Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 482 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8468811 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Talisca nın Babele yaptığı asisti seyrettinizmi resmen Babelin kafasına vurdurup içeri soktu topu.

Adam ben taktik falan anlamam 10 numara 8 numara 6 numara
bilmem bam bam bam yapar geçerim diyor.

Çevrimdışı tangaz

Talisca nın Babele yaptığı asisti seyrettinizmi resmen Babelin kafasına vurdurup içeri soktu topu.

en güzeli abi eveleyip gevelemeden sokan topçu iyi topçudur  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tuncaboylu

Babel'in orada olması da, sene başından beri anlatmaya çalıştığım ters kanatın gol bölgesine gitmesiydi.

Cenk'in 2. golüne bakın, orada da Cenk'in önünde Babel var.

Çevrimdışı Berat

en güzeli abi eveleyip gevelemeden sokan topçu iyi topçudur  :bandit:

Net olacak net sağa sola çekmeden adrese teslim.

Çevrimiçi Necmi

Babel'in orada olması da, sene başından beri anlatmaya çalıştığım ters kanatın gol bölgesine gitmesiydi.

zaten quaresma sürekli arkaya alakasız orta açıp bütün atakları öldürüyor diye tepki veriyordum ilk yarı
şimdi oynanan 3 maçta quaresma daha az topla buluşuyor ama etkisi 3-4 kat arttı.
çünkü arkaya yaptığı ortalar artık dağa taşa gitmiyor ters kademedede etkili kanat oyuncusu oldumu
kaymaklı kadayıf oluyor. Birde quaresma daha az yoruluyor ve çok daha oyunun içinde kalabiliyor.

Çevrimiçi Necmi

Babelin varlığı cenki çok rahatlattı yanlız artık markaj yemiyor çok fazla
bir taraftan Babel giriyor diğer taraftan talisca giriyor bir anda rakip defans dağılıyor
sonrada asistler hep ceza sahasında markajsız kalana yapılıyor. Babelin golünde unuttular onu
cenkin kafa golündede öyle quaresma kutuya girmişti ve ordan şut dener genelde öyle yapacağını
sandılar gene arka direğe orta kesince dondu defansları. Yanlız cenk de tilki gibi yanaşıyor arkaya çaktırmadan :evillol:

Çevrimdışı sallapati

Konya maçında Cenk Tosun un golleri resmen C.Ronaldo golleri.. çok klas.. ronaldo klibi yap.. araya bu 2 golü koy..sırıtmaz resmen.. forma da beyaz

Çevrimdışı mylife1903

Fenerbahce bizi kupada en son yendiginde, kenan evren pasa bastaydi, darbe daha tazeydi, yillardan 1983tu ve ne sasirticidir ki o galibiyet "hukmen" bir galibiyetti, masa basi galibiyeti. Sahada son kez yendiginde ise ben kundaktaydim. Hatirlamiyorum.

@Necmi abi ve @Hasan Tahsin abi eger hatirliyorlarsa bu sarikart olayini, genc nesillere anlatabilirlerse cok sevinirim. Karmasik bir olay ve firildaklar donmus.

Sahada son galibiyetleri 1979 yahu, yuh.

Simdi o senelerde buraya cok seyler degisti ama bazi seyler asla degismez, onlar yaradilislarindan mukemmellerdir, degisime ve evrime ihtiyaclari yoktur.

Çevrimdışı Kuntz

Fenerbahce bizi kupada en son yendiginde, kenan evren pasa bastaydi, darbe daha tazeydi, yillardan 1983tu ve ne sasirticidir ki o galibiyet "hukmen" bir galibiyetti, masa basi galibiyeti. Sahada son kez yendiginde ise ben kundaktaydim. Hatirlamiyorum.

@Necmi abi ve @Hasan Tahsin abi eger hatirliyorlarsa bu sarikart olayini, genc nesillere anlatabilirlerse cok sevinirim. Karmasik bir olay ve firildaklar donmus.

Sahada son galibiyetleri 1979 yahu, yuh.

Simdi o senelerde buraya cok seyler degisti ama bazi seyler asla degismez, onlar yaradilislarindan mukemmellerdir, degisime ve evrime ihtiyaclari yoktur.

Tam tersi olsaydı basın şu an çarşaf çarşaf bunu yazıyor olurdu. Kartal 34 yıldır Fenere diş geçiremiyor. Fenerden rekor seri. Bla Bla Bla.

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı Sarp

2020 yılına kadar uzatıldığına dair haberler dönmeye başlamış yine  :alala:

Çevrimdışı sametbagan

Tosiç ideal sözleşme 1+1 yıl olarak uzatılmalıydı.çok yanlış bir hamle olmuş üstelik 1,2 garanti alacak deniliyor.

Ücreti bir nebze olsun anlarım ama süre çok uzun ve saçma olmuş.Sözleşmesi bittiğinde yıl 2020 yaşı 35 olacak

Neresinden tutarsan tut elinde kalıyor.Mantıklı en ufak bi açıklaması yok maalesef.Hayırlısı olsun neyse :bandit:

Çevrimdışı sametbagan

Herkes nerde ya  :alala:
Sanırım tam akşam yemeği saatine denk geldim. :D

Çevrimiçi Necmi

2020 yılına kadar uzatıldığına dair haberler dönmeye başlamış yine  :alala:

gerçekten böyle bir habere inanıyormusunuz  :alala:
bulunmaz hint kumaşımı elimizden kaçmasın diye dört yıl uzatacağız.
Derbi öncesi taraftarı kaşıma operasyonu gibi duruyor bunuda yiyen taraftarlar var
çok ilginç gerçekten

Çevrimdışı AigleBordeaux

İnşallah yalan haberdir Tosiç haberi , adam her maç sırıtıyor ve biz 35 yaşına kadar kontrat sunuyoruz.
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı sametbagan

gerçekten böyle bir habere inanıyormusunuz  :alala:
bulunmaz hint kumaşımı elimizden kaçmasın diye dört yıl uzatacağız.
Derbi öncesi taraftarı kaşıma operasyonu gibi duruyor bunuda yiyen taraftarlar var
çok ilginç gerçekten
Twetter daki resimler fotoşok değilse tosiçle uzatılmış maalesef ,2020 ye kadar senelik 1.2 garanti ücret diyorlar ama kap gelmeden kesin diyemeyiz @Necmi

Çevrimdışı abdusta

İnşallah yalan haberdir Tosiç haberi , adam her maç sırıtıyor ve biz 35 yaşına kadar kontrat sunuyoruz.

1+1 (2ci sene belli maç sayısı oynaması halinde uzar) veya 2+1(3cu yıl opsiyonu klube ait)
anlaşma bu şekilde oldu.

saygılar

Çevrimdışı Librarius

Hakem tartışmaları son 2 senedir yıldır tartışıldığı gibi hiç bir dönem de bu kadar dillenmemişti.
Renkliler ezberleri bozuldukça, gelirlerinden oldukça, bize yetişemeyeceklerini anlayınca "yabancı hakem gelsin" diye tutturmaya başladılar.
Yabancı hakem gelirse eğer 3 yerine 5 atarız bunun farkında değiller.
Adamlara hakem beğendiremez olduk, kim atansa ouvvvvvvvv.

Yahu loserbahce'nin derdi yabanci hakem degil. Gurultu koparip eskiden oldugu gibi hakemlerle is gormek istiyorlardi. Fakat bu firsat ellerinden gitti artik. Mesela video-hakemlik meselesine GS ve FB hayir der mutlaka. Haramzade olduklari icin helal isle bunlarin bogazina takilir.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Ensar

Beşiktaş Sırp oyuncusu Dusko Tosic ile 2+1 yıl sözleşme imzaladı.

HABER1903'ün edindiği bilgiye göre; Tecrübeli oyuncu 2 yılın her yılında 1.2 milyon Euro alacak. 2 yıl içerisinde 70 maç oynaması durumunda +1 yıl otomatik olarak devreye girecek.
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Librarius

İsmail Kartal hamlesi bekliy :Dorum ben de.  :)

Bence Kocaman Dick hamlesi loserbahce'yi bitiren hamle olacak... Benden uyarmasi...  :D

Çevrimdışı Librarius

Bu nedir yahu, eksisoZluk renklisidir bu @tuncaboylu
Gulmekten, boyle inceleme gormedim. Fb kirsin diye rekor icat eden bir guruh var bu ulkede

Hayir yani FB'nin kendi sahasinda karete-kungfu ve futbol karisimi oyunuyla aldigi galibiyetler tamam da deplasmanlara bakalim bir de. 6 senedir GS'yi yenemiyor deplasmanda. Basaksehir'i yenemiyor. Bizi gecen sene Olimpiyatta yenemedi ve insallah bu seri devam edecek. Eleman cocuklarinin basarisizliklarindan basari hikayesi cikaran, veya vasat zekaya sahip cocuklarinin dahi olduguna inanan ebeveynler gibi cok kasmis kendini. Sunu koyalim bir: FB loser bir takimdir, yarismalarin sonunu getiremiyor, ve de cok aglak bir camiadir. Bu yuzden ben kendilerine Loserbahce diyorum.

Çevrimdışı Librarius

Çok acayip bir kafa abi, bir de Antalya maçında verilmeyen 3 net penaltı falan demiş.

Dolardan hızlı yükseliyor bunların verilmeyen penaltıları, tahminimce sezon sonuna doğru 8'i bulur Antalyaspor maçında verilmeyen penaltılarının sayısı. (Yatırım tavsiyesi değildir)
:D

Adamin is mi Uzay, muhayilesi veya hayal gucu cok gelismis. Ismiyle musemma bir kurgu yetenegi var. Gel gelelim bir kurgu dunyasinda yasamiyoruz.

Çevrimdışı Librarius

Surasi cok hosuma gitti
Tvittiri olanlar suna azicik yardirsin yahu mala bak

Yukarıdaki tabloya göre son dört takımını sıralama dışına çıkardığımızda ligin yenilgi dışında en iyi sonuçlarını Fenerbahçe almış görünüyor.

Bu puan durumuna göre hangi takımlara yenildiğini hatırlayalım mı;

Başakşehir, Bursaspor ve Antalyaspor…

Fenerbahçe’nin Antalya’da Cüneyt Çakır’ın yönetimiyle nasıl kaybetmiş olduğunu hiç mi hatırlayalım, yok sayalım?

Üç net penaltı ve Sow’un sayılmayan belki de sezonun en güzel golünü unutalım mı?

Fenerbahçe’nin Başakşehir ve Bursaspor maçlarını bir kere daha izlemeden nasıl yenildiğini bugün ezberden konuşmamalısınız. Konuşmak istiyorsanız o maça dair verileri mutlak surette göz önünde bulundurmalısınız.

Yenilgi disinda en iyi sonuclarini almis, nedemek yahu boyle domuzpohu gormedim, beynim yandi

Adam hezeyanlarini ve ozlemlerini bir kurgu haline getirmis ve okuyuculardan bu kurguyla gercekligi degistirmelerini istiyor. Yani beyimizin hayal dunyasinda Loserbahce sampiyonlar ligi sampiyonu, lig sampiyonu oluyor hep. Fakat buna kimseyi inandiramadigi icin izdirap icinde kivraniyor. Aciyalim bence...   :lol:

Çevrimdışı Librarius

bu şekilde takımı pazar gününe motive etmeye çalışıyorlar akıllarınca :D
yüreklerinin taaa derinliklerine sardık korkuyu işte büyük maça çıkacaksınız tam
konsantre olun diye yırtınıyorlar tek şansları bu konsantre olurlarsa belki azda olsa direnme şansları var.
öyle bir duruma geldikki bizden bahsedecek kusur bulacak hiç bir şey bulamadıkları için üstümüzede
gelemiyorlar eskiden bu işi bizi yıpratarak yaparlardı derbiye kadar ne kadar kusurumuz varsa bin katarak işlenir
artık bütün camianın inancını yitirip baştan malubiyeti kabul etmesi sağlanırdı.
Artık bunlar sökmediği için renklileri yüreklendirmeye çalışıyorlar. :evillol:

Abi mesela Sukru Saracoglu stadyumunda mac olsa carsaf carsaf bilmem kac senedir FB'nin yenilmedigini dinler ve okuruz bir hafta boyunca. Mesela Turkiye kupasinda 19 kez karsilasmisiz ve sadece maglubiyet almisiz. Ayrica FB 29 yildir bizi o kupadan eleyemiyor. Fakat hic bir spor basini bunu haber yapmiyor.

Hakemler yillarca rezalet mac yonetiyor. Fakat hic bir donem hakemler cok kotu, lig yarida kalir haberleri okumuyorduk. FB'nin basin lobisi bildigin havliyor bu sene. Fakat korkunun ecele faydasi yok artik.

Çevrimdışı Librarius

Bazi arkadaslar oyun icinde devamliligi yok diye elestiriyor. Yahu zaten o da olsa Benfica 40'a satmisti onu. Bence boyle daha iyi. Adam mactan kopuk ama bir sekilde skora asist veya gol olarak katki sagliyor. Zaten bence bir sezon daha kopuk oynasin ki ucuza kapatalim bozservisini.

Etiketler: