2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 455 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11415125 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

forum olarak KAMİL i istiyoruz galiba...
yoo ben pek istemiyorum kamil glik torino gibi defansif özellikli kontra çıkan bir takım stoperi
bizim gibi sürekli hücum oynayan bir takımda ne yapar italyanlar zaten takım olarak savunma yapıyor
onlarda her stoper iyi görünür. bizdeki yükün yarısıyla oynuyorlar bütün takım yardım ediyor.  Glik izlediğim
kadarıyla takımı kontraya çıkartmak en büyük meziyeti uzun isabetli pasları ilerde forvetlerle buluşturuyor.
ama bizde böyle bir şey de olmaz ben çok emin değilim  :alala:

Çevrimdışı onurturan

ben iki aydır bunu anlatmaya çalışıyorum.
yok yönetim imzalayacak ismaille tolgayla sen şimdiden yolunu yapıyorsun diyor arkadaşlar
eldekini hesaplamadan iki bek iki stoper bir ortasaha alıyorlar hiç kimse bunlar alınırsa
yabancı sayımız 18 olur demiyor hangi yabancıları göndereceksin bu sana kaça mal olacak
peki göndermek istediğin yabancılar gidecekmi. Bunları soran yok. transferler gecikmiş bir an önce yapılması lazımmış
nereye yapıyorsun yapsan bile kasada durur açıklanmaz açıkladığın anda hiç bir oyuncuyu gönderemezsin
sana çok pahalıya mal olur. Birde işin diğer yönü aldın yabancılar peki bunları şl kadrosuna yazabilecekmisin
herkes şl için oyuncu istiyor ama senin elinde hayati önem taşıyan yabancı yerliler var hem bunları göstermek istiyorsun hemde kilit oyuncular
3 oyuncu çıkarır dört oyuncu eklersin alexis pedro miloseviç çıkar önemli değil dört tane alırsın etti 14
Töre tolgay ozi cenk olcay kerim günay var elinde ama sadece bunlardan birini yazarsın
altısını yazsan ki yazmak zorundasın gomez sosa quaresma atiba rudolfho marcello boyko beck etti sekiz peki alacağın oyuncuları nereye yazacaksın
toplam 14 etti bir oyuncu yazılması gerekiyor.
Serdar aziz istemeyiz aslında bende istemiyorum gg istemeyelim bende istemiyorum ismailide istemeyelim bende istemiyorum
tolgada olmasın Pektemek kesin gitmeli serdar kurtuluşda sözleşme yapılmasın  ama biz bunların yerine yabancı alamıyoruzki. bulalım bunların yerine bunlardan daha iyi yerli alalım.
bu yetmiyormuş sağ bek birde isla isteniyor.
millet sanıyorki biz şl ye 30 oyuncuyla falan katılacağız. @onurturan
sonra ben deyince ergen muhabbeti oluyor diye kızıyorlar. anca twitter deki ergenler hiç bir şeyin hesabını yapmadan isterlerde isterler.
bu takımın yerli oyuncuya ihtiyacı var bulabildiğinin en iyisinide almak gerekiyor yok Beşiktaşın oyuncusu değilmiş yok şöyleymiş yok
böylemiş ismail hata yapar gol yedirir tolga hata yapar gol yedirir ama alt yapıdan koyalım diyen arkadaşlar bir şeyin farkında değil
onlarla kendi sahamızda folloş oluruz.zaten dört alt yapı el mecbur yazacağız ama 18 kişilik kadroya giremeyecekler kadro 23 diyoruz
ama aslında hadi necip çıksın alt yapıdan 20 kişi vereceğiz diğer liste yeşillik olacak.
Böyle onemli bir kural nasil olur da gereksiz bir ayrintiymis gibi atlanir ben de senin yazdiklarini okumadan bilmiyordum ne spor programlarinda ne de yonetimin aciklamalarinda bundan bahsedilmiyor taraftara anlatilmiyor hesrkes sanki olcayi serdari necipi ismaili gonderip yerine alinabilecek yabancilar listesi yapiyor bu kurali bilmeyen adam cok rahat yonetimi basarisizlikla suclayabilir.. bence yonetim defansa takviye dusunuyoruz dedikten sonra su olayi da bi anlatsa da taraftar bilgilense..

Çevrimdışı 'TaNeR'

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı kyiv

Fiziksel zarar verme haricinde maç izlerken ki halimin fragmanı gibi olmuş  :D itiraf ediyorum maç izlerken sağa sola futbolculara hatta kendi futbolcularımıza ettiğim küfürlerin hesabını nasıl vereceğim bilmiyorum :iblush: :) gündelik hayatta sakin bir insanımdır ama konu Beşiktaş olunca bir anda dr jekyll dan mr hyde a dönüşüyorum.

Çevrimdışı Karabay

Sonuna kadar iyidi ama sonunu görünce düzmece olduğu apaçık.

Çevrimdışı tuncaboylu

Aynen, fake video.

Çevrimdışı onurturan

ozman ayri tebrik etmek lazim baya komik cünkü.. 

Çevrimdışı 38life

Kaleci : Boyko satılırsa yerine bir kaleci alınacak. Aday ise Ospina

Sol Bek : Mas Kolarov Lukaku ile beraber De Bock adaylar arasında. Bonservis ödenerek ya da satın alma opsiyonu ile kiralık bir transfer olabilir

Sağ Bek : Gökhan Gönül için Kap bekliyoruz

Stoper : Glik ile anlaşma sağlandı Torino ile de anlaşma yakın ancak oyuncu satmamiz lazım önce. Nkolou çok zor oyuncunun piyasası yüksek ve her gün yeni bir istekle bunaltiyor. Gomez için kulübü ile pazarlıklar sürüyor. Serdar Aziz için teklif yapıldı beklemedeyiz. Oyuncunun Beşiktaşa rest çektiğine inanmıyorum kendisi özellikle gelmek istiyor

Gomez : Turnuva bitmeden görüşme olacak kalmaya yakın.

Sosa Atiba çok büyük teklif gelmezse kalacak İsmail ve Tolga uzatacak.

BTD
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı tunçdündar

Whu 13,5 pound diyor, geçen sene de Atınç haberi doğru çıkmıştı.

Çevrimdışı onurturan

Whu 13,5 pound diyor, geçen sene de Atınç haberi doğru çıkmıştı.
paund deyince 4 le mi carpcaz   :acim:

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Herkes Töre'nin gitmesini beklerken süpriz bir Ricardo hamleside olabilir :bandit:
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

paund deyince 4 le mi carpcaz   :acim:

55milyon tl oluyo Hocam sanırsam..
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi murat baltacı

yoo ben pek istemiyorum kamil glik torino gibi defansif özellikli kontra çıkan bir takım stoperi
bizim gibi sürekli hücum oynayan bir takımda ne yapar italyanlar zaten takım olarak savunma yapıyor
onlarda her stoper iyi görünür. bizdeki yükün yarısıyla oynuyorlar bütün takım yardım ediyor.  Glik izlediğim
kadarıyla takımı kontraya çıkartmak en büyük meziyeti uzun isabetli pasları ilerde forvetlerle buluşturuyor.
ama bizde böyle bir şey de olmaz ben çok emin değilim  :alala:
Necmi abi glik iyi oyuncu boyuna göre çok ağırda değil ayağı iyi olması hamleli olması lider olması defanstaki sıkıntıyı büyük ölçüde giderecektir ama sanada hakveriyorum tahminimce glik alındıktan sonra yanına bizim oyun sistemimize uygun daha hızlı atlet bi stoper daha alınıp iyi bi tandem kurulacaktır. serdar,denayer,gomez tarzı tamamlayıcı bi stoper alırsak glik savunmayı baya baya toparlar liderlik yapar sorunluluk alır rakibin arkaya attığı nadir toplarıda alacağımız diğer hızlı toper yakalar gayet uyumlu olur.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı can1903

Sözleşmeli futbolcumuz Gökhan Gönül'e bugün kalacak diye haber yapan Ahmet Ercanlar'ın son haberine bakın.

Dram, üzüntü..
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı ozeratalay

Çevrimiçi murat baltacı

Bu aspor yorumcuları nereden buluyo çok merak ediyorum barbaros çıdal diye biri var italyada çok maç izledim glik için 5 milyon çok para o paraları edecek stoper değil takımlarımız parayı saçmasın glike verilecek para havaya gider diyo. biriside mail attı serdar azize 6 milyon isteniyo diye yerli oyuncuda piyasa böyle diyo yabancı sınırının kalktığından haberi yok heralde.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Ersoy

Bu aspor yorumcuları nereden buluyo çok merak ediyorum barbaros çıdal diye biri var italyada çok maç izledim glik için 5 milyon çok para o paraları edecek stoper değil takımlarımız parayı saçmasın glike verilecek para havaya gider diyo. biriside mail attı serdar azize 6 milyon isteniyo diye yerli oyuncuda piyasa böyle diyo yabancı sınırının kalktığından haberi yok heralde.
Hepsi Beşiktaş düşmanı. A spor'un Beşiktaş dusmani olduğu ne zamandır belli zaten. Şampiyon olunca iyice kudurdular. Sen dua et Glik gelsin bu herif böyle dedigine gore Glik coşar burda. Ve eminim İtalya ligini izlemiyordur bile.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Atkar

Gökhan Gönül transferinde son durum nedir?

Çevrimdışı can1903

Gökhan Gönül transferinde son durum nedir?
Algı yapıyorlar Gökhan'ı bezdirmeye çalışıyorlar sadece
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Etiketler: