunu varsayarsak??

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Vaaay, ben 8. kategoriyi en az 1500,00 bekliyordum. Valla uygun tutulmuş. Helal olsun yönetime. Gönül ister ki Almanya ve İngiltere'deki muadilleri gibi kale arkaları bizim paramız ile 500,00 TL civarı olsun ama iş dönüp dolaşıp ekönömiye geliyor.

ama şundan eminim, kombine bilet fiyatlarında işçi-emekçi sınıfına bir kıyak yapılacaksa 3-4 büyük kulüpten biri tarafından, bu yine ilk Beşiktaş tarafından yapılacaktır.
Maalesef o duruma gelmemiz için çok yolumuz var daha Abi, 1. ve 2.kategoride indirim yapılmış epey boşluk oluyordu. Öğrencilere %10 indirim var, önümüzdeki sene Şl maçlarında ve derbiler'de fiyatların 150 liradan başlayacağını düşünüyorum. Kombinelerini yenilemeyenler hata yaarp.

Çevrimdışı Berat

Kombine fiyatları vefalı kombine sahibi taraftara doğal olarak uygun bir şekilde sunulmuş, ön satıştan sonra kalan kombineler daha pahalı olacaktır. Fiyat ne kadar değişir bilemiyoruz. @Mehmet Ali C. Hala teşekkür istiyorsun :D

1903 ve VIP kısımları için bir düzenleme yaparsa kulüp oradan da baya gelir elde edecektir.

Çevrimdışı Ensar

Tolga Zengin'e kalp kırıcı, rencide edici aşırı tepki verilmesine anlam veremiyorum. bir futbolcu sadece kötü performans gösterdi diye bunları haketmemeli. bu adam birçok maça kaptan olarak çıktı. geçen sene gs maçı bu sene benfica maçı kritik toplar da çıkardı. zaten artık oynamıyor ve büyük ihtimal sene sonu gidecek. ne gerek var özel maçta bunları yapmaya. Büyük Beşiktaş taraftarına bunlar yakışmıyor. aynı şey olcay'a da yapıldı. yarın birgün şu an ilah gördüğümüz futbolculara da yapılacak. basının da eline malzeme vermeyelim.
okey tamam haklısın da bu futbolcuların tripleri ne ayak , ilk defa mı küfür yiyorlar , bi bize mi bunların tripleri , futbol da hep küfür vardı hep oldu ne öyle hemen küstüm oynamıyorum ayakları. yürüsün gitsin işine. hem kötü oyna hem de kimse sana bişey demesin. oldu.

Çevrimdışı caner.eryigit

2 Mayıs'a kadar yenileme işlemi olacak 7. yada 8. Kategori kalmazsa bittik ondan snr bütçeyi kasar inş alabilme imkanımız olur.

Çevrimdışı Berat

starcity Network'a git, @tuncaboylu 'nun adını ver. Sana ücretsiz verirler bir takım. Tuncaboylu abin halleder bir ara. Onun olduğu yerde hesap ödemek, hediye parası vermek gibi bir terbiyesizlik yapamayız. :D

Bana 72 taksit yapar biliyorum.  :evillol:

Çevrimdışı panic13

Gelecek sezonun kombinelerinin parası sonunda kulübe gidecek, bu sene sadece kombine dışı biletlerden gelir edebildik.
Tahmini ne kadar olur seneye kombine geliri yine bu seviyelerde bir kombine alımı olduğunu varsayarsak??

Ben en az USD 20 milyon bekliyorum. Artı seneye yayın gelirleri de artıyor. Seneye yayın gelirleri+kombine+şampiyonluk en az USD 110,00 milyon demek.

Çevrimdışı Mahmut

okey tamam haklısın da bu futbolcuların tripleri ne ayak , ilk defa mı küfür yiyorlar , bi bize mi bunların tripleri , futbol da hep küfür vardı hep oldu ne öyle hemen küstüm oynamıyorum ayakları. yürüsün gitsin işine. hem kötü oyna hem de kimse sana bişey demesin. oldu.

Ne tripi kardeşim, maça gittim tribüne falan hiç bir hareketi falan olmadı özellikle takip ettim.
Kötü oynamak başka birşeydir, Tolga zaten şuanki takım ortalamasında kötü oyuncu yani kötü oynaması normal olan.
Ama taraftarın travmaları var, o yüzden bu tepkiler kötü oynamasıyla alakalı değil.
Bana göre doğru olan sahip çıkmak, ıslıklamak vs. kötüyü daha da kötü yapıyor iyileştirmiyor.
Ha madem kötü niye o kadar maaş alıyor diyenler olacak, onun da bence sebebi türk kaleci zorunluluğu.

Çevrimdışı Ensar

Ne tripi kardeşim, maça gittim tribüne falan hiç bir hareketi falan olmadı özellikle takip ettim.
Kötü oynamak başka birşeydir, Tolga zaten şuanki takım ortalamasında kötü oyuncu yani kötü oynaması normal olan.
Ama taraftarın travmaları var, o yüzden bu tepkiler kötü oynamasıyla alakalı değil.
Bana göre doğru olan sahip çıkmak, ıslıklamak vs. kötüyü daha da kötü yapıyor iyileştirmiyor.
Ha madem kötü niye o kadar maaş alıyor diyenler olacak, onun da bence sebebi türk kaleci zorunluluğu.
maçta bir hareketinden söz etmiyorum bugün çıkan haberler üzerinden söyledim.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Mart 2017, 14:56:21
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!

4-5-6. kategori konusunda kararsız kaldım ya.
Denizbank bonus kk var ya ona güveniyorum  :biggrinking:

Çevrimiçi Akil Emre

Gs camiyasına yapılan bu kıyaklara neden hiçbir klüp yetkilisi ya da hukukçu itiraz edemiyor. Adamların kaçıncı seferdir vergi borcu siliniyor. Madem vergi borçları bukadar kolay silinip bedava arazi tesisi edilebiliyor, biz neden 2 yıldır basket sahasına ha başlandı ha başlanacak diye bekliyoruz. Stadımız yapılana kadar akla karayı seçiyoruz.
 Bide bu adamalar Fetönün başı çektiği camiya, buna rağmen ne istedilerse o oluyor. Sıkışınca saraya çık, el etek öp ne isteniyorsa olsun, yazık günah ya valla. Yüzsüzlük okadar büyük bir boyuttaki Hakanı Arifi oylama bile affettikten sonra İzmir Marşını söylüyorlar yuhh (Küfür Yasak)₆ :s20:

Çevrimdışı Mahmut

maçta bir hareketinden söz etmiyorum bugün çıkan haberler üzerinden söyledim.

Kardeşim bu haberlerin neyine inanıyorsunuz anlamıyorum ki, gazete doldurmak için yapıyorlar işte.
Sonra da fener taraftarıyla mesut, gomez transferlerine inandıkları için dalga geçiyorsunuz.
Bence resmi kaynaklar dışında hiçbir şeye inanmamak lazım.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

4-5-6. kategori konusunda kararsız kaldım ya.
Denizbank bonus kk var ya ona güveniyorum  :biggrinking:
almışken 4 olsun  :evillol:

Çevrimdışı onur_U

okey tamam haklısın da bu futbolcuların tripleri ne ayak , ilk defa mı küfür yiyorlar , bir bize mi bunların tripleri , futbol da hep küfür vardı hep oldu ne öyle hemen küstüm oynamıyorum ayakları. yürüsün gitsin işine. hem kötü oyna hem de kimse sana bişey demesin. oldu.

tolga'nın eleştirilecek yanı çok kardeşim aslında Tolga özelinde çok değilim, futbolculuğunu da çok sevmem ama zaten oynamayan bir oyuncuna özel maçta küfür edersen bunu da geçmiş senelerde ki kötü oyunu yüzünden yaparsan ve üstüne küfür normal hep vardı dersen ben bunu Beşiktaş taraftarına yakıştırmam. olcay çok yetenekli değildi bu sene formda da değildi daha sonra tribün tepkileri nedeniyle iyice kendine güveni gitti. trabzon'da kendine güveni gelince ne yaptığını görüyoruz. demek istediğimi anlatabildim sanıyorum.

Etiketler: