2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 484 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11422441 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Tolga

Yakında Messi, Kartal'a doğru diye haberler çıkarsa şaşırmayacağım :D
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı worns

Jose Sosa: Ülkenin güvenliği üst seviyede bu ailem ve benim için çok önemli. Çünkü geldiğim ülkenin güvenliği alt seviyede ve korkunçtu.

BU  ACIKLAMA HIC YAKIŞMADI SANA SOSA :akuma:

Antremana çıkmamasına, git gelli hallerine çok kızdım Sosa'nın. Ama burada yanlış bir şey söylemiyor.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Jose Sosa: Ülkenin güvenliği üst seviyede bu ailem ve benim için çok önemli. Çünkü geldiğim ülkenin güvenliği alt seviyede ve korkunçtu.

Juventus varken başarı beklemesin orda.;) Sürekli 2.lik.
Burda her zaman büyüktün orda ne olacak muamma...

Çevrimiçi Necmi

yolu açık olsun bize şampiyonluk hediye eden önemli oyuncularımızdan
biriydi ve kazandırarak gitti. Emekleri için bize teşekkür etmek düşer

Çevrimdışı worns

Milan 2. falanda olamaz İtalya'da. Hatta yakın zamanda ilk 4'e de giremez. Çok kötü yönetiliyorlar epeydir. Juve'nin yanı sıra Napoli ve Roma'yla kolay kapanmayacak farklar var arasında.

Çevrimiçi Savaş

Sosa'ya giydirmeye gerek yok. İyi futbolcuydu. Şampiyonluğa direkt katkıda bulundu.

Para kazandırıp gitti. Yolu açık olsun. Umarım yerini doldurabiliriz.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı AvrupaKartalı

ne ikinciligi? daha napoli , as roma ve fiorentina gibi taş gibi takimlar var, bunlarin yanina yaklasabilecegini hic sanmiyorum milanin.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı ahmetx

bende Sosayla aynı fikirdeyim.Bombalı saldırılar,darbe kalkışımları ne ararsan var.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Haklısın Necmi Abicim de. Böyle iyi oyuncuları kaybedince saglıklı düşünemiyorum ben :( İnş aramayız. Yolu acık olsun güzel yerlere gelsin de "Bu adam BEŞİKTAŞ'dan geldi" desinler .

Çevrimdışı Kalyoncu

Bunu dememiştir tahmin etmiyorum

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Tolga

Kulübe iyi bir para kazandırarak gitti ve şampiyonlukta önemli bir katkısı vardı.

Yolu açık olsun...
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı worns

Aynen öyle abi. Aldığı ücretin karşılığını sonuna kadar verdi. Özel bir oyuncuydu bizim için. Bu nedenle 31 yaşında olmasına rağmen ciddi bir bonservis kazandırdı. Kendisi transfer edileceği dönemde Belhanda, Bryan Ruiz gibi oyuncular konuşuluyordu. En iyi seçimi yapmışız.

Yolu açık olsun.

Çevrimdışı anılnr

Sürekli böyle kaynaksız şeyler yazıyorsun.Kaynak nedir ?

Çevrimdışı TURKahvesi

@Serhat Akkaya  bu gün yönetime hakkını verdi zaten bu yarında olursa
dünyanın sonu demek :o_o:  içime bir ürperti gelmişti zaten okurken
:lol:

Çevrimdışı ahmetx

Sosa ve Gomeze teşekkür etmek lazım kazandıklarını son kuruşuna kadar hakettiler.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Kulübe iyi bir para kazandırarak gitti ve şampiyonlukta önemli bir katkısı vardı.

Yolu açık olsun...
Hakim beyi alsak iyi olur :)

Çevrimdışı atalay

Beşiktaş son iki sezonun oyun pratiğindeki en güçlü iki dişlisini, onunla beraber geçen sezon şampiyonluk yolunda karakter koyan, kırılma anlarında sahne alan değerli iki oyuncusunu kaybetti. Şimdi planı görme zamanı?

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Jermains lensi nasıl bilirsiniz ?

Çevrimdışı Ergin1903

Sosa , bizim oyun şablonumuzda bize yeterince katki sağladı. Şampiyonlukta emeği var. Fakat milan da yeterli performansi sergileyecegine inanmiyorum. Bize bu yaşta 7.5 m € kazandirdiği için tşklrr. Bu satiş bizim avrupaya satacagimiz diğer oyuncular içinde bence iyi referans olacaktir. Bu takim artik cidden sadece almiyor,satabiliyor hemde avrupanin iyi kulüplerine. Bu gelişimi göz ardı etmemek lazım.

Çevrimdışı RevivaL

Milosevic Darmstad'da

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı anılnr

Forveti için en büyük aday kim şuan ?

Çevrimdışı legendmaster

kanatlar yetersiz markovic kiralansa fena olmaz

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Hakim beyi alsak iyi olur :)

Kardeşim Ziyech'i alamayız . İsmi sürekli Roma ile anılıyor, mamafih renkliler 8 M € verdiler kabul etmediler.

Çevrimdışı ahmetx

Çevrimdışı sametbagan

Herkese merhaba,
hiçbir transfer, imzalar atılmadan kesin değildir ama yönetimden tanıdığım bir kişiden aldığım bilgiye göre kiralık 3 isim geliyor. (bana söylediği bu, doğrudur ya da değildir bilemem) sizinle paylaşayım.

Nasri  (city)
Mangala (city)
Abubakar (porto)
4. isimle ilgili de bazı şeyler söyledi; talisca (benfica) ya da lens (sunderland) olabilir dedi.

kardeş o tanıdığın yönetici ile bence daha muhattap olma lakin senle iyi kafa bulmuş

Etiketler: