Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 401 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8424856 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Librarius

Yine Gomez konusu açılmışken safımızı belli edelim.
Kazandırdıkları için teşekkürler ama bundan sonrası için canı cehenneme umarım dibi görür ve çok istediği dünya kupası kadrosuna çağrılmaz.

Beşiktaş'ı satanı satacaksın, kral da olsa padişahta olsa fark etmez, satan adam gene satar gene kaçar.
Ben bu kadar profesyonelliğe karşıyım insan da birazcık kendini tekrardan gösterme fırsatı sunan takıma karşı aidiyet duygusu olur, ama bunda o hiç yoktu.
Her şeyi geçtim gittin eyvallahta transferinden hakkımıza düşen parayı gömmelerine neden müsaade ettin, hiç affedilir yanı yok.

Duygusal davranmayin. Gomez gibi kac golcumuz oldu tarihimiz de? Gomez gibi golcu 50 yilda bir duser bize. Adam'in talihi iyi gitmedi Fio'da. Napoli'de olsaydi adim gibi eminim ki ismi daha da buyurdu. Zaten Wolfsburg'da da basladi gollerine. Insallah gelir.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

"Gençlere önerim: Çok çalışmaları, alçak gönüllü olmaları, hedef koymaları, asla yetinmemeleri. Bazıları yeteneklidir, bazıları ise çalışarak yeteneklerini geliştirir. Mesela ülkemizin en yetenekli futbolcusu Quaresma'dır. Ama en çok çalışmayı seveni de benim."

- Cristiano Ronaldo (Sport Tv)
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Anıl1903

Dedikodu:

Yıldıza takılmayın..  :)
Beyaz formanın yakalı tasarlanması gayet iyi olmuş.Siyah ve gri formalarda sade olmasına rağmen gayet iyiler ufak tefek değişikliklerle daha da güzel olabilir.

Çevrimdışı arda

boşver şansalı, dün ergin ataman ın beşiktaş aleyhinde attığı twit forumda konu olmadı. bence onu getir hep birlikte gömelim

Ne demiş Gergin Bey?
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı Anıl1903

Adidas Juventus'a bu sene böyle bir alternatif forma yaptı.Bize de omuz kısmı kartal tüylerine benzer ya da pençe tarzı bir tasarım yapsa değişik birşeyler olabilirdi.Ama söylentiler üzerine çizilen formalarda sadelik hakim olmuş.

Çevrimdışı Librarius

zaten tezzat burda ya yabancı sınırı olsa yabancı oynatamadığın için rekabet edemiyorum
avrupada diye haklı yere itiraz edersin ama serbestliğin nesine itiraz ediyorsun yerliyimi yasakladılar
istemiyorsan alma yabancı alanada mani olma sanane kimse sana yerliyi yasaklamıyorki. Demekki yabancı olması
sana tehdit oluyor kalite yükselecek arada fark oluşacak sen alamadığın için o nedenle yaygara koparıyorsun
peki kaliteyi kalitesizliğe çevirmek yayıncı kuruluşun isteyebileceği bir şeymi?

Aziz Yildirim'in karin agrisi bizimkilerin her defasinda kaliteli yabanciyi bulup getirmeleri.  Yerli piyasasinda bir sekilde istedigimizi alabiliriz dusuncesini tasiyor. Mehmet Ekici gibileri bir sekilde alabiliyoruz ama Besiktas yerli konusunda bizden daha guclu degil diye dusunuyor. Neyse FB lobisinin yabanci siniri oyunu da iyice desifre olmus oldu.

Çevrimdışı Librarius

Marcelo + Tosic= 2 milyon euro 

Skrtel + Kjaer =  14 milyon  euro

Fenerbahçe 'nin yediği gol : 25 :D

Beşiktaş'ın yediği gol : 20 :bandit:

Aziz'in sekeri 500...  :D

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi underworld

Dedikodu:

3 çizgi omuzlardan kalktı diye biliyorum

Çevrimdışı El Nino

Dedikodu:

Formaları sevmedim. Nedeni ise 3. yıldız nerede göremedim. Bu formalara göre bu yıl şampiyon olamıyoruz demek bu. Kabul eden varsa bunu formaları beğenir :)

Çevrimdışı Anıl1903

3 çizgi omuzlardan kalktı diye biliyorum
Adidas omuza ve kol altına koyuyor çizgileri,kesin olmayacak diye birşey yok yani.

Çevrimdışı mylife1903

Peki bu formaya siyahla beyaza Türk bayrağını nereye koymayı düşünüyorlar :alala:
bence bu seneki formalar düğmeli çıkmaz şampiyon takımın bayraksız forması olmaz
Vizyon meselesidir @Necmi abi
Daha once bu konuya dokandirmistim

Buyrun efenim sampiyon takimin heminde sampiyonlar liginde turk bayraksiz formasi

Sergen tam kayarken cekmis fotorafci cok aciklayici bi kare

Çevrimiçi underworld

Adidas omuza ve kol altına koyuyor çizgileri,kesin olmayacak diye birşey yok yani.
O zaman kol altı daha güzel olur.

Çevrimdışı Anıl1903

O zaman kol altı daha güzel olur.
Aynen olabilir.Bu sene mesela bir formamızda çizgiler omuzda,diğer ikisinde kol altında aynı yöntem uygulanabilir önümüzdeki senede.

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı 38life

Siyah ve Beyaz guzel Sade olmuş

Gri de guzel ama Yaka bölümünü beğenmedim

Bunlar çıkarsa Siyah tan kesin alirim Beyazda alirim :)

Ben hep simsiyah bi forma hayal ediyorum ama sanırım hiç çıkmayacak. Logolar dışında tamamen simsiyah, sıfır detay, sıfır farklı ton. Tamamiyle simsiyah.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

Vizyon meselesidir @Necmi abi
Daha once bu konuya dokandirmistim

Buyrun efenim sampiyon takimin heminde sampiyonlar liginde turk bayraksiz formasi

Sergen tam kayarken cekmis fotorafci cok aciklayici bi kare

ben bayraklı istemiyorum zaten bu sene bayraklı almadım mesela
ama isteyeninde elinden böyle hakkı alamazsın doğru değil bu ben mesela yıldızlarıda sevmiyorum armada
ürünlerini neden yıldılı armayla yapıyorsunki şimdi elde kalanları seneye nasıl satacaksın :D

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Mart 2017, 22:37:12
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
PSG'nin yeni sezon siyah forması efsane bizide böyle efsane birşey gerek :)

Gelecek yıl formamız böyle olsun resmen aşık oldum bu formaya

Çevrimdışı cursedofdragon

Gelecek yıl formamız böyle olsun resmen aşık oldum bu formaya

abidas'ı bırakıp nike geçmek lazım :D  :evillol:

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Mart 2017, 22:53:59
  • Beylikdüzü-İstanbul
abidas'ı bırakıp nike geçmek lazım :D  :evillol:

Aynen kardesım, kaldı 2 yıl Adidas ile anlaşmamız. Sonra yapıstır Nike

Çevrimiçi Necmi

Aynen kardesım, kaldı 2 yıl Adidas ile anlaşmamız. Sonra yapıstır Nike
nike formaları çok kötü ama birde herkes aynı formayı giyiyor renkleri değiştirip
kaktırıyorlar. Kaliteside düşük

Çevrimiçi underworld

iç saha formaları sade tasarım olmalı

Çevrimdışı arda

Taraftara oynayacağına takımını sahada oynataymışta gruptan çıkaymış ya!

Muslera Bey de ödüle layık görülmüş, çok başarılı bir sezonun ardından ona da bi twit ataymış ya. Neyse konumuza geri dönelim bu sene çok önemli, ŞAMPİYONLUĞA ODAKLANMIŞ DURUMDAYIM! HOMMMMMMMMM
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Mart 2017, 23:04:44
  • Beylikdüzü-İstanbul
nike formaları çok kötü ama birde herkes aynı formayı giyiyor renkleri değiştirip
kaktırıyorlar. Kaliteside düşük

Abi Adidasta aynı ona bakarsak ;)

Şöyle PSG gibi simsiyah bir formamız olsa bence efsaneler arasına girer forma.

Düşünsenize Nike üzerine "FLY EMİRATES" yazısı süper

Çevrimdışı Kalyoncu

Fatih Terim'e ne olmuş ne içirmişler. Beşiktaş da 1 Türk oyuncu oynuyor  diyen adamı(Bilal Meşe heralde) baya hırpaladı senin nerden baktığına bağlı dedi sen bir tane görüyorsun ben ise Gökhan,Oğuzhan, Cenk, Necip, Atınç,Caner sayıyordu daha.

Etiketler: