2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 260 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11465747 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Fırat geldi, olmaz zor zor olmaz isteniyor ama pahalı ffp falan deyip bitirdi. Muazzam gazetecilik be kardeşim.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Renton

Olmaz demiyorum ama zor-fırat gunayer
See you in another life,brother.

Çevrimdışı Yado

Aminu Umar Nijerya Milli takım maçında oynadı Bizdeki Musa Muhammed de 90 da oynamış.

Lenovo TAB 2 A7-30HC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Musa Muhammet Başakşehir'in oyuncusu 2018'e kadar
İnsanlarla yaşadım, insanı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım, insanlığı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım,
İnsanlardan nankörlüğü gördüm,
Dostlarım, dostlarım…
Ama ben dostlarımdan çok korkarım

Çevrimdışı mduru

Transferlerin aciklanmama sebebi bonservisli olast olabilir mi

Çevrimdışı Zafer55

"Valla bende bişey bilmiyom" u 24 twetle yazmış.

Çevrimdışı Yado

Bu bademin hiçbirşey bildiği yok yahu , geçen yaz ve ara dönem de de bir dolu şey yazdı hiçbiri tutmadı . Cacıkspor
İnsanlarla yaşadım, insanı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım, insanlığı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım,
İnsanlardan nankörlüğü gördüm,
Dostlarım, dostlarım…
Ama ben dostlarımdan çok korkarım

Çevrimdışı MrtBlgc

Fırat Günayer yıllardır Beşiktaş muhabirliği yapar ama çok fanatik Fenerbahçeli olduğunu biliyorum. Demem o ki fazla itimat etmemeli yazdıklarına...

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı atalay

Savunma için ismi geçen oyuncular arasında en çok hangi tandemin oluşmasını isterdin @atalay ?

Bekler ve orta saha kurgusu önemli. Buna göre tandem düşüncem değişir. @TWSS

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Fanatiğe göre gönül ve fikret orman fikret ormanın evinde sözleşme imzalamışlar.
Gönül milli kampta ama bilemedim. Öncesini mi diyorlar güncel mi.

Çevrimdışı tangaz

Fanatiğe göre gönül ve fikret orman fikret ormanın evinde sözleşme imzalamışlar.
Gönül milli kampta ama bilemedim. Öncesini mi diyorlar güncel mi.

öncesi olabilir, turgay demir ligin 30. haftası civarında tv.de Beşiktaş seneye 4G ye geçebilir gibi şifreler veriyordu...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Berat

GG olur da bize gelirse Aziz Y. nasıl saçmalar kim bilir.

Çevrimdışı tangaz

@atalay GG transferi için sen ne düşünüyorsun? yaşı, son durumu, takım kimyasına uyumu gibi konularda...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

GG olur da bize gelirse Aziz Y. nasıl saçmalar kim bilir.

azizin geçen gün ergin atamanla girdiği diyalog, 4lü finalde rus iş adamı ile itişmesi, dün maç sonu demeci, antalya havaalanında girdiği şekiller falan gerçekten ruh hali iyi değil, elini eteğini çekip, inzivaya çekilmesi ve profesyonel yardım alması gerekiyor sıyırmasına ramak kaldı.

Çevrimiçi murat baltacı

Neden :alala:

Yahu adamin eski yoneticisi Besiktasliligini hic bir zaman gizlemedi diyo

Adamin bacaginda Kanatlarini acmis Kartal dovmesi var

Daha ne yapsin inandirmak icin :alala: :busted_cop:
Beşiktaşlı olsa zamanında fenere değil bize gelirdi cenk tosun gibi kaç kere sözleşmesi bitti bi yolunu bulur yine gelirdi istese. Hepsini geçtim adam kariyerinin sonuna gelmiş sakatlık sorunu var temposu düşmüş halde Beşiktaşın ilgisine rağmen hala azizin peşinden koşuyo fenerde kalmaya çalışıyo tamam kaptanlık yapmışsın ama kulübün başkanı pas vermiyo sana bi senedir sözleşme uzatmıyo menajerinle gelme diyo başkanım benim şartlarım bunlar Beşiktaşla görüştüm bu şartlarda anlaştım aynı şartları sunarsanız kalırım yoksa izninizi istiyorum demek bu kadar zor değil fener seni kapının önüne koyunca zaten istediğin takıma gidersin bizi seçmenin bi anlamı kalmıyo parayı seçmiş oluyosun.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Berat

azizin geçen gün ergin atamanla girdiği diyalog, 4lü finalde rus iş adamı ile itişmesi, dün maç sonu demeci, antalya havaalanında girdiği şekiller falan gerçekten ruh hali iyi değil, elini eteğini çekip, inzivaya çekilmesi ve profesyonel yardım alması gerekiyor sıyırmasına ramak kaldı.

Çoktan sıyırmış bir durumda ağabey zaten, gitse fener de rahatlayacak.

Çevrimdışı can1903

Gökhan Aziz istemediği halde hala peşinde koşuyor fbnin salalyın şunu ya.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Ensar

canlı dinledim bugün ben radyospor da...Özgür Sancar sordu Selim Soydan sadece ben duydum Beşiktaş ile imzalamis dedi...ne fazla ne eksik
yok abi Beşiktaşlı olduğuna inanmıyorum
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı tangaz

Gökhan Aziz istemediği halde hala peşinde koşuyor fbnin salalyın şunu ya.

şahsen hiç içime sinmiyor benim, çok aidiyet duygusu ile oynuyordu fb.de

Çevrimdışı Ensar

Beşiktaşlı olsa zamanında fenere değil bize gelirdi cenk tosun gibi kaç kere sözleşmesi bitti bi yolunu bulur yine gelirdi istese. Hepsini geçtim adam kariyerinin sonuna gelmiş sakatlık sorunu var temposu düşmüş halde Beşiktaşın ilgisine rağmen hala azizin peşinden koşuyo fenerde kalmaya çalışıyo tamam kaptanlık yapmışsın ama kulübün başkanı pas vermiyo sana bi senedir sözleşme uzatmıyo menajerinle gelme diyo başkanım benim şartlarım bunlar Beşiktaşla görüştüm bu şartlarda anlaştım aynı şartları sunarsanız kalırım yoksa izninizi istiyorum demek bu kadar zor değil fener seni kapının önüne koyunca zaten istediğin takıma gidersin bizi seçmenin bi anlamı kalmıyo parayı seçmiş oluyosun.
+1903

Çevrimdışı can1903

wan der wieeel..
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Ensar

kör kütük fenerli adam ve yaşlı üstüne üstlük kariyeri bitmek üzere acayip düşüşte doping ile ayakta duran bi adam şahsen hiç ama hiç istemiyorum aynı şekilde caner ve topali da hiç istemiyorum kısaca fenerli istemiyorum fenerin çöplerini hiç istemiyorum

Çevrimdışı tangaz

Çevrimdışı 'TaNeR'

Hangi maçtı şimdi aklıma gelmiyor ama hani orada kaybetmişlerdi GG yerde ağlıyordu maç sonu, şampiyonluk gitti diye...
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Etiketler: