2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 29 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11543534 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı khanlu

fıtığa ne zaman yakalndığını biliyormusun çünkü daha önce böyle bir rahatsızlık bilgisi yoktu
belki yeni oldu ve amelyata aldılar. Böyle kelimeler ağır ithamlar. söylediklerinde haklı olabilirsin
ahlaksızlık konusu değil plan dahilinde yaptığı konusu ama haksızda olabilirsin ve bilmeden
haksız yere itham etmenin yanlışlığını en iyi senin bilmen gerekir bildiğim kadarıyla sen avukatsın
bırak işin hukuğunu bilgi yetersizliği içinde bir insanı itham etmek her şeyden önce şık olmuyor.
kafanda bir olasılık yaratıyorsun sonra yarattığın olasılıktan dolayı hakaret ediyorsun @khanlu

İyimser olsam senin bu kullandığın ifadeleri kullanabilirdim ancak bu adam o iyiniyetli yaklaşımı ortadan kaldırdı. Sen biri hakkında hüküm verirken kesin kanıtlara bakarsın ancak nihayetinde karar merci olarak yorumunda bu hükme etki eder. Burada da bu arkadaşın geçirdiği tatil sürecine bakarsan bilmem kaç günlük tatilinin son gününde ameliyat oldu. Eğer insan düşünen sorgulayan bir varlıksa ki öyle burada da ok bilinmeyenli denklem yok herşey açık, düşündün mü bu tatlı su kurnazının ne amaçladığını rahatça anlayabiliyorsun. Eğer bu kafamda yarattığın bir olaslılıksa şunu diyebilirim sana çok kuvvetli bir olasılık bu. Bilgi belgesi var mı dersen ? Nasıl rüşvetin belgesi olmazsa bununda olmaz sadece güçlü olasılık olur. Ve ayrıca ahlaksız ifadesi hakaret değildir, bundan emin olabilirsin.
Bursa Kartalı.

Çevrimdışı Jukebox

fırında geliyor  :)
Fazla zamanın kalmadı abi,gergin misin? :evillol:

Çevrimdışı Serhat Akkaya

ooo rakiplerim çoğalıyor böyle kuru kuru olmaz at bakalım ortaya bir iki duyum  :D
Boca Juniors'tan Vitor Tobio ile ile yoğun temas halindeyiz. 25 yaşında melez ve her iki ayağına hakim bir oyuncu. İtalyan asıllı bir Brezilyalı. Satınalma opisyonlu kiralama peşindeyiz.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Çağatay

kap ın gelmediğini gören duyumcunun son hali sevenlerini şaşırttı  :kop:
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı mylife1903

Saat 3 oldu, kap nerede @sosyalkartal?

:sumo:
Valla bende saat7. 13 oldu mu baslarim lince. Sonucta hangimsaat dilimi bilmiyoruz, ben kendi lincime bakarim

Çevrimdışı Doğukan E.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Valla bende saat7. 13 oldu mu baslarim lince. Sonucta hangimsaat dilimi bilmiyoruz, ben kendi lincime bakarim
Herkes kendi evinin önünü linçlese ortada duyumcu filan kalmaz  :money:
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Şu adamın ismini görünce o günkü enerjim düşüyor Türk küfür lügatına yeni kelimeler ekliyorum :steamed:  :boxin:   :lol:
Turkceyi bitirdim ben, ingilizce ve almanca yeterli kelime yok ruscayi tavsiye ederim kendi kufur lugatini bile yazarsin 100gr dan sonra herkes anlar ustelik.
Ben artik kufuru gectim bioloji bilimine katki yapacam mustafa tarzi yasam bicimi olanlari inceleyecem ve yeni bir kesif olursa pektemek-besiktas taraftari yasam bicimi adini verecegim. Pbtyb

Çevrimdışı Mahmut

Arkadaşlar çok yakın bir yöneticimizden bilgi aldım,

Vida = bir miktar para + boyko + kiralık pektemekle anlasma saglanmis, kiev in 5 m inadi sona ermis, yarin kap gelecek evraklar hazirlaniyor

Çevrimdışı Tolga

Vida = bir miktar para + boyko + kiralık pektemekle anlasma saglanmis, kiev in 5 m inadi sona ermis, yarin kap gelecek evraklar hazirlaniyor
Şunu demesen inanacak çok kişi olabilirdi :evillol:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Bugün iyi duyumcu yaptı forum  :D
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tangaz

bir duyumcudan aldığım duyuma göre bazı duyumcular tası tarağı toplamaya başlamış  :bye:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

İyimser olsam senin bu kullandığın ifadeleri kullanabilirdim ancak bu adam o iyiniyetli yaklaşımı ortadan kaldırdı. Sen biri hakkında hüküm verirken kesin kanıtlara bakarsın ancak nihayetinde karar merci olarak yorumunda bu hükme etki eder. Burada da bu arkadaşın geçirdiği tatil sürecine bakarsan bilmem kaç günlük tatilinin son gününde ameliyat oldu. Eğer insan düşünen sorgulayan bir varlıksa ki öyle burada da ok bilinmeyenli denklem yok herşey açık, düşündün mü bu tatlı su kurnazının ne amaçladığını rahatça anlayabiliyorsun. Eğer bu kafamda yarattığın bir olaslılıksa şunu diyebilirim sana çok kuvvetli bir olasılık bu. Bilgi belgesi var mı dersen ? Nasıl rüşvetin belgesi olmazsa bununda olmaz sadece güçlü olasılık olur. Ve ayrıca ahlaksız ifadesi hakaret değildir, bundan emin olabilirsin.
Avukat bey bu mustafanin durumunu soyle anlatabilir miyiz, gece ben uyurken sular seller gibi yagmur yagmis, evin catisi akmis ben uyanmamisim, yagmuru gormemisim, sozume baslarken yagmurlu bir gecenin sabahiydi, dersem
Karsi tarafin avukati, ulan poponda pireler ucarken yagmuru mu gordun nerden biliyorsun yagmuru gordun mu sayin okuz, derse
bende, be andaval ayi gerizekali miyim, yagmuru gormedim ama sabah butun sokaklar islak, sel almis mahalleyi, gormeye ne gerek var, biliyorum iste dersem hakli olmaz miyim.

Ayni sekilde bu mustafanin fitigini gormedim, nezaman ciktigini ispat edemem ama hissediyorum, dersem
Bu da mi gol degil, bu da mi gol degil

Çevrimdışı tuncaboylu

Son aldığım duyuma göre Mustaaf Pektemek yeni sezonda bizde kalmayacak.

Transfer sezonunun bitimine kadar başka bir takımla anlaşacağı kesinmiş.

Eğer bu duyum tutmazsa, 2 Eylül'e kadar hiç bir şey yazmayacağım forumda.

Çevrimdışı tangaz

bence yönetici bilgi değil de temennisini paylaşmış

Çevrimdışı can1903

Kesin bilgi.. Beşiktaş forvet ve stoper transferi yapacak. Oyuncualrın cinsiyeti Erkek olacak
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Tolga

Bu ay içerisinde en az 1 KAP bildirimi olacak aldığım duyum bu yönde :kop: :kop:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı mylife1903

Bugün iyi duyumcu yaptı forum  :D
Tam mevsimi be abi simdi duymayacaksan ne zaman duyacan

Çevrimdışı OrhanAker

Linç is coming..
Hadi ya başlasada ter atsak biraz :kop:

Çevrimdışı tangaz

Son aldığım duyuma göre Mustaaf Pektemek yeni sezonda bizde kalmayacak.

Transfer sezonunun bitimine kadar başka bir takımla anlaşacağı kesinmiş.

Eğer bu duyum tutmazsa, 2 Eylül'e kadar hiç bir şey yazmayacağım forumda.

transfer sezonu 1 eylül akşamı mı bitiyordu  :D

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Avukat bey bu mustafanin durumunu soyle anlatabilir miyiz, gece ben uyurken sular seller gibi yagmur yagmis, evin catisi akmis ben uyanmamisim, yagmuru gormemisim, sozume baslarken yagmurlu bir gecenin sabahiydi, dersem
Karsi tarafin avukati, ulan poponda pireler ucarken yagmuru mu gordun nerden biliyorsun yagmuru gordun mu sayin okuz, derse
bende, be andaval ayi gerizekali miyim, yagmuru gormedim ama sabah butun sokaklar islak, sel almis mahalleyi, gormeye ne gerek var, biliyorum iste dersem hakli olmaz miyim.

Ayni sekilde bu mustafanin fitigini gormedim, nezaman ciktigini ispat edemem ama hissediyorum, dersem
Bu da mi gol degil, bu da mi gol degil
Yahu yönetim bizden daha iyi biliyor durumu, herşeyin farkında. Öyle olmasa iki satır yazı yazar sitesinden göğsünü gere gere anlatırdı ama bunun izah edilecek bir yanı olmadığı için es geçtiler.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Mahmut

Şunu demesen inanacak çok kişi olabilirdi :evillol:

Dinamo kiev forvet rotasyonunu ucuz maliyete gelistirmek istiyor, efendim pektemek caliskandir, rakip defansi yorar, yanindaki hucumculari rahatlatir, tam kiev in rotasyonuna bicilmis kaftan.

Çevrimdışı İhsan

:o_o:
bu tutarsa varya benden sana bir forma..
Vida Boyko yu geçtim, pektemek kısmı tutsun yeter  :evillol:
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Fatih_

Geçen senede bu haller deydik hatta daha bile beterdi durumumuz nefes alamaz olmuştuk :bandit:

Etiketler: