Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 392 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8424014 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı kartalBaz

Bazen dusunuyorumda herhalde ben farkli bir mac izliyorum forumdaki bazi kisilerden. Q7 iki tane asist yapmis guya. Bende o kadar top kullansam bende yaparim. Onemli olan kac tane asist yaptigi degil, kullandigi topa oranidir. Bide actigi orta ve duran toptan baska dun ne yapti q7? Defansa yardim ettigi 2-3 pozisyon. Dun saglam bir gokhan gonul ve gokhan tore olsaydi orayi otobana cevirirdik. Napolinin sol kanadi o kadar kotuyduki hayatimda ilkkez beck i bu kadar ileri cikarken gordum. Hic kimse q7 kotu oyuncu demiyor ama oynadigi oyun beni hic tatmin etmiyor. Istiyorsa 10 tane asist yapsin. Gorende diyecek iki kisiyi calimlayip orta acip gol attirmis iki tane. Bitanesini iceriye dogru atti, digeride zaten duran top. Geldiginden beri yuz tane kullandi bir iki taneside gol olsun. Bu arada q7 savunanlar yuzunden bu adam bana daha itici geliyor. Insallah sozlesmesini uzatmazlar. Tolgay ve aboubakar da top kaptiriyormus. Peki sen hic tolgayin veya aboubakarin bombos pozisyonda olan adami gorup sov yapmak icin calim attigini gordunuzmu? Tolgay topu saklamak oyunu sogutmak icin kaptiriyor. Aboubakar ise ilerde tek basina birseyler yapmaya calisti. Cok yardim gelmeyince topu kaybetti. Q7 ile onlarin top kaybini bir tutmak bence hic adil degil. Bir sozumde aboubakar icin. Gecen hafta burda adama neler soylediler neler. Simdi de bu macta iyi oynadi diyorlar. Aboubakar onceki maclarda da iyiydi sadece gol atamamisti. 2 gol atti diye kral olunmaz, gol atmadigi icinde bu futbolcu degil demekte olmaz.

Çevrimdışı atalay

Vuruş öncesi çizgi üzerinde ip gibi dizilmiş sekiz Napoli oyuncusu.Kalecinin çıkamayacağı
ve Tosic/Marcelo ikilisinin olduğu bölgeye doğru yüksekten iyi düşen bir top. Abou küçük
bi' farkla ofsayt. Tosic birkaç metre geriden çıkıyor. Yardımcının görüşünü bozan Necip gibi.

[ Son Düzenleme: 21 Ekim 2016, 21:55:31 atalay ]

Çevrimdışı cursedofdragon

sen düğün yapmayacakmıydın çeyizine laptop mu koyacaksın  :D

ne düğünü abi yav 30'una kadar bekar kalmayı düşünüyorum :D

3.5 kg ağırlığında olması ve markasının casper olması dışında güzel bir gaming notebook  :D

3.5 kg olması beni çok ilgilendirmiyor abi :D Masaüstünde kullanıcam genellikle zaten görüntüyüde monitöre aktardım Mouse klavye taktım kablosuz.Laptop'u kasa görevi olarak kullanıyorum :D

Casper kötü mü :D

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Vuruş öncesi çizgi üzerinde ip gibi dizilmiş sekiz Napoli oyuncusu.Kalecinin çıkamayacağı
ve Tosic/Marcelo ikilisinin olduğu bölgeye doğru yüksekten iyi düşen bir top.
Aboubakar küçük bi' fark ile ofsayt. Tosic ise birkaç metre geriden çıkıyor.

Bosver @atalay

Alt tarafi duran top , Onlarca Duran top kullandi 1 tane de attirsin bi zahmet dimi

Yahu adamin yaptigi asisti bile hafife aliyorlar , Sirf gömebilmek icin SAKA Gibi..

O topu o bölgeye gönderebilecek kac tane adam var acaba dünyada :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ekrembaser

Yahu Hıncal coşmuş yine napolinin 17 korneri 18 ortası toplam 35 gol pozisyonu vardı demiş adam ya bunadı bence ya da Şenol hocayla çok büyük sıkıntısı var

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu pozisyon beni supheye itti, nasil dustu orda anlayamadim, kondusyonu hala istenen seviyede degil herhalde. Su pozisyon dembaya gelse daha iyi kontrol edip; top, kontrol sonrasi yerden sekerek yukselmeye basladigi an tavana cakar golu
93. dakika abi. Tüm maç rakip savunmayı yıprattı, orada da düşsün.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı atalay

Quaresma'nın 15 metre öndeyken pas istediği efsane pozisyon. Oyun durduğu anda
pasın "zamanında" gelmemesine kızdı.

Çevrimdışı kartalBaz

Bosver @atalay

Alt tarafi duran top , Onlarca Duran top kullandi 1 tane de attirsin bi zahmet dimi

Yahu adamin yaptigi asisti bile hafife aliyorlar , Sirf gömebilmek icin SAKA Gibi..

O topu o bölgeye gönderebilecek kac tane adam var acaba dünyada :bandit:
Hahahaha sanki oradan doksana atmis. Ne var kardesim bu kadar abartmaya bu duran topu. Canerin attigi 2 ortadan biri zaten boyle tehlikeli noktaya gidiyor. Ne dunyasi ne duran topuymus boyle arkadas. Atalaya sormak lazim, kullandigi top oranina gore takimin en verimsiz futbolcusu kim diye. Atalaya guveniyorsun gibi duruyor. Atalay kardesimiz soylesin. Bu takimin en verimsiz oyuncusu q7 dir bu kadar basit.

Çevrimdışı kartalBaz

Quaresma'nın 15 metre öndeyken pas istediği efsane pozisyon. Oyun durduğu anda
pasın "zamanında" gelmemesine kızdı.

Dunyada sayili futbolcu bunu yapabilir atalay bence.

Çevrimdışı tuncaboylu

3.5 kg olması beni çok ilgilendirmiyor abi :D Masaüstünde kullanıcam genellikle zaten görüntüyüde monitöre aktardım Mouse klavye taktım kablosuz.Laptop'u kasa görevi olarak kullanıyorum :D

Casper pek prestijli bir marka değil.

Çevrimdışı tuncaboylu

Yahu Hıncal coşmuş yine napolinin 17 korneri 18 ortası toplam 35 gol pozisyonu vardı demiş adam ya bunadı bence ya da Şenol hocayla çok büyük sıkıntısı var
Ya gülün geçin abi, ne dikkate alıyorsunuz o kerkenezi?

Kerim Frei, devre arasında kiralık olarak Medipol Başakşehir'e gidebilir. (NTV Spor-Mehmet Ayan)

Kerim icin en dogru takimlardan bir tanesi , gitsin oynasin kendini gelistirsin

Çevrimdışı Berat

@curseofdragon Gardaşım hayırlı olsun ama keşke o fiyat bandında Monster ya da MSI markalarını tercih etseydin. İyi günlerde kullan :)

Çevrimdışı OrhanAker

O paraya taş gibi masaüstü kurulurdu niye caspera gömdün anlamadım.
Daha ucuza msi allinone var madem kasa ile uğraşmak istemiyorsun.Bir tane televizyon bir tane i5 lik sağlam kasa yapılırdı.
anlamadım ben ne yaptığını :D

Dunya genelinde Adi cok duyulmayan bir marka

Turkiyede tutundu yillardir ama Gercekten bu isten anlayan insanlar çoğaldıkça Turkiye de de satışları düştü

Cep telefonlari da mesela , Cin in cok unlu bir telefon markasının ( xyeomi sanirim ) Kopyasi

Yani herseyi ayni Xyeominin telefonlarina parasini verip uzerine Casper ismini basip Türkiye de satmaya çalışıyor , Youtube veya internetten araştırabilirsiniz

Kartal’ın Napoli’den galibiyetle ayrılmasına 2 asistle katkı veren Portekizli süperstar Ricardo Quaresma, Şampiyonlar Ligi’nde yine tecrübesini konuşturmayı bildi.

Lige nazaran Devler arenasında bambaşka bir performans sergileyen 33 yaşındaki oyuncu, Adriano ve Aboubakar’a verdiği gol paslarıyla zaferin mimarlarından oldu.

Dinamo Kiev karşısında oynadığı futbol ve attığı frikik golüyle ‘Haftanın oyuncusu’ ve ‘Haftanın golü’ ödüllerinin sahibi olan Q7, Napoli karşısında yaptığı iki asist ile de bir başka özelliğini öne çıkarmış oldu.

Haber Kaynağı: Fanatik

Ben satış elamanı olarak çalıştım hepsinde oluyor sıkıntı asus,hp vs. :)

Çevrimdışı Berat

Quaresma konusuna çok takılmayın bence zaten savunan kitlenin futbol anlayışı belli, burda da savunan 2 ya da 3 kişi kaldı kalmadı. Birbirimizi üzmeye değmez.

Çevrimdışı Bishamon

Ben satış elamanı olarak çalıştım hepsinde oluyor sıkıntı asus,hp vs. :)

Ben Asus 5 senedir kullanıyorum hiç sorunum yok  :) Bir arkadaşım Acer almıştı ve bilgisayar çok çabuk ısınıyordu fırın gibi oluyordu

Çevrimdışı sozkul

Yapiyor , yapmiyor demedimki :alala:

Ben Napoli maci ozelinde konuşuyorum :bandit:

Napoli macinda bile elestirenler vardi yok artik dedim oyuzden

Sen Aboibakarin yaptığı top kayiplarini sayma , Tolgayin yaptigi Pas hatalarını kaybettiği toplari sayma

Q7 ye gelince Auvvv calima girdi , Aauuuvv pas hatasi yapti

Azicik tutarlı olsun herkes , elestirmeye gelince bende zaten elestiriyorum ama Haksiz eleştiriler var :bandit:

Aboubakar, 2 yada 3 defa ceza sahasına 2 metre uzaklıkta boştaki adamımıza paralel pas atmaya çabaladı ve yapamadı top kaptırdı bana saç baş yoldurdu Yunus, ama o esnada ceza sahası çizgisine yakın iki savunmacının arasına dalıp gitmeye çalışabilirdi ve büyük olasılık gidemezdi. O zaman daha çok kızardım.

Querasma, oyun sete dönmüşken, kaptırılacak topun bize tehlikeli atak olması mümkünken, üstelik solunda Caner bomboşken ve kafayı kaldırıp ona bakmışken, 1 m2 lik alan içinde iki adamın ortasından geçmeye çalışıyor ve topu kaptırıyor.

Birtanesi doğru şeyi yapmaya çalışırken beceremeyip kaptırıyor, öteki tamamen yanlış şeyi yanlış zamanda yaparak top kaptırıyor.
İki olayıda ikiside top kaptırıyor diye karşılaştıramazsın

Quaresma konusuna çok takılmayın bence zaten savunan kitlenin futbol anlayışı belli, burda da savunan 2 ya da 3 kişi kaldı kalmadı. Birbirimizi üzmeye değmez.
Nesi var furbol anlayisimizin acarmisin biraz ?

Siz futboldan anliyorsunuz biz anlamiyoruz mu mesela ? 

@Berat

Kendi dusunceniz ile ayni dusuncede olmayanlari neden Asagilama , Bir seyden anlamamak ile itham ediyorsunuz ?

Sen oyle düşünürsün ben böyle düşünürüm , kimseyi bağlamaz , bu sana karsindakinin bir seyden anlamadigini soyleme hakki vermez

Ki Ben futboldan cok iyi anlarim futbolcu dan da

Ağzınızdan cikan kelimelere dikkat edin , nereye gideceğini dusunun oyle yazin

Son olarak yine yeni yeniden RESPECT ( SAYGI)
[ Son Düzenleme: 21 Ekim 2016, 22:44:41 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimiçi mellfred

Ya gülün geçin abi, ne dikkate alıyorsunuz o kerkenezi?

herif sinirden kendini s*****k

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

İyilerin dostu Adil Kullanım Kotası'nın düşmanı; @atalay  :evillol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Kalyoncu

Bu q7 konusu hiç bitmeyecek :) Şenol hocanın direk 1.hücum planı olmuş nasıl olmuş niçin olmuş bunu bende bilmiyorum ama saygı duymak lazım işler yolunda giderken. Sahanın en iyisi bizim adımıza Necip en kötüsüde q7 idi ama tabelaya bakınca adamın 2 asisti var böyle bir oyuncu işte 5 sene konuşsakda sonuca varamayız. Canere ve becke vermeyip kaptırdığı toplarda çıldırdım yardırdığı pozisyonu söylemiyorum bile.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler: