Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8527679 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı eaglekartal

gökhan töre geliyormuş devre arası asporda verdiler son dakika.iyi bir gökhan çok lazım bize.ah bu gecek maç fark atacağımız maçtı ikinci yarı oynadığımız oyunu artırmamız gerek.ilk yarıyı inşallah bir daha görmeyiz

Çevrimdışı Berat

Çevrimdışı Orhan

Ikinci forvete Omeri yerlestirmeliyiz artik.Abu Omer disinda sakatlik olmazsa Cenkin kadroya girmemesi taraftariyim. Olcayda ayni sekilde. Hatta su kotu Olcaya verilen sure Arasla Kerim icin verilebilir.Adamlarin durumlarini bilmiyorum ama bunlarin ölüsü bugun ki Olcaydan iyidir sanirim.

Çevrimdışı onder23

Hem kerim icin hemde bizim icin en iyisi bu sanırım

Basaksehir de Onun icin cok doğru bir takim tam ona göre bir takim :tabe:

keşke hollanda ligi ya da ispanya ligine kiralansaydı. Bruma bile nasıl gelişti bir senede.

Çevrimiçi Savaş

Aras'ın ligde forma giyme ihtimali benim için sıfırlanıyor. Sadece kupa maçında izleyeceğiz sanırım ki ona bile ihtimal vermiyorum. Hocayı severim ama bu adama karşı ön yargılı olduğunu düşünüyorum. Bu zamana kadar yanılmıyorsam takımdaki tüm futbolcular lig başladığından beri milli aralardaki hazırlık maçları da olsa bir şekilde oynadı fakat bu adamın 1 dakika bile süre alamamasını başka türlü açıklayamıyorum.

Yetenekli olduğunu biliyorum, oynasa katkı vereceğini de düşünüyorum. Lakin oynamamasını gerçekten açıklayamıyorum. Artık Aras maras beklemiyorum ben, siz de beklemeyin, silin üzerini geçin.

Çevrimiçi murat baltacı

Şenol hocanın rotasyonunu anlıyorum atiba inler ozi riske atmıyosunda bari aboubakara dokunma hocam adam zaten fizik gücüyle oynuyo dinlendirmeye ne gerek var fazla rotasyon takımı bozar ciddiyeti kaybettirir öylede oldu ilk yarı boyunca sahada gezindik en azından atiba inlerden biri yedekte bekleyebilirdi.

Cenk çok kötü kızağa çekilmeli hem formsuz hem anlamsız işler yapıyo bi maçta bencilliği tutuyo ayağına gelen topu şut çekiyo bi maçtada karşı karşıya golü yapamıyo pas veriyo hiç iyiye işaret değil bunlar fizik gücü kondisyonu kötü ama pisikolojiside kötü evlilik yaramadı bunada olcayada. abou banko forvet ömerde yedek forvetimiz olmalı.

fabri ukalalık yaptı cezasını hem kendisi hem takıma çektirdi keşke üç puanı alsaydıkta bu kadar etklenmeseydik şimdi bu maçı telafi etmesi için bir maçı kazandırması lazım.

BeŞiKtAşK

Çevrimiçi murat baltacı

Hoca cenke forma verdikçe güvendikçe kötüye gidiyo cenki yedeğe çekeceksin iki üç maç oyuna almayacaksın ömeri tercih edeceksin bak bakalım nasıl hırslanıyo. cenkin olayı son yarım saat girip tüm enerjisini kullanması ve oynamadığı için hırs yapması bu kozu elinden alırsak vasat bi oyuncu.

q7 ikinci yarı iyiydi takımı ateşledi pozisyonlara girdi ama icraata bakıyosun oynadığı oyunun karşılığı değil ya vuruşları iyi yapamıyo ya pasları zamanında atmıyo saha içinde birinin bu adamdan faydalanması lazım bu isimde talisca sonra aboubakar ne yapıp edip q7 yi sömürmeliler yoksa o güzelim çalımlar etkili pozisyonlar heba oluyo.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Orhan

Şenol hocanın rotasyonunu anlıyorum atiba inler ozi riske atmıyosunda bari aboubakara dokunma hocam adam zaten fizik gücüyle oynuyo dinlendirmeye ne gerek var fazla rotasyon takımı bozar ciddiyeti kaybettirir öylede oldu ilk yarı boyunca sahada gezindik en azından atiba inlerden biri yedekte bekleyebilirdi.

Cenk çok kötü kızağa çekilmeli hem formsuz hem anlamsız işler yapıyo bi maçta bencilliği tutuyo ayağına gelen topu şut çekiyo bi maçtada karşı karşıya golü yapamıyo pas veriyo hiç iyiye işaret değil bunlar fizik gücü kondisyonu kötü ama pisikolojiside kötü evlilik yaramadı bunada olcayada. abou banko forvet ömerde yedek forvetimiz olmalı.

fabri ukalalık yaptı cezasını hem kendisi hem takıma çektirdi keşke üç puanı alsaydıkta bu kadar etklenmeseydik şimdi bu maçı telafi etmesi için bir maçı kazandırması lazım.
Valla quaresmadir tolgaydir Fabridir Abou falan uzerine koydu gitti her hafta hani kotu oldugunda bile hoca bu adamlara sabrederken bizde potansiyelini goruyorduk verebileceklerini sezebiliyorduk. Ama Allah askina Cenke niye sabrediyorsun.Bir FORVET oyuncusunun kaleyi gorunce eli ayagi titrer mi.Yok yani hic bir umut yok adamdan.Sanal pres yapiyor,tek yetenegi olan sut ozelligi de yok.Bosa guvenmisiz yazik oldu. Olcayda ayni. Arasin kerimin ölüsü su Olcaydan iyidir bence. Bu kadar genis kadroda sakatlik vs yoksa ikisini kadroya sokmamak lazim baya bir zaman. Devre arasi da iyi bir forvet.

Çevrimiçi murat baltacı

Türk futbolundan umudu kesmemizin ve hiç bir uluslararası platformda başarılı olamayacağımızın sebebini açıklıyorum.

Beşiktaş kulübünün, son şampiyon unvanıyla sahaya çıkan ve 2016-2017 sezonunun şampiyonluk yarışında favori takımının forveti birebir pozisyonda takımına galibiyet getirecek golün şutunu atamayacak KORKUYA ve CESARETSİZLİĞE sahip olmasıdır.

Dipnot: Bu futbolcu 2014-2015 sezonunda Demba Ba, 2015-2016 sezonunda Mario Gomez gibi forvetler ile ayni takımı paylaşmıştır.

Saygılar.

Son cümle önemli ba ve gomezle oynayıp bu duruma düşmek bariz ikinci sınıf forvetliği kabullenmektir. Normalde cenkin bu sene gaza basması birinci forvetliği zorlaması gerekirdi bunun için ayağına büyük bir şansta geldi gomez son anda gitti kapalı kutu aboubakar geldi normalde abou alışana kadar cenkin hem performans hemde golleriyle yerini garantilemesi gerekirdi ama cenk yedekliği garantiledi yazık etti kendine. genç yaşta herhangi bir siyahi oyuncuyu getir ba ve gomezle iki sene geçirsin cenk gibi olma ihtimali yok. kaçırdığı golde kalecinin sağına soluna yerden vursun gol pası düzgün verse gol kaleciyi çalımlayıp boş kaleye yuvarlasa gol hiçbişey yapamasa kendi sitilyle abansa yine gol bu kadar seçeneğin içinden en olmayanı yaptı.
[ Son Düzenleme: 29 Ekim 2016, 02:15:03 murat baltacı ]
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi murat baltacı

Böyle puan kayıplarında çoğunluk ah ulan gomez ah ulan sosa diyo ama ben ah ulan nasri diyorum kelek atmasaydı tam bizlik tam eksiklerimizi giderecek oyuncuydu gs,kiev,gençler maçında puan kaybı yaşamazdık net.

Devre arası böyle bir oyuncu alıp taliscayı forvette kullanmalıyız başka türlü taliscadan verim alamayız inanılmaz yeteneği olan sokak çalgıcısı gibi adam hiçbir bölgede sorumluluk veremezsin ama serbest oynat kafasına göre takılsın tabela yapsın. atiba,ozi,tolgay,q7,talisca,aboubakar
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimiçi Necmi

Derdim ts'li korumak değil de bu yazının öncesi falan var mı? Sanki ters totem yapmış olabilir gibi geldi eleman. Bir ts'linin fb'yi desteklemesi saçmalık hain ilan ederler çevresinde yoksa bunu.
@Alper1903  adamlar geçen senede fenerin şampiyonluğunu desteklediler
sen ne diyorsun :D  hemde bir kişi iki kişi değil bütün trabzonlular ben fener şampiyon olsun demem diyenler parmakla
sayılıyordu. Gerekçeleride Beşiktaş şampiyon olursa yakalayamazlarmış.
Fener elindeki şampiyonlukları alırken nasıl yakalayacaksın diye kimse sormuyor.
adamlarda beyin farklı çalışıyor.
Boşverin Beşiktaş büyüklüğü böyle bir büyüklük işte düşmanları bile sevgili yapar.

Çevrimiçi Necmi

SON DAKİKA"Kerim Frei devre arası Başakşehir'de ! "

Kaynak : Ntvspor

Böyle bir haber var Töre geri mi geliyor ki  :alala:
iyide şampiyonlukta yarışacağın takıma neden veriyorsun anlamadım
ilginç şeyler oluyor. :alala:

Çevrimdışı Alper1903

@Alper1903  adamlar geçen senede fenerin şampiyonluğunu desteklediler
sen ne diyorsun :D  hemde bir kişi iki kişi değil bütün trabzonlular ben fener şampiyon olsun demem diyenler parmakla
sayılıyordu. Gerekçeleride Beşiktaş şampiyon olursa yakalayamazlarmış.
Fener elindeki şampiyonlukları alırken nasıl yakalayacaksın diye kimse sormuyor.
adamlarda beyin farklı çalışıyor.
Boşverin Beşiktaş büyüklüğü böyle bir büyüklük işte düşmanları bile sevgili yapar.

O zaman "Deveye diken ...." diyerek başlayıp, bizi yakalama konusunda da inanmasam da başarılar diyorum abi  :D

Çevrimiçi Necmi

O zaman "Deveye diken ...." diyerek başlayıp, bizi yakalama konusunda da inanmasam da başarılar diyorum abi  :D
yakalama bir tarafa bundan sonra şampiyon olacaklarmı acaba :alala:

Çevrimdışı Alper1903

yakalama bir tarafa bundan sonra şampiyon olacaklarmı acaba :alala:

Bu kafayla imkansız

Çevrimdışı atalay

Cenk'i çoğunluğun aksine kaçırdıkları ile değerlendirmiyorum. Link-up'ı, mobilizasyonu, tercihleri, oyun sezgisi ve kurgusu yetersiz. Öyle ki maç boyunca pozisyon almada sıkıntı yaşayıp, defalarca rakibin çizgi savunmasının arkasında kalarak ofsayta düşebiliyor. 1v1 kaldığı pozisyonda bu kadar geniş açıya sahipken kaleyi gördüğü andan itibaren pası düşünmesi de tamamen güvensizlikten. Oyunculara kalıbından büyük ceket giydirmemek lazım. Zira ceket vücuda oturunca nasıl yakıştığını da biliyoruz.

Çevrimdışı atalay

Bana Linnes'i sormuşsun. @mylife1903 Başka bir şey ararken bunu buldum.

Alıntı yapılan: atalay
27 Eylül 2015, 23:04:44 »

Linnes'i defalarca izledim. Hücumu çok iyi bilen bir bek. Fakat kademe bilgisi ve savunmada pozisyon alışlarda sıkıntı var.
Sonra 1 tane daha bek ararsınız. Daha iyileri var; yama kültüründen uzaklaşalım artık.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 29 Ekim 2016, 08:49:12
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Günaydın BÜYÜK BEŞİKTAS Ailesi,

Ne olursa olsun kenetlenmemiz lazım, aç akbabalar hatamızı beklıyor ...

Çevrimdışı atalay

Geçen sezon ki Antep maçından sonra Töre'nin Olcay'a yaptığı asisti yazmışım. Bu pozisyon Cenk'in tercih hatası. Fakat bazen tercihler öncesi ve sonrası ile ortada olmayanı var ediyor.

Alıntı yapılan: atalay
29 Ağustos 2015, 00:11:02 »
Zor gibi gözükür ama bunu yapmasını bilirsen çok kolaydır. Kayarak vücut koordinasyonunu ayarlayıp; ayağının üstü ile topu yedirmek işin sırrı.
Ve Töre yada Quaresma olsaydı şu topa reaksiyon göstermezdi.

Çevrimdışı mylife1903

Türk futbolundan umudu kesmemizin ve hiç bir uluslararası platformda başarılı olamayacağımızın sebebini açıklıyorum.

Beşiktaş kulübünün, son şampiyon unvanıyla sahaya çıkan ve 2016-2017 sezonunun şampiyonluk yarışında favori takımının forveti birebir pozisyonda takımına galibiyet getirecek golün şutunu atamayacak KORKUYA ve CESARETSİZLİĞE sahip olmasıdır.

Dipnot: Bu futbolcu 2014-2015 sezonunda Demba Ba, 2015-2016 sezonunda Mario Gomez gibi forvetler ile ayni takımı paylaşmıştır.

Saygılar.
Karijma cesaretle vurunca gs macinda yerin dibine sokulmustu o yuzden pas vermistir cenk

Çevrimdışı mylife1903

iyide şampiyonlukta yarışacağın takıma neden veriyorsun anlamadım
ilginç şeyler oluyor. :alala:
Viscayi versinler ben raziyim abi. Mustafa+kerim=viska.

Hemen sagbeke koyacaksin viskayi, yardiracak gidecek.

Aslinda dunku mac ozelinde mustafa+kerim karsiliginda -bakin linc etmeyin ha- bir emre belozoglu hamlesi bizi iki sene sampiyon yapar. Hem emre uc buyuk takimda futbol oynamis olur, futbol sonrasi hayatina daha rahat devam eder. Hem besiktas formasi giyerse kariyeri boyunca aldigi antipatiyi kendini iyi gosterirse etkisiz hale getirir. 

Çevrimdışı mylife1903

Bana Linnes'i sormuşsun. @mylife1903 Başka bir şey ararken bunu buldum.
Dogru gormusum @atalay sey futbolcu o hani ne kotu ne iyi diyebilirsin. Muallakta, gereksiz transfer olurmus

Çevrimdışı Kalyoncu

Geçen sezon ki Antep maçından sonra Töre'nin Olcay'a yaptığı asisti yazmışım. Bu pozisyon Cenk'in tercih hatası. Fakat bazen tercihler öncesi ve sonrası ile ortada olmayanı var ediyor.
Bunu hatırlıyorum. q7 paralel koşmasa içeri koşsa gol olur pozisyon ben öyle görüyorum. Bide sen şu haftaları sayıyodun o güzeldi bak başla sen ona yine.

Çevrimdışı mylife1903

Bunu hatırlıyorum. q7 paralel koşmasa içeri koşsa gol olur pozisyon ben öyle görüyorum. Bide sen şu haftaları sayıyodun o güzeldi bak başla sen ona yine.
Artik pas mas yok o pozisyonda sen besiktas takiminin forvetiysen caaarrrttt diye sokacaksin onu bacak arasindan ya da yedek bekleyeceksin atabilen gelecek. Hani 20 yasinda futbolcu korksa orda pas tercih etse tamam.

Hepimizin uzulmesinin sebebi ikinci yari macin 4-5 olabilecek olmasiydi. Yoksa ilk yaridaki oyunla 1-1 bitecek dense hic birimiz ikinci yariya cikmazdik hemen bir puani imzalar istanbula donerdik. Yazik oldu.

Neyse hafta daha bitmedi daha gs ile fb puan kaybedecek, onlar icin de totemlerim var

Etiketler: