Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 394 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8424005 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Kuntz

Yabancı kuralı kaldırılmayacak. Süresini 4 sene olarak açıkladık. Kurallar öyle hemen iptal olamaz..
Şu an kurala göre 14 Türk kadroda olmak zorunda..Geri kalan kısım serbest..E almayın yabancı..Mecbur değilsiniz..
Porto'da %39 yerli, %61 yabancı oynuyor.Ama yine de altyapıdan oyuncu çıkıyor. Barcelona'da İspanyol çıkmıyor mu, çıkıyor"

Fatih Terim

Doğru söylemiş adam. Şaşırdım ama kapak gibi cevap olmuş. Bizim başkanın zihin açıcı etkileri var.

Çevrimdışı ProjectOrigin

Hiç beklenmeyen şeyler oluyor.

Mustafa Çulcu, Fatih Terim  :evillol:

Çevrimdışı Savaş

Fatih Terim uzun zaman sonra ilk defa mantıklı konuşmuş.

Yerli de olsa, yabancı da olsa bu seneki şampiyonluk gelirse önümüzdeki 3 sene daha bizim. Hani 4 sene üst üste oldu ya sarışının teki? İşte o 5 sene üst üste olacak.

Şampiyonluğu koydukça fark açılacak. Beter olsunlar!

Çevrimdışı cursedofdragon

Fatih Terim son zamanlarda kullandığı en mantıklı konuşma..

Fatih Terim: Ayrıca istemiyorsanız da yabancı oyuncu almayın. 28 Türk yapın kadroyu. Zorunluluk yok ki?

son zamanlarda değil şimdiye kadar ki kurduğu en mantıklı cümle olmuş :D

Hiç beklenmeyen şeyler oluyor.

Mustafa Çulcu, Fatih Terim  :evillol:

noldu ?

Çevrimiçi Necmi

Bu tip ifadeler kanıtı veya aksinin kanıtı olamayacağı için çok kolay söylenen ifadeler. O şunu yener bu bunu yener. Yani birşey ifade etmiyor bu sözler. Ben diyorum ki Lyon bize ters  bir takım. Napoliden daha fazla zorlayacaktır bizi. Napoli maçlarındakinden daha iyi bir oyun oynamamız gerek. Ben hiçbirşekilde takımı küçümsemiyorum, aksine güveniyorum ve buraya zaten tahminimi de turu geçecek bir skor üzerinden yazdım. Ama ayaklar yere basmalı biraz. Lyon kim ki biz Napoliyi ezmişiz Lyonun anasını ağlatırız falan. Bunlar çok havada kalacak ifadeler.
şu anda senin söylediklerininde kanıtı yok ama Yani birşey ifade etmiyor bu sözler.
çıkarız oynarız sonra dediğin doğrumu değilmi görürüz. yoksa bir takım çok iyi olabilir ama bazen
bazı takımlar ters gelir. Bizim lyondan çok farklı bir oyun tarzımız var. Geçen seneki biz lyondan 5 yiyebilirdi
ama şimdiki bizin ne yapacağını kestiremiyorum. Beşiktaşın dominant oyunu onların genç kadrosuna çok
ters gelebilir. Mesela napolide aynı takım ama lyondan daha kaliteli ve tecrübeli bizim oyunumuz napoliye çok ters geldi
üstün göründükleri halde bizi iki maçtada yenemediler. Ben napoli olsun Benfica olsun güçlü zayıf kısmına girmiyorum
gerçekten çok iyi takımlar ama unutmayın o iyi takımlar bizim karşımızda panikledi özgüvenini kaybetti.
Orda ben lyon napar diye düşünmüyorum benim için önemli olan biz ne yaparız.

Çevrimdışı ProjectOrigin

noldu ?

Mustafa Çulcu en haklı olduğumuz hakem pozisyonunda bile aleyhimize yorum yapan bir hakem eskisi, Antalya maçında Aboubakar'ın atılmasını haksız buldu.Bu adamın ilk defa lehimize yorum yaptığını gördüm.Fatih Terim keza yabancı kuralı açıklaması vs. Şaşırdım

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Necmi

Fatih Terim: Ligimizin yayın haklarının büyük bir rakama satılmasında serbest yabancı olmasının payı yok mu?                       
Fatih Terim: Avrupa'nın üst düzey liglerinde de yabancı serbest.                       
Fatih Terim: Kurallar hemen uygulanıp, hemen kaldırılır mı?                       
Fatih Terim: Yabancı serbestliği Türk futbolcuların Avrupa'ya gitmeleri için teşviktir. Enes Ünal ve Emre Çolak orada.
Fatih Terim: "Kanaatim, yabancı kuralının faydalı olduğu yönünde. İstemiyorsanız yabancı almayın, 28 Türk yapın kadroyu. Zorunluluk yok ki."                       
Fatih Terim: "Yabancı kuralı kaldırılmayacak. Süresini 4 sene olarak açıkladık. Kurallar öyle hemen iptal olamaz. Şu an kurala göre 14 Türk kadroda olmak zorunda. Geri kalan kısım serbest..eee almayın yabancı! Mecbur değilsiniz.

Porto'da %39 yerli, %61 yabancı oynuyor.Ama yine de altyapıdan oyuncu çıkıyor. Barcelona'da İspanyol çıkmıyor mu, çıkıyor."

@FARUK  ve @Yakup  dan çaldım

Mustafa Çulcu en haklı olduğumuz hakem pozisyonunda bile aleyhimize yorum yapan bir hakem eskisi, Antalya maçında Aboubakar'ın atılmasını haksız buldu.Bu adamın ilk defa lehimize yorum yaptığını gördüm.Fatih Terim keza yabancı kuralı açıklaması vs. Şaşırdım

şaşılası bir durum :D

Olası bi Napoli - Lyon eşleşmesinde olabilecek skorlar .

Lyon 2 - 4 Napoli

Napoli 5 - 1 Lyon .
Bu kadar Farkli olmasa da Napoli havada karada her turlu Ezer Lyonu

Sanırım Romayı eledikleri icin insanlarin gözü biraz korkmus ama Yinede Lyonla Napoli kiyas edilemez , Napoli Romadan da iyi takim Lyondan da

Çevrimiçi Necmi

Fatih Terim: Kaybeden buraları bahane edecekse, kuralın önemi yok.

Çevrimiçi Necmi

Bu kadar Farkli olmasa da Napoli havada karada her turlu Ezer Lyonu

Sanırım Romayı eledikleri icin insanlarin gözü biraz korkmus ama Yinede Lyonla Napoli kiyas edilemez , Napoli Romadan da iyi takim Lyondan da
romada lyondan iyi takım elediler ama hocaları bile kalecilerine
teşekkür etti.

Çevrimdışı 38life

şu anda senin söylediklerininde kanıtı yok ama Yani birşey ifade etmiyor bu sözler.
çıkarız oynarız sonra dediğin doğrumu değilmi görürüz. yoksa bir takım çok iyi olabilir ama bazen
bazı takımlar ters gelir. Bizim lyondan çok farklı bir oyun tarzımız var. Geçen seneki biz lyondan 5 yiyebilirdi
ama şimdiki bizin ne yapacağını kestiremiyorum. Beşiktaşın dominant oyunu onların genç kadrosuna çok
ters gelebilir. Mesela napolide aynı takım ama lyondan daha kaliteli ve tecrübeli bizim oyunumuz napoliye çok ters geldi
üstün göründükleri halde bizi iki maçtada yenemediler. Ben napoli olsun Benfica olsun güçlü zayıf kısmına girmiyorum
gerçekten çok iyi takımlar ama unutmayın o iyi takımlar bizim karşımızda panikledi özgüvenini kaybetti.
Orda ben lyon napar diye düşünmüyorum benim için önemli olan biz ne yaparız.

Ben şu takım şu takımı yener diye birşey söylemiyorum ki. Ben şu bizim için daha zor bu daha kolay diyorum. Anlatmaya çalıştığım şey bu zaten.

Ben de onlar ne yapar diye düşünmüyorum zaten onların yapacakları belli, standart. Biz ne yaparız diye düşünüyorum. Savunabilecek miyiz, savunamayacak mıyız mesele bu. Bundan bahsediyorum zaten. Eğer savunamazsak (ki bu çok düşük bi ihtimal değil) Bol gol yiyebiliriz. Ama rakibi gafil avlayıp bi iki gol de atabiliriz. İstanbulda ise hakim bir oyun sergileyip turu geçeriz. Buyüzden zaten 5-2 / 3-0 gibi bir skor yazdım.Biraz da garip bir skor oldugu için yazıyorum elbette. 4-2/2-0 da olabilir. 3-1/2-0 da olabilir. Oyüzden diyorum zaten Lyonda ne yapacağız* bu çok önemli. Ve Şenol hocanın planı ve bu planın işleyip işlemeyeceği kaderimizi belirleyecek.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Bu tip ifadeler kanıtı veya aksinin kanıtı olamayacağı için çok kolay söylenen ifadeler. O şunu yener bu bunu yener. Yani birşey ifade etmiyor bu sözler. Ben diyorum ki Lyon bize ters  bir takım. Napoliden daha fazla zorlayacaktır bizi. Napoli maçlarındakinden daha iyi bir oyun oynamamız gerek. Ben hiçbirşekilde takımı küçümsemiyorum, aksine güveniyorum ve buraya zaten tahminimi de turu geçecek bir skor üzerinden yazdım. Ama ayaklar yere basmalı biraz. Lyon kim ki biz Napoliyi ezmişiz Lyonun anasını ağlatırız falan. Bunlar çok havada kalacak ifadeler.
Haklilik payin var tabiki

Suanki form durumumuz Napoliyi yendigimiz zamanki kadar iyi degil Lyon macina kadar O seviyeye gelmemiz lazim tekrardan

Çevrimdışı 38life

O pozisyonun tamamen nizami olduğunu körler bile kabul etti söyledi. Bu birşey değil.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Gokhan-

Yine Gomez konusu açılmışken safımızı belli edelim.
Kazandırdıkları için teşekkürler ama bundan sonrası için canı cehenneme umarım dibi görür ve çok istediği dünya kupası kadrosuna çağrılmaz.

Beşiktaş'ı satanı satacaksın, kral da olsa padişahta olsa fark etmez, satan adam gene satar gene kaçar.
Ben bu kadar profesyonelliğe karşıyım insan da birazcık kendini tekrardan gösterme fırsatı sunan takıma karşı aidiyet duygusu olur, ama bunda o hiç yoktu.
Her şeyi geçtim gittin eyvallahta transferinden hakkımıza düşen parayı gömmelerine neden müsaade ettin, hiç affedilir yanı yok.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı ardiles

ben gomez'e takılmıyorum abi zaten :D

Ardiles serdar'a halen takılı kaldığı için ben ona nispeten yaptım :D

Yohsa umrumda değil :D

Benim adamım burda :D

sadece bizdeki kariyerine bakma. hadi bizde orta sahada oynayamadı, güçlü alternatifleri vardı hocalar tercih etmedi. eee gittiği diğer kulüplerde de sağ bek oynamaya devam etti  :alala:

çapları ölçmeye başlarsak oyuncular kadar, onları oynatan hocalarda girer kefeye.

serdarı sağ bekte oynatanlar: tolunay kafkas, hikmet karaman, hamza hamzaoğlu.

Çevrimiçi Necmi

Yine Gomez konusu açılmışken safımızı belli edelim.
Kazandırdıkları için teşekkürler ama bundan sonrası için canı cehenneme umarım dibi görür ve çok istediği dünya kupası kadrosuna çağrılmaz.

Beşiktaş'ı satanı satacaksın, kral da olsa padişahta olsa fark etmez, satan adam gene satar gene kaçar.
Ben bu kadar profesyonelliğe karşıyım insan da birazcık kendini tekrardan gösterme fırsatı sunan takıma karşı aidiyet duygusu olur, ama bunda o hiç yoktu.
Her şeyi geçtim gittin eyvallahta transferinden hakkımıza düşen parayı gömmelerine neden müsaade ettin, hiç affedilir yanı yok.
Aynen harfi harfine katılıyorum. müsade etmenin ötesinde resmen italyanlarla birlikte haraket etti.
buda önemli değil biz ona bonservis ödemedik verdiğimiz parayıda geri aldık. Katkısı oldu ama ikide bir gomez demenin bir
anlamıda yok şu anki kadrona ayıptır haksızlıktır. geçen seneki kadro Beşiktaşı şampiyon yaptı avrupada varlık gösteremedi
bu seneki kadronda Beşiktaşı şampiyon yapıyor şl de yüzümüzü önümüze eymedi UEFA kupasında çeyrek final maçlarına
çıkacak burda finale nasıl çıkarızı konuşuyoruz gomez demek bu kadroya karşı işlenen büyük bir ayıptır.

Çevrimdışı BORAN

Fatih Terim: Ligimizin yayın haklarının büyük bir rakama satılmasında serbest yabancı olmasının payı yok mu?                       
Fatih Terim: Avrupa'nın üst düzey liglerinde de yabancı serbest.                       
Fatih Terim: Kurallar hemen uygulanıp, hemen kaldırılır mı?                       
Fatih Terim: Yabancı serbestliği Türk futbolcuların Avrupa'ya gitmeleri için teşviktir. Enes Ünal ve Emre Çolak orada.
Fatih Terim: "Kanaatim, yabancı kuralının faydalı olduğu yönünde. İstemiyorsanız yabancı almayın, 28 Türk yapın kadroyu. Zorunluluk yok ki."                       
Fatih Terim: "Yabancı kuralı kaldırılmayacak. Süresini 4 sene olarak açıkladık. Kurallar öyle hemen iptal olamaz. Şu an kurala göre 14 Türk kadroda olmak zorunda. Geri kalan kısım serbest..eee almayın yabancı! Mecbur değilsiniz.

Porto'da %39 yerli, %61 yabancı oynuyor.Ama yine de altyapıdan oyuncu çıkıyor. Barcelona'da İspanyol çıkmıyor mu, çıkıyor."

@FARUK  ve @Yakup  dan çaldım

Renkli kısımda ne demek istiyor ? 4 sene sonra yabancı sayısı düşecek mi, yani 4 sene sonra yeni bir kural mı gelecek ?

Çevrimiçi Necmi

Renkli kısımda ne demek istiyor ? 4 sene sonra yabancı sayısı düşecek mi, yani 4 sene sonra yeni bir kural mı gelecek ?
14 yabancı kuralının 4 sene değişmeyeceğini söylüyor bu kuralı çıkardıklarında
4 sene federasyon garanti ediyor değişmeyecek diye değiştirmeye kalkarsan tek bir kulüp bile itiraz ederse tahkimden döner

Çevrimiçi Necmi

Fatih Terim son zamanlarda kullandığı en mantıklı konuşma..

Fatih Terim: Ayrıca istemiyorsanız da yabancı oyuncu almayın. 28 Türk yapın kadroyu. Zorunluluk yok ki?
bu azize çok büyük bir kapak oldu. yakında aziz ve sevicileri Terime karşı taaruza geçer. :D
yabancıyı zararlı görüyorsan alma kimse sana 14 yabancı almak zorundasın demiyor. Adamın yapmak istediği
bu değilki derdi Beşiktaşın yükselişini durdurabilmek. :evillol:
kendi alamayacak şimdi sen taraftarına nasıl diyeceksin param yok alamıyorum diye yıllarca insanları kandırdınız en güçlü kulüp biziz
diye
eski arkadaşlar hatırlar burda söyledik fenerin çok kötü durumda olduğunu sürekli bunu perdelemeye çalıştıklarını
o zamanlar fenere bir şey olmaz diyorlardı :D bu hep renkli basının yarattığı algı
bakın demekki oluyormuş.

Çevrimdışı mylife1903

Yabancı kuralı kaldırılmayacak. Süresini 4 sene olarak açıkladık. Kurallar öyle hemen iptal olamaz..
Şu an kurala göre 14 Türk kadroda olmak zorunda..Geri kalan kısım serbest..E almayın yabancı..Mecbur değilsiniz..
Porto'da %39 yerli, %61 yabancı oynuyor.Ama yine de altyapıdan oyuncu çıkıyor. Barcelona'da İspanyol çıkmıyor mu, çıkıyor"

Fatih Terim
25 yildir falan ftden duydugum en dogru sozler, kendi mi dusunmus acaba. Cok ilginc.

Yahu burasi turkiye bir telefona bakar, bi khkya bakar o kural. Ft diyorsa bos konusmaz bi bildigi vardir.

Dogru demis ya da muhalefet olmak icin soylemistir.

Alma kardesim yabanci, zaten aldikca katki payi veriyorsun maliyetin artiyor, macan yemiyorsa alma. Hayretler icerisindeyim, vidyosu var mi bu konusmanin

Etiketler: