Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 443 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8505404 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi MUSTAFA_

Topu bıraksaydı Bakar'ın önüne bunların hiç birisini konuşmayacaktık. Adam gizliden gündem bile yaratıyor hepimize :D
@Çağrı da aynı şeyleri yazmış. Keşkelerimiz çok artmaya başladı. Sene sonunu pek iyi görmüyorum bazı futbolcular için. Hayırlısı olsun

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Mac başlığında gene saglam salladi Bel bagi falan gitsin Iso daki gibi sevincem falan diye , Israrla yapiyor adam sagolsun @Necmi abi soz konusu kisi @Berat olunca hiçbir mudahalede bulunmuyor biz bunu gundeme getirince Mod alıyoruz yetmiyor No post la tehdit ediliyoruz , Forumca alkisliyoruz :claps:

Q7 yi savunmuyorum bu arada , Aboubakara vermedigi pas la Golü yedi resmen !
Bu yazdıklarınla farkında olmadan gündeme sen getiriyorsun. Herkesle tartışmayı bıraksan bu kadar fazla konuşulmaz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Mart 2017, 23:08:15
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Mac başlığında gene saglam salladi Bel bagi falan gitsin Iso daki gibi sevincem falan diye , Israrla yapiyor adam sagolsun @Necmi abi soz konusu kisi @Berat olunca hiçbir mudahalede bulunmuyor biz bunu gundeme getirince Mod alıyoruz yetmiyor No post la tehdit ediliyoruz , Forumca alkisliyoruz :claps:

Yunus Emre bu konuda haklısın kardesım.

Görmesi gerekenler görmedikten sonra bizim tepkimizin bir önemi yok.

Tamam kız sinirlen ama böyle Acık acık düşmanlık biz Beşiktas taraftarına yakışmaz bence

Çevrimdışı Kuntz

Olaysız, sakin, normal geçen bir Beşiktaş maçı izlemek istiyorum çok şey istemiyorum. Atılan kafalardan, rakip oyuncuların bizim maçlarda voleybol oyuncusuna dönüşmelerinden, sahamızdaki ilk faulde sarı kart görmekten ve çeşitli diğer sebeplerden bıktım usandım.

Son çabalar bunlar. Bu senede şampiyonluk geldikten sonra paşa paşa kırıp kıçlarını oturacaklar ve kendi dertlerine düşecekler. Önümüzdeki karanlık yılları için mum yakabilmenin hesabını yapsın bazıları. Bizim sefa onların cefa yılları başladı. Yavaş yavaş öğrenip kabullenecekler. İşte böyle ara ara fanatik başkanlar aracılığı ile çıkışlar yaparlar. Algı yaratmaya çalışırlar ama genel tablo bozulmaz. Hepsi için öğrenilmiş çaresizlik olacağız. Bu sene pekiştirme yılı. Seneye kabullenmiş olacaklar  :evillol:

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimiçi MUSTAFA_

Olaysız, sakin, normal geçen bir Beşiktaş maçı izlemek istiyorum çok şey istemiyorum. Atılan kafalardan, rakip oyuncuların bizim maçlarda voleybol oyuncusuna dönüşmelerinden, sahamızdaki ilk faulde sarı kart görmekten ve çeşitli diğer sebeplerden bıktım usandım.

Türkiye de futbol sadece futbol olduğunda bu dediklerin olacak ama işte sadece futbol değil. Ligimizde sadece savunma yapıp top oynuyorum diyen takımlar var. Sonra hakemler üstüne yürütülen algı operasyonu. Bizi niye kayırmıyorsunuz diye çıkıp açıklama yapan yöneticiler var. Renkli hayranı futbolcular yöneticiler var. Bunları çözmeden her hafta rahat maç izlemen çok zor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

2 Adam gibi adam :)

Sene başı çok eleştirenler vardı ama oynadıkça açıldı. İnşallah saktlıksız devam eder. Bu arada Adriano nun bir şeyi yokmuş. Sadece başı dönmüş ve bilincini kısa süreli kaybetmiş.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

ben sarıyı doğru buluyorum kaleci hızlıca degaj yapmak istiyor abubakar buna engel oluyor. engel olmak için illa temasa gerek yok önüne hamle yaparak da bunu yapabilir bence kart doğru. oyuncu sağ olsun kendinden nefret ettirmek için fazlası ile mesai yapıyor oly maçındaki kırmızıyı mezardan çıkıp babam görse aynı tepkiyi veririm... kabahat onu bu maçta mükafatlandırıp oynatanda...
işte bunu diyorum tamda sizin yaptığınız Abouyu eleştirmek değil şu anda
direk Beşiktaşa zarar vermek. Burda şu anda ego tatmin ediyorsunuz bütün sene eleştirdik
ey savunanlar bak biz haklıyız derdindesiniz. bütün hakem yorumcuları renkli yorumcular bile
sarılık bir şey yok diyor. en keskini hadi faul verilebilir diyor yarım ağızla. ama abou gömücüleri sarı diyor.
bunun adı Beşiktaşlılık değil kimse kusura bakmasın. orda aut atışı yok top oyunda orda 9.15 kuralı işlemez
kaldıki temas bile yokken arada bir metre var sen hangi hikmetle sarı çıkarıyorsun. Kaleci atışı yapmıyor topu elinden çıkarttığı anda oyundadır. orda o topu kapar gol yaparsın. Kaleciye faul yaparsan normal faul kuralları içinde
değerlenir temas yoksa faulde yok abou ceza sahası içinde bile değil kaleci ceza sahasında
bu sizin yaptığınız neresinden bakılırsa bakılsın Beşiktaşlı bakış açısı değil. tek kelimeyle ayıp.
hakem Beşiktaşı eksik bırakmayı hedeflemiş o görmese bir başkası görecekti belliydi. Bütün taktir haklarını
Antalya lehine kullandı hafta boyu efsanemizin ve renkli başkanın maniplasyonundan etkilenmiş belliki

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Belki yayınlanır diye yazıyorum...

Bugüne kadar hakemle mi maç aldık sanki Beşiktaş düşmanları da ağız birliği etmiş gibi Abu masum hakem hatalı puan kaybı normal diyor. Son ve en etkili çareye başvurdular galiba bahane algısı yaratmak. yd zamanı da böyleydi kendi başarısızlığını örtmek için hakemi vs öne sürerdi medyadaki çakallar da hatırladı o dönemi tabi. oyuncu da bende suç yok deyip takılırdı bildiği gibi taraftar da eleştirmezdi 3-5 transfer sonra yeter yıldırım başkan tezahüratları sonuç kayıp 10 sene... Yine aynı oyuna gelmeyelim de... Allah tan Fikret Orman var yd yerine Şenol Hoca da görüyordur muhtemelen tuzağı bugün sahadakilere (Fabri-GG-Marcelo-Mitroviç ve Atiba hariç) Mourinho nun sözleriyle fırça atmıştır inş.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Berat

Sene başı çok eleştirenler vardı ama oynadıkça açıldı. İnşallah saktlıksız devam eder. Bu arada Adriano nun bir şeyi yokmuş. Sadece başı dönmüş ve bilincini kısa süreli kaybetmiş.

Bu haber sevindirici, diğer yazdığıma ek takımdaki konsantrasyon ve sakinlik seviyesinin az daha artması gerekiyor. Diğer sebepler ülke malumu.

Çevrimiçi MUSTAFA_

işte bunu diyorum tamda sizin yaptığınız Abouyu eleştirmek değil şu anda
direk Beşiktaşa zarar vermek. Burda şu anda ego tatmin ediyorsunuz bütün sene eleştirdik
ey savunanlar bak biz haklıyız derdindesiniz. bütün hakem yorumcuları renkli yorumcular bile
sarılık bir şey yok diyor. en keskini hadi faul verilebilir diyor yarım ağızla. ama abou gömücüleri sarı diyor.
bunun adı Beşiktaşlılık değil kimse kusura bakmasın. orda aut atışı yok top oyunda orda 9.15 kuralı işlemez
kaldıki temas bile yokken arada bir metre var sen hangi hikmetle sarı çıkarıyorsun. Kaleci atışı yapmıyor topu elinden çıkarttığı anda oyundadır. orda o topu kapar gol yaparsın. Kaleciye faul yaparsan normal faul kuralları içinde
değerlenir temas yoksa faulde yok abou ceza sahası içinde bile değil kaleci ceza sahasında
bu sizin yaptığınız neresinden bakılırsa bakılsın Beşiktaşlı bakış açısı değil. tek kelimeyle ayıp.
hakem Beşiktaşı eksik bırakmayı hedeflemiş o görmese bir başkası görecekti belliydi. Bütün taktir haklarını
Antalya lehine kullandı hafta boyu efsanemizin ve renkli başkanın maniplasyonundan etkilenmiş belliki
Sabahtan beri bunu söylüyorum ama görmek isteyen yok. Herkes Abu ile kafayı bozmuş. Adamı resmen Balotelli yaptılar. Adam moralini zor düzeltmiş uyum sağlamış. Daha iyi oynamaya başlamış. Sanki maçtan önce planlamış Mete Kalkavan nasıl daha fazla zarar veririm diye. Bizlerin de buna çanak tutması çok kötü...

Beşiktaş Tarihi
★★★

caner'in de dönmesi lazım artık ama adriano tek başına zorlanıyor.

Aynı şekilde beck'in de toparlanması lazım 2 sinide ihtiyaç var.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Belki yayınlanır diye yazıyorum...

Bugüne kadar hakemle mi maç aldık sanki Beşiktaş düşmanları da ağız birliği etmiş gibi Abu masum hakem hatalı puan kaybı normal diyor. Son ve en etkili çareye başvurdular galiba bahane algısı yaratmak. yd zamanı da böyleydi kendi başarısızlığını örtmek için hakemi vs öne sürerdi medyadaki çakallar da hatırladı o dönemi tabi. oyuncu da bende suç yok deyip takılırdı bildiği gibi taraftar da eleştirmezdi 3-5 transfer sonra yeter yıldırım başkan tezahüratları sonuç kayıp 10 sene... Yine aynı oyuna gelmeyelim de... Allah tan Fikret Orman var yd yerine Şenol Hoca da görüyordur muhtemelen tuzağı bugün sahadakilere (Fabri-GG-Marcelo-Mitroviç ve Atiba hariç) Mourinho nun sözleriyle fırça atmıştır inş.
Kimse takım dört dörtlüktü hakem 10 kişi bırakınca yenildik demiyor. Yanlış anlamışsın. Hatta 10 kişi kalınca niye oynuyamıyoruz diye bile konuştuk.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı goktasoktay

Biraz sabır ve acı sonunda, sezon sonu bein sports ve bilumum spor kanalında BEŞİKTAŞ ŞAMPİYON yazısı kiminde yanıp sönerek, kiminde sabit kiminde de banttan kayarak vs. Yazacak ama biraz sabır dostlar. Olumlu eleştiriler her zaman iyidir lakin üzerinde Beşiktaş formasını taşıyan her futbolcu kıymetlidir, bu sebeple şu gömücülük işini sezon sonuna bırakalım lütfen. Ne geçiyor elimize Allah aşkına? Evet ben de kızıyorum bazen bazı futbolculara ve bunlar genelde hep aynı isimler ama bu takımın bir parçası yine de hepsi. Şunu da belirteyim, kırmızı çıkınca duvara yumruk attım, yine elim kaç gün acıyacak bilemiyorum. Maç izlerken sakin değilimdir yani. İş burada yorum yapmaya gelince, genelde iki düşünür, 5 yorum okur sonra yazarım. Unutmayın hala lideriz, Avrupa'da ilerliyoruz, takım da pozitif futbol oynuyor. UEFA bile bizi favoriler arasında gösterdi.
Son söz şu arkadaşlar : @Kuntz un yazdığı gibi, bu sene son çabaları. Şampiyon olup kadromuzu iyice güçlendireceğiz ve bundan sonra ligin "Efendi"sini herkes kabullenecek. Renkliler, hakemler, yeni edindiğimiz Antalya gibi 'mal' düşmanlar vs hepsini üst üste "koyup" seri şampiyonluklar ve Avrupa başarılarını keyifle izleyeceğiz. Bu sene son ızdırap senesi inşallah...

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı mellfred

Antalya başkanıyla hocasıyla taraftarıyla hiç bir maça bu kadar motive olmamıştır.
adamlar koreografi falan yaptılar bildiğin  :)
ilk maçta hakem hatası olmasaydı 3 4 atardık diyen rıza, bizi hakem hatalarına rağmen 10 kişi kalmamıza rağmen evinde yenemedi ya hırsından uyuyamaz bu gece
topla tüfekle saldırılan yaralı yorgun kartala verebilecekleri hasar ancak bu kadar
takımımın yarı final 2. maçına kadar puan kaybedeceğini sanmıyorum. o sıra kaybedecek de demiyorum tabi ki  :)
ha yenseydik çok tatlı olurdu.zorlu yarı final maçları  için güzel avantaj yakalamış olurduk
bu maç hocanın kadro ısrarına da yazar yalnız.
çürümeye bıraktı kulübeyi
ortasahada oynayacak inler necip tolgay üçlüsü, antalya ortasahasından daha mı zayıf olacaktı be hocam !
60'tan sonra  talisca oğuzhanı al, yardırsınlar yorgun antalya karşısında.
dezavantajımız avantaj olabilirdi
hocaya saygım sonsuz ama rotasyon ve oyuncu değişiklikleri konusunda  beğenmiyorum
son olarak mete kalkavan yanlış ve taraflı karar vermiştir. adamı aklamaya çalışmayı bırakın lütfen
marcelo tosic gökhan atiba güzel oynadılar babel oğuzhan idare ettiler abuo kötü quaresma bildiğiniz gibi
fabri parıldıyordu canını sevdiğimin sempatiği
iyi geceler

Çevrimiçi MUSTAFA_

caner'in de dönmesi lazım artık ama adriano tek başına zorlanıyor.

Aynı şekilde beck'in de toparlanması lazım 2 sinide ihtiyaç var.
Bu sadece Beck ve Caner ile çözüm bulmaz diğer yedek bekleyen oyuncuların da toparlanması lazım. Mesela Tolgay sahadayken kayıpları oynuyor çoğu maçta son dönemlerde. Zaten hoca da bu yüzdennrotasyon yapamıyor. En iyi kadrosunu sürüyor sürekli. Bu yüzden Ba ve Caner in dönmesi çok önemli.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Berat

Bu sadece Beck ve Caner ile çözüm bulmaz diğer yedek bekleyen oyuncuların da toparlanması lazım. Mesela Tolgay sahadayken kayıpları oynuyor çoğu maçta son dönemlerde. Zaten hoca da bu yüzdennrotasyon yapamıyor. En iyi kadrosunu sürüyor sürekli. Bu yüzden Ba ve Caner in dönmesi çok önemli.

Ben bugün Rhodolfo'nun kadromuzda olduğunu unuttuğumu farkettim. :icool:

Çevrimdışı 38life

Lyonla ilk maçtan sonra lig maçı yok. Rövanştan sonra da İçerde Adana ile oynayacaz. Yani Çeyrek final maçları ligi etkilemeyecek. Ama tur atlarsak Yarı final maçları ligi çok feci manada etkileyecek Başakşehir-Fener-Bursa maçları arasına girecek. Ama ben zaten Lyon'u eleme ihtimalimizi çok düşük görüyorum şahsen. Artık daha dinç bir Beşiktaş seyredeceğiz...
[ Son Düzenleme: 19 Mart 2017, 23:31:18 38life ]
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 38life

Tolgay son maçta çok iyiydi.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Yav bırakın arkadaşlar tamam geçmişe çok takılı kalıyorsunuz tamam oldu bitti herşey geride kaldı.

Milli aradan sonra yeni bi başlangıç yapıcaz ligde son 9 maçımız kaldı hepsini yenersek şampiyonuz kimseye bağlı değiliz.

UEFA Avrupa liginde çeyrek final'e kadar yükseldik.

En yakın rakibimize 2 puan 3.cü gs'ye 9 puan 4.cü fb'ye 11 puan fark attık.

9 maçın 5'i içerde evimizde 4'ü deplasman 2'si zor 1'si orta 1 deplasman maçımız kolay.

Caner ve Demba ba'da milli aradan sonra takıma dönerler.

Fabri
                             (Tolga)
                             (Utku)

Gökhan        Marcelo         Tosic         Adriano
(Beck)         (Mitrovic)       (Ersan)     (Caner)

Oğuzhan        Atiba
                  (Necip)         (İnler)

Quaresma               Talisca                Babel
                             (Tolgay)

Demba ba
                            (Cenk)
                            (Ömer)

Rhodolfo,Atınç,Veli,Aras forma şansı pek bulamazlar.

Caner'in dönmeside iyi olucak yeri gelir babel formsuz olunca caner-Adriano yapabiliriz.

Bu senede şampiyonuz Allah'ın izniyle.
[ Son Düzenleme: 19 Mart 2017, 23:32:29 cursedofdragon ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ben bugün Rhodolfo'nun kadromuzda olduğunu unuttuğumu farkettim. :icool:
Rhodolfo futbolu unutmuş senin unutman normal

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Özgür Yılmaz

Arkadaşlar, Antalyaspor'la 0-0 berabere kalmamıza üzülmeyelim. Süper Lig'de hâlâ lideriz ve en yakın rakibimiz Başakşehir'in 2 puan önündeyiz.

Yarım puan avantaj bile avantajdır ve önemlidir. Avantaj hâlâ bizde şükürler olsun.

Millî maçlar arası en çok bize yarayacak diye umuyorum. 2 Nisan 2017 Beşiktaş - Gençlerbirliği maçımızla birlikte Ersan Gülüm'ün, Caner Erkin'in ve Demba Ba'nın da futbol takımımızın kadrosuna dahil olmasını bekliyorum ve böylelikle daha güçlü bir Beşiktaş göreceğimize bütün kalbimle inanıyorum.

Yokuşu çıka çıka yolun bu yakasının tepesine ulaştık. Bundan sonra yolumuz diğer yakadan yokuş aşağıdır. Eğer ciddi bir hata yapmazsak ki yapmayalım inşaallah, sezon sonunda şampiyon olma ihtimalimiz epey yüksektir diye değerlendiriyorum. :ok:
[ Son Düzenleme: 19 Mart 2017, 23:35:51 Özgür Yılmaz ]
Şeref'inle oyna Hakkı'nla kazan.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Tolgay son maçta çok iyiydi.
İstisnalar kaideyi bozmaz. İlk Oly maçında hakem insaflı olmasa şu an Abu için dediklerimizi onun için de diyorduk. Devamlılık sağlamalı.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Yunus Emre bu konuda haklısın kardesım.

Görmesi gerekenler görmedikten sonra bizim tepkimizin bir önemi yok.

Tamam kız sinirlen ama böyle Acık acık düşmanlık biz Beşiktas taraftarına yakışmaz bence
Normalde Beşiktaş oyuncusuna yapilan hakarete , takilan lakaba en ufak musamaha göstermiyor @Necmi abi

Ama cok ilginc bir sekilde Bu azarlardan fircalardan nasibini almayan , hicbir sekilde uyarilmayan tek kisi @Berat

Bunu sadece ben degil senin gibi Bir cok forum uyesi görüyor ve dile getiriyor son zamanlarda ! Bu kadar kisi bunu görüyorsa demekki bu arkadaş da bir sikinti var demektir.

Ben bunu @Necmi abiye ozelden dile getirdim anlattim ,Sonuc : @Necmi abinin bana mesajı : Dikkat et no posta dogru gidiyorsun simdi ben Ne diyeyim burada NECMI abinin adaletli herkese esit davrandigina nasil ikna olayim nasil inanayim?

Necmi abinin her turlu hakaret ve aşağılama da bulunmasina ragmen Bu forumda Kosulsuz Sartsiz korudugu bir kisi gördüm..

Simdi bu mesajdan dolayi yine Ceza yiyecegim , Ne olursa olsun ben lafimi kimseden esirgemem bedeli ne olursa olsun , Babamda dahil , yapilan haksızlığa her zaman tepki gosteren bir insanım benim yapim bu.
[ Son Düzenleme: 19 Mart 2017, 23:46:51 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Necmi

Foruma Fabri resmi atıyorum baska resim cikiyor :alala: @Necmi abi
ne resmi çıkıyor :alala:
ben fabri resmi görüyorum

Etiketler: