Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 505 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8429297 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı benyv-

Söylentiler gerçekse ve Dortmund bize kiralık olarak Emre Mor'u önermişse, rotasyon açısından ve maliyet açısından bir taşla iki kuş vurmuş oluruz, Töre de geliyor kanatlar tamamlanır. Umarım sürekli söyledikleri gibi Oğuzhan, Tolgay, Cenk vs. için büyük kulüpler takiptedir ve yüksek teklifler sunarlar. Bu satışları yapabilirsek, çok daha kaliteli isimler alıp takıma çağ atlatabiliriz.

Çevrimdışı cagdas44

#Amkspor || Beşiktaşlı yıldızlara kanca!
-
QUARESMA: Her fırsatta futbolu Beşiktaş'ta bırakmak istediğini dile getiren ve yeni sözleşme uzatan Quaresma'dan Çin kulüpleri vazgeçmiyor. Transfer bütçesinde UEFA kısıtlaması nedeniyle çok titiz bir denge gözeten yönetim, gelmesi muhtemel cazip teklifler karşısında Portekizli yıldızı gözden çıkarabilir.

TALISCA: Taraftarın sevgilisi haline gelen ve kiralık sözleşmesi gelecek sezon da devam edecek olan Brezilyalı yıldız, Beşiktaş'ta ‘tapulu' kalmak istiyor. Ancak bonservisi Benfica'da bulunan Talisca ile Monaco ve Liverpool çok yakından ilgileniyor.

OĞUZHAN: Kartal'ın orta sahadaki beyni olan genç yıldız için Sevilla, Valencia ve Arsenal, oyuncu izleme görevlilerini seferber etti. Arsenal scout ekibinden Jürgen Kost, “Oğuzhan, Arsenal'a geri dönebilir” açıklamasını yaptı. Sevilla ise 10 milyon Euro'yu gözden çıkardı.

ABOUBAKAR: Porto'dan 1 yıllığına ve 10 milyon Euro satın alma opsiyonuyla kiralanan Kamerunlu forveti, Napoli takip ediyor. İngiltere'den West Ham ve Norwich de devrede…

TOLGAY: Bitimine 1.5 yıl kalan sözleşmesi bir türlü uzatılmayan gurbetçi yıldızı, Premier Lig ekibi Sunderland'in scoutları izliyor. Tolgay'ın ismi Galatasaray ve Trabzonspor ile de anılıyor.

Yunus lütfen şu renkli basın kırıntılarına inanma adamlar sağdan soldan topluyor Tolgay için yazdıklarına bak yeter Bitimines 1,5 yıl kalan sözleşmesi bir türlü uzatılmayan ne demek Allahını seversen 6 ay kalmış 1 yıldan az kalmış olur anlarım da mevcut haliyle cümle havada. Adam 11 başlamasa da iyi bir hamle oyuncusu olarak kullanılıyor sezon içinde laf yapıp oyuncuların zihinine kurt düşüren tipler bunlar okuma okutturma mümkünse boykot et.

Çevrimdışı panic13

Yerli olması ve ağır abiliğiyle takıma büyük güç katıyordu, Muslera'dan bile iyi kaleciydi ama demek ki her güzel şeyin bir sonu var :(

Geçen sene Muslera'dan daha az gol yemişti, gerek aşırı adamlığı olsun, gerek abiliği olsun çok büyük kayıp olacak :''( Yeri dolar mı belli değil.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı panic13

İzinle konu dışı yapıyorum,  sohbet başlığında cevap alamadım :D İstanbul içi uygun takım elbise alınacak yer önerilerinizi bekliyorum. Özelden yazarsanız daha iyi olur burayı dağıtmayalım. :D

Avrupa yakası Yenibosna Starcity veya Yenibosna (E-5 kenarı) airport AVM.

Anadolu yakası, Kartal Viaport. ;)
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kaldı son 9 maç, basındaki trollere inat şampiyon olacağız ve işin güzel yanı bunu istemeseler de yorumlamak zorunda kalacaklar.

Bu arada Şenol Güneş Akademisi' nin ilk öğrencisi Emre Mor olacak gibi.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Avrupa yakası Yenibosna Starcity veya Yenibosna (E-5 kenarı) airport AVM.

Anadolu yakası, Kartal Viaport. ;)
direkt avm ismi söylemişsin abi ben biraz daha açayım. Fabrika, Network bunlar iyidir ama biraz pahalı gelebilir altınyıldız biraz daha makuldür.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Tolga'dan sonra  Pektemek ve Veliyle yolları ayırmak lazım.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Mehmet Demirkol : Konu futbol vizyonu konusudur. Beşiktaş iyi gidiyor.Napacaz Yabancı  sınırlamasını düşürelim. Vizyon bukadar
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tuncaboylu

İzinle konu dışı yapıyorum,  sohbet başlığında cevap alamadım :D İstanbul içi uygun takım elbise alınacak yer önerilerinizi bekliyorum. Özelden yazarsanız daha iyi olur burayı dağıtmayalım. :D
Optimum Altınyıldız.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

İstenmediğim yerde durmam demiş :)
Takvim haberi, ciddiye almaya değmez.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı benyv-

Mehmet Demirkol : Konu futbol vizyonu konusudur. Beşiktaş iyi gidiyor.Napacaz Yabancı  sınırlamasını düşürelim. Vizyon bukadar

Bugün bizim düşüncelerimizi ifade etti programda bütün hatlarıyla. Artık biri başkandan sonra bunları açık açık dile getirmeliydi, iyi oldu.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Yabancı kuralı değişse bile minimum 2 3 sene sonra değişebilir, uzun süreli sözleşmeler yapıldı.  3 sene üst üste şampiyon olduktan sonra çok etkilemez bizi  :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yabancı kuralı değişse bile minimum 2 3 sene sonra değişebilir, uzun süreli sözleşmeler yapıldı.  3 sene üst üste şampiyon olduktan sonra çok etkilemez bizi  :D
Yabancı kuralı suni gündem oluşturma çabası. En az 3 sene değişmeyeceğini herkes biliyor. Asıl amaçları başarısızlıklarını ve batmakta olduklarını gizlemek. Bu arada 31 Mart büyük gün Şenol Güneş çalınan kupasına kavuşuyor...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Galatasaraylı Fatih Altaylı: "Kim ne derse desin, Süleyman Seba Beşiktaş'ı her zaman fethullah gülen'den uzak tutmuştur. Feto'ya bulaşmamış tek camia Beşiktaş camiasıdır."

Gerçeklerin bir gün ortaya çıkma gibi kötü bir huyu vardır. Gerisi iftira ve manipülasyondan ibarettir. Efendi Beşiktaş!

O kadar..

RIDVAN AKAR vurduuuuuu Top iki diregin kesiştiği noktadan Aglarla buluştu :halay: :halay:

Çevrimdışı İhsan

Göztepe Optimum outlete bir bak derim
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

RIDVAN AKAR vurduuuuuu Top iki diregin kesiştiği noktadan Aglarla buluştu :halay: :halay:

Tam oturmuş !
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı tangaz

Nişantaşı CITY'S avm.de git dolaş bakın. uygun takım bulamasan da güzel ablalar görme şansın epey yüksek  :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı cagdas44

Kulübümüzden Açıklama
Kaptanımız Tolga Zengin hakkında çeşitli medya organlarında asılsız iddialar yer almaktadır.

Tolga Zengin'in ismi kullanılarak yapılan, artık Beşiktaş'ta işinin kalmadığı yönünde ifade ve değerlendirmeler içeren haberlerin tamamı asılsızdır, gerçeklerden uzaktır.

Süper Lig'de ve UEFA Avrupa Ligi'nde yoluna emin adımlarla devam eden Futbol A Takımımız'ın Kaptanının Tolga Zengin olduğunu belirtir, basındaki asılsız iddialara itibar edilmemesini rica ederiz.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız,

http://www.bjk.com.tr/tr/haber/69539/

Çevrimdışı tangaz

Kulübümüzden Açıklama
Kaptanımız Tolga Zengin hakkında çeşitli medya organlarında asılsız iddialar yer almaktadır.

Tolga Zengin'in ismi kullanılarak yapılan, artık Beşiktaş'ta işinin kalmadığı yönünde ifade ve değerlendirmeler içeren haberlerin tamamı asılsızdır, gerçeklerden uzaktır.

Süper Lig'de ve UEFA Avrupa Ligi'nde yoluna emin adımlarla devam eden Futbol A Takımımız'ın Kaptanının Tolga Zengin olduğunu belirtir, basındaki asılsız iddialara itibar edilmemesini rica ederiz.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız,

http://www.bjk.com.tr/tr/haber/69539/

bu haberleri yapanlara sert yaptırımlar uygulanmadığı sürece bunların önüne geçemeyiz. tekzip yazısı yazmayanı stada tesislere vbvb sokmayacaksın bu kadar basit...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Nişantaşı CITY'S avm.de git dolaş bakın. uygun takım bulamasan da güzel ablalar görme şansın epey yüksek  :icool:
güzel bir öneri  :evillol:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Yabancı kuralı suni gündem oluşturma çabası. En az 3 sene değişmeyeceğini herkes biliyor. Asıl amaçları başarısızlıklarını ve batmakta olduklarını gizlemek. Bu arada 31 Mart büyük gün Şenol Güneş çalınan kupasına kavuşuyor...
aynen bakalım 31'inde mi açıklayacaklar.

Çevrimiçi Necmi

bilicin son sezonu ve bu seneki formalar iyiydi, fakat bu senenin formaları hiç iyi değil bence seneye 3.yıldızın hatırına güzel bir forma yaparlar umarım.
  :alala:  çelişki yokmu?

Çevrimiçi Necmi

yemin ederim internette gezme haberlere bakma zevkimin içine ettiler , yok aziz gokhan ile canerin rövanşını gomez ile alacakmış yok mesutu alacakmış yok yaya toure bedava trabzona gelecekmiş :D salla salla bitiremediler yıllardır , bunların saf taraftarları da bu haberlere kanıyor o en komiği :D
iyide yazsınlarki bizde eğlenelim biraz :D
adamlar inansın sonra hayal kırıklığı büyük oluyor lige 1-0 mağlup başlıyorlar.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

o) 2017-18 sezonu kombine fiyatları...

1.Kategori           4.750,00 TL
2.Kategori           4.250,00 TL
3.Kategori           3.250,00 TL
4.Kategori           2.900,00 TL
5.Kategori           2.700,00 TL
6.Kategori           2.500,00 TL
7.Kategori           1.350,00 TL
8.Kategori           1.250,00 TL

sıcak sıcak geldi fiyatlar gayet makul :D

Etiketler: