2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 458 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11425122 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

SON DAKİKA | Beşiktaş, Demba Ba'nım kiralık transferi için kulübü ile görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi..

HOŞGELDİN BABA!
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı onur_U

muhtemelen özellikle krallığa giden cenk'i ve abou'yu bir anda kesmemek, üzmemek ve daha çok motivasyon açısından ba transferi gerçekleştirildi. herkesin dediği gibi son maçlar doğru kritik zamanlarda ortaya çıksın yeter...vodafone'da coşar zaten..hayırlısı

Çevrimdışı alimm

kaleciler hariç oyuncuların yaş ortalamsı; yabancı-29,5/yerli-28

2017-18 sezonuna şöyle bi kadro ile girmemiz muhtemel… dışarıda kalan; boyko, rhodolfo, miloseviç, pedro, veli ve m.pektemek ile bir şekilde yollar ayrılacaktır... bu kadro lig için yeterli görülebilr fakat hem seviye atlamak hemde adım adım takım yaş ortalamasını azaltmak adına bazı isimlerle yollar ayrılabilir…
kale mevkiiinde herhangi bi takviyeye ihtiyaç arz etmiyorr…
stoper bölgesinde gençleştirmekten çok kalite yukseltmeye gerksinim var.. bunu tosiç ile yollar ayrılması durumunda  yıllardır süre gelen sol ayaklı hızlı :) stoper takviyesi ile gerçekleştirebiliriz… gönülleri süsleyen rakitsky olsada benim adayım Hector Moreno…
dinamizm gerktiren kanat beklerindeki isimlerin yaş ortalamasının otuzu aşkın olması, bu isimler içerisinde en düşük seviyedeki ve aynı zamanda yabancı kontenjanını dolduran beck yolların ayrılması gerken ilk kişi olarak görünüyor.. eski takımına gönderilebilir… takas + bir miktar para karşılığında transferini umduğum isim Pavel Kaderabek…
orta sahada atiba’nın alternatifi hala yok gibii…
sayısal eksikliğin de olduğu kant bölgesine quaresma’nın daha az kullanılabileceği bir kanat rotasyonu için üst perdeden bir kanat oyuncusu takviyesi ilk ihtiyaç… roma’nın 2014 yılında büyük potansiyel görüp yatırım yaptığı fakat istenileni alamadığı arjantinli’yi uygun opsiyonlu kiralayabiliriz.. Juan Iturbe..
ileri uç tamamen demba ba ‘nın sakatlık sonrası dönüşüne bağlı.. tabi santraforu mario olanın gol sorunu olmazmış derdi atalarımız :)  bundandır ki gönülleri süsleyen isim Mario Mandzukiç…
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı Fatih_

Demba Ba hayirli olsun tekrar.
Yabanci sayisinda yer varmiydi?

DembaBa transferi ile birlikte doldu 14 yabancimiz var

Baska transfer yapacaksak bir futbolcu göndermemiz

Çevrimdışı cursedofdragon

varıdı :)

Çevrimdışı AvrupaKartalı

senol hocayla neden simdiden sözlesme uzatmiyorlar, sezon sonu sözlesmesi sona eriyor bildigim kadariyla
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Fatih_

DembaBa transferi ile birlikte doldu 14 yabancimiz var

Baska transfer yapacaksak bir futbolcu göndermemiz

Seneye Abu gider bir kisilik yer bosalir  :D

Çevrimiçi Kartal Ç

senol hocayla neden simdiden sözlesme uzatmiyorlar, sezon sonu sözlesmesi sona eriyor bildigim kadariyla

bi basın toplantısında bu tarz bi soruya merak etmeyin seneye de buradayım bir yere gitmiyorum demişti. heralde opsiyon falan var.

Seneye Abu gider bir kisilik yer bosalir  :D

Seneye gidecek adam çok abi :)

Çevrimiçi Savaş

Seneye gidecek adam çok abi :)

Adriano
Rhodolfo
Veli
Aras
Quaresma
Tolgay
Aboubakar
Mustafa Pektemek
Ömer Şişmanoğlu

Çevrimdışı AigleBordeaux

Sadece 4000 bilet satılmış stadta ilgi azalmış belli
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Sadece 4000 bilet satılmış stadta ilgi azalmış belli

33 bin kombine var kaç bin bilet satışa çıkıyor ki zaten :D

Adriano
Rhodolfo
Veli
Aras
Quaresma
Tolgay
Aboubakar
Mustafa Pektemek
Ömer Şişmanoğlu

+

Boyko
Milosevic
Franco

Çevrimdışı BORAN

İnsanın çimi yiyesi geliyor  :ebebe: :ebebe: Atiba oynamasaydı keşke sakatlanmaz umarım :busted_cop: , BA'nın kısa sürede sahada olacağına inanıyorum .
[ Son Düzenleme: 30 Ocak 2017, 19:44:05 BORAN ]

Çevrimdışı AigleBordeaux

33 bin kombine var kaç bin bilet satışa çıkıyor ki zaten :D
Seneye kombinelere bir sistem bulmak lazım bir kısım sadece büyük maçlara geliyor bir onaylama sistemi gibi başkan bulur bir sistem
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş son iki sezonda Süper Lig'de kendi kalesine dört gol attı; bunların üçü Dusko Tosic'ten geldi. [Optacan]

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı OrhanAker

İlk 15dk hariç pek bir şey anlamadım maçtan erken gol bizi bozdu.Gol attıktan sonraki durağanlık can sıkıyor geçen seneden devam eden hastalıklardan biri.
Güzel sokuşturduk ama :D

Çevrimiçi levitate

Ekşi'deki renkliler suskun :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mylife1903

Ben bi sigara yakam, sonra yazarim

Çevrimiçi 38life

Küfür etmediğim halde bana ceza verip bu maçı seyredemememe sebep olanları Allah bildiği gibi yapsın.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Savaş

Renklilerden fenerin fişini çektik. Kupa kaldı ellerinde ona asılacaklar tüm güçleriyle. Kupada da çektik mi fişlerini yaslan izle sonra :))

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Tolga

Şampiyon takım gibi oynamak ve öyle bitirmek önemliydi. Bu takım şampiyon olacak :ok:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Ensar

şaaaampiyooon şaaaaampiyooon şaaaampiyooon :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Etiketler: