Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 81 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8510467 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi Samet Ç

Kulübümüzden Açıklama
Fenerbahçe Spor Kulübü'nün, vicdan sahibi herkesin görebileceği, tüm sporseverlerin gözleri önünde cereyan eden derbi maçtaki spor ve ahlak dışı olayları örtmek amacıyla yapmış olduğu açıklama, kulübümüzü kendi seviyelerine çekme ve asıl konudan uzaklaştırma gayreti taşımaktadır.

'Adalete fener yak' diyen bir kurumu yönetenlerin; adaletsizliklerin arkasına sığınması, adaleti kazanmak sanması, Türk futbolunun kanayan yarasının gün yüzüne çıkmasıdır.

Türk futbol ailesinin tüm paydaşlarının hem fikir olduğu şekilde; futbolumuza zarar veren bu zihniyete prim verecek şekilde cevap vermeyeceğiz ve o seviyeye asla inmeyeceğiz. Ancak futbolumuzdan bu zihniyet ve seviyenin temizlenmesi mücadelemize, aynı kararlılıkla devam edeceğimizi kamuoyuna saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK

Çevrimdışı anilsevim

Oyun, sistem veya terminolojinizdeki herhangi bir kelime ile adlandırdığınız şey birkaç oyuncunun varlığı ve aldığı rollerden ibaret. Güçlü olan olgu kolay vazgeçilemez olmalı. İşin daha trajik boyutu ise kendi oyun kimliğini henüz bulamayan teknik direktörü bu parçadan çıkarırsak elde hiçbir şeyin kalmayacağı gerçeği. Ek olarak Beşiktaş'ın geçen sezonundaki oyununu olduğundan daha yüceltmemek gerek. Nitekim o oyunun da önemli defoları vardı. Fakat kazandıran yapıyı güçlendirmek yerine sadece kazanmanın peşinden gidiyoruz. Beşiktaş önce 'oyunu' kazanmalı.

Atalay direk sorayım.
Ozi bu haldeyken, hoca salı günü atiba inler önlerinde tolgay denese.
Güçlü orta saha ile kazanırız diye düşünüyorum.
Ne dersin

Atiba İnler
   Tolgay
BEŞİKTAŞ bir Aşk hikayesi değildir; BEŞİKTAŞ Aşktır, gerisi hikâyedir...

Çevrimdışı anilsevim

Harika abi harika
Uluslararası arena da Kader maçımız var. Biz yerel ligimizdeki takımla laf dalaşına girdik.
İstedikleri oluyo su an.
Ah Şenol hocam şu toplara girmesen 10 numara adamsın da.
BEŞİKTAŞ bir Aşk hikayesi değildir; BEŞİKTAŞ Aşktır, gerisi hikâyedir...

EssiLor

• Ziyaretçi

Kulübümüzden Açıklama
Fenerbahçe Spor Kulübü'nün, vicdan sahibi herkesin görebileceği, tüm sporseverlerin gözleri önünde cereyan eden derbi maçtaki spor ve ahlak dışı olayları örtmek amacıyla yapmış olduğu açıklama, kulübümüzü kendi seviyelerine çekme ve asıl konudan uzaklaştırma gayreti taşımaktadır.

'Adalete fener yak' diyen bir kurumu yönetenlerin; adaletsizliklerin arkasına sığınması, adaleti kazanmak sanması, Türk futbolunun kanayan yarasının gün yüzüne çıkmasıdır.

Türk futbol ailesinin tüm paydaşlarının hem fikir olduğu şekilde; futbolumuza zarar veren bu zihniyete prim verecek şekilde cevap vermeyeceğiz ve o seviyeye asla inmeyeceğiz. Ancak futbolumuzdan bu zihniyet ve seviyenin temizlenmesi mücadelemize, aynı kararlılıkla devam edeceğimizi kamuoyuna saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK
Efendi Takımın efendi taraftarıyız bundan gurur duyuyoruz
Biraz daha sert olmalıydık ama neyse
Şikeci olarak dünyada tanınan bir kulüp tür Fenerbahçe
Bir söz var adın çıkmış dokuza inmez sekize
Bu söz fenerbahçe ye laik bir sözdür
Şikeci damgasıyla yollarına devam etsinler terbiyesizler.

Çevrimdışı cursedofdragon

Harika abi harika
Uluslararası arena da Kader maçımız var. Biz yerel ligimizdeki takımla laf dalaşına girdik.
İstedikleri oluyo su an.
Ah Şenol hocam şu toplara girmesen 10 numara adamsın da.

abi bunda abartılcak ne var bu kadar ?

Çevrimdışı ProjectOrigin

Kulübümüzden Açıklama

Beşiktaş JK

Resmi sitede göremedim böyle bir açıklama link var mı ?

Çevrimdışı atalay

Geri dönüşleri ve maç kaybetmemeyi 'kırılgan değil' diye tanımladığın durumun sebebi ve mevcut konumu yaratan oyun değil @Necmi
[ Son Düzenleme: 07 Aralık 2016, 15:48:08 atalay ]

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kulübümüzden Açıklama

Beşiktaş JK
Budur !!! :claps: :claps:

#EfendinizBesiktas !!
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı arda

Yok o şekilde degil ya

Hani Gazeteler Sampiyonluk posteri veriyor ya boyle buyuk tam sayfa , Iste okadar büyütülebilir mi bu fotograf

Tablo gibi yani Tablo diye asicam evin duvarina

Photoshopun yoksa mailini ver yollayım, 56Mb tuttu bitane denedim şimdi  :ok:
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı Ömer Kaan

Kulübümüzden Açıklama

Beşiktaş JK
Bu açıklama 25 Mart 2015 e ait

Çevrimiçi Samet Ç

Edit : Arkadaş rtlemiş bende sazan gibi atlamışım kusura bakmayın  :iblush:

Çevrimdışı Librarius

Angut kuşuna hakaret etmişsin :D bu tabirin neden kullanıldığını biliyormusun

Bilmiyorum abi sadece Yasaklı Link'ya angut diyesim var. Avam arasinda dolasimda olan anlamiyla angut.  :D
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı OrhanAker

Kayseri maçının ilk yarısındaki hücum, deplasmandaki benfica maçındaki savunma organizasyonu bu sene iyi olduğumuz maçlar ki bu iki rakibinde özellikle benficanın ciddi eksikleri vardı bu maçlar haricinde tel tel döküldük.Hiç kendimizi kandırmaya gerek yok.
Dünden beri garip yorumlar okuyorum rotasyonla gitmişiz kadıköye ,rolanti oynamışız,umurumuzda değilmiş..arkadaşlar kaleye şut çekemedik onu geç ceza sahasına giremedik bunun rotasyonla konsantrasyonla filan alakası yok.kötüyüz.

Çevrimdışı atalay

Bu ligin en önemli dinamiklerinden biri; hücumda problem çözebilme yeteneği ve çeşitliliği yüksek, final aksiyonlarını doğru kurgulayan, sonuca giderken zoru basit gösteren oyunculara sahip olmaktır. Yeterince güçlü ve alternatifli plan, şablon veya metoda sahip olmasanız da eldeki zenginliği doğru hücum stratejileri ile birleştirirseniz işleri olabildiğince kolaylaştırır ve oyununuzun karşılığından fazlasını alabilirsiniz. Talisca ve hatta kağıt üzerinde bir savunma oyuncusu gibi gözüken Caner planın dışında önemli kayıplar olsa da Beşiktaş, hücum bölgesindeki yetersiz planlama ve oyuncu tercihlerinden dolayı işleri olduğundan daha zor bir hale getiriyor.
[ Son Düzenleme: 04 Aralık 2016, 19:42:46 atalay ]

EssiLor

• Ziyaretçi

Çevrimdışı Librarius

bu seneki belkide en önemli maçlarından biriydi aslında mutlak kazanmaları gerekiyordu.
karşılarına bazı zorunluluklardan ve kiev maçı nedeniyle rotasyona uğramış bir Beşiktaş çıktı
birde Beşiktaş direk beraberliğe gelmiş bir puanımı verin gideyim diyordu. Aldık bir puanı koyduk cebimize gittik
kazanmak için ufak bir kıpırtı bile yapmadık yorulmamak gerekiyordu yorulmadık ter idmanı yaptık.
ama onlar bu kadar hayati olan bir maçı karşılarında oynamayan idare eden bir Beşiktaşa ramen alabilecek hiç bir hamle yapamadılar
ve aslında eksiksiz bir takımları vardı. Bu maç takımlarından bir şey olmayacağını anladıkları maçtır.
beşiktaşın leş savunması var diyorlardı bunun böyle olmadığı taş gibi bir savunmada olduğunu gördüler.
kalede iyi bir kaleci olduğunuda bu maç farkettiler. Tekrar bu senede en ufak bir şanslarının olmadığını anlamanın verdiği
hayal kırıklığını yaşıyorlar. Biz bu akşam fenerle resmen dalga geçtik maçta ne yaşandıysa biz onu yaşamak istediğimiz için
yaşandı.

Eline saglik abi cok guzel ozetlemissin. Dun baya eglendim her mecrada dalgami gecerek.  Besiktas resmen adamlarin moralini altust etti.
Hele hele o sefil oyun sistemlerinin (kendi yarisahalarinde bekleyip kontra atak firsati kollamak) tuzagina dusmedigimiz icin cildirmalari icimin yaglarini eritiyor.  :lol:

Ridvan devre arasinda "Besiktas puan almak istiyorsa gol atmali" diyordu; o kadar seytan ki Besiktas'in FB'nin sefil sistemini etkisiz kildigini gordugunden Besiktas'in atak yapmasi icin tesvik ediyordu. Mac sonu yorumunda hic bu konuya donmedi ezik.  :lol:

Senelerdir hakemlerle bizi yenen FB artik o duzenin bittigini farketmesi biraz zaman alacak gibi. Fakat guzel agliyorlar be  :D

Çevrimdışı Librarius

zaten vites yükseltirlerse bizimde yükselteceğimizi bildikleri için buna cesaret edemedilerki.
Beşiktaş inada binip vites yükseltirse buna dayanamayacaklarını adları gibi biliyorlardı. Bakmayın kazanmak zorundaydılar ama
onlarda beraberlik mükemmel sonuç ne şiş yansın nede kebap yansın dediler.
Bu sene maçları ben çok rahat izliyorum artık takım o güveni veriyor bu sene bir tek
Benfica maçında kaybedebiliriz bu maç dönmez artık dedim ondada yanılttılar beni.

Senol hoca tam kurt. FB'nin set oyununu yapamadigini gormus, elindeki tek silah olan kontra ataklarin onunu de kesmis. Feneri set oyununa zorladik ve resmen batirdilar. :) Fener'lilerin cogu futboldan anlamadigi icin bu taktiksel mat olma durumunu sadece Advocaat farketmistir. Advocaat dun iyice anladi Besiktas'in gucunu ve Senol hocanin taktiksel ustunlugunu.

Dun FB'yi kucagimiza alip sakinlestirdik resmen. :) Biraz ateslenip tempo yapmak istediklerinde hemen kucaga alip yumusatiyorduk onlari.  :D

Keyifliyim elhamdulillah. Insallah Kiev'i yeneriz de keyfimiz katlanir.

Çevrimdışı cursedofdragon

Bizim taraftar bursa maçında gökhan gönül'e gül atıcakmış :)

Çevrimdışı ekrembaser

Böyle bi açıklama yok bu eski açıklama

Çevrimdışı Librarius

şuana kadarki yaptıkları bence maliyetini çıkardı @mylife1903 abi çok kullanışlı oyuncu adam sağ bek, sol bek, sol açık, sağ açık ve ön libero bile oynar daha ne olsun tek sıkıntısı ara ara kısa süreli sakatlıklar yaşaması.

Adam kendi bunyesini de cok iyi taniyor. Sorun hissettiginde hemen beni cikarin diyor. Boylece uzun sakatlik yasamiyor masallah.

Bu arada en iyi ozelliklerinden biri de topu alamayacagini anladiginde rakip oyunculari cok akillica indiriyor yere. Ayrica cok sogukkanli. Masallah diyelim.

Çevrimdışı mylife1903

Kayseri maçının ilk yarısındaki hücum, deplasmandaki benfica maçındaki savunma organizasyonu bu sene iyi olduğumuz maçlar ki bu iki rakibinde özellikle benficanın ciddi eksikleri vardı bu maçlar haricinde tel tel döküldük.Hiç kendimizi kandırmaya gerek yok.
Dünden beri garip yorumlar okuyorum rotasyonla gitmişiz kadıköye ,rolanti oynamışız,umurumuzda değilmiş..arkadaşlar kaleye şut çekemedik onu geç ceza sahasına giremedik bunun rotasyonla konsantrasyonla filan alakası yok.kötüyüz.
Kiral cibildak, dedi evet

EssiLor

• Ziyaretçi

West Ham Bu Hafta Bilic ile yolları ayıracakmış yerine gelen hoca gökhan Töreyi istemez muhtemelen
Gelir bize.

Çevrimdışı Librarius

Hehe aynen ismail ceza alanin disinda seyrediyor olurdu ofsayti de bozup rvpnin golu yedirmisti ayrica. O sowun ofsayt pozisyonunda yuzde yuz eminim ofsayti bozacagindan.
Ismailin eksikligino hissettik butun mac. O kanattan kesin gol bulursuk neyse kismet vodafone arenaya.

Ismailboy a hic tepki gostermeyelim, tezahurat yapalim ornek olalim

Sadece Ismail degil Tolga'yla bir ekipti onlar. Fabri'nin Basaksehir ve Benfica maclarinda erkenden uyanip kurtardigi pozsiyonlarin hepsi istisnasiz gol olurdu Tolga olsaydi. Sonra yine bazi Besiktas'lilar "Tolga'nin ne sucu var, adamlar karsi karsiya kaldi" der dururdu.

uzun zamandir iyi kalecimiz olmadigi icin iyi iyi bir kalecinin neler yapabilecegini bilemiyorduk. Iyi kaleci yuzdeyuzluk gol pozisyonlarinin bazilarini da kurtarir Fabri gibi. Tolga olsaydi kalede adim gibi eminim ki Gruptan coktan elenmistik, ligde de en az 6 puanimiz gitmisti simdiye kadar.

Çevrimiçi Necmi

Abi kaybetmeme işine hiç itirazım yok eyw.
Ama dün ben çok rahatsız ve mutsuz oldum ya. Kaleci volkanı görmedik abi. Sonra açtım tv yi, millet tesiste meşale yakıyo. Bi de ona kuruldum.
İbb maçını da hiç begenmemiştim. Az biraz üretmek lazım.
O yüzden salı günkü maç kritik.
Gruptan cıkarsak onumuz acılır abi. Ters durumda biraz sıkıntı yasarız gibi.
Kader maçı olarak görüyorum.
hiçte sıkıntı yaşamayız fener maçını duygusal değerlendiriyorsun.
Biz istediğimizi aldık galibiyet istediğimizden fazlasıydı olsa iyi olurdu ama olmaması
sıkıntı değil 3 gün sonra önemli bir maça çıkacaksın sakat versen problem takım yorulsaki
biz yüklenseydik fenerde yüklenecek hızlı bir maç olacak belki büyük ihtimal kazanacaktık ama
kar zarar hesabında elde yıpranmış bir takımla kieve gitmek karmı zararmı onu düşünmek lazım
kaybetsek çok bir şey kaybetmezdik artık eski kafa debi kazanalımda gerisi önemli değil mantığından
kurtulun artık derbi diye bir şey yok 3 puanlık lig maçı bunlar ve telafisi bizim açımızdan var.
Salı günkü maç önemli doğru ama sonucundan sıkıntı yaşamayız en kötü uefada yolumuza devam edeceğiz ama
para kaybederiz yoksa şlde gruptan çıkmanın bir çok arkadaşın düşündüğü gibi bir önemi yok biz
daha şlde iddialı olabilecek seviyede değiliz gruptan çıksak sadece çıkmış oluruz şansımız yaver giderse
belki bir tur daha atlamış oluruz hepsi bu para gelir kişisel tatmin gelir ama bir başarıdan söz edilemez
Beşiktaşın geleceğini tek maçlara bağlamayın artık daha büyük düşünmelisiniz. fırtınalarla boğuşmayın
önemli olan geminin limana varması nasıl vardığı önemli değil şurda yıllardır hep diyorum derbilerin bir önemi yok
sıradan bir lig maçı bunlar kazanırsak güzel olur mutlu oluruz ama hepsi bu

Çevrimdışı Librarius

Onda genel bir isteksizlik var, alisamadi herhalde

Adam dun hastaydi ve halsiz oldugu belliydi. Soyle 5 milyona falan alabilirsek mutlaka alinmali.

Etiketler: