Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 516 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8462192 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Bu trendi de gs denen gevşek camia başlattı hocam hatırlarsınız sanırım. Didier Six diye Fransız bir oyuncuları vardı . Adam bir gün yataktan Dündar Siz ismiyle uyandı . Oldu bittiye getirip Türk yapıp bir fazla yabancıyla oynamıştı herifler .
sonra o kavasskin attigi gollerle sampiyonlugumuzu calmislardi ustelik mirsad kovacevici de bir gece de turk yapmislardi galiba. ulan ne fransiz bir camia bu gs adamlar o zamandan cozmusler bu isi.daha faruk surenin basketbol maclari var tarihin pis sayfalarinda

Çevrimiçi sozkul

Bu fenerli Gs li spor yorumcuların çok dertliler, bu kadar alternatifli kadrodan 11 çıkartmanın zor olduğunu ve takımda uyumsuzluk çıkacağını söylüyorlar.
Umut ettiklerini söylüyorlar.  :D

Çevrimdışı autopsy

sonra o kavasskin attigi gollerle sampiyonlugumuzu calmislardi ustelik mirsad kovacevici de bir gece de turk yapmislardi galiba. ulan ne fransiz bir camia bu gs adamlar o zamandan cozmusler bu isi.daha faruk surenin basketbol maclari var tarihin pis sayfalarinda

Aynen öyle , Kovacevic bizde yabancı statüsünde 2 sene oynadı . Sonra GS'ye gitti , pat diye Türk oldu . Mirsad Güneş' miydi neydi yeni adı da . GS'nin ali cengiz oyunlarını yazmaya kalksak sayfalar yetmez . Ayrı bir başlıkta tartışmak lazım o konuyu  :D

Çevrimdışı tangaz

@tangaz oguzhani ayni mustafa ozkani kaybettigimiz gibi kaybetmek uzereyiz bence. hatirlarsin onu da padisah gibi giydirmislerdi falan 2-3 gol atti die.
oguzhan da besiktasin maestrosu oldu. yahu sifo mehmet maestro olamadi bu camiada oguzhan kim?
4 senedir burada cikip derbileri kazansaydi, tek basina sampiyon yapsaydi takimi yerim oyle maestroyu.
Sifo mehmet ortasahada oguzhanin yerinde oynayip 90. dakikada attigi gollerle tek basina namaglup sampiyon yapti bu camiayi.

oguzhan bu kasinti havalariyla gokhan inlere formayi kaptirir ustune de huzursuzluk cikartir benden soylemesi, geldigi yasta degil oguzhan

@mylife1903 ne yalan söyleyim benim de içimde bu sene için korkular yok değil oğuzhan hakkında. burada ara ara ikimiz dillendiriyoruz bu şifo olayını adama ne büyük haksızlıklar yapıldı bu ülke de adam açık ara messisiydi bu ülkenin ama doğru düzgün milli bile olamadı neymiş imparator oğuz varmış, papucumun imparatoru. asla lobimiz olmadı bu ülkede hep dik durmak zorunda kaldık. sıklıkla da ensemize şaplatıldı. diktik ya eğmek için vurdular hep.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Bu fenerli Gs li spor yorumcuların çok dertliler, bu kadar alternatifli kadrodan 11 çıkartmanın zor olduğunu ve takımda uyumsuzluk çıkacağını söylüyorlar.
cok kez yazdim zamani geldi biraz bu konuya girmenin bence.

Senol Gunes genis kadro yonetmis mi hic? benim hatirladigim altyapi destekli dar kadrolar ile hep basarili oldu. elinde olmayan sebepler ile genc oyuncu cikartmak zorunda kaldi. burasi besiktas, ts ya da bursaspor degil. esleme necipe sira gelene kadar hop eline gokhan inleri verirler.
Senol Gunes icin de iyi bir sinav olacak bu sene ama hoca bu takintilarinda devam ederse basarisiz olur.

Kesinlikle kariyerli bir yardimci getirilmesi lazim hocanin yanina. Zago var gidin getirin hemen yarin baslasin.

Çevrimdışı tangaz

abi ben hep diyorum ağır mason bu herifler die...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

abi ben hep diyorum ağır mason bu herifler die...
bunlar ajan abi her yol var bunlarda
bunlar bugun fetocu olurlar basari icin
yarin mason olurlar sampiyonluk icin
ertesi gun iluminatimidir nedirse ondan da olurlar para icin
ruhunu satmis bir camia olan bizim calinan sampiyonluklarimiza oluyor sonra anlatamiyorsun. genc kardeslerimiz nereden bilecek malatayaya giden arabalari, denizlisporlu bunyamini, zaladi. ama bizim de az sucumuz yok degil, suleyman sebanin suclari bunlar, o zaladin eskisehirde neler cevirdigi belliydi gsli prekazi ile sag kose sol kose oynamadi mi milletin gozunun onunde, neden transfer ediyorsun.
o denizlisporlu bunyamin miydi golu atip uefa kupasi kazanmis gibi sevinmisler bu herifi sirtlarinda inonude dolastirmislardi, neden transfer edildi o.
sinan engin ile fikret degil miydi 8-0lik macin kadrosuna alinmayanlar, neden seslerini cikartamadilar, hala susuyorlar, nedense?

hep kusatma altindaydik aza basimizi kaldiriyoruz eziyorlar zaten. bu senede oyle olacak, korkmuyorum titriyorum

Çevrimdışı tangaz

cok kez yazdim zamani geldi biraz bu konuya girmenin bence.

Senol Gunes genis kadro yonetmis mi hic? benim hatirladigim altyapi destekli dar kadrolar ile hep basarili oldu. elinde olmayan sebepler ile genc oyuncu cikartmak zorunda kaldi. burasi besiktas, ts ya da bursaspor degil. esleme necipe sira gelene kadar hop eline gokhan inleri verirler.
Senol Gunes icin de iyi bir sinav olacak bu sene ama hoca bu takintilarinda devam ederse basarisiz olur.

Kesinlikle kariyerli bir yardimci getirilmesi lazim hocanin yanina. Zago var gidin getirin hemen yarin baslasin.

bunu ben de merak ediyorum. hoca dediğin gibi ideal 11 belirleyip oynatmayı sevenlerden doğrusu bu mu bence de bu ama ideal 11 belirlerken yedekleri küstürmemek ayrı bir meziyet bakalım bunun üstesinden ne kadar gelecek göreceğiz. 

Çevrimdışı mylife1903

@mylife1903 ne yalan söyleyim benim de içimde bu sene için korkular yok değil oğuzhan hakkında. burada ara ara ikimiz dillendiriyoruz bu şifo olayını adama ne büyük haksızlıklar yapıldı bu ülke de adam açık ara messisiydi bu ülkenin ama doğru düzgün milli bile olamadı neymiş imparator oğuz varmış, papucumun imparatoru. asla lobimiz olmadı bu ülkede hep dik durmak zorunda kaldık. sıklıkla da ensemize şaplatıldı. diktik ya eğmek için vurdular hep.
koca besiktas camiasindan 1 tane teknik direktor cikartamadik su milli takimi calistiracak abi, yersen
mustafa denizliyi saymiyoruz arkadaslar, kendisi ne kadar da besiktasli olsa gs lobisi sayesinde bir yerlere gelmistir.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Inanmak istiyorum :tabe:

Beşiktaş’ın Karabükspor karşısında kalesini koruyacak isim belli oldu.

Son hafta Konyaspor karşısında yaptığı kritik hatalar sebebiyle yoğun tepki alan Tolga Zengin, Karabükspor maçında yedek kulübesindeki yerini alacak. Şenol Güneş’in antrenmanlarda yoğun tempo ile hazırlattığı Fabricio’nun Karabük maçında kaleyi devralması bekleniyor. Öte yandan bu yaz transfer döneminde Deportivo’dan bedelsiz transfer edilen İspanyol kaleciden teknik heyet ve Şenol Güneş’in beklentilerinin büyük olduğu öğrenildi.
İnşallah. Ama bir maçlık fırsat olmasın bu.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı FedericoGiunti

mylife1903, abdusta, atalay bu arkadaşların yorumlarını ayrı bir dikkatle okuyorum. Güzel yazıyorlar. Birde kaleye fabri geçsin.
BEŞİKTAŞK

Çevrimdışı tangaz

bunlar ajan abi her yol var bunlarda
bunlar bugun fetocu olurlar basari icin
yarin mason olurlar sampiyonluk icin
ertesi gun iluminatimidir nedirse ondan da olurlar para icin
ruhunu satmis bir camia olan bizim calinan sampiyonluklarimiza oluyor sonra anlatamiyorsun. genc kardeslerimiz nereden bilecek malatayaya giden arabalari, denizlisporlu bunyamini, zaladi. ama bizim de az sucumuz yok degil, suleyman sebanin suclari bunlar, o zaladin eskisehirde neler cevirdigi belliydi gsli prekazi ile sag kose sol kose oynamadi mi milletin gozunun onunde, neden transfer ediyorsun.
o denizlisporlu bunyamin miydi golu atip uefa kupasi kazanmis gibi sevinmisler bu herifi sirtlarinda inonude dolastirmislardi, neden transfer edildi o.
sinan engin ile fikret degil miydi 8-0lik macin kadrosuna alinmayanlar, neden seslerini cikartamadilar, hala susuyorlar, nedense?

hep kusatma altindaydik aza basimizi kaldiriyoruz eziyorlar zaten. bu senede oyle olacak, korkmuyorum titriyorum

denizlili herif eroldu. ogün bugündür sevmem erol adını çocukluğumuzun kabusuydu bir denizlili erol bir de erol taşın kahkahaları...

Çevrimdışı kadirakca

Bu arada hiç bahsi geçmemiş ama 18 kişilik kadro nasıl oluşacak, çok kesik olacak çok :)

Çevrimdışı mylife1903

denizlili herif eroldu. ogün bugündür sevmem erol adını çocukluğumuzun kabusuydu bir denizlili erol bir de erol taşın kahkahaları...
Bunyamini nerden karistim ben yahu vardir bir kirigi onun

Çevrimdışı Berat

çArşı nokta atışı bir bildiri yayınladı. Okumanızı öneririm.

Çevrimdışı mylife1903

Bu arada hiç bahsi geçmemiş ama 18 kişilik kadro nasıl oluşacak, çok kesik olacak çok :)
Kupa maclarina kadar sikinti olabilir o konuda.
Senol gunesin adaletine guveniyoruZ.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Eto'o transferi Başkan Ali Şafağa kızgın olduğu için olmamış. Bizi PDFK'ya şikayet eden kulüp ile oyuncu transferi yapamayız demiş.
O kadar oturulup pazarlık yapıldı son dakikalara kadar. Ama inşallah devre arası olur. Bu Antalya ödemelerde sıkıntıya girsin de güzelce. Çok istiyorum bu adamı.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı tuncaboylu

Aynı adamlar Galatasaray'ın kadrosunu da "çok alternatifli, her bölgede iki adam var" diye övüyorlar.  :kop: :kop:

Avrupa'da bile yoklar, alternatifli kadroyu ne yapacaklarsa artık.

İşin farklı bir boyutu da var: Beşiktaş şu kadroya toplam 40 milyon euro civarı maaş ödüyor, bunlar UEFA'ya söz verdikleri 65 milyon euro sınırının altında kalabilmek için Umut'un, Olcan'ın falan sözleşmesini feshediyorlar.  :lol: :lol:

Çevrimdışı tuncaboylu

Malatyalı Bünyamin.

Çevrimdışı autopsy

Bünyamin meşhur Doğan'ların Malatya'ya gittiği maçta Malatya'da oynuyordu. Hatta Feyyaz'ın boş kaleye gönderdiği topu sakatlanma pahasına çıkarmıştı .

Çevrimdışı mylife1903

Malatyalı Bünyamin.
hah simdi taslar yerine oturdu.

keyfim yerinde hanimla cocuk ftye hormetlerimi iletmisler, icimin yaglari eridi, guzel hemide cok guzel oldu.

simdi hirvatistan macinda da boyle oynarsak tarihi fark yeriz, insallah cenk oynamaz butun ihale cocuga kalir, moralsiz doner milli takimdan.
ayrica su transfermarkt midir nedir oraya baktim bu fbli oyuncularin bu izafi bonservis bedelleri fahise fiyatlarda. bu site fbli basin tarafindan algi operasyonlarinda kullaniliyor. bu konuya iletisim departmaninin bir cozum bulmasi lazim.

ligtvnin de yeni sacmaligini duymussunuzdur `tum kupalarda su kadar golu var` diye yeni bisi cikardilar.

Çevrimdışı OrhanAker

Bazı isimler sıkıntı yapabilir ama Beşiktaş için ideali bu..
Ayrıca antreman temposu da kaliteside yükselecektir artık oyuncuların. :bandit:

Çevrimdışı worns

guaye ve mexes olumlu bence şayet mümkünse 1+1 yıllık kontrat denenebilir.

Gueye Rostov'a geçmiş transfermarkt'a göre.

Mexes'i bende isterim, transfer sezonu içinde de yazmıştım. Ama düşüneceklerini sanmıyorum. Mexes'i Nice, Cagliari filan istemişti bu zamana kadar hala bir takımla anlaşamadıysa artık futbol oynamayı düşünmüyor olabilir. :)
Flamini'de herhangi bir takımla anlaşmadı diye biliyorum.

Çevrimdışı tuncaboylu

Gueye Rostov'a geçmiş transfermarkt'a göre.

Mexes'i bende isterim, transfer sezonu içinde de yazmıştım. Ama düşüneceklerini sanmıyorum. Mexes'i Nice, Cagliari filan istemişti bu zamana kadar hala bir takımla anlaşamadıysa artık futbol oynamayı düşünmüyor olabilir. :)
Flamini'de herhangi bir takımla anlaşmadı diye biliyorum.

Bırakmazlar tabii, gitti kule gibi stoper...

Rıostov size yakın mı @mylife1903, içeceğine bir şeyler katıp valizde getirsene şu adamı.

Yalnız büyükçe bir valiz al, 1.92 adam.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

çArşı nokta atışı bir bildiri yayınladı. Okumanızı öneririm.
:busted_cop: :busted_cop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Etiketler: