Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 496 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8461215 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Anıl1903

Yunanistan'a giden takımımızda Caner Erkin'de kafilede yer aldı.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Mart 2017, 14:03:51
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
dün bedelli sermaye artırım kararı aldılar(%400 yaklaşık).
spk onay verirse nakit ihtiyaçlarını bu şekilde karşılayacaklar.
bizim 2013 teki %500 bedelli artırım yaptığımız gibi...

Bunun anlamı nedir @ahmetemre ?
Her kafasına estiklerinde bedelli arttırım yapabilirler mi ?
klub adına iyi bişey mi, düzelebilirler mi gelecek yıl?
  Amacımız biran önce gs'nin batması ondan soruyorum. :ok:

Çevrimiçi Necmi

Yunanistan'a giden takımımızda Caner Erkin'de kafilede yer aldı.
ısındırıyorlar sanırım. Takım olgusu henüz yerleşmedi canerde o ruhu vermeye çalışıyorlardır.
toplu haraketlerde caneri pek göremiyorum. Mesela müze açılışında yoktu. hiç bir fotoğraf karesinde
görmedim.

Çevrimdışı tuncaboylu

dün bedelli sermaye artırım kararı aldılar(%400 yaklaşık).
spk onay verirse nakit ihtiyaçlarını bu şekilde karşılayacaklar.
bizim 2013 teki %500 bedelli artırım yaptığımız gibi...

SPK'nın onay vereceği falan yok, senelik zararları 250 milyon liraya yaklaşmış ve iflas durumundalar.

Çevrimdışı tangaz

bu sene uefa kupası gelirse en azından bir final sen seyret kaça satarlar onu.
iş taliscada bitiyor aslında burda kalmak isterse kalır Benfica ile bir şekilde uzlaşılır.
Talisca final falan oynarsak oynatmamak lazım tutar bir gol çakar uzaktan gitti 20 M
iki tane atacağı tutarsa 25-30 allah ne verdiyse çakarlar. Bu herifte atar valla Benficaya
son dakikada o golü atıp elimizi güçlendirdi. Bizde şans varken bunu tersinede çevirmesi büyük olası

adamın özel bir yeteneği var ve bu futboldaki en önemli unsur, yani gol. yarı finalde ve finalde 2şer tane sokuştursun da sonra giderse gider yapacak bir şey yok kendisini sevgi saygı şükranla anarız.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

@tangaz walcott nasıl astı ama noyere, Murat abi düşünsene karijma gidiyor, yerine de walcott geliyor, walcottu tr'de yakalayacak bek yok  :)

bence de yok özel bi oyuncu ama sakatlık karnesi çok kötü ilk maçta sakatlanıp sezonu kapatma riski her daim war bu çocuğun. @Mehmet Ali C.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Mart 2017, 14:14:18
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Bunun anlamı nedir @ahmetemre ?
Her kafasına estiklerinde bedelli arttırım yapabilirler mi ?
klub adına iyi bişey mi ? Amacımız biran önce gs'nin batması ondan soruyorum. :ok:
her kafasına estiklerinde sermaye artırımı yapılamaz spk izin vermiyor zaten.
kötü finansal durum ve uefanın sıkıştırmasını öne sürerek spk yı ikna edebilirlerse izin verirler.
spk nın kararı var şirketler 5 yıl içinde kar etmek zorunda sürekli zarar edemezler.
sürekli zarar ettikleri için sportifler sermayeyi yiyorlar bu yüzden spk kolay kolay izin vermiyor böyle şeylere.
ama biz de kötü finansman ve uefa cezası nedeniyle bedelli sermeye artırım kararı aldık spk izin vermişti.
bedelli sermaye artırımında elindeki hisse sayısı kadar 1 tl ödeyip yeni bir hisse alıyorsun.
bu ödenen paralarla nakit ihtiyacını karşılıyorlar sportif şirketler.
iyi birşey değil yani ama mecbur kalıyorlar buna...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı tangaz

ısındırıyorlar sanırım. Takım olgusu henüz yerleşmedi canerde o ruhu vermeye çalışıyorlardır.
toplu haraketlerde caneri pek göremiyorum. Mesela müze açılışında yoktu. hiç bir fotoğraf karesinde
görmedim.

geçenlerde başkan aksini söylüyordu canerin çok benimsediğini çok sahiplendiğini belirtiyordu bunda şükranında rolü büyük diyordu

Çevrimdışı Anıl1903

görmedim.
Evet olabilir abi.

Çevrimdışı tuncaboylu

her kafasına estiklerinde sermaye artırımı yapılamaz spk izin vermiyor zaten.
kötü finansal durum ve uefanın sıkıştırmasını öne sürerek spk yı ikna edebilirlerse izin verirler.
spk nın kararı var şirketler 5 yıl içinde kar etmek zorunda sürekli zarar edemezler.
sürekli zarar ettikleri için sportifler sermayeyi yiyorlar bu yüzden spk kolay kolay izin vermiyor böyle şeylere.
ama biz de kötü finansman ve uefa cezası nedeniyle bedelli sermeye artırım kararı aldık spk izin vermişti.
bedelli sermaye artırımında elindeki hisse sayısı kadar 1 tl ödeyip yeni bir hisse alıyorsun.
bu ödenen paralarla nakit ihtiyacını karşılıyorlar sportif şirketler.
iyi birşey değil yani ama mecbur kalıyorlar buna...

SPK bize geçen sene izin vermedi bedelli sermaye arttırımı için.

Galatasaray'a vereceklerini de sanmıyorum, hele %400 abartı bir oran.

Her hisse sahibinin hisse oranı 4'te bire inecek, batık bir şirket için SPK'nın bunu kabul etmesi nitelikli dolandırıcılığa girer.

Çevrimdışı benyv-

bence de yok özel bi oyuncu ama sakatlık karnesi çok kötü ilk maçta sakatlanıp sezonu kapatma riski her daim war bu çocuğun. @Mehmet Ali C.

Gökhan Töre'yi unutuyoruz, bence bize Q7'den çok daha faydalı olabilecek özelliklere sahip ve yaşı iyi. Seneye tekrar kazanırız umarım Töre'yi.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Mart 2017, 14:23:49
SPK'nın onay vereceği falan yok, senelik zararları 250 milyon liraya yaklaşmış ve iflas durumundalar.
5 yıl boyunca zarar edilemiyor listede biz de vardık.
ama artık biz kar yazıyoruz diğerlerinin zararları büyüyor.
spk da bunu istiyor iyi yönetemeyenlere izin vermiyor...
http://www.milliyet.com.tr/zarar-yazana-spk-mudahalesi-ekonomi-1639112/
[ Son Düzenleme: 08 Mart 2017, 14:28:19 ahmetemre ]
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimiçi Necmi

SPK bize geçen sene izin vermedi bedelli sermaye arttırımı için.

Galatasaray'a vereceklerini de sanmıyorum, hele %400 abartı bir oran.

Her hisse sahibinin hisse oranı 4'te bire inecek, batık bir şirket için SPK'nın bunu kabul etmesi nitelikli dolandırıcılığa girer.
yok kabul ediyorda özel şartlar getiriyor mesela son gs arttırmaya kalktığında piyasadaki hissen kadar nakit parayı getir bana dedi
sanırım. hisse arttırımına girmek istemeyen hissedarların hisselerini zorunlu satın alacaksın demişti diye biliyorum.
gs de bu şarttan sonra geri çekildi. Riske giremedi

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı cagdas44

görmedim.

Ben gördüm diye hatırlıyorum abi bu desibel odasında Necip'in olduğu bir fotoğrafta vardı sanırım

Çevrimdışı tangaz

Gökhan Töre'yi unutuyoruz, bence bize Q7'den çok daha faydalı olabilecek özelliklere sahip ve yaşı iyi. Seneye tekrar kazanırız umarım Töre'yi.

töreyi unutmuyoruz lakin güven vermiyor giderken yaptıkları da ortada şenol hocanın gözüne girmesi için kırk fırın ekmek yemesi lazım

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Mart 2017, 14:31:53
biz geçen sene kar ettik ama
biz kar ediyoruz artık onların ise zararları düşeceğine artıyor.
iyi yöneten yönetimler istiyor spk.
bizim yönetimde iyi yönetiyor karda ettiğimiz için biz de sıkıntı yok ama gevşemeye gelmez...
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı tuncaboylu

5 yıl boyunca zarar edilemiyor listede biz de vardık.
ama artık biz kar yazıyoruz diğerlerinin zararları büyüyor.
spk da bunu istiyor iyi yönetemeyenlere izin vermiyor...
http://www.milliyet.com.tr/zarar-yazana-spk-mudahalesi-ekonomi-1639112/

Yalnız zarar var, zarar var.

Bizim zararımız giderek azalırken, Galatasaray'ın giderek artıyor.

Adamlar geçen sene 91 milyon lira zarar açıklarken, bu sene 200 milyonu geçti.

Şampiyon olamazlarsa, seneye daha az olacak gibi de durmuyor.

Çevrimiçi Necmi

Ben gördüm diye hatırlıyorum abi bu desibel odasında Necip'in olduğu bir fotoğrafta vardı sanırım
ben o kadar baktım göremedim. antrenmanda vardı ama öncesinde müze resimlerinde göremedim

Çevrimdışı Serhat Akkaya

yok kabul ediyorda özel şartlar getiriyor mesela son gs arttırmaya kalktığında piyasadaki hissen kadar nakit parayı getir bana dedi
sanırım. hisse arttırımına girmek istemeyen hissedarların hisselerini zorunlu satın alacaksın demişti diye biliyorum.
gs de bu şarttan sonra geri çekildi. Riske giremedi
Abi o kurumlara da baya operasyon yapıldı biliyorsunuz, zamanında rahatça ve hukuksuz şekilde yaptıkları sermaye arttırımlarını artık yapmaları imkansız.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı benyv-

töreyi unutmuyoruz lakin güven vermiyor giderken yaptıkları da ortada şenol hocanın gözüne girmesi için kırk fırın ekmek yemesi lazım

Bence şu an Babel'in yerine Töre'yi oynatıyor olsaydık çok daha fazla verim sağlardı bize. Yetenek olarak çok ilerde.  Şenol hoca onu da getirir bence eğer satmazsak bu yaz. Beşiktaş'ın kıymetini anladığını düşünüyorum ayrıldıktan sonra tıpkı diğerleri gibi.

Çevrimdışı tangaz

Bence şu an Babel'in yerine Töre'yi oynatıyor olsaydık çok daha fazla verim sağlardı bize. Yetenek olarak çok ilerde.  Şenol hoca onu da getirir bence eğer satmazsak bu yaz. Beşiktaş'ın kıymetini anladığını düşünüyorum ayrıldıktan sonra tıpkı diğerleri gibi.

babel oyunun 2 yönünü de oynuyor ben törenin savunmaya yardım ettiğini pek hatırlamam

Çevrimdışı benyv-

babel oyunun 2 yönünü de oynuyor ben törenin savunmaya yardım ettiğini pek hatırlamam

Babel ve q7 normalde defans yapacak oyuncular değil ama Şenol hoca yaptırdı, Töre de en az onlar kadar yapar fikrimce. Açıklamalarından da gittiğine pişman olduğunu, dönünce çok çalışacağını çıkarıyorum.

Çevrimdışı ardiles

Amacımız biran önce gs'nin batması ondan soruyorum. :ok:

trtsporda gs divan toplantısına denk geldim baktım ortam coşmuş gstv den takip ediyorum. az önce bir yönetici/kurul üyesi kim bilmiyorum şöyle söyledi: riva ve arazi satışından gelen paraları çıkıyorum hala 1,5 trilyon tl borcumuz var malesef yüksek hızla iflasa doğru sürükleniyoruz  :evillol: 500 küsür milyo$ borçları varmış

:lol: :lol: :lol: şimdi başka biri çıktı dursun özbeki eleştirmediğim için twitterdan bana küfrediyorlar diyor....  :evillol: dur şu gstv yi üst sıralara alayım ara ara izlerim zevkli oluyor :D

Çevrimdışı cursedofdragon

ben o kadar baktım göremedim. antrenmanda vardı ama öncesinde müze resimlerinde göremedim

Bende desibel odasında gördüm necip elini basıyordu yanında gökhan caner vardı :)

Ayrıca resmi sitede toplu fotoğrafta'da var :)

Ömer'in yanında tosic'in arkasında caner.

Etiketler: