Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 240 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8508308 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı brkntcnr

Bu işin bir sorumlusu da yönetimdir. Fener ve gs kötü diye rahatladılar. Bizim çocuklar iyi çocuklar diye diye sözleşmeleri verdiler. Sene sonu da ersanı falan alırlar yine "Beşiktaşın evladı" edebiyatı bitmez. Taraftar desen her maç oyuncunun adını bağırır, yönetim desen şöyle karakterli böyle karakterli. Böyle yönetmeye devam ettikçe, ciddileşmedikçe başkanın o hayal ettiği Avrupa' da Kupa sadece hayal olarak kalır.

Çevrimdışı tangaz

istanbulda kazanacağımızın garantisi yok futbol bu maç 0-0 giderken son anda bir gol yersek eleniriz. şimdi neden bunu yazıyorsun diyenler olacaktır. ilk maçde içerde dışarda atabildiğin kadar atacaksın 2 maçlı eleminasyon sistemlerinde bu esastır, gol yemeyecek ve atabildiğin kadar atacaksın peki karizma efendi napıyor dakika 91 ataga kalkıyoruz geri dönüyor süreye oynuyor dakika 93 rabona deniyor. işte bu beyni yüzünden gittiği tüm elit takımlardan kovuldu.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Anıl1903

Karizma kalitesi yüksek oyuncu
bugun gününde değildi..

Kayseri maçında methiyelerimizle tekrara onurlandırırız

saygılar
Kayserispor maçında oynayamayacak kart cezalısı.

Çevrimdışı ozankarakoc

Quaresma
Yıldız futbolculara, kötü oynadıkları maçlarda da diğerlerine oranla daha çok tahammül edilmesini tabi ki anlıyorum. 90 dakika hiçbir şey yapmaz, 90'da bir ara pası verir, gol olur, tur gelir. Tamam da kardeşim, 90 dakika hiçbir işe yaramadın yahu! Üç santim zıplasan topu tutacaksın, bırakıyorsun taca gidiyor. Yanında iki tane adam yana yakıla top bekliyor, saçma sapan bir şut atıyorsun, orta mı şut mu belli değil. Son dakika, rakip zaten aptala dönmüş, tertemiz orta pozisyonu, önünde tonla alan, rabona yapmaya çalışıp rezil oluyorsun... İngiliz spiker 'aptalca bir hareket' dedi... Bizimkiler herhalde 'şov yaptı' falan diye anlatmışlardır... Böyle bir maçta, bu kadar laubalilik bana ağır geldi.

Marcelo
Türkiye Ligi için gayet iyi bu adam... Arada adam kaçırıyor, zamanlama hatası yapıyor falan ama, iş görüyor... Rakip takımların plansız taktiksiz saçma sapan şişirdikleri hava toplarını pıt diye alıveriyor. Gayet yararlı... Ama her Avrupa maçında görüyoruz ki ihtiyacımız olan stoperden fersah fersah zayıf... 1.91'lik Marcelo, 1.77'lik Cambiasso'ya, dibinden kafa golü attırdı. Yuh artık...

Tosic
Tosic'in futbolcu olmadığını ilk geldiği gün söylemiştim, tekrar bir şey söylememe gerek yok diye düşünüyorum.

Fabri
Seviyorum olm seni...

Talisca
Ayağının ayarıyla kim oynadı bunun ya...

Gökhan Gönül
İngiliz spiker, ilk yarının son dakikalarına doğru 'Gökhan Gönül bir kabus gecesi yaşıyor' dedi.

Özetle...

Beşiktaş, Rizespor ayarında bir takımla berabere kaldı. Umarım bu Olympiakos'un 'kötü günü' değil, her zamanki halidir. Çünkü öyleyse, Vodafone Arena'da aynı topu bile oynasak, 40 bin taraftar o statta turu güle oynaya alır cebine koyar.
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı hasann

maalesef bu takım bu kafayla giderse en geç bir sonraki tur elenir.1-1 olduktan sonra rakip tamamen bıraktı maçı kalburüstü bir avrupa takımı oly'e en az 3 tane atardı.maalesef şenol hoca da risk almaktan çok çekiniyor.şurda işi bitirebilirdik ikinci maç sıfırdan oynanacak hiçbir avantajımız yok benim gözümde.

Çevrimdışı Berat

Şu resime iyi bakın, golden sonra takım kaptanı sevirken diğeri niye bana atmadı tribi atıyor.

Çevrimdışı ozankarakoc

Karizma kalitesi yüksek oyuncu
bugun gününde değildi..

Kayseri maçında methiyelerimizle tekrara onurlandırırız

saygılar

Onun yerine biraz burnunu mu sürtsek acaba? Tabi yuhalayacak halimiz yok ama, biraz daha az ilgi göstermenin faydası olabilir. Bugün bile 'Quaresma Quaresma oley oley oley' tezahüratı yapıldı bir ara... Şu maçta bile... Ben de hayatımın en kötü oynadığım maçında bu kadar desteklensem 93'te rabona denerdim herhalde...

Çevrimdışı brkntcnr

Olympiakos' u zaten eleriz skor avantajlı. Ama yunanistanda bitecek turu boşuna İstanbula taşıyoruz. Turnuvadaki diğer takımlar gibi acımasız olmalıyız ki bi iddiamız olsun. Yoksa en fazla bir tur sonra eleniriz.

Çevrimdışı tangaz

maalesef bu takım bu kafayla giderse en geç bir sonraki tur elenir.1-1 olduktan sonra rakip tamamen bıraktı maçı kalburüstü bir avrupa takımı oly'e en az 3 tane atardı.maalesef şenol hoca da risk almaktan çok çekiniyor.şurda işi bitirebilirdik ikinci maç sıfırdan oynanacak hiçbir avantajımız yok benim gözümde.

çok doğru yazmışsın bu maçı 3-4 golle tamamlamalıydık kısmına imzamı atıyorum.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimiçi Savaş

Şu resime iyi bakın, golden sonra takım kaptanı sevirken diğeri niye bana atmadı tribi atıyor.

Golü attıktan sonra önce Quaresma'ya doğru koşan sonra mala bağlayıp geri dönen kulübeye koşan bir Aboubakar gördünüz dimi? İşte bunun bu tripleri yüzünden. Adam golü attı koşup sevinecek yüzü değişti bunun triplerini gördükten sonra da vazgeçti buna doğru koşmaktan.

Yazık. Çok yazık.

Çevrimdışı ozankarakoc

Bu arada istatistikler:

Olympiakos - Beşiktaş
Topla oynama: %33 - %67
Toplam şut: 8 - 16
İsabetli şut: 2 - 5
Korner: 0 - 5
Pas isabeti: %67 - %85
Başarılı pas: 195 - 511

UEFA'da, 16 turunda, bir deplasman maçı için mükemmel...

Ama skor, böyle istatistikleri olan bir maç için moral bozucu...

Yine dönüp dolaşıp 'forvet' ve 'oyun kurucu / 10 numara' eksikliğine geliyor iş.

Ceza sahasında karşı karşıya pozisyonda Quaresma topla buluşuyor, tabi golcü refleksi gösteremiyor. Babel buluşuyor, tabi golcü vuruşu yapamıyor. Talisca buluşuyor, olmuyor. Arka direğe orta geliyor, kafayı vuran Tosic.

Şu sezon bitsin de, Mandzukic mi gelecek, Gomez mi gelecek, kim gelecekse bir an önce gelsin... Talisca'nın yerine de adam gibi bir 10 numara gelsin... Hazır bunlar gelmişken iki stoper, bir de sol açık... (FPP bitti diye fazla mı şımardım acaba...)

Çevrimdışı tangaz

mental olarak bir iki tık ileri taşımalıyız oyunumuzu da oyuncu karakterimizi de

Çevrimiçi 38life

Eğer sol kanat almazsak seneye Gökhan Töre'yi seyrederiz...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Gokhan-

Bu adamda takım ruhu falan yok, golün veya asistin içinde kendisi yoksa doğru dürüst sevinmiyor bile.
Egosu yüksek, her zaman kahraman olmak istiyor.

Şenol Hoca bunun burnunu sürtmediği sürece o da düşecek gözümde iyice, yeter artık şuna sağladığın imtiyaz ya.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı ozankarakoc

Gecenin diğer sonuçları:

Kopenhag - Ajax: 2-1
Rostov - Manchester United: 1-1
APOEL - Anderlecht: 0-1
Gent - Genk: 2-5
Olympiakos - Beşiktaş: 1-1
Lyon - Roma: 4-2
Schalke 04 - Borussia Mönchengladbach: 1-1
Celta Vigo - Krasnodar: 2-1

Sürpriz olmazsa çeyrek finalistler şöyle sıralanır:

Ajax
Manchester United
Anderlecht
Genk
Beşiktaş
Lyon
Mönchengladbach
Celta Vigo

Bir de çeyrek finalde Manchester United ile Lyon eşleşirse... Vay aman! :)

Çevrimdışı Berat

mental olarak bir iki tık ileri taşımalıyız oyunumuzu da oyuncu karakterimizi de

Fabri ve Adriano gibi bu karakterde takviyeler şart abi. Stoper,orta saha,kanat ve forvete de bu profilde isimler olsa..

Çevrimdışı ardiles

quaresma midemi bulandırmaya başladı. taraftarı öyle bir noktaya getirdiki q7 ile kazanacaksak kaybedelim daha iyi. geçmişte sabıkası vardı sağı solu fazlaca oynamaya başladı. sinirlerimizi zıplatıyor yine defol q7 ye ramak kaldı

Çevrimiçi Kapkarakartal

1- Quaresma
2- Tosiç

Maçın adamları. Sahada görmediğim gün sevinecek haldeyim öyle söyleyim.

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Q7'i cinlilere kakalayip Lens'i alalim. Besiktas'ta Fener'de oynadiginda daha iyi oynar. Her sekilde Q7 bu sezon sonu kesin gitmeli.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Benfica maçının sonlarına doğru son adamken çalıma girip kaptırmasından sonra affedemedim ben bu adamı açıkçası. Umarım bu sene kendisinin son senesidir bizdeki.

Çevrimiçi 38life

Bu adamda takım ruhu falan yok, golün veya asistin içinde kendisi yoksa doğru dürüst sevinmiyor bile.
Egosu yüksek, her zaman kahraman olmak istiyor.

Şenol Hoca bunun burnunu sürtmediği sürece o da düşecek gözümde iyice, yeter artık şuna sağladığın imtiyaz ya.

Bu çok bariz bir yalan. Resmen Tetikte bekliyorsunuz vurmak için. Bugün Tosic, Tolgay ve Babel maçı katletti ama Yazılan 10 mesajdan 9'u Quaresma. Başka birşeyden bahseden yok. Adam Sol ayağıyla orta yapmıyor. Ya trivela yapacak ya rabona. Ve bunların çoğu da tehlikeli yerlere düşüyor. Bu sefer kötü vurdu. Bu Tabona olduğu için kötü olmadı. Kötü olduğu için kötü oldu. Babel'in sağ kanattan getirdiği topu rahat pozisyonda orta açmaya çalışırken kale arkası üst tribününe yolladığına şahit olduk. Ama o normal bir vuruş yapmıştı. Normal bir vuruş yaptığı için gayet normal. Quaresma rabonayla kötü vurduğu için ciddiyetsizlik, saygısızlık... Geçin bu işleri. Herkesin kötü oynamaya hakkı var. Her maç kötü oynayan Babel, Tosic var burda ama Quaresma bi rabona yaptı diye ortalık yangın yeri. Sonra "vay ben şöyle objektifim böyle objektifim" Tabi tabi. Nefretinizden sıyrılıp öyle yorum yapmayı denemelisiniz. Quaresma bugün kötüydü. Ama bukadar. Sadece kötüydü. Quaresma elinden geleni vermeye çalıştı. defansa yardım etmeye çalıştı. Taça çıkan topu kurtarmak için bugün gösterdiği özveriyi gördük. Sizin anlattığınız hikaye, Quaresma'nın takımı umursamadığı hikayesi gerçek olsaydı bunları göremezdik. Quaresma artık çalım bile atmıyor. Başarı oranı düştüğünden beri çalım atmamaya çalışıyor eğer koridor kapalıysa topu geri veriyor yana oynuyor. Top rakipteyken rakip beklerin markajına giriyor. Bu gelişmeleri görmeyip sol kanattan rabona yaptı diye yerin dibine sok. Çünkü pusuda bekliyorsunuz abi. Herzaman söylüyorum. pusuda bekliyorsunuz. Artılarından hiç bahsetmezsiniz ama. Artı birşey yaptığında dilinizi ısırır susarsınız, Konuşmazsınız. Çünkü objektif değilsiniz. İstediğinizi söyleyin. Yaptığınız şey kendi kendinizi sinir etmek olacak. Çünkü Quaresma şuanki formuyla Beşiktaşa faydalı oluyor artısı eksisinden fazla. Ve bu böyle olduğu sürece Quaresmayı daha çoooook seyredeceksiniz Beşiktaş formasıyla.

İstediğiniz cevabı rahat rahat yazabilirsiniz, ben Kayseri maçına kadar foruma girmicem ve dolayısıyla cevapları da okumucam. İstediğiniz şeyi yazabilirsiniz. Asın kesin, rahat...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı GÖRKEM

Fabri ve Adriano gibi bu karakterde takviyeler şart abi. Stoper,orta saha,kanat ve forvete de bu profilde isimler olsa..

Atiba'yi unuttun.

Çevrimdışı ardiles

rize maçından sonra yaptığı hareketi medya yüzünden eleştiremedik bile. yem etmeyelim diye sustuk dişimizi sıktık. şu maçta yaptığı laubali hareketler bardağı taşırdı. kadro dışı bırakın şunu yeter yeter yeter aptal yerine koyuluyoruz. senin zıptırık rabonana mı kaldık biz. bu kadar acizmiyiz kadrodan kesin artık şu adamı

Çevrimiçi Kapkarakartal

Savunma oyuncuları topu taça atınca taraftarlar alkışlıyorlar ya bizim savunma oyuncuları bu alkışı galiba protesto alkışı sanıyor başka bir açıklama bulamıyorum.

Etiketler: