Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 501 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8429287 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Bırakmazlar tabii, gitti kule gibi stoper...

Rıostov size yakın mı @mylife1903, içeceğine bir şeyler katıp valizde getirsene şu adamı.

Yalnız büyükçe bir valiz al, 1.92 adam.

Dur dur, görev iptal.

Rostov CL'ye katılıyormuş bu sene, adamı kaçırırsan çok dikkat çeker.

Tekrar ediyorum, görev iptal...

Çevrimdışı Serhat Akkaya

:busted_cop: :busted_cop:
Geçen sezon açıklar, Kapalı yüzünden haksız yere ceza alırken neredelermiş? Şimdi akılları başlarına gelmiş.
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi uğur07

Transfermakt in piyasa degerlerini nasil belirledigini bilen var mi? Yontem ogrenilip toplu olarak bir calismayla bizim takimda sisirilebilir. Ne faydasi olur bilmiyorum ama

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cursedofdragon

Geçen sezon açıklar, Kapalı yüzünden haksız yere ceza alırken neredelermiş? Şimdi akılları başlarına gelmiş.

şu dünyada senin birşeyden mutlu olduğunu görmeden göçüp gidicem abi bu kadarda olmaz arkadaş.

Dünyaya nefret saçmaya gelmişsin resmen.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

şu dünyada senin birşeyden mutlu olduğunu görmeden göçüp gidicem abi bu kadarda olmaz arkadaş.

Hadi çocuğum başka kapıya seni muhattap almıyorum.
Korku akıl katilidir.

Transfermakt in piyasa degerlerini nasil belirledigini bilen var mi? Yontem ogrenilip toplu olarak bir calismayla bizim takimda sisirilebilir. Ne faydasi olur bilmiyorum ama

nasıl yapılıyor abi yapalım birçok kişi bundan bahsediyor varmı öyle birşey ?

Hadi çocuğum başka kapıya seni muhattap almıyorum.

ben sana abi diye hitap ediyorum sen çocuğum diye mi hitap ediyorsun ?

Askerden gelmiş nişanlı adama ?

Buda senin seviyeni gösteriyor işte...

Çevrimiçi Koa_lAA

nasıl yapılıyor abi yapalım birçok kişi bundan bahsediyor varmı öyle birşey ?

bence bizde öyle bi site kuralım... hemde para kazanmış oluruz fenamı :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Açıklama önemli yanlışlar içeriyor, bu konuda @Serhat Akkaya haklı @cursedofdragon dostum.

Uzun uzadıya yazacağım birazdan.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

ben sana abi diye hitap ediyorum sen çocuğum diye mi hitap ediyorsun ?

Askerden gelmiş nişanlı adama ?

Buda senin seviyeni gösteriyor işte...
Cümlelerine dikkat edersen ben de ona göre bir üslupla yaklaşırım sana. O yazdığım şeydeki yanlış noktayı gösterir misin? Hemen bu dünyaya nefret saçmaya gelmişsin diye yaftalıyorsun önyargıyla sonra doğru düzgün muamele bekliyorsun..
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi uğur07

http://www.transfermarkt.com.tr/ozyakup-oguzhan-14-mil-euro-beşiktaş-jk-/thread/forum/358/thread_id/576

Benim anladigi herkes tahmin yapip bi rakam soyluyor. Birde yorum yaziyor. Ortalamasini aliyorlar gibi. Tabi bu kadar buyuk bi sektor buna birakiliyormudur bilmiyorum.

Çevrimdışı Çağatay

Biz şimdi stoper alamadık ya paramız vardı sanırım biraz
şimdi biz onu devre arasında kullanbiliyoruz değil mi
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Evet dostum kullanabiliyoruz.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Berat

Evet kullanabiliyoruz.

Çevrimdışı celiker1

:busted_cop: :busted_cop:
Açıklamada da vurgulandığı gibi "maraton"trübün ismini bir tek Fenerbahçe'liler söyler
Hayatta Beşiktaş

Cümlelerine dikkat edersen ben de ona göre bir üslupla yaklaşırım sana. O yazdığım şeydeki yanlış noktayı gösterir misin? Hemen bu dünyaya nefret saçmaya gelmişsin diye yaftalıyorsun önyargıyla sonra doğru düzgün muamele bekliyorsun..

yalan söylemeyi beceremiyorum kusura bakma ?

Bana üslup diyorsun yazdığın eski mesajlara bir dön bak derim bence.

Çevrimdışı mylife1903

Bazı isimler sıkıntı yapabilir ama Beşiktaş için ideali bu..
Ayrıca antreman temposu da kaliteside yükselecektir artık oyuncuların. :bandit:
yakinda besiktas antremaninda kavga haberleri gelmeye baslar cok serefli basinimizdan.

hic usenmesinler hemen ozel haberi girelim

SOK SOK SOK!!!!

Besiktas antremaninda kavga

Dun gece sabaha karsi 6 sularinda yapilan Besiktas antremaninda futbolcular arasinda buyuk gerginlik yasandi. Uykusunu alamadan sampiyonluk antremanina cikan futbolcular buyuk bir forma savasi icinde calismalara basladilar, calismalarin sabahin ilk saatlerinde olan bolumlerinde oldukca gergindiler.
isinma hareketlerinin ardindan yapilan 5e2 calismalari sirasinda hafifce gerilen ortamda, futbolcular ortada sican oynarken, ortada sican tolga zengin topu kapamamanin gerginligi ile birlikte genc transfer eski futbolcu semih yuvakiranin oglu utku yuvakuran ile tartisti. Cok sinirlenen kaptan tolga zengin topu eliyle tuttu ve `ben kaleciyim elle oynayabilirim` diyerek yakaladigi topu karsi kalede buyuk forma rekabetine girdigi fabrinin korudugu kalede sut calismasinda olan futbolcularin oldugu tarafa dogru vurdu.

125m den tam isabet

Tolganin gelisguzel vurdugu top 125m mesafede sut calismasi yapilan tarafta tam gol atmak uzere olan yeni transfer Caner Erkinin kafasina isabet etti. Beklemedigi bu darbe ile yerde kalip, sersemlesen Caner Erkin ayaga kalktiginda tolga zengine `bu muhtesem isabetleri maclarda da bekliyoruz` diye espirili bir cevap verdi, azicik yumusayan ortamda marcelonun rodolfo ile yaptigi portekizce konusma sabahinkoru antremanina damga vurdu.

maclarda santrayi gecirtemiyor

Marcelonun, Rodolfoya `habu lazikousako el machos no santros qe topos` demesinden suphelenen Tolga zengin, tercumana marcelonun ne dedigini sordu, aldigi cevapla soka ugrayan futbolcu diger tercumandan da `maclarda topa santrayi gecirtemiyor, antremanlarda sniper gibi` cevabini alinca, sinirden sahada kosup marceloyu aramaya basladi.

grup kavgasi

Berazilyali futbolcularin hep beraber ayak tenisi oynadigi bolgeye dalarak marceloyu sert bir sekilde uyaran tolga zengin, berazilya dayanismasi ile karsilasti. kavga kalkismasina kalkisan tolga zengin, berazilyali futbolcularin bir cete gibi beraber hareket ettiklerini gorunce soka ugradi. Tolga Zengin forma savasinda oldugu fabriyi de bu berazilya cetesi ile beraber hareket ederken gorunce, cok uzuldu ve agzina geleni soylemeye basladi. Ortamda tercuman olmayinca is turkce derslerini basariyla surduren Adreas Becke dustu. Tolganin soylediklerini yumusatarak almancaya ceviren besiktasin sag beki Beck, marceloyu sakinlestirdi. Tolganin bagirislarindan rahatsiz olan Marcelo cevap vermeye baslayinca sakinlesen ortam tekrar gerildi ve tolga zengin ile berazilya cetesi arasinda itis kakis yasandi.

Senol gunes faciayi engelledi

Bu arada sesleri duyarak olay mahaline kosan Senol Gunes futbolcular arasindaki horoz kavgasini gorunce, yardimcilarina itfaiye aramalarini soyledi, olay yerine yetisen umraniye acil durum itfaiyesi futbolcularin uzerin basincli soguk su sikarak olayalari sakinlestirdi, daha sonra biber gazi sikmaz isteyen Tomaya Besiktas teknik direktoru engel oldu.

Olay tatliya baglandi

Sabah kahvaltisinin ardindan, afyonu patlayan futbolcularin birbirlerinden ozur diledikleri ve bu agresif tavirlarini sabahin korundeki antremana ve uykusuzluklarina bagladiklari belirtildi.
Senol Gunes ise yaptigi aciklama ile futbolcularina destek oldu
Futbolcularin agresif ve forma savasinda olduklarini, arada boyle tartismalarin takim ruhunu pekistirecegini ve formanin aslanin agzinda oldugunu hatirlattigini soyledi.Futbolcularindan bu agresif tavirlari birbirlerine karsi degil, oyun kurallari icerisinde rakibe karsi bekledigini belirten tecrubeli teknik adam lige haziriz mesaji verdi.

Besiktas Arena ozel haber

Çevrimdışı tuncaboylu

yalan söylemeyi beceremiyorum kusura bakma ?

Bana üslup diyorsun yazdığın eski mesajlara bir dön bak derim bence.

Sakin olun dostlar, kırmayın birbirinizi.

İki doz Lacroix alın gerekiyorsa, bende dünden beri ne sinir kaldı ne bir şey.  :D :D

Çevrimdışı Berat

Çevrimdışı tangaz

@Çağatay bi dur allanı seversen daha bunun şokunu atlatamadık devre arasına kadar yaraları bereleri bi sarıp sarmalayalım o zaman düşünürüz  :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Şu bilet fiyatlarıyla tribünleri doldurmayı mı planlıyorlar gerçekten? Hazırlık maçı bu ya yap 2 fiyat doldur tribünlerin çoğunu futbolcular içinde moral motivasyon olur.

Bilet Fiyatları
Kategori 1 : 70TL
Kategori 2 : 60TL
Kategori 3 : 55TL
Kategori 4 : 50TL
Kategori 5 : 45TL
Kategori 6 : 40TL
Kategori 7 : 35TL
Kategori 8 : 30TL
Kategori 9 Rakip : 30TL
VIP : 100TL
1903 A-E BLOK : 100TL
1903 B - D BLOK : 110TL
1903 C BLOK : 120TL
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı autopsy

http://www.transfermarkt.com.tr/ozyakup-oguzhan-14-mil-euro-beşiktaş-jk-/thread/forum/358/thread_id/576

Benim anladigi herkes tahmin yapip bi rakam soyluyor. Birde yorum yaziyor. Ortalamasini aliyorlar gibi. Tabi bu kadar buyuk bi sektor buna birakiliyormudur bilmiyorum.

O şekilde değil aslında . Adamların baya sağlam bir veritabanı var . O veri tabanında adamın attığı golden , pas yüzdesinden , oynadığı ligden , gördüğü karttan tut zibilyon tane veri var. Bu verileri ve daha önceli market değerini kullanarak lineer modellemeye dayalı yeni bir market değeri hesaplıyorlar .  Bu makalede bu modelleme işinin nasıl yapıldığını biraz daha detaylı anlatıyor .

https://www.stat.berkeley.edu/~aldous/Research/Ugrad/Yuan_He.pdf
[ Son Düzenleme: 01 Eylül 2016, 14:30:37 autopsy ]

Çevrimdışı mylife1903

Bırakmazlar tabii, gitti kule gibi stoper...

Rıostov size yakın mı @mylife1903, içeceğine bir şeyler katıp valizde getirsene şu adamı.

Yalnız büyükçe bir valiz al, 1.92 adam.
hangi rastof olduguna bagli ama iki sehir de uzak. paketletirim gerekirse ama boydan yana biraz sikintili olur, hali icinde falan halletmek lazim

Çevrimiçi mayguntr

Tüm yorumları dikkate almıyorlar galiba , çünkü yanda okumaya değer :D yorumları görüntüle diye bir buton var

Çevrimdışı Çağatay

@Çağatay bi dur allanı seversen daha bunun şokunu atlatamadık devre arasına kadar yaraları bereleri bi sarıp sarmalayalım o zaman düşünürüz  :icool:

hayır yani parayı faize koyalım diye şeetcektim de
Hope for the Best, Plan for the Worst

Etiketler: