Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 449 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8505791 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Lyon deplasmanda PSG karşısında 1-0 önde.

Bu arada UEFA kura çekiminde bizim pankart'ı göstermişlerdi :D

Çevrimdışı Berat

Lyon'un defansı evlere şenlik, ilk 20 dakikayı çok hızlı oynadılar sakin top çevirmek lazım ilk devrede. Orta saha - defans geçişlerinde de sorunları var apaçık.

Çevrimdışı 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

abuobakar'a 2 maç ceza verilirse ts maçında sahada olmucak.
neden iki maç verilsin :alala:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

ne resmi çıkıyor :alala:
ben fabri resmi görüyorum
Baska arkadaslarin daha once yüklediği resimler gözüküyor benim ekranda :alala:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ardiles

psg lyon maçı zevkli geçiyor.
[ Son Düzenleme: 19 Mart 2017, 23:43:01 Berat ]

İsrail'e , Yunanistan'a deplasmana gittik ufak bir olay olmadı fakat kendi ülkemizde otobüsümüz taşlanıyor.Tek diyeceğim içimizdeki İrlandalıları halledelim sonra dışarıya bakarız...

Rıdvan Dilmen: "Hakikaten bu Beşiktaşlı futbolcuları ayrı yere koymak lazım. Saygı duymak lazım."

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Kimse takım dört dörtlüktü hakem 10 kişi bırakınca yenildik demiyor. Yanlış anlamışsın. Hatta 10 kişi kalınca niye oynuyamıyoruz diye bile konuştuk.

Buradan birini kastetmedim ben (bordo klavyeli değilim bunu derken birini kastediyorum ama yayınlamıyorlar o zaman) medyadakileri diyorum. genel anlamda bu maç için de değil sadece söylemek istediğim bu bahane işi oyunculara sirayet etmesin benim korkum o. Yoksa beraberlik de olur mağlubiyet de ama çok fazla olmaya başladı. Taraftar basın hatta bazı maçlar hoca da dahil hep bir bahane bulundu bu iş doğru değil demek istiyorum ama çok detaya inemiyorum yasak.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Oğuzhan Özyakup: Bu 2 oldu artık, Aboubakar'ın da dikkat etmesi gerekiyor.

Çevrimdışı 38life

Demba Ba'nın Paris - Lyon maçında ne işi var yahu  :alala:

Gözlemci olarak mı gönderdiler.

Çevrimiçi Necmi

2,5 puan ve gol ortalamasının altını ben beğenmiyorum 7 beraberlik nedir bu kötü ligde üstelik.sonra sizin pek yaşınız tutmuyor da biz 11 kişi ile oynarken %75 ezeredik 10 kişi kalında %60 ezerdik şimdi 10 kişi kalınca sanki 8 kişi kalmış gibi oynuyoruz. fani bir derbidir rakip formdadır bunu anlarında anadolu takımları ile oynanırken kabullenmem ben. mesela bir sene vardı şu bosna savaşının oldugu yıl sırp sol açığımız mrkela kırmızı görmüştü sanırım 93 senesi olabilir. kocaeli deplasmanında maç 1-1ken görmüştü üstelik ve o sene kocaeli şampiyonluğa oynuyordu süper kadrosu vardı biz 2.devre eze eze 10 kişi 3 tane atıp 4-1 almıştık maçı hatta bu bilgiyi de yazın bir kenara ligimizin rekorudur bu 10 kişi ile en fazla gol atma rekorudur. şimdi eziliyoruz en hafif takımlara bile.
nasıl eziliyoruz en kötü takımlara bile daha dört gün önce bu takım
uefa 16 turunda bir saat on kişi oynayıp maçı 4-1 kazandı. sahada kötü niyetli bir hakem var
takım yorgun çıkarken bize yapılan faulleri bile aleyhimize veriyor. sen ezilmekten bahsediyorsun
ne ezilmesi resmen hakemin elinden aldık bir puanı. iyi savunma yapmanınadı ezilmek değildir.
yersin 2-3 tane ezilmekten bahsedersin. rakip 11 kişi hakemi arkasına almış yenmek için saldırıyor
rıza kenarda heyecandan yerinde duramıyor sen deplasmanda 1 puanı alıp haftayı hiç bir şey kaybetmeden
iki renkliyi kendinden bir puan daha uzaklaştırarak gelmişsin. Sen kalkmışsın ezilmekten bahsediyorsun
Bence burda ezilen takım değil :bandit:

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Mart 2017, 23:50:17
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Biraz Gülelim , rahatlayalım

Çevrimdışı Gokhan-

Lyon'u ilk defa 45 dakika boyunca izledim, daha önce izleyen arkadaşlarında belirttiği gibi hızlı ve tempolu oyundan başka numaraları yok.
Bizim Osmanlı'nın kaliteli adamlarından oluşan kadrosu gibi.Pas alışverişi, set oyunu falan hak getire onları deplasmanda uyutmalı burada vurmalıyız.

Haa bir de haklarını vereyim kornerlerde tehlikeliler, @underworld paylaşmıştı görsellerini.
Gollerinde de ofsayt var gibi.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı 38life

Adebayor ceza sahası içinde kaleciyi engelliyor kart yok, Aboubakar tamamen nizami şekilde cezasahası dışında müdahele ediyor ikinci sarıyı yiyor. Çıldırıcam. Bi de Beşiktaşlılar "Aboubakar dikkatli olsaydı" diyor. Yahu bunun nesine dikkatli olacan top cezasahası dışında, top elden çıkmış. O topu ortasahada kafayla karşılamak ne ise Aboubakar'ın yaptığı aynısı. Hiçbir farkı yok. Böyle bir kartın örneği yok.

Bu arada benim ceza bir türlü düşmüyor :bandit:

3 veya 4 Gundur izlemedeyim ama Ceza puanim hala %30 normalde %20 veya %15e dusmesi lazımdı @Necmi abi :bandit:

Adebayor ceza sahası içinde kaleciyi engelliyor kart yok, Aboubakar tamamen nizami şekilde cezasahası dışında müdahele ediyor ikinci sarıyı yiyor. Çıldırıcam. Bi de Beşiktaşlılar "Aboubakar dikkatli olsaydı" diyor. Yahu bunun nesine dikkatli olacan top cezasahası dışında, top elden çıkmış. O topu ortasahada kafayla karşılamak ne ise Aboubakar'ın yaptığı aynısı. Hiçbir farkı yok. Böyle bir kartın örneği yok.
Aboubakarin bu sefer gercekten bir suçu yok :tabe:

Dunyada boyle bir Kartin örneği yok seninde dediğin gibi

Daha bugun ayni şeyi Adebayor yapti kart falan cikmadi en direkt serbest vurus verildi ki dogru olan bu , dunyanin her yerinde bu böyle

Çevrimdışı Kuntz

Bu gece sözde Beşikaşlıların yorumlarını okuduğumdan ve dinlediğimden beri bizim takımın cidden çok büyük iş başardığına bir kez daha inandım. Rakip camialar sadece rakipleri ile uğraşıyor. Biz rakiplerle, hakemlerle ve kendi taraftarımızla da mücadele ediyoruz. Hepsinin altından kalkan ve kalkmaya devam eden tüm teknik kadro, oyuncu ve yönetime bin kere selam olsun.

Bu gece sözde Beşikaşlıların yorumlarını okuduğumdan ve dinlediğimden beri bizim takımın cidden çok büyük iş başardığına bir kez daha inandım. Rakip camialar sadece rakipleri ile uğraşıyor. Biz rakiplerle, hakemlerle ve kendi taraftarımızla da mücadele ediyoruz. Hepsinin altından kalkan ve kalkmaya devam eden tüm teknik kadro, oyuncu ve yönetime bin kere selam olsun.
:claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı Berat

Bu arada benim ceza bir türlü düşmüyor :bandit:

3 veya 4 Gundur izlemedeyim ama Ceza puanim hala %30 normalde %20 veya %15e dusmesi lazımdı @Necmi abi :bandit:

Sayaç takılabiliyor, sunucu değişikliğinden olan gitgellerden iyice şaşırdı. Düzelttim şimdi.

yav beyler halen abuobakar'ın pozisyonunda takılı kaldınız tamam bitti gitti artık bu saatten sonra ne puan geri gelicek ne abuobakar'ın cezası ertelenicek.

Bu saatten sonra yapmamız gereken şey çok basit hakem'lere karşıda oynuyoruz bu çok net.

Hakem'e işi bırakmadan bam bam bam işi bitircez.

Sayaç takılabiliyor, sunucu değişikliğinden olan gitgellerden iyice şaşırdı. Düzelttim şimdi.
Eyv dostum

Bu arada sana karsi kisisel bir husumetim yok , ama Bazi mesajlarından ciddi şekilde rahatsiz oluyorum bunu dile getiriyorum sende benim mesajlarimdan rahatsız olabilirsin bu normal bir durum

Benim tahammul edemediğim nokta , Herkese esit davranilmamasi ve forum kurallarinin kişiye gore farkli uygulanması :tabe:
[ Son Düzenleme: 20 Mart 2017, 00:07:07 Yunus Emre Dökmeci ]

Etiketler: