Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 495 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8428159 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Ayıp oluyor.  :bandit:

Dick'le bir alıp veremediğimiz yok, Aziz'in üstünde oluruz ama.  :evillol: :evillol:

ben vitoru da özledim tamam dickde maç sonu güzel sıvıyor ama vitor bi başkaydı  :evillol:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

ben vitoru da özledim tamam dickde maç sonu güzel sıvıyor ama vitor bi başkaydı  :evillol:
Abi ben hep dedim ama bu vitor efendi iyi hoca, diye
Adami gonderip bu dicke tutundular. Vitor efendi alabilecegi maksimum puani aldi yazik ettiler o kahve gurmesi adama
Simdi bu dickle ugrasip dursunlar, senol hoca istedigi zaman sokup istedigi zaman cikartinca oyundan bizim oyunculari bunlar dicklerinin yeterince dik duramadigini anlayacaklar. Dick dik dur egilme

Çevrimdışı tuncaboylu

Adam Hollanda'da ayda 6.000 euro kazanıp emekli amcalar gibi danışmanlık yaparken, buraya getirmek için aylık 150 bin euro verdiler.

Kıyak emekliliğini alıp gidecek.

Çevrimdışı Çağatay

sanırım dickİn üzerinde diyecektin tuşların sürçmüş  :D

kuzenim yanlış tuşlara basmış abi  :D
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Kalyoncu

Adam Hollanda'da ayda 6.000 euro kazanıp emekli amcalar gibi danışmanlık yaparken, buraya getirmek için aylık 150 bin euro verdiler.

Getirdiler? Adam maçtan maça geliyor. Tatil gibi düşün emekli ikramiyesi ve iki haftada bir Türkiye'nin yeni bir şehrini keşfetme fırsatı.

Çevrimdışı tangaz

seneye kocamana sarılır bu aziz bence. transfer parası da yok yabancı hoca bulup getiremezde. önce lucescuyu getircem der sonra kacamana sarılır
[ Son Düzenleme: 02 Şubat 2017, 14:29:03 tangaz ]
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

kuzenim yanlış tuşlara basmış abi  :D
12 yasindadir o kuzen kesin

Çevrimdışı Gokhan-

Hakem tartışmaları son 2 senedir yıldır tartışıldığı gibi hiç bir dönem de bu kadar dillenmemişti.
Renkliler ezberleri bozuldukça, gelirlerinden oldukça, bize yetişemeyeceklerini anlayınca "yabancı hakem gelsin" diye tutturmaya başladılar.
Yabancı hakem gelirse eğer 3 yerine 5 atarız bunun farkında değiller.
Adamlara hakem beğendiremez olduk, kim atansa ouvvvvvvvv.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 02 Şubat 2017, 14:27:56
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
fener ve karabük maçları için yeniliriz diye hissediyorum.
ikisi de arkaya çok top atıyor yumuşak karnımız...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Kalyoncu

seneye kocamana sarılır bu aziz bence. transfer parası da yok yanacı hoca bulup getiremezde. önce lucescuyu getircem der sonra kacamana sarılır
Çok belli değil mi abi zaten. Kocaman ve Aziz yerini yapmaya başladı bile ekurileri Rıdvanda katıldı buna :) Aykut gelirse Şenol hocanın gideceği varsada gitmez görülecek bir hesabı daha olur.

Çevrimiçi Necmi

nostaljik skor tarifesi istiyorum abi 4-0  :bandit:
Takımın aşamadığı bir sınır kaldı. O sınırı aştığı anda sahne biter.
Hala ipini kopartmadı özgüven tavan incecik bir nüans yüzünden olmuyor
bütün maçlarda bunu yaşıyoruz sınırı geçse ondan sonra bu takım tutulmaz
rakip tanımaksızın 3-4 atıp yollar.
Yüklenip fişi erken çekmiyor golden sonra rakip yüklenmesini durdurmaya başladık ama kısmen
ne zaman golü atar atmaz kendimizi savunmaya alma yerine ikinci üçüncü için
saldırırsak işte o zaman sınırı aşarız. Konya maçında yaptık bunu maç farka gitti
alanya maçındada bunu denedik konya maçındaki kadar iyi olmasada iyiydi
osmanlı maçında tersini yaptık kontrollü oyun oynadık rakibe top çevireceği
alan bırakmadan sonucu cebe koyduk.
Hala takımda bir şeyler eksik ama üstüne koyarak gidiyor. İkinci yarıya ilk yarıdaki kusurlarını
kapatım başladı. Bakalım böyle devam edecekmi.

Çevrimiçi Necmi

ya her gelen hoca takım kötü sıradan oyuncularla dolu diyor millet kızıyor
neden böyle diyorlar diye. Kardeşim adamlar doğruyu söylüyor. Nesine itiraz ediliyor.
yazın bütün takımı gönderip yerine yenilerini almaları lazım Altınordu başkanına
bakıp biraz feyz alsın Aziz.

Çevrimdışı tuncaboylu

seneye kocamana sarılır bu aziz bence. transfer parası da yok yabancı hoca bulup getiremezde. önce lucescuyu getircem der sonra kacamana sarılır

İsmail Kartal hamlesi bekliyorum ben de.  :)

Çevrimdışı tuncaboylu

ya her gelen hoca takım kötü sıradan oyuncularla dolu diyor millet kızıyor
neden böyle diyorlar diye. Kardeşim adamlar doğruyu söylüyor. Nesine itiraz ediliyor.
yazın bütün takımı gönderip yerine yenilerini almaları lazım Altınordu başkanına
bakıp biraz feyz alsın Aziz.

Öyle deme abi, şimdi de yeni bahane Fenerbahçe'li oyunculardaki konsantrasyon eksikliği.

Büyük maçlarda iyi oynuyorlarmış, zayıf takımlara karşı konsantre olamıyorlarmış.

Bak hatta bir tanesi de uğraşmış da yazmış, ligin son 4 sırasındaki takımlar çıkarıp puan cetveli falan oluşturmuş. (Fenerbahçe onda bile lider değil bu arada)

http://www.milliyet.com.tr/uzay-gokerman-fenerbahce-yi-bulabiliyor-musunuz--2388474-skorer-yazar-yazisi/

Çevrimdışı mylife1903

İsmail Kartal hamlesi bekliyorum ben de.  :)
Yilmaz vurala bir sans verilmeli

Ama fbye yakisan hoca vidyosu da hazir olan, bullleeeennnnddd boooaaaasgandir

Çevrimdışı mylife1903

Öyle deme abi, şimdi de yeni bahane Fenerbahçe'li oyunculardaki konsantrasyon eksikliği.

Büyük maçlarda iyi oynuyorlarmış, zayıf takımlara karşı konsantre olamıyorlarmış.

Bak hatta bir tanesi de uğraşmış da yazmış, ligin son 4 sırasındaki takımlar çıkarıp puan cetveli falan oluşturmuş. (Fenerbahçe onda bile lider değil bu arada)

http://www.milliyet.com.tr/uzay-gokerman-fenerbahce-yi-bulabiliyor-musunuz--2388474-skorer-yazar-yazisi/
Bu nedir yahu, eksisoZluk renklisidir bu @tuncaboylu
Gulmekten, boyle inceleme gormedim. Fb kirsin diye rekor icat eden bir guruh var bu ulkede

Çevrimdışı tangaz

Takımın aşamadığı bir sınır kaldı. O sınırı aştığı anda sahne biter.
Hala ipini kopartmadı özgüven tavan incecik bir nüans yüzünden olmuyor
bütün maçlarda bunu yaşıyoruz sınırı geçse ondan sonra bu takım tutulmaz
rakip tanımaksızın 3-4 atıp yollar.
Yüklenip fişi erken çekmiyor golden sonra rakip yüklenmesini durdurmaya başladık ama kısmen
ne zaman golü atar atmaz kendimizi savunmaya alma yerine ikinci üçüncü için
saldırırsak işte o zaman sınırı aşarız. Konya maçında yaptık bunu maç farka gitti
alanya maçındada bunu denedik konya maçındaki kadar iyi olmasada iyiydi
osmanlı maçında tersini yaptık kontrollü oyun oynadık rakibe top çevireceği
alan bırakmadan sonucu cebe koyduk.
Hala takımda bir şeyler eksik ama üstüne koyarak gidiyor. İkinci yarıya ilk yarıdaki kusurlarını
kapatım başladı. Bakalım böyle devam edecekmi.

abi o eksik olan şey ozzi ve atibanın sitili ile alakalı fiziksel olarak sertlikleri düşük kalıyor, birde quaresma ve cenk mevzuu var quaresma düşük kalibre adam yakaladı mı gebertiyor ama orta üzeri bir bekle karşılaşınca etkinliği düşüyor. cenk ilk devre derbilerde epey kötüydü ve daha kötüsü korkaktı umarım artan golleri ile bu eksiğini giderme yoluna girmiştir.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu nedir yahu, eksisoZluk renklisidir bu @tuncaboylu
Gulmekten, boyle inceleme gormedim. Fb kirsin diye rekor icat eden bir guruh var bu ulkede

Çok acayip bir kafa abi, bir de Antalya maçında verilmeyen 3 net penaltı falan demiş.

Dolardan hızlı yükseliyor bunların verilmeyen penaltıları, tahminimce sezon sonuna doğru 8'i bulur Antalyaspor maçında verilmeyen penaltılarının sayısı. (Yatırım tavsiyesi değildir)

Çevrimdışı mylife1903

Surasi cok hosuma gitti
Tvittiri olanlar suna azicik yardirsin yahu mala bak

Yukarıdaki tabloya göre son dört takımını sıralama dışına çıkardığımızda ligin yenilgi dışında en iyi sonuçlarını Fenerbahçe almış görünüyor.

Bu puan durumuna göre hangi takımlara yenildiğini hatırlayalım mı;

Başakşehir, Bursaspor ve Antalyaspor…

Fenerbahçe’nin Antalya’da Cüneyt Çakır’ın yönetimiyle nasıl kaybetmiş olduğunu hiç mi hatırlayalım, yok sayalım?

Üç net penaltı ve Sow’un sayılmayan belki de sezonun en güzel golünü unutalım mı?

Fenerbahçe’nin Başakşehir ve Bursaspor maçlarını bir kere daha izlemeden nasıl yenildiğini bugün ezberden konuşmamalısınız. Konuşmak istiyorsanız o maça dair verileri mutlak surette göz önünde bulundurmalısınız.

Yenilgi disinda en iyi sonuclarini almis, nedemek yahu boyle domuzpohu gormedim, beynim yandi

Çevrimiçi Necmi

bu şekilde takımı pazar gününe motive etmeye çalışıyorlar akıllarınca :D
yüreklerinin taaa derinliklerine sardık korkuyu işte büyük maça çıkacaksınız tam
konsantre olun diye yırtınıyorlar tek şansları bu konsantre olurlarsa belki azda olsa direnme şansları var.
öyle bir duruma geldikki bizden bahsedecek kusur bulacak hiç bir şey bulamadıkları için üstümüzede
gelemiyorlar eskiden bu işi bizi yıpratarak yaparlardı derbiye kadar ne kadar kusurumuz varsa bin katarak işlenir
artık bütün camianın inancını yitirip baştan malubiyeti kabul etmesi sağlanırdı.
Artık bunlar sökmediği için renklileri yüreklendirmeye çalışıyorlar. :evillol:

Çevrimiçi Necmi

Surasi cok hosuma gitti

Yukarıdaki tabloya göre son dört takımını sıralama dışına çıkardığımızda ligin yenilgi dışında en iyi sonuçlarını Fenerbahçe almış görünüyor.

Fenerbahçe’nin Antalya’da Cüneyt Çakır’ın yönetimiyle nasıl kaybetmiş olduğunu hiç mi hatırlayalım, yok sayalım?

Üç net penaltı ve Sow’un sayılmayan belki de sezonun en güzel golünü unutalım mı?

Fenerbahçe’nin Başakşehir ve Bursaspor maçlarını bir kere daha izlemeden nasıl yenildiğini bugün ezberden konuşmamalısınız. Konuşmak istiyorsanız o maça dair verileri mutlak surette göz önünde bulundurmalısınız.

Yenilgi disinda en iyi sonuclarini almis, nedemek yahu boyle domuzpohu gormedim, beynim yandi
bence birde o maçları çıkartıp tekrar sıralama yapmayı denesinler
evet öyle daha iyi olur belki psikolojik üstünlüğü bile ele geçirebilirler :evillol:

Çevrimdışı tuncaboylu

Surasi cok hosuma gitti

Arada bir "Fenerbahçe kırmak üzereyken tanımlanan rekorlar" başlığını okuyorum sözlükte, hiç eskimiyor abi.

https://eksisozluk.com/fenerbahce-kirmak-uzereyken-tanimlanan-rekorlar--1488005

Çevrimdışı mylife1903

bence birde o maçları çıkartıp tekrar sıralama yapmayı denesinler
evet öyle daha iyi olur belki psikolojik üstünlüğü bile ele geçirebilirler :evillol:
Piyi 3 almak gibi olmus ya

Herifler sasirmis,
Simdi efenim uefayi ihmal ediyoruz, karsi takimlardan kaleciyi ihmal ediyoruz bak fb lider oldu

Alismislar ahi durduramiylruz, herifler sikeyi ihmal etti turk futbolundan, etkisiz eleman yaptilar

Alman bir hoca vardi, onu hatirladim bi hisimla
Bana diyordu seni cok severim cok sempatiksin biraz haylazsin ama aslinda iyi cocuksun
Kes yikama yaglamayi soyle hele
Maalesef eylulde gel diyecegim
Ulan iki uc puan ekle (bu arada kagidi uzatir)
Valla ben de isterim ama 5le 10la 20yle carpiyorum gene yetmiyor
Be allahsiz sifir verirsen yetmez tabi toplama yap neden carpma yapiyorsun

Çevrimiçi levitate

Arada bir "Fenerbahçe kırmak üzereyken tanımlanan rekorlar" başlığını okuyorum sözlükte, hiç eskimiyor abi.

https://eksisozluk.com/fenerbahce-kirmak-uzereyken-tanimlanan-rekorlar--1488005
"en çok şampiyon olma ünvanını en uzun süre elinde tutan takım"

Maşallah hocam maşallah
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mylife1903

"en çok şampiyon olma ünvanını en uzun süre elinde tutan takım"

Maşallah hocam maşallah
Roberto karlosun oynarken en cok reklamda oynadigi takim

Etiketler: