Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 434 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8465133 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi 38life

Gs ile puan farkımız kaç müneccim kardeşim?
Ben diyorum ki içeride yenememişsin gs ibb kiev
Takım birşey de oynamıyor. Dün şutun yok.
Boşver özgüven falan boş işler. Dün şutun yok millet tesislerde meşale yakıyo.
Az realite lütfen. O zman başarı gelecek. Daha kazanılmış birşey yok. Ne gruptan cıktık ne şampiyon olduk. İbb maçı rize ts
Su an çift haneli fark olacaktı. İkinci yarı sert gececek. O treni kaçırdık diyorum.
Ben senden 8 yıl daha fazla çilesini çekmişim bu takımın tribünde.
Bilirim ne oynadıgını. Top falan oynamıyoruz bu ara. Gerisi masal olur.
Daha da karsılıklı devam etmeyelim. Hayırlısı olsun diyorum ne diyim.

Gerçekten gs'yi şampiyonluk yarışında mı görüyorsun?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

EssiLor

• Ziyaretçi

SON DAKİKA !!!!

UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu’ndaki Dinamo Kiev – Beşiktaş maçının hakemi, İskoçya Futbol Federasyonu’ndan Craig Thomson oldu.

SPORX

Çevrimdışı BlackEagle26

Geçen sene Kiev'in bizim oynayacağımız tarihe en yakın olan maçını buldum evinde (28.11.2015) zemin durumunu paylaşıyorum..

MAÇTAN ÖNCE TEMİZLEME İŞLEMİ

MAÇ SIRASINDA YAĞIŞ DEVAM EDİYOR AMA ZEMİN KAR TUTMUYOR

Burda belli olmuyor maç sırasında kamera havayı çekerken yoğun yağış vardı o ss'i almayı unuttum buna rağmen zemin kar tutmadı alttan ısıtmadan olsa gerek.Bizim maçta da buna yakın bir zemin bekliyorum

Çevrimiçi levitate

Talisca Instagram'dan foto paylaşmış dönüyor galiba portekizce birşeyler yazmış anlamadım :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

EssiLor

• Ziyaretçi

UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu’ndaki Dinamo Kiev – Beşiktaş maçının hakemi, İskoçya Futbol Federasyonu’ndan Craig Thomson oldu.

Craig Thomson’ın yardımcılıklarını İskoçya Futbol Federasyonu’ndan Kevin Clancy ve Andrew Dallas yapacak.
Dinamo Kiev – Beşiktaş maçı 6 Aralık Salı günü saat 22:45’te NSK Olympiyskiy Stadı’nda oynanacak. Beşikttaş, Dinamo Kiev’i yenmesi durumunda Napoli – Benfica maçının sonucunu beklemeden adını bir üst tura yazdırmış olacak.

İSKOÇYA’DA OLAY YARATAN MAÇI YÖNETMİŞTİ

İskoç hakem Craig Thomson, geçen sene Celtic ile Dundee United arasındaki maçtaki kararlarıyla çok konuşulmuştu. Celtic – Dundee United maçında Calum Butcher ile Virgil van Dijk arasındaki mücadeledenin ardından Virgil van Dijk ve Paton’u kırmızı kart ile oyun dışına atmıştı. Dundee United Kulübü karşılaşma sonrası olayda Butcher’ın olduğunu, Paton’un olayla ilgisi olmadığını öne sürerek federasyona başvurmuştu.

Kaynak: Sporx

Çevrimiçi 38life

SON DAKİKA !!!!

SPORX

Bi 5 saat önce falan açıklandı :)

Çevrimdışı atalay

Alıntı yapılan: atalay
14 Ağustos 2016, 13:34:01 »
Lig için yüksek endişelere kapılmayın. Ligin yine tek 'etken' takımı oluruz. Fakat bu Beşiktaş için ölçü müdür? Değildir.

Oyunsal eleştirilerin karşısına olası lig şampiyonluğunu başarı ölçüsü koyuyorsunuz. Belirsizliğin içerisindeki sabit görüşüm net. Fakat ligi kazansanız ne değişir? En nihayetinde gelecek sezon kendinize yeni bir oyun ve oyuncu grubu arayacaksanız. Şampiyon takımın halen güçlü bir oyunu yok. Bakış açınız sığ ve salt saha sonuçlarıyla sınırlı.
[ Son Düzenleme: 04 Aralık 2016, 20:24:10 atalay ]

EssiLor

• Ziyaretçi

Bi 5 saat önce falan açıklandı :)
Yapma ya  :ebebe:
Neyse burdaki kardeşlerimizden yeni öğrenenler de vardır onlarda öğrenmiş oldular bizden başka bilmeyen varsa tabi  :bandit:

Çevrimdışı Ensar

ya aklıma geldikçe sosaya gomeze sövüyorum , ulan ne karaktersiz adamlar çıktınız arkadaş , sonra dönüyorum yönetime sitem ediyorum şampiyon kadroyu koruyamadılar diye. yazık geçen sene ki oyun ve şu an ki halimiz arasında çok fark var. üstüne koymak varken bozduk bi daha yapmaya çalışıyoruz yap-boz gibi. hiç memnun değilim bu sene ki takımdan ve oyundan.
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

EssiLor

• Ziyaretçi

Yalnız hakem sıkıntılı hakem diyorlar umarım ikinci bi Ivan Bebek Vakası olmaz.

Çevrimiçi Kapkarakartal

Benfica'nın Napoliye puan verme ihtimalinin olduğunu düşünmüyorum. Böyle bir ihtimale inanmıyorum. Siz inandığınız için böyle söyleyebilirsiniz. Saygı duyarım. Ama benim düşüncem bu.

Bizim yapmamız gereken çıkıp kazanmamız başkasından minnet eylememiz değil.

Çevrimdışı anilsevim

Gerçekten gs'yi şampiyonluk yarışında mı görüyorsun?

Yazdıklarımla gs şampiyonluk ne alaka.
Ben tahmin üzerinden konustugun için yazdım onu.
Kardeşim daha başarılı olmak için gercekleri görmek lazım.
Hayalcilik bizi biryere götürmez. Transfer olmazsa bu takım zor kazanır büyük maç. Tek tek yazmama gerek yok oynadığımız maçları. Hangi maçta cok begendik takımı
Hoca ortasahayı oturtamadı daha. Oziyi koyuyo ozi güçsüz. Tolgay istikrar yok. Bunları konusmak lazım. Q7 hariç kanat oyuncumuz yok direk oynayacak. Q7 de canı isterse oynayacak. Forvetlerimiz yeterli değil. Cenk günü gününe tutmaz. Aboubakar top süremez, son vuruşu zaten ortada. Tosic tek hamleli, aldı aldı. Alamadı ya sarı ya kırmızı. Sağlam sol stoper lazım. Bunları görmeyelim konusmayalımmı.
Sana ve hepimize söylüyorum. Bilinçli olalım, görelim uyaralım daha başarılı olalım.
3-4 puan geride olan her takım yarıştadır.
Biz de geride olsak biz de yarısta görürüz kedimizi. Yakalarız diye inanır çabalarız.
Onlar da oyle düşünüyor şu an.
Fişi çekemedik treni kacırmayalım onu anlatıyoruz. De ki şunu yanlış diyorsun.

BEŞİKTAŞ bir Aşk hikayesi değildir; BEŞİKTAŞ Aşktır, gerisi hikâyedir...

EssiLor

• Ziyaretçi

ya aklıma geldikçe sosaya gomeze sövüyorum , ulan ne karaktersiz adamlar çıktınız arkadaş , sonra dönüyorum yönetime sitem ediyorum şampiyon kadroyu koruyamadılar diye. yazık geçen sene ki oyun ve şu an ki halimiz arasında çok fark var. üstüne koymak varken bozduk bi daha yapmaya çalışıyoruz yap-boz gibi. hiç memnun değilim bu sene ki takımdan ve oyundan.
Dün wolsburg 2-0 önde iken 3-2 yenilmiş gomez gol atamamış
Kendi kariyerini bitirdi Beşiktaş ta gördüğü sevgiyi hiçbiryerde göremez
Sosa Da Milanın değişmez yedeği haline geldi
Gt7 de doğru yolu bulacaktır sosa ve Gomez gibi değilde tam zamanında uçurumun kenarından direksiyonu kıracaktır bjk ye dönecektir yoksa sosa ve Gomeze benzer hali.
[ Son Düzenleme: 04 Aralık 2016, 18:58:59 Erdem Ayaz ]

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Çerçevelik - Posterlik bir fotoğraf

Arkadaslar bisey soracağım bilen varsa cevaplasin lütfen :busted_cop: :busted_cop:

Bu fotografi büyük bir poster haline getirme sansim var mi :busted_cop:

Eger oyle birsey olursa bu fotografi Poster haline getirip Çerçeveleyip Evin duvarina asicam :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Necmi

Ben Donbass Arenaydi diye hatirliyorum abi Zemin Göl gibiydi sonra bir anda vakum gibi cekip Tertemiz olmuştu..
Bahsedilen stad Shakhtar Donetsk in stadı dompos arenadır. Dünyada zemini bize en yakın stadyumdur.
Vodafone arena yapılana kadar en iyisiydi. Dompos arena zemininide SIS yaptı. Orda uygulanan vakkumlama sistemi
bizim stadyumdada var. Sert kış iklimlerine uygun bir saha alt yapısı vardır bizde ona artı olarak çöl iklimine uygun alt yapıda ilave
edildi. yani sisin arap yarımadasında uyguladığı sistemle ukraynada uyguladığı sistemi harmanla karşına vodafone arena
çıkar. Bizde orda olmayan artı olarak nem kontrolü ve müdahale sistemleride mevcut birde orda olmayan artı yüzey havalandırmasıda var
bizde sanırım domposda yoktu çok emin değilim bundan. Dompos arena şu anda felaket durumda dış yüzeyi harabeye dönmüş
içide bombadan isabet almış deniyordu ama bununla ilgili bir fotoya ulaşamadım stadyum kullanılmayacak durumda.

Çevrimiçi 38life

Ntep az önce bu sezonki ilk golünü attı.

Çevrimdışı cursedofdragon

Çerçevelik - Posterlik bir fotoğraf

Arkadaslar bisey soracağım bilen varsa cevaplasin lütfen :busted_cop: :busted_cop:

Bu fotografi büyük bir poster haline getirme sansim var mi :busted_cop:

Eger oyle birsey olursa bu fotografi Poster haline getirip Çerçeveleyip Evin duvarina asicam :bandit:

Büyük zaten o resim olur çerceveletebilirsin :)

EssiLor

• Ziyaretçi

Geliyoruz.

istanbul'a da mı kar yağdı iyi bizim oyuncular yabancılık çekmezler :D

EssiLor

• Ziyaretçi

istanbul'a da mı kar yağdı iyi bizim oyuncular yabancılık çekmezler :D
Geçen senenin fotosu dur muhtemelen ama Bu foto bu habere ait :evillol:

Beşiktaş'ı, Kiev'de soğuk ve kar bekliyor!
Beşiktaş, Salı gecesi Kiev'de Şampiyonlar Ligi'nde kader maçına çıkacak. Ukrayna'nın başkenti, Aralık ayına kar altında girdi. Maç saatinde de hafif kar yağışı bekleniyor. Hissedilen sıcaklık da -8 derece civarında olacak.

Beşiktaş'ı, UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda Salı gecesi "Tamam mı, devam mı?" maçını oynayacağı Kiev'de soğuk ve karlı bir hava bekliyor. Temsilcimizin Dinamo Kiev ile karşılaşacağı maç sırasında hissedilecek sıcaklığın -8 derece civarında olması bekleniyor. Son günlerdeki kar yağışıyla beyaza bürünen Kiev'de, maç günü de hafif kar yağışı bekleniyor.

Beşiktaş, yarın saat 13.00’te özel uçakla Kiev'e gidecek ve son çalışmasını maçın oynanacağı statta TSİ 21.00’de yapacak. Antrenman öncesi TSİ 20.30’da teknik direktör Şenol Güneş basın toplantısı düzenleyecek.Beşiktaş kafilesinin Kiev'e geleceği yarın Ukrayna başkentinde hava sıcaklığının -9, hissedilen sıcaklığın -12 dereceye kadar düşeceği tahmin ediliyor.

Haber Kaynağı: Ajansspor

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Büyük zaten o resim olur çerceveletebilirsin :)
Yok o şekilde degil ya

Hani Gazeteler Sampiyonluk posteri veriyor ya boyle buyuk tam sayfa , Iste okadar büyütülebilir mi bu fotograf

Tablo gibi yani Tablo diye asicam evin duvarina
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı atalay

Oyun, sistem veya terminolojinizdeki herhangi bir kelime ile adlandırdığınız şey birkaç oyuncunun varlığı ve aldığı rollerden ibaret. Güçlü olan olgu kolay vazgeçilemez olmalı. İşin daha trajik boyutu ise kendi oyun kimliğini henüz bulamayan teknik direktörü bu parçadan çıkarırsak elde hiçbir şeyin kalmayacağı gerçeği. Ek olarak Beşiktaş'ın geçen sezonundaki oyununu olduğundan daha yüceltmemek gerek. Nitekim o oyunun da önemli defoları vardı. Fakat kazandıran yapıyı güçlendirmek yerine sadece kazanmanın peşinden gidiyoruz. Beşiktaş önce 'oyunu' kazanmalı.

Yok o şekilde degil ya

Hani Gazeteler Sampiyonluk posteri veriyor ya boyle buyuk tam sayfa , Iste okadar büyütülebilir mi bu fotograf

Tablo gibi yani Tablo diye asicam evin duvarina

bu resim o kadar kaliteli değil.

Daha kaliteli hali varsa biraz görüntü bozulması ile yapabilirsin o dediğini.

Çevrimiçi Necmi

Yazdıklarımla gs şampiyonluk ne alaka.
Ben tahmin üzerinden konustugun için yazdım onu.
Kardeşim daha başarılı olmak için gercekleri görmek lazım.
Hayalcilik bizi biryere götürmez. Transfer olmazsa bu takım zor kazanır büyük maç. Tek tek yazmama gerek yok oynadığımız maçları. Hangi maçta cok begendik takımı
Hoca ortasahayı oturtamadı daha. Oziyi koyuyo ozi güçsüz. Tolgay istikrar yok. Bunları konusmak lazım. Q7 hariç kanat oyuncumuz yok direk oynayacak. Q7 de canı isterse oynayacak. Forvetlerimiz yeterli değil. Cenk günü gününe tutmaz. Aboubakar top süremez, son vuruşu zaten ortada. Tosic tek hamleli, aldı aldı. Alamadı ya sarı ya kırmızı. Sağlam sol stoper lazım. Bunları görmeyelim konusmayalımmı.
Sana ve hepimize söylüyorum. Bilinçli olalım, görelim uyaralım daha başarılı olalım.
3-4 puan geride olan her takım yarıştadır.
Biz de geride olsak biz de yarısta görürüz kedimizi. Yakalarız diye inanır çabalarız.
Onlar da oyle düşünüyor şu an.
Fişi çekemedik treni kacırmayalım onu anlatıyoruz. De ki şunu yanlış diyorsun.

Ben beğeniyorum takımı geçen seneden çok daha iyi zaten bunuda saha sonuçları gösteriyor.
tamam geçen seneki gibi göze hitap etmiyor ama diğer taraftan geçen seneki gibi kırılgan bir takım yok.
zaten en önemli artıda bu. Ne kadar güzel futbol oynarsan oyna kırılgan bir takımsan tekerin nerde patlayacağı belli olmaz
geçen sene şampiyon olduk ama kimsenin unutmaması gereken bir şey var çok kırılma maçı yaşadık ordan çıkabilmemiz bizim
yaptığımız iyi şeylerden dolayı değildi biz ne zaman kırılma yaşadıysak fenerde yaşadı ve bu bizi ayakta tuttu.
bu sene öyle değil büyük maç kazanamıyormuşuz ama kaybetmiyoruzda buda rakiplerimizinde kazanamadığını gösterir
iki derbi atlattık ikisindede kazanamadık ama iki derbidede kırılan biz değil rakiplerimiz oldu. Puan kaybettiğin bir maçı
kazanmak böyle bir şey şldede bu böyle oldu iki rakibimizlede oynadığımız maçlarda kırılan rakiplerimiz oldu biz değil.
Bazen puan kaybederekte kazanırsın bu maçlar öyle maçlar. vodafone arena açılana kadar tr nin en zor deplasmanı fener stadıydı
biz gittik en kötü halimizle ordan cebe 1 puan koyup döndük ve bu maçın kaybedeni fener oldu. Her maçı kazanacaksın diye bir kural
yok dünyada böyle bir takımda yok. Önemli olan kazanamadığın maçı kaybetmemektir ve bundanda zafer çıkarabilmektir.,Beşiktaş
bunu başarıyor.

Çevrimdışı anilsevim

Ben beğeniyorum takımı geçen seneden çok daha iyi zaten bunuda saha sonuçları gösteriyor.
tamam geçen seneki gibi göze hitap etmiyor ama diğer taraftan geçen seneki gibi kırılgan bir takım yok.
zaten en önemli artıda bu. Ne kadar güzel futbol oynarsan oyna kırılgan bir takımsan tekerin nerde patlayacağı belli olmaz
geçen sene şampiyon olduk ama kimsenin unutmaması gereken bir şey var çok kırılma maçı yaşadık ordan çıkabilmemiz bizim
yaptığımız iyi şeylerden dolayı değildi biz ne zaman kırılma yaşadıysak fenerde yaşadı ve bu bizi ayakta tuttu.
bu sene öyle değil büyük maç kazanamıyormuşuz ama kaybetmiyoruzda buda rakiplerimizinde kazanamadığını gösterir
iki derbi atlattık ikisindede kazanamadık ama iki derbidede kırılan biz değil rakiplerimiz oldu. Puan kaybettiğin bir maçı
kazanmak böyle bir şey şldede bu böyle oldu iki rakibimizlede oynadığımız maçlarda kırılan rakiplerimiz oldu biz değil.
Bazen puan kaybederekte kazanırsın bu maçlar öyle maçlar. vodafone arena açılana kadar tr nin en zor deplasmanı fener stadıydı
biz gittik en kötü halimizle ordan cebe 1 puan koyup döndük ve bu maçın kaybedeni fener oldu. Her maçı kazanacaksın diye bir kural
yok dünyada böyle bir takımda yok. Önemli olan kazanamadığın maçı kaybetmemektir ve bundanda zafer çıkarabilmektir.,Beşiktaş
bunu başarıyor.

Abi kaybetmeme işine hiç itirazım yok eyw.
Ama dün ben çok rahatsız ve mutsuz oldum ya. Kaleci volkanı görmedik abi. Sonra açtım tv yi, millet tesiste meşale yakıyo. Bi de ona kuruldum.
İbb maçını da hiç begenmemiştim. Az biraz üretmek lazım.
O yüzden salı günkü maç kritik.
Gruptan cıkarsak onumuz acılır abi. Ters durumda biraz sıkıntı yasarız gibi.
Kader maçı olarak görüyorum.
BEŞİKTAŞ bir Aşk hikayesi değildir; BEŞİKTAŞ Aşktır, gerisi hikâyedir...

Etiketler: