Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 523 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8431957 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Yahu ne tartismadir

Halter spironu cok severim, meydan okumadir
Arkadasim sen hic haltercileri dusundun mu?
Sen bu haltercileri gerizekali mi sanirsin
Yillarin haltercisi cikip kaldirmayacagi agirligin altina giriyor da mi kaldiramiyor da milletin onunde rezil oluyor saniyorsun.

Tamam derbilerde bi basarisiz serilerimiz oldu, bu serilerde cok fena hakemlerden canimiz yandi. Neredeyse her mac eksik oynadik, her mac ya golumuz verilmedi ya olmayan penalti verildi onlari gec hakemler cok fena ama cok fena dogradi akan oyunda ama be kardesim kadrolar da iyi degildi onu da kabul etmek gerekir.

Kaldiramayacagi agirligin altina giren haltercilerdi bizimkiler

Çevrimdışı furkankaya1903

Şenol Güneş büyük maç kazanamıyor algısı yapanlara istinaden

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

Bu sene büyük ihtimal ligde kalırız. Buda kafidir. O kadar karartma derim enseyi. Galatasaray ve Fenerbahçe'nin her maçı kazandığı gelene geçene 5 attığı bir ligde böyle şeylere üzülmeyip gerçekleri kabul etmemiz gerekiyor. Şimdilik potansiyelimiz bu kadar zamanla düzeleceğiz. Önümüzdeki sene hedef ilk 10, sonra Avrupa kupaları ve en sonunda bizde Şampiyonluğa oynayacak ve derbi kazanacak bir takım yaratacağız inşallah. Mesela geçen sene Feneri ve Galatasaray'ı şansla sahaya otobüs çekerek yenmiştik, inşallah bundan sonra böyle şeyler olmayacak. Geleceğe umutla bakmak lazım.
:evillol:

Çevrimdışı Serhat Akkaya

geçen sene 2 defa gsyi yendik.
birer defa da ts ve fbyi yendik.
bu sene tsyi yendik gs ve fb ile berabere kaldık ilk yarı.
ikinci yarıda onlara yenilmezsek ve tsyi yenersek bu da yeterlidir sonuçta şampiyon oluyorsun.
akhisar galibiyeti ile fb galibiyeti arasında puan ve para olarak fark yok sadece prestij kazanırsın.
fb gsyi hep yeniyorda ne oldu 4.yıldızı onlar taktı onlar uefa aldı fenerliler hala gsyi bu sene de yendik diye avunurlar...
50 senedir şampiyon olamayan TS'u derbiden mi sayıyorsunuz hala? 7 attığımız maçtan sonra benim için bitti Trabzon derbisi :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Anıl1903

Demba Ba iyi görünüyor inşallah şampiyonluk yolunda önemli katkılar sağlar.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Neden tiye aldığımı memnuniyetle izah edeyim Tolga. Böyle ağlak tavırlardan ve ezik üsluptan haz etmiyorum. Her şeyi söylemenin bir adabı vardır. Ara ara bu arkadaşın mesajlarına denk geliyorum ve sürekli bir ağlama sızlanma hali görüyorum ve bu beni rahatsız ediyor. Beşiktaş'ın büyük takım olduğunu kavrayamayan anlayamayan söylem ve yazı gördüğümde cinlerim tepeme çıkıyor  :evillol:

Şimdi senin yazdıklarına ve üslubuna adam gibi cevap veririm. Ağlaklık yok. Somut tespit var. Ben zaten kalkarız gideriz 4-5 atarız demiyorum. Ben olaya bütünlük içinde bakıyorum. 1 puan işimizi görür. Bunu maç başlığında yazdım. Takımı rahat bırakmak lazım. Gerginliği kaldıramıyoruz. Bunu son Fener maçında da gördük. Hedef Şampiyonluk. Deplasmanda derbi kazanmak değil. Araya oda kaynarsa güzel olur. Olmasa da olur. İstatistiklere çok takılıp, asıl olanı unutmak benim sevdiğim bir şey değil. Son 10 yılda 2 derbi galibiyeti aldık deplasmanda diye ağlak ağlak yazmak bardağın boş tarafına bakmaktır. Feda sezonundan sonra yeni yapılanmaya gitmişsin. Bu deplasman galibiyetlerinden birini geçen sene almışsın. Son 4 derbi de Galatasaray seni yenememiş. Geçen sene ligdeki 2 derbiyi de kazanmışsın. Doldursana bardağı artık. 10 sene 10 sene diye neye niye ağlıyorsun. Bu arkadaş ya bizimle kafa buluyor. Ya da kendine eziyet etme konusunda master yapıyor.

Beşiktaş büyük taştır. Bunu bizim kuşak ve bizden büyük abilerimiz iyi bilir. Yeni nesil bunu sürekli anlatmamıza rağmen kavrayamıyorsa, bırakın da kızmak yerine tiye alalım. Dediğim gibi şu an 2. şampiyonluk çok önemli. Bu maçta yenilmemek benim için kafi. Sonra zaten ambargo geliyor. Bunu renkliler görmüş sağda solda her yerde veryansın ediyor. Bizim gençler derbi galibiyeti diye ağlak ağlak ortada geziyor. Bunu kabullenmemizi kimse beklemesin. Herkes nihai sonuca odaklansın. Önümüzdeki seneden itibaren Milne'li yıllardaki derbi rahatlığını da görürsünüz. Her şey adım adım, tek tek. Öyle toptan olmuyor her şey
Yoo geçen sene tüm derbileri kazandık nerdeyse ve gayet rahattık çünkü winner bir oyuncu vardı öyle çok derince analizlere gerek yok, winner bir oyuncu alırsın derbide kazanırsın, Türkiye'de derbi kazanmak istiyorsan fark yaratan 1 tane adamın olacak ama dediğin gibi genel tablo önemli fakat şunu da unutmayalım bu sene bu 2 renkli bu kadar kötü olmasa kazanamadığımız derbileri şu an arıyor olurduk, yorum yaparken bunu da gözden kaçırmayalım.
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi underworld

geçen juve'nin 6 sene üst üste şampi olduğu dönemki kadrolarını atmıştım.
o kadro çok büyük değer taşıyor iyi analiz edebilene.
İnş bizim ekibimizde iyi bir planlama ile hem kadromuzu güçlendirir hemde maliyetimizi en düşük seviyede tutarız.   :steamed: :steamed:

Çevrimiçi Necmi

Abi sizin haklı olduğunuz tarafı çok iyi anlıyorum. Biz Beşiktaşız ağlaklık korkaklık yakışmaz bize. Ben forumda yeni sayılırım arkadaşın yazısını ilk kez okudum sizin cevabınız o yüzden ilginç geldi belkide bana.

Şunu söylemek istiyorum benim içinde bulunduğum kuşağın Beşiktaş'ı tuttuğu dönem malum gs'nin gerçekten hem ligde hem avrupada estirdigi dönemdi çok zordu aslında o zaman o yaştaki çocuğun Beşiktaşlı olması çünkü tüm yazılı görsel medya sarı kırmızı olmuştu, şükür ki doğruyu zor zamanda gördük:) Milne zamanındaki rahat derbi galibiyetlerini biz göremedik birazda bundan kaynaklı bizdeki tedirginlik sanırım. Bizim tedirginliğin de siz ve sizden sonraki kuşağa ağlaklık gelmesi sanırım bizim en güçlü zamanımızı görüp, yaşamış olmanız. Büyükler her ne kadar bize anlatsa da kendi gözlerimizle bir kez daha yaşamak istedik heralde o altın çağı olmayınca da isyan ettik:)

Abi her derbide muhakkak bir oyuncumuz kırmızı kart görürdü, alacağımız çoğu maçı ya yanlış bir penaltıyla ya bizim sakar defans oyuncularının atağa kalkarken top kaybetmesiyle ya da eksik kalmanın getirdiği özgüven kaybıyla bi sekilde verirdik. Delgado "biraz önce aynı hareketi ben yaptığımda kart gösterdin" dedigi için atıldı ya. O zamanlar (2005 - 2014 arası tek istisna 2009) zaten ligden de takım sağolsun şubat dedin mı koptugumuz için derbiler falan ızdırap oluyordu.

Şimdi yenilsekte en güçlü şampiyonluk adayı biziz. Önümüzdeki iki maç içerde mütevazı ekiplerle. Arenada yalan yok puan kaybı bekliyorum ama eğer yenersek sanırım bizim kuşak için en görkemli Beşiktaş senesi bu sene olacak. Ne diyelim şans bizimle olsun.
Burda iki yıl önce söylemiştim artık çok şeyin değiştiğini ve Beşiktaşlı yıllara hazır olunmasını henüz şampiyon olmamıştık ama yönetimin Beşiktaş dinamiklerini harakete geçirişi olsun tff tutumu olsun sahada hakemlerle olan ilişki olsun ve diğer lig takımlarıyla Beşiktaşın ilişkileri ile birlikte renklilerin panik ataklarına bakınca zaten durum ortada görünüyordu.
geçmiş on yılı örnek vermeye kalkanla kusura bakma ancak dalga geçilir. 5-6 yılı YD dönemiyle kabus gibi geçmiş içerde Beşiktaşlıdan çok renklinin olduğu ve yönlendirdiği bir kulüp sonra Fikret Ormanla Feda bayrağı açılması ve yeni yapılanmaya gidilmesi sonucu kayıpla geçen bir 3 yıl daha ama bu makul kayıptı.
Artık Beşiktaş değerlendirilirken 2 yıla bakıp değerlendirecek insanlar. son on yıl diye girersen birilerininde ergenliği bırak artık Beşiktaşın ağlak taraftara ihtiyacı yok der. Geçmişden elbet ders çıkaracaksın ama geçmişle yaşamayacaksın.
Derbide yenilebiliriz hiç bir önemi yok bunun derbinin önemi yarıştığın takım olursa vardır biz şu anda rakipsiziz bizim için sıradan bir lig maçı. Takım değişti ama bazı taraftarlar değişmemekte ısrar ediyor. Artık büyük takım taraftarı olmayı öğrenmesi gerekiyor genç kardeşlerin. iddaa gs 2.3 beraberlik 3.0 Beşiktaş 2.3 vermiş bu Beşiktaş galibiyeti bekleniyor demektir. bırakın taraftar bakış açısını profesyonellerin görüşünü değerlendirin. Deplasman hemde toki deplasmanında rakip takıma bu oran vermek düşünün fener deplasmanında oran 1.70 3.20 3.30 du.
artık taraftarda Beşiktaşın büyüklüğünü görsün ve büyük takım taraftarı reaksiyonu versin. Yakışmıyor bu tip taraftar profili Beşiktaşa

Çevrimiçi Necmi

eyvallah Serhatcım teşekkür ederim. şu bir ayı bir atlatayım da gelicem bugünlerde çok sert çalışıyorum.
ohooo bir ay sonra lig biter zaten :alala:

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Derbiye gereğinden fazla anlam yüklemeyip, sosyal medyada da fazla üzerinde durmadan takımı rahat yollamak lazım maça. Şu anda camiadaki genel durumun da bu minvalde olması güzel.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Necmi

abou'nun yerinde o düzeyde birisi olsaydı şu an krem şantili partilere başlamıştık, çünkü bu sene ciddi ama ciddi çok kötü rakiplerimiz  :evillol:
yada biz çok iyiyiz :D

Çevrimiçi Necmi

Hiç zannetmiyorum

Nasri olsaydı CL de devam eder Reale karşı bu turda elenirdik  :D
:D

Çevrimdışı Gokhan-

Bir de renklilere sormak lazım, derbi kazanmak mı yoksa şampiyonluk mu istersiniz diye.
Eğer bizden iyi oldukları için bizi yeniyorlarsa zaten şampiyon olurlar ama taraftarlarıda biliyor ki saha dışında ki güçlerinden, lobilerinden dolayı alt ettiler bizi bugüne kadar.(Tabi hakkını vererek yendikleri zamanlarda oldu son dönemlerden bahsediyorum).

Şu konudan da adım kadar eminim, derbiyi yönetecek hakem dengelemek için değil de sadece maç yönetmek için çıkarsa sahaya bizi yenme ihtimalleri % 5'den fazla değil.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Şubat 2017, 14:10:53
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
http://stadiumdb.com/competitions/stadium_of_the_year_2016

5 yıldızdan 1 yıldıza kadar 5 stadı seçince vote butonuna basınca oylama tamamlanıyor.
sadece vodafone seçince oy atılmıyor...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimiçi Necmi

Abi bu sene 4 derbi oynadık kupalar dahil 2 sini kaybettik 2 sini beraber bitirdik :) Bu maçların 3 ü kendi evimizdeydi süper kupa maçını da sayarsak.
hangi üçü evimizdeydi :alala: başakşehirimi sayıyorsun
evimizde gs ile oynadık kupadada fenerle oynadık iki maçında
sebepleri belli. Kupada resmen futbolun yönetenleri bizim devam etmemizi istemedi.
ligde gs derbisi şl nin en önemli anında oynadığımız bir derbiydi. Dışarda keza öyle rotasyon yaptığımız
ve biz buraya bir puan için geldik dediğimiz bir maçtı. fener maçı hariç oynadığımız 3 maçtada üstün olan bizdik.
gs bizimle berabere kaldı diye zil takıp oynayarak gitti. fener maçında kazandılar ama sadece bize değil dünyaya rezil olarak kazandılar ben o maçlara kayıp diye bakmam sadece ders çıkartmalıyız. Bir daha böyle oyunlara gelmemeliyiz
bize ders olur o maç.
bu maçlar bizim üstün olduğumuz gerçeğini değiştirmiyor ağlanacak bir durum göremiyorum. bırakın artık derbileri
özel kılma huyunu onlar bizim için sıradan 3 puan maçları kiminle yarışıyorsam benim için o takımla oynadığım maçlardaki sonuç önemli diğerleri 3 puan maçı şimdi fener maçından alınacak 3 puanı antalya maçından alınacak 3 puandan değerli kılan ne ligde biz geçen sene derbi kaybettik ama bu sene daha kaybımız yok birde öyle bakın derim olaya iki derbi kaldı bizim oynadığımız derbiler başarısızlıksa bizimle oynayanlar içinde başarısızlık o zaman fener içerde bizimle berabere kaldı bu bizim değil onların başarısızlığı. önünde iki derbi var kazanırsın derbileri 8 puanla kapatırsın bu başarıdır. iki beraberlik alırsan başarı yada başarısızlık diye bir şey söz konusu olmaz dengede olur kaybedersen bu başarısızlıktır. ama şimdiden kötü denecek bir durum yok ortada doğmamış bebeğe don biçmenin manası yok.
Az gerçekçi olun absürt bir durum ortaya çıkmazsa bunlar bizi sabaha kadar oynasak yenemezler. iki renkli takımlarını birleştirse genede Beşiktaşa rakip olamazlar az mutlu olun ya çok eksiğimiz var elbette ama bu lig için değil o eksikler.
bundan sonra kadromuzu avrupaya göre değerlendirip eksik olup olmadığını konuşmak lazım.
renklilerin bizi yenmesi şu anda bizim barçayı yenmemiz gibi bir durum. :D yenemezmiyiz yeneriz elbette ama bu ciddi şansımızın yaver gitmesiyle olur :D
bırakın panik havası estirmeyi ya tadını çıkartın. yenilirsek ne olmuş dünyanın sonumu ha gs ye puan kaptırmışsın ha karabüke ne farkı var. Ben maça kazanırız en kötü berabere kalırız gözüyle bakıyorum. amaç şampiyon olmak gerisi teferruat

Çevrimiçi Necmi

Tamam işte benim izlediğim dönemlerde derbilerde başarısız olduğumuz için derbilerde malesef çekimser oluyorum.sizin döneminizde iyi olduğumuz için sizde derbilerde cekimserlik olmuyor. Ayriyeten yukarı da yazmışlar mario gomez diye.aynen öyle geçen seneki derbileri mario gomez sayesinde kazandık. Gs yi 2-1 yendiğimiz maçta gol yedikten hemen sonra gomez olmasa o maçı kazanamazdik.fb yi 3-2 yendiğimiz maçta gomez sayesinde kazandık. Deplasmandaki gs maçı da gomez sayesinde.ve bunlar en iyi olduğumuz sezondaki derbiler. Bu sene gomez olsa gs ve fbyi yenerdik mesela. Gomez tipi winner birisi şart oğlu şart.yoksa böyle yenemedik ama yenilmedik diye söylenip dururuz.
o senin dediğin ezik avuntusu geçen sene fenere deplasmanda yenildik gomez vardı bu sene deplasmanda berabere kaldık gomez yoktu. Gomez sayesinde kazanmadık takım kazandı önce bunu kafanıza sokun geçen sene uefa maçlarında o winner nerdeydi. madem önemli maçların oyuncusu fenere kaybederken nerdeydi.
sürekli algı yapıyorsunuz takım kötü ama gomez vardı hadi canım sizde bu sene gomez yok ama takım geçen seneden daha güçlü. Bırakın artık Beşiktaşı küçük gösterme havalarını Beşiktaş kazanıyorsa bir nedeni vardır yoksa Beşiktaş kimki kazansın mantığı burda sökmez senin üslubunda konuşan bu forumdan gider burada gerçek Beşiktaş taraftarları yazabilir burde eziklere yer yok önce Beşiktaşlı olmayı öğrenin buda kazananın Beşiktaş olduğunu anlayarak olur. senin elinde gomez kadar gol atmış bir golcü var. ilk maçtada iki sıfırdan döndüren senin forvetindi. Benfica maçındada döndüren cenkin golüydü. nedir bu eziklik. Burası ağlama duvarı değil git renkli forumlara ağlama duvarı oralar. Burası büyük Beşiktaş taraftarının forumu. burda kaybedeceğiz diye ağlanmaz.

Çevrimiçi Necmi

Bir de renklilere sormak lazım, derbi kazanmak mı yoksa şampiyonluk mu istersiniz diye.
Eğer bizden iyi oldukları için bizi yeniyorlarsa zaten şampiyon olurlar ama taraftarlarıda biliyor ki saha dışında ki güçlerinden, lobilerinden dolayı alt ettiler bizi bugüne kadar.(Tabi hakkını vererek yendikleri zamanlarda oldu son dönemlerden bahsediyorum).

Şu konudan da adım kadar eminim, derbiyi yönetecek hakem dengelemek için değil de sadece maç yönetmek için çıkarsa sahaya bizi yenme ihtimalleri % 5'den fazla değil.
%5 hımm çok vermişsin adil bir hakem olsun sahada onların kazanması rüyalarında bile olmaz
iki takım arasında o kadar kalite farkı var. zaten kötü niyetli bir hakemle antepede çıksan yenilirsin.
kötü hakemle kötü niyetli hakemi birbirine karıştırmayın kötü hakemle maç kazanırsın ama kötü niyetli hakemle kazanamazsın.
adil olayından vaz geçtim kötü hakemle bile kazanamazlar yeterki kötü niyetli olmasın.

Çevrimdışı Kalyoncu

o senin dediğin ezik avuntusu geçen sene fenere deplasmanda yenildik gomez vardı bu sene deplasmanda berabere kaldık gomez yoktu. Gomez sayesinde kazanmadık takım kazandı önce bunu kafanıza sokun geçen sene uefa maçlarında o winner nerdeydi. madem önemli maçların oyuncusu fenere kaybederken nerdeydi.
sürekli algı yapıyorsunuz takım kötü ama gomez vardı hadi canım sizde bu sene gomez yok ama takım geçen seneden daha güçlü. Bırakın artık Beşiktaşı küçük gösterme havalarını Beşiktaş kazanıyorsa bir nedeni vardır yoksa Beşiktaş kimki kazansın mantığı burda sökmez senin üslubunda konuşan bu forumdan gider burada gerçek Beşiktaş taraftarları yazabilir burde eziklere yer yok önce Beşiktaşlı olmayı öğrenin buda kazananın Beşiktaş olduğunu anlayarak olur. senin elinde gomez kadar gol atmış bir golcü var. ilk maçtada iki sıfırdan döndüren senin forvetindi. Benfica maçındada döndüren cenkin golüydü. nedir bu eziklik. Burası ağlama duvarı değil git renkli forumlara ağlama duvarı oralar. Burası büyük Beşiktaş taraftarının forumu. burda kaybedeceğiz diye ağlanmaz.
Uefa maçlarındada winnerlığını yaptı Rusyada yaydan köşeye bıraktı. İsmail köybaşı 4 metre ofsaytı bozdu Moskova golü attı.1-1 bitti. Lizbonda en kritik maçta golü attı Tolga ve Tosic yok olmaz biz yenileceğiz dediler. Mario Gomez en kritik diyebileceğimiz tüm maçlarda attı golünü.

Çevrimdışı Gokhan-

%5 hımm çok vermişsin adil bir hakem olsun sahada onların kazanması rüyalarında bile olmaz
iki takım arasında o kadar kalite farkı var. zaten kötü niyetli bir hakemle antepede çıksan yenilirsin.
kötü hakemle kötü niyetli hakemi birbirine karıştırmayın kötü hakemle maç kazanırsın ama kötü niyetli hakemle kazanamazsın.
adil olayından vaz geçtim kötü hakemle bile kazanamazlar yeterki kötü niyetli olmasın.

% 5'i mecbur vereceğiz abi, kupa maçında ki Fb gibi ilk yarıda top göstermessin, pozisyonlara girer atamassın sonra niyeti bozuk bir hakemle veya hamlede zamanlama hatası yapan bir futbolcumuz kırmızı görür % 5''i adamlara verirsin bu oran kaçınılmazdır.

Kötü niyetli hakemle Antep'e yenilirsiniz sözünü kabul etmiyorum bu sene için, son maçlarımıza dikkat edersen, penaltılarımızı göz göre göre yemelerine rağmen yendik anadolu takımlarını.
Ama bunu derbilerde yapamıyor etkisi altında kalıyoruz, bu yüzden 5'i alsınlar.
Ama en kötü şartlarda bile şu maçtan en az beraberlik koparacağız diyorum.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimiçi Necmi

Yahu ne tartismadir

Halter spironu cok severim, meydan okumadir
Arkadasim sen hic haltercileri dusundun mu?
Sen bu haltercileri gerizekali mi sanirsin
Yillarin haltercisi cikip kaldirmayacagi agirligin altina giriyor da mi kaldiramiyor da milletin onunde rezil oluyor saniyorsun.

Tamam derbilerde bi basarisiz serilerimiz oldu, bu serilerde cok fena hakemlerden canimiz yandi. Neredeyse her mac eksik oynadik, her mac ya golumuz verilmedi ya olmayan penalti verildi onlari gec hakemler cok fena ama cok fena dogradi akan oyunda ama be kardesim kadrolar da iyi degildi onu da kabul etmek gerekir.

Kaldiramayacagi agirligin altina giren haltercilerdi bizimkiler
evet kadrolar yeterli değildi ama bir önceki hafta en önemli oyuncumuz kırmızı görür derbidede on kişi bırakılırdık
genede hangi derbide üstünlük kurabildiler bize o şartlarda bile.
Eskiye baktığımızda şimdiyi değerlendirelim o zaman derbi öncesi ve rakibin için hayati önem taşıyan bir maç senin için sonucunun çokda önemli olmadığı bir maç senin en önemli oyuncularından 3 tanesi sarı kart sınırında atiba görse felç oluruz quaresma görse derbi öncesi psikolojik olarak yıkarlar bizi kaldıki quaresma kartı görecek haraketide yapıyor sağ olsun. Düdükten sonra vurduğu top sarı karttı. direk hakem kararına tepkiyle vurdu o topa. eskiden olsa biz gs maçına quaresmasız çıkıyor olurduk.
Yani artık geçmiş örneklenerek şimdi değerlendirilmez köprünün altından çok sular aktı. iki senedir inceleyin bence hak ettiğimiz anlar bile derbi öncesi o kartlar çıkmıyor.

Çevrimdışı tuncaboylu

Uefa maçlarındada winnerlığını yaptı Rusyada yaydan köşeye bıraktı. İsmail köybaşı 4 metre ofsaytı bozdu Moskova golü attı.1-1 bitti. Lizbonda en kritik maçta golü attı Tolga ve Tosic yok olmaz biz yenileceğiz dediler. Mario Gomez en kritik diyebileceğimiz tüm maçlarda attı golünü.

Gomez'i severdim, ama Avrupa kupası maçlarında hayal kırıklığıydı.

İstanbul'daki Moskova ve Lizbon maçlarında pozisyona bile giremedi.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Algı yapıyorsunuz derken yine kendisi algı yapmış :) Takım kötüydü diyen yok sadece derbilerde Gomez fişi çekiyordu diyoruz ne var ki bunda :) ortada bir istatistik var daha ne diyelim ki..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Kalyoncu

Gomez'i severdim, ama Avrupa kupası maçlarında hayal kırıklığıydı.

İstanbul'daki Moskova ve Lizbon maçlarında pozisyona bile giremedi.
Olympiyat stadında iskenderbeye karşıda zor pozisyona giriyorsun Liverpoola karşıda. Haksızmıyım?

Çevrimdışı Kalyoncu

Algı yapıyorsunuz derken yine kendisi algı yapmış :) Takım kötüydü diyen yok sadece derbilerde Gomez fişi çekiyordu diyoruz ne var ki bunda :) ortada bir istatistik var daha ne diyelim ki..
O arkadaş tek başına aldı felan deyince ona sinirlenmiş Necmi abi vermiş odunu  :) Tolga Ersan-Tosic İsmail bu oyuncularla. Şimdi Adriano-Caner Babel Gg Talisca bu oyuncularla düşünün. Vodafone Arenayı hiç söylemiyorum.

Çevrimiçi Necmi

% 5'i mecbur vereceğiz abi, kupa maçında ki Fb gibi ilk yarıda top göstermessin, pozisyonlara girer atamassın sonra niyeti bozuk bir hakemle veya hamlede zamanlama hatası yapan bir futbolcumuz kırmızı görür % 5''i adamlara verirsin bu oran kaçınılmazdır.

Kötü niyetli hakemle Antep'e yenilirsiniz sözünü kabul etmiyorum bu sene için, son maçlarımıza dikkat edersen, penaltılarımızı göz göre göre yemelerine rağmen yendik anadolu takımlarını.
Ama bunu derbilerde yapamıyor etkisi altında kalıyoruz, bu yüzden 5'i alsınlar.
Ama en kötü şartlarda bile şu maçtan en az beraberlik koparacağız diyorum.
ama kötü hakemle kötü niyetli hakemleri ayır birbirinden verilmeyen penaltılarımız var elbet bu sene
ama bu hakemin kötü niyetinden değil kötü olmasından kaynaklı. Rakiplerimizdede oluyor aynı hatalar
şimdi iki renkliden birinin hakemler tarafından korunduğunu söyleyebilirmisin son dönemler hakemlerin kötü yönetimleri nedeniyle kaybettikleri maçlar var.
kötü hakem önemli değil yenebilirsin kötü hakemi ama kötü niyetli bir hakemi yenemezsin. Bitirir seni.
örnek verirsek ts gs maçında cüno kötü niyetli hakemlere tipik örnek mesela bir çok maçımızdaki Bülent yıldırım performansları
barış şimşek bu hafta kötü yönetti maçı ama kötü niyetli değildi. sadece Beşiktaş taraftarı karşısında ezilmiyorum havası vermeye çalışdığı için bir
çok pozisyonda saçmaladı lehimize bir tane düdük çalmadan maçı bitirdi. Beşiktaşa maçı kaybettireyim diye çıkmadı sadece ben büyük takım tutuyorum görünmeyeyim kurgusu kafasındaydı. bir hakem kendine güvenmiyorsa ve bu kararlarını etkiliyorsa kötü hakemdir ama sahaya tetikçilik yapmak için çıkan hakem kötü niyetlidir allah bizi onlardan sakınsın. cüno bülent fırat gibi bunlar kötü niyetli hakemler sadece bize değil her maçın sonucunu kafalarında belirleyip öyle çıkarlar maçlara. Artık kısmetimize belirledikleri sonuçta bizim kazanmamızı öngördülerse biz kazanırız beraberlik öngördülerse maçı kitlerler rakip kazanması gerekiyorsa bir şekilde kazandırırlar en tehlikelisi cünodur bunlar içinde hiç hissettirmeden yapar sonucu belirler ama herkes hakem maça etki etmedi der.

Etiketler: