Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 640 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8449370 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Mart 2017, 10:45:08
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!

şu vahapbeyaz ahmetçakar tezahüratını niye ısrarla söylüyorlar yine pfdk ya sevk olmuşuz.
ahmetçakar bilerek tweetler atıyor vahapla beraber izliyecez gs maçını diye.
sahanın kapanması için tahrik ediyor bizim taraftarda bunu yiyor.
bizi büyüğüz güçlüyüz ahmetçakarı niye ciddiye alıyoruz ya anlamıyorum...
[ Son Düzenleme: 08 Mart 2017, 10:47:56 ahmetemre ]
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimiçi terapati

Talisca'nın sadece hava toplarında etkili (boyuna göre yine de çok fazla değil) ve etkili şut (duran ya da hareketli muazzam bir şut repertuvarı var) atması olduğunu ve bu iki özelliğin 20m € kesinlikle etmeyeceğini düşünen bir tek ben mi varım acaba? Ne bileyim bu paraya daha fazla özellik bekliyor insan; dribling ile adam eksiltsin, aşırı hızlı olsun, bütün maç koşsun pres yapsın, çok iyi paslar dağıtsın, sorumluluk alsın takımı sırtlasın gibi özelliklerden hiç biri yok. Güçlü değil, hemen yıkılıyor ve dahası yıkılıp orda kalıyor, kalkıp bir hırs yapayım koşayım kaptırdığım topu kapayım yok. Quaresma bile top kaptırdığında hırslanıp rakibin peşinden koşuyor (genelde iyi sonuçlanmıyor ama olsun hırs göstergesidir yine). Kesinlikle muhteşem şut atıyor evet  :claps: saygı duyuyorum ama atak yaparken doğru pozisyon aldığı bile tartışılır. Sonuca etkilediği maçlar da çok oldu başımızda yeri var, bu kısımlar ayrı; gönlümüzde yeri büyük ama 20m € kısmını bilemedim  :alala:

Çevrimiçi underworld

Talisca'nın sadece hava toplarında etkili (boyuna göre yine de çok fazla değil) ve etkili şut (duran ya da hareketli muazzam bir şut repertuvarı var) atması olduğunu ve bu iki özelliğin 20m € kesinlikle etmeyeceğini düşünen bir tek ben mi varım acaba? Ne bileyim bu paraya daha fazla özellik bekliyor insan; dribling ile adam eksiltsin, aşırı hızlı olsun, bütün maç koşsun pres yapsın, çok iyi paslar dağıtsın, sorumluluk alsın takımı sırtlasın gibi özelliklerden hiç biri yok. Güçlü değil, hemen yıkılıyor ve dahası yıkılıp orda kalıyor, kalkıp bir hırs yapayım koşayım kaptırdığım topu kapayım yok. Quaresma bile top kaptırdığında hırslanıp rakibin peşinden koşuyor (genelde iyi sonuçlanmıyor ama olsun hırs göstergesidir yine). Kesinlikle muhteşem şut atıyor evet  :claps: saygı duyuyorum ama atak yaparken doğru pozisyon aldığı bile tartışılır. Sonuca etkilediği maçlar da çok oldu başımızda yeri var, bu kısımlar ayrı; gönlümüzde yeri büyük ama 20m € kısmını bilemedim  :alala:

Talisca'nın ederi 4 milyon euro

Çevrimiçi Savaş

Yari yarıya kapatır başkan. 20 milyon veren varsa da buyursun versin.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Mart 2017, 11:06:55
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!

Ben şartlar oluşursa Talisca'ya 20M € vereceğimizi sanmıyorum, ki Talisca'da kalmak istiyor burayı-ortamı sevdi.
Baskanımızın bişeyler yapacağına ınanıyorum.
Ek olarak Talisca daha 23 yasında üzerine bişeyler koya koya giderse Q7 gibi 32 yasına kadar bizimle baya iyi işler çıkartır  :biggrinking:

Çevrimiçi underworld

Benfica 32 yaşındaki Jonas ile 2 sene daha sözleşme uzatmış .

Çevrimiçi terapati

Hayır, parası neyse verilsin alınsın bir algı oluşturulursa; nasılsa herkes seviyor, faydalı oyuncu, taraftar da arkamızda deyip kulüp dünya paralar verirse diye en büyük korkum. Hoş Fikret Başkan'dan beklentim, sizlerinde belirttiği gibi ciddi şekilde fiyat düşürülüp alması yönünde ama işte yine de dile getireyim dedim.

Çevrimdışı benyv-

Eğer sözleşmesi bu yaz sona eren kaliteli oyuncular bakıyorsa bizim scout ekibi, şimdiden işleri bitirme noktasına gelmişlerdir sanırım. Hatta görüşmeler de olmuştur ama isimleri iyi saklıyorlar şu anda. Aksi taktirde böyle bir plan yoksa, 2-3 nokta atışı bonservisli transfer yaparak seneye devam ederiz yaptığımız satışlara göre. Oğuzhan ve Cenk'ten iyi bonservisler kazanırsak yerlerini çok daha kuvvetli doldururuz.

Çevrimdışı scarfright

@tangaz abi maçı izledin mi, ospina birkaç tane sağlam top çıkardı, Bayern bize çıkmıyor Allah'dan yoksa bizim sonumuz'da kötü olur. bir de dün arsenal penaltı olana kadar epey iyiydi.
Yok be onlar seni kızdırıyordur:) yoksa benzer durumla ilerleyen kiev maçında 6 yedi fabri de. Fabri cordoba da dahil benim gördüğüm en iyi kalecimiz ama her kaleci bir maçta 5 gol yiyebilir. Yani ospina da iyi bence üzülme:)

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

Hayır, parası neyse verilsin alınsın bir algı oluşturulursa; nasılsa herkes seviyor, faydalı oyuncu, taraftar da arkamızda deyip kulüp dünya paralar verirse diye en büyük korkum. Hoş Fikret Başkan'dan beklentim, sizlerinde belirttiği gibi ciddi şekilde fiyat düşürülüp alması yönünde ama işte yine de dile getireyim dedim.

Motta'nın satın alma opsiyonu 2.5 milyon euro'yken pazarlıkla 1.1'e alındı.

Siz rahat olun, başkan o sözleşmedeki rakamların yarısını bile ödemez Talisca ve Aboubakar için.

Çevrimiçi Necmi

zaten o dediğin özelliklerde olduğunda rakamı 20 değil 100 M oluyor :D
adam daha 22 yaşında futbol olgunluğuna ulaşmamış birde öyle bak olaya bu olgunluğa ulaştığında nasıl biri çıkar ortaya senin o dediğin özellikleri gösteren oyuncuların yaşlarına bir bak sonrada onların 22 yaşındaki hallerine bir bak mesela bale bu yaşlarda tam çirozdu. Talisca 22 yaşında sorumluluk alabiliyor çok temiz vuruşları var golü koklayabiliyor. Brezilyalı yani futbolu sokakta öğrenmiş daha eğitim süreci var. İngiltereye gitse ingilizlerin elinde mükemmel bir oyuncuya dönüşürdü. ama milli olmadığı için ingiltere yolu kapalı yoksa o parayı verecek ingiliz takımları kuyruk olur.
Diğer taraftan portekizde yapamadı buda mental sorunları işaret eder. Bu sorunlar bizde rehabilite olur. Bizim en büyük avantajımız ırkçılıktan çeken oyuncuların mutlu olabileceği bir ülke olmamız. dripling özellikleri çalım atma vs var tek handikapı güçsüz olması o gücü kazandırdığın anda ortaya mükemmel bir oyuncu çıkacak.

Çevrimiçi Necmi

Motta'nın satın alma opsiyonu 2.5 milyon euro'yken pazarlıkla 1.1'e alındı.

Siz rahat olun, başkan o sözleşmedeki rakamların yarısını bile ödemez Talisca ve Aboubakar için.
bende ödeyeceğini sanmıyorum pazarlık sünettir. Ama edermi denirse bence eder.
daha dün ozi için 20 M € değer biçen arkadaşlar vardı. onun 20 ettiği yerde talisca neden etmesin :D
mesela ozi bas bas bağırıyormu ben olacağım diye ama talisca bağırıyor. daha şubatta girdi 23 üne
yeni geldiği bir ülke sert futbolun oynandığı adam sakatlanmasa şu anda gol krallığında cenkle
yarışıyor olurdu. topu topu 13 maç oynadı ve iki üç maç hariç 90 dakika oynamadı 7 gol 2 asisti var
ve bu gollerin çoğuda gerçekten zor goller şapkadan tavşan çıkarttı. Böyle oyuncu değerlidir. senin
sıkıştığın anda kilit açan oyuncudur.

Çevrimdışı tangaz

@tangaz abi maçı izledin mi, ospina birkaç tane sağlam top çıkardı, Bayern bize çıkmıyor Allah'dan yoksa bizim sonumuz'da kötü olur. bir de dün arsenal penaltı olana kadar epey iyiydi.

maçı izledim @Mehmet Ali C. ospina kötü kaleci değil ama bayernle 2 maçtada konsantrasyonunu düşük buldum ezilen takım oyuncularına o da eklendi kolay değil 10 gol yemek  :D wengere iyi oldu bırak grup aşamasını bu turda 10 gol yiyen takımların şl.de yeri yok  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

taliscanın oyun içi katkısını değerlendirirsek ederi 6-7 ancak olur ama işin skorer boyutunu devreye soktuk mu 15 eder  :money:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

bu gese ye gene kıyak geçilmiş! stad çatısı ve reklam panoları ile bilet geliri paylaşımından ötürü GSGM.ne ödemeleri gereken parayı ödemediler çatıyı örtmediler sanırım affa uğramış spor salonu yapıp işi kotaracaklarmış. iyi de salonu ülkeye mi yapıyor sanki kendine yapıyor devletin stadını kullanmamıza bile izin vermediler zamanında ne ayak bu GSGM? fetö uzantıları temizlenemiyor bir türlü.  :busted_cop:

Çevrimiçi terapati

zaten o dediğin özelliklerde olduğunda rakamı 20 değil 100 M oluyor :D
adam daha 22 yaşında futbol olgunluğuna ulaşmamış birde öyle bak olaya bu olgunluğa ulaştığında nasıl biri çıkar ortaya senin o dediğin özellikleri gösteren oyuncuların yaşlarına bir bak sonrada onların 22 yaşındaki hallerine bir bak mesela bale bu yaşlarda tam çirozdu. Talisca 22 yaşında sorumluluk alabiliyor çok temiz vuruşları var golü koklayabiliyor. Brezilyalı yani futbolu sokakta öğrenmiş daha eğitim süreci var. İngiltereye gitse ingilizlerin elinde mükemmel bir oyuncuya dönüşürdü. ama milli olmadığı için ingiltere yolu kapalı yoksa o parayı verecek ingiliz takımları kuyruk olur.
Diğer taraftan portekizde yapamadı buda mental sorunları işaret eder. Bu sorunlar bizde rehabilite olur. Bizim en büyük avantajımız ırkçılıktan çeken oyuncuların mutlu olabileceği bir ülke olmamız. dripling özellikleri çalım atma vs var tek handikapı güçsüz olması o gücü kazandırdığın anda ortaya mükemmel bir oyuncu çıkacak.
Söylediklerinize kesinlikle katılıyorum. Ancak Brezilya'lı olması artı olduğu kadar eksi de getiriyor beraberinde. Latin'lerin olaya çok da profesyonel bakabildiğini düşünmüyorum genel olarak. Tabi ki istisnalar var ama genel profilleri, içlerindeki cevherleri çıkarma konusunda sıkıntılı bir yapı gösteriyor bence. Bu yüzden 20m € konusunda soru işareti var. Riski minimuma indirmek için fiyatı da minimuma indirmek lazım.

Çevrimdışı benyv-

taliscanın oyun içi katkısını değerlendirirsek ederi 6-7 ancak olur ama işin skorer boyutunu devreye soktuk mu 15 eder  :money:

Talisca 2 sene sonra benfica'ya dönsem bile orada oynamam, kontratım bitince sonraki sene giderim diyordu. Benfica'nın indirim yapmaması gibi bir şey söz konusu değil. Adam döndüğünde 1 sene kontratı kalacak sadece. Satmayıp 6 ay sonra talisca'nın bedelsiz imza atma hakkı doğmasını istemez.

Çevrimdışı tangaz

Talisca 2 sene sonra benfica'ya dönsem bile orada oynamam, kontratım bitince sonraki sene giderim diyordu. Benfica'nın indirim yapmaması gibi bir şey söz konusu değil. Adam döndüğünde 1 sene kontratı kalacak sadece. Satmayıp 6 ay sonra talisca'nın bedelsiz imza atma hakkı doğmasını istemez.

benfica porto sporting iyi pazarlar iyi satıcılar bizde 2 sene geçirdikten sonra en kötü 15e her yere satarlar çine mine 35e satarlar adamlar bu işin piri olmuş durumdalar.

Çevrimiçi Necmi

Söylediklerinize kesinlikle katılıyorum. Ancak Brezilya'lı olması artı olduğu kadar eksi de getiriyor beraberinde. Latin'lerin olaya çok da profesyonel bakabildiğini düşünmüyorum genel olarak. Tabi ki istisnalar var ama genel profilleri, içlerindeki cevherleri çıkarma konusunda sıkıntılı bir yapı gösteriyor bence. Bu yüzden 20m € konusunda soru işareti var. Riski minimuma indirmek için fiyatı da minimuma indirmek lazım.
katılıyorum indirmek gerekiyor. Ama etmez kısmına muhalif oldum bu parayı ingilizler verir.
tek handikapları ingiltereye satamıyor olmaları yoksa pusuya yatmış bekliyorlardır bir kaç milli maç oynasa
anında kapacaklar.
Brezilyalıların mental sıkıntısı var ama Türkiyede uyumlu oluyorlar
bizdeki sorun yetenek geliştirmeyi bilmememiz o nedenlede olmamış oyuncu alamıyoruz. Alsakta
elde patlıyor. Talisca bence ispanyada şov yapar italyada bidon olur. O nedenle alınması mümkün olan bir oyuncu

Çevrimiçi Necmi

benfica porto sporting iyi pazarlar iyi satıcılar bizde 2 sene geçirdikten sonra en kötü 15e her yere satarlar çine mine 35e satarlar adamlar bu işin piri olmuş durumdalar.
bu sene uefa kupası gelirse en azından bir final sen seyret kaça satarlar onu.
iş taliscada bitiyor aslında burda kalmak isterse kalır Benfica ile bir şekilde uzlaşılır.
Talisca final falan oynarsak oynatmamak lazım tutar bir gol çakar uzaktan gitti 20 M
iki tane atacağı tutarsa 25-30 allah ne verdiyse çakarlar. Bu herifte atar valla Benficaya
son dakikada o golü atıp elimizi güçlendirdi. Bizde şans varken bunu tersinede çevirmesi büyük olası

Çevrimiçi terapati

katılıyorum indirmek gerekiyor. Ama etmez kısmına muhalif oldum bu parayı ingilizler verir.
tek handikapları ingiltereye satamıyor olmaları yoksa pusuya yatmış bekliyorlardır bir kaç milli maç oynasa
anında kapacaklar.
Brezilyalıların mental sıkıntısı var ama Türkiyede uyumlu oluyorlar
bizdeki sorun yetenek geliştirmeyi bilmememiz o nedenlede olmamış oyuncu alamıyoruz. Alsakta
elde patlıyor. Talisca bence ispanyada şov yapar italyada bidon olur. O nedenle alınması mümkün olan bir oyuncu
Etmez kısmını kendi durumumuz için söylemiştim zaten, dediğiniz gibi sağlam ellerde gerçekten bir yıldız olabilecek bir potansiyeli var Talisca'nın. Keşke biz de genç yetenekleri eğitebilsek. Fakat bizim de sönmüş yıldızları tekrardan parlatma gibi bir durumumuz yok değil. Direk toplumsal karakterle mi ilgisi var bilmiyorum artık o kısım resmen sosyolojik bir durum ama her ülkenin bu konuda ayrı bir rolü var. Burada önemli nokta gerçekten belli bir rol almak ve o rolü iyi oynamak sanırım. Yani bir nevi herkes kendi işini yapacak  :tabe:

Çevrimiçi Necmi

Ben talisca nın esas performansını gelecek sene bekliyorum.
büyük ihtimal oyun onun üzerine şekillenecektir. Birde kendini iyice kabul ettirmek için büyük çaba
sarfeder. Bu sene sakatlanması şansızlıktı takıma alışamadan sakatlık geçirdi. form düşüklüğü
oldu ister istemez. Yani işin özeti bu seneki performansı hiç ölçü değil tam form tutacak zamanda sakatlandı.
bu onu geriye attı. Tahminim şu anda yarı kapasitede bile değil.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

maçı izledim @Mehmet Ali C. ospina kötü kaleci değil ama bayernle 2 maçtada konsantrasyonunu düşük buldum ezilen takım oyuncularına o da eklendi kolay değil 10 gol yemek  :D wengere iyi oldu bırak grup aşamasını bu turda 10 gol yiyen takımların şl.de yeri yok  :bandit:
@tangaz walcott nasıl astı ama noyere, Murat abi düşünsene karijma gidiyor, yerine de walcott geliyor, walcottu tr'de yakalayacak bek yok  :)

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Mart 2017, 14:00:20
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
bu gese ye gene kıyak geçilmiş! stad çatısı ve reklam panoları ile bilet geliri paylaşımından ötürü GSGM.ne ödemeleri gereken parayı ödemediler çatıyı örtmediler sanırım affa uğramış spor salonu yapıp işi kotaracaklarmış. iyi de salonu ülkeye mi yapıyor sanki kendine yapıyor devletin stadını kullanmamıza bile izin vermediler zamanında ne ayak bu GSGM? fetö uzantıları temizlenemiyor bir türlü.  :busted_cop:
dün bedelli sermaye artırım kararı aldılar(%400 yaklaşık).
spk onay verirse nakit ihtiyaçlarını bu şekilde karşılayacaklar.
bizim 2013 teki %500 bedelli artırım yaptığımız gibi...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Etiketler: