2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 487 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11423018 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimiçi 38life

Gökhan Gönül transferinde son durum nedir?

Önsözleşme cayma bedeli hala 1 milyon. değişen birşey yok.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

Bu aspor yorumcuları nereden buluyo çok merak ediyorum barbaros çıdal diye biri var italyada çok maç izledim glik için 5 milyon çok para o paraları edecek stoper değil takımlarımız parayı saçmasın glike verilecek para havaya gider diyo. biriside mail attı serdar azize 6 milyon isteniyo diye yerli oyuncuda piyasa böyle diyo yabancı sınırının kalktığından haberi yok heralde.
hımm seninde kalkmadığından haberin yok sanırım :)
şu anki kadromuza sadece 1 yabancı alabiliriz senin kalktığını sandığın sınıra
takılıyoruz.

Çevrimdışı dkn_34

a sporda geçen seneyorumcular yarım saat fenerı konuşuyorlardı en fazla son 5-10 dk bizi konuşuyorlardı.
bu arada a sporda, gomez almanya milli  takımında lewandowskıyı kesemez diyen futboldan anlamayan saçma sapan yorumcularla dolu.
genelde 3 büyükler için onlarca isimi yazarlar aralarından biri imza atarsa biz demiştik ilk biz haber yaptık ayakları yapıyorlardı geçen sene transfer donemınde

Çevrimiçi Necmi

Hepsi Beşiktaş düşmanı. A spor'un Beşiktaş dusmani olduğu ne zamandır belli zaten. Şampiyon olunca iyice kudurdular. Sen dua et Glik gelsin bu herif böyle dedigine gore Glik coşar burda. Ve eminim İtalya ligini izlemiyordur bile.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

birde olaya şöyle bakın isterseniz bu glik 5 yıldır torinoda
torinonun seviyesi belli süper bir stoper olsa bu güne kadar onu
büyük takımlardan biri kapmazmıydı. bence sizin abarttığınız kadar değil
real onu bonservissiz bırakmış gelmiş italyada orta seviye takımlarda
futbol hayatını devam ettirmiş biz almasak sanırım bu seviyede bitirir.
kötü oyuncumu değil bencede ama abarttığınız kadar üst seviye değil
ve yine bence rudolfhoyu kesemez tabi sağlıklı bir şekilde dönebilirse.
birilerini düşman ilan etmeden bence dinleyin düşmanınız bile olsalar bir şeyler öğrenirsiniz
hadi öğrenemediniz en azından tanımış olursunuz.

Çevrimiçi Necmi

asporda jili panama maçı var islayı izlemek isteyenler sağ bek oynuyor.

Çevrimiçi Necmi

bu isla ismailden beter savunmada sağ tarafta piknik yapıyor
tek yaptığı kendisine gelen topu en yakınındakine vermek
ne savunmada var ne hücumda :alala:
sanki jili onbir kişiyi bulamamış sen gel burda dur idare et demiş gibi :D

Çevrimdışı dkn_34

bence rdholfo üst sevvıye donecek ama biraz geç dönecek riske girmeyeceklerdır diyee düşünüyorum.şöyle söyllüyüm ersan ocak 2011 de çapraz bağlarından  sakatlanıyor mayısta iyileşiyor zorlama yaptığı için temmuzda tekrar çapraz bağlarından sakatlanıyor .yanı oyuncular iyileşip zorlama yaptıkları zaman tekrar yırtılıyor.rdholfo şuan iyileşti kendınıde iyi hissediyor ama biraz daha oturması için dönüşü uzun olablir

Çevrimiçi murat baltacı

hımm seninde kalkmadığından haberin yok sanırım :)
şu anki kadromuza sadece 1 yabancı alabiliriz senin kalktığını sandığın sınıra
takılıyoruz.
Bizim durumumuz farklı abi  :) elindeki faydalanamadığın oyuncuyu gönderir başkasını alırsın ama geçen seneki kuralla yerli oyuncuların tahtı yıkıldı en azından tarık çamdal,veysel,alper potuk,ozan tufan transferleri olmaz artık zaten kulüplerin halide ortada.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi murat baltacı

Necmi abi rodolfo ile gliki mukayese bile etmem. Tamam rodolfo bizim oyuncumuz canımız ciğerimiz belli özellikleride var ama zaaflarıda var sezgisi ve yer tutuşu iyi ama hiçbir zaman savunmaya yazılacak birinci adam olmaz heleki avrupa seviyesinde hiç olmaz akhisar maçında karşısına hızlı atletik bi oyuncu geldi ne hallere düştü şampiyonlar liginde rodolfoyu pert ederler bide bu sakatlıktan sonra eski performansını bile aratabilir.

Tabi abartmayada gerek yok glik lider özellikli,ayağı temiz,fiziği kuvvetli,hamleli bi oyuncu savunmayı toparlar en kötü kajer performansı sergiler yanına rodolfo,marcelo falan koyarsın sırıtmazlar ama yanına nkoulou yada o özelliklerde o kalitede bi stoper daha alırsak avrupa seviyesinde bi tandem olur.
[ Son Düzenleme: 15 Haziran 2016, 04:00:51 murat baltacı ]
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı dkn_34

abi gg gelirse beck i sol beke koyalım  :) en azından beck savunmayı iyi yapar .bundesligada sol bek oynarken hem defans hemde ofans olarak gayet iyi oynamış .sol beke vereceğimiz paraya kaliteli defans defans alalaım.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Jilli bom bom bom :evillol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi Necmi

abi gg gelirse beck i sol beke koyalım  :) en azından beck savunmayı iyi yapar .bundesligada sol bek oynarken hem defans hemde ofans olarak gayet iyi oynamış .sol beke vereceğimiz paraya kaliteli defans defans alalaım.
solu sağlamlaştıralım sağ tarafı batıralım diyorsun yani.
gerçekten şüpheye düşüyorum futbol bilgisiylemi bu gg yi harika görüyorsunuz
yoksa renkli hayranlığımı. :alala:
bazen bu forumu okurken kendimden şüpheye düşüyorum bu futbolu hiçmi bilmiyorum
diye benim göremediğim neyi görüyorlar diyorum :)
GG Beşiktaşın formasını giyebilecek düzeyde değil. Belki eskiden gençken olabilir
ama şimdi fenerin formasını bile zor giyer.

Çevrimdışı Ensar

solu sağlamlaştıralım sağ tarafı batıralım diyorsun yani.
gerçekten şüpheye düşüyorum futbol bilgisiylemi bu gg yi harika görüyorsunuz
yoksa renkli hayranlığımı. :alala:
bazen bu forumu okurken kendimden şüpheye düşüyorum bu futbolu hiçmi bilmiyorum
diye benim göremediğim neyi görüyorlar diyorum :)
GG Beşiktaşın formasını giyebilecek düzeyde değil. Belki eskiden gençken olabilir
ama şimdi fenerin formasını bile zor giyer.
+1903
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimiçi Necmi

bir daha ismaile laf edip sonra isla alalım diyeni pataklarım.
hayatımda bu kadar kötü bir bek görmedim. GG bunun yanında carlos
gibi kalır :D
şimdi panama soldan atak yaptı kaleye indiler isla ortalıkta yok :D
pozisyon bitti anca gelebildi :evillol:

Çevrimdışı cisse557

Isla'nın kalitesini bilmem ama Necmi abinin dediği gibi 2 maçtır Copa Americada dökülüyor.

Çevrimdışı Orhan

birde olaya şöyle bakın isterseniz bu glik 5 yıldır torinoda
torinonun seviyesi belli süper bir stoper olsa bu güne kadar onu
büyük takımlardan biri kapmazmıydı. bence sizin abarttığınız kadar değil
real onu bonservissiz bırakmış gelmiş italyada orta seviye takımlarda
futbol hayatını devam ettirmiş biz almasak sanırım bu seviyede bitirir.
kötü oyuncumu değil bencede ama abarttığınız kadar üst seviye değil
ve yine bence rudolfhoyu kesemez tabi sağlıklı bir şekilde dönebilirse.
birilerini düşman ilan etmeden bence dinleyin düşmanınız bile olsalar bir şeyler öğrenirsiniz
hadi öğrenemediniz en azından tanımış olursunuz.
:claps: :claps: :claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı mylife1903

Bizim baskan srnayi istiyordu, hatta gidip izledi, diye haberler vardi. Srna sag tarafa, beck sol tarafa olsa, hem ekonomik hem mantikli

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bizim baskan srnayi istiyordu, hatta gidip izledi, diye haberler vardi. Srna sag tarafa, beck sol tarafa olsa, hem ekonomik hem mantikli
hem kaliteli hem hesaplı da srna'nın yolu buralara düşmez....

Çevrimdışı mylife1903

hem kaliteli hem hesaplı da srna'nın yolu buralara düşmez....
Boykoyu verelim srnaya, bonservisinden para kazanir ustune futbolu birakmadan takim sahibi olmaya baslar. Kaleciden toplamaya baslasin srnajan. Sol bek ve forvette veririz yaninda

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Boykoyu verelim srnaya, bonservisinden para kazanir ustune futbolu birakmadan takim sahibi olmaya baslar. Kaleciden toplamaya baslasin srnajan. Sol bek ve forvette veririz yaninda
olur verelim gönüle o paraları vereceğimize srnaya verelim bin basar ona :D

Çevrimdışı panic13

Günaydın arkişler,

Gomez konusunda ruh halim (temsili, ilgili yerleri Gomez olarak değiştiriniz);

Ve @Çağrı beyin karanlık gecede doğan dolunay gibi ortamlara tekrar akması karşısında ruh halim (temsili mi? değil mi? Mesele bu mu Olric?)

Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı İhsan

Önsözleşme cayma bedeli hala 1 milyon. değişen birşey yok.

GG cayarsa 1 milyon UEFA FFP çerçevesinde transfer bütçemize eklenecek mi  :evillol: ?
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı KUMANOVALI

Günaydın Beşiktaş Arena

GG cayarsa 1 milyon UEFA FFP çerçevesinde transfer bütçemize eklenecek mi  :evillol: ?

hocam saf parası FFP de x3 hesaplanıyor yani artı 3 m€ olacak  :biggrinking: :biggrinking:
BJK

Shqiptari per fjalen ther edhe djalen / Arnavut verdiği söz için oğlunu da keser

http://www.alisverisreyonum.com
http://www.hpkartus.com
http://www.bilsabilgisayar.com.tr
https://www.avazilla.com

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Menajerinin açıklamaları doğru değildir umarım İsmail'in. En azından rakamlar konusunda.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı canU

Menajerinin açıklamaları doğru değildir umarım İsmail'in. En azından rakamlar konusunda.

Az bile verilmiş bence ismail fibi bir oyuncuyu nereden bulucaz? Vericektik 3 milyon euro çocukcağız rahat yatsın kulübede diye. Espanyol da elimizden kapmak üzereymiş. Nasıl ikna ettik 1.4 e büyük başarı.

Etiketler: