2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 237 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11510115 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Adam Arda ile takıştı dedim geçimsiz demedim yanlış tabi ki Arda egosu ile bile kavga ediyor Caner ile mi etmeyecek :D

Ben Fener'de kavga ettiği adam görmedim şimdiye kadar. Vitor'a yaptığı da hakkıdır ben yanlış bulmuyorum.

Çok duyduk bunları imkan ihtimal vermiyorum :D
neden ihtimal vermiyorsun onu barcelonaya atan rüzgarlar yön değiştirip
bu taraflarada atabilir. :upto: @Çağrı

Çevrimdışı COB

karıştırdın sanırım  subotic demen siyaset yapmamak değil ırkçı görünmemek için söylenmiş
bir kelime ırkçılıkla siyaset yapma aynı şey değildir. ben ırkçılık yapma deseydim böyle bir cevap vermen gerekirdi ben siyaset yapma diyorum
Yaptiği o çetnik hareketinden sonra işte tam tamına bu kelime siyaset yapmak oluyor.
küfür hakaret yok diye burda istediğini söyleme hakkına sahip olmuyorsun forum kurallarına göre siyaset yapmakta yasaktır. @COB
gerçi o kelime sadece siyasette değil ırkçılığıda kapsıyor aslında çetnik selamı yaptı diye birini işinden edersen irkçılıkla suçlamırsın
bu dünyanın her yerinde böyledir. Aslında onun yaptığıyla senin yaptığın arasında hiç bir fark yok. Bu konu net ve tartışmak istemiyorum

Ben de fazla tartişmayacam, konu gayet açik ve net. Gönderilmesinden yanayim okadar, gönderilmesini istememdeki sebepler de şahsi olarak beni bağlar. Diger konularda da siyasi hassasiyetinizi görme ümidiyle.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 25 Mayıs 2016, 04:56:04
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
neden ihtimal vermiyorsun onu barcelonaya atan rüzgarlar yön değiştirip
bu taraflarada atabilir. :upto: @Çağrı

Hayırlısı  :D
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı mylife1903

Doğrusunu söylemek gerekirse Caner ölçüyü düzenli olarak kaçırmaya başladı 1-2 yıldır.
Ama tabi bunda fener etkisi var. Hakemler köpeğiniz olalım dedikleri için adamlarda şımarıyor.
Avrupada, euro 2016'da yapar mı Caner bunları? Yapmaz çok daha azını yapar alışkanlıktan sadece.

Beşiktaş'a gelse hem Şenol Hoca hem taraftar akıllandırır Caner'i. Bence olmayacak bu transfer ama sol beke TR ligini tanıyan Avrupa'da top 20 değilse de top 40 diyebileceğimiz sol beklerden bence. Yaşı da çok iyi.,
Caner bonservisle satılsa şu an temiz 7-8m euro ederdi.
Daha gecen gun ingiltere macinda, heriflerin sag taraf futbolcusu bunu itekleye itekleye ustune ensesine dirsek atarak taca yolda, turkiyede olsa caner onu yatirir sabaha kadar tekmelerde, donup hakeme biraz sitem dolu bakti, aldi topu tacini atti.
Ay gibi habire soyunma odasina inen, tesislere giden, tvde ona buna posta koyan bir hanzo baskan peofili var ustune kaypak ve eyyamci hakemler bu futbolculari bu hale sokuyor.
Besiktasa gelirse 3-4 mac boyle devam eder cart-curt kirmizilari gorunce adam olur.

Sag tarafta beck, solda caner iyi olur. Beck daha mulayim, isini yapan senede 1-2 mac ekstra katki veren, guvenilir bir oyuncu solda ise daha cok gidip gelen, yerini kaybeden ama daha tempolu bir oyuncu ve guclu ihtirasli bir oyuncu caner.

Savunma problemi yok degil ama en azindan hucumda katki veriyor. Ya beck gibi savunma isini %90 tamamlayacaksin hucumda da az biraz katkin olacak orta kesmiyorsan, gideceksin, istasyon olacaksin. Yahut savunmada aksayacaksin, arkana adam falan kacacak ama, sezonda 5-6 asist 3-4 tane de gol atacaksin.
Canere hayir demem. Bugun bu ayarda futbolcu canerinho olsa 6-7den baslar

Çevrimdışı mylife1903

alabilirdik aslında viscayı kaptırınca böyle dövünüyoruz sonra.

Bakambu beğenmediğimiz adam nerelere geldi aynı şekilde omar niasse.
Visca sempatik, seker cocuk ben onunsag bek olarak istemistim, yazdim buraya da karisti ortalik. Beck ve visca iyi ikili olurdu.

Çevrimdışı mylife1903

1 milyon euro çok az. Biz daha fazlasını vermeye hazırız neden bizi tercih etmiyor acaba?
Sen secer misin turkiye ligini?
Elestiremem adam dortmunda az paraya gidiyor, diye.

Çevrimdışı mylife1903

Sezon bittiğine göre Tosiç'in gönderilmesini istiyorum. Yaptiği o çetnik hareketinden sonra kulübün çikarlari adina sustum,  sezonun bitmesini bekledim.  Şimdi Kasimpaşaya mi nereye giderse gitsin,  yerine de zaten kaliteli stoper alacağimiza göre vatandaşi Subotic olsun.
Iki sirp fazla olur, diyorsun

Subotic gelse ben tolga ile oynamaya agzimi acmam zaten hatta boyko ile
Tosic gitse de cok zarar vermez ama transfer yapmak gerekir, transfer risktir

Çevrimdışı mylife1903

Piştt! Vereyim mi 1 milyon euro?

Hey yavrum atinc benim, canim benim
Su yasta imrendim yeniden spora mi baslasam, dedim
Insallah 30lu yaslarda doner turkiyeye, doyamadik

O degilde arkadaslar, ozan tufan vucudu ile atinc vucudu sarbi gobegi
Sonra bizim futbolculardan neden duzgun oynayamiyor, yahu sporcusun
Bir buyugumuz ne demis
Saglam kafa, saglam vucutta bulunur

Çevrimdışı BesiktasTaraftari

Nuri Sahin'i yazmis Hurriyet. Bizde yeniden parlayacagini dusunuyorum, isterim gelmesini.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari

Caner'in eski formunu yakalayabilecegini dusunmuyorum. Ayrica karakter olarak da bize uygun bir futbolcu degil, tombalasindan kufurunden degil, sahada pislik yapan defalarca rakibi sakatlamaya calismasina sahit oldugum bir adam. FB'de cikmayan o kartlar bize gelince unutulmaz.

Sol beke onerim Marvin Plattenhardt. Alabilecegimiz bir adam. Bizden Almanya milli takimina gidebilecegini dusunuyorum. Bonservisi cok yuksek degil, bir mevkiye bonservis harcanacaksa bu sol bek olmali. Su an takimimizin en zayif noktasi sol bek. Ardindan da kale.

http://www.transfermarkt.com/marvin-plattenhardt/profil/spieler/89592

Çevrimdışı panic13

Caner'in eski formunu yakalayabilecegini dusunmuyorum. Ayrica karakter olarak da bize uygun bir futbolcu degil, tombalasindan kufurunden degil, sahada pislik yapan defalarca rakibi sakatlamaya calismasina sahit oldugum bir adam. FB'de cikmayan o kartlar bize gelince unutulmaz.

Sol beke onerim Marvin Plattenhardt. Alabilecegimiz bir adam. Bizden Almanya milli takimina gidebilecegini dusunuyorum. Bonservisi cok yuksek degil, bir mevkiye bonservis harcanacaksa bu sol bek olmali. Su an takimimizin en zayif noktasi sol bek. Ardindan da kale.

http://www.transfermarkt.com/marvin-plattenhardt/profil/spieler/89592

Günaydın,

Marvin'i burada aylardır konuşuyoruz. alman milli takımı havuzuna da girdi. Bildiğim kadar ile ŞL takımlarından birinde oynamak istiyordu. Sol bek için net çözüm. Biraz elimizi cebimize kalın sokarsak alırız. Ama Töre'yi satmadan hayal. Şu an ki transfer bütçemiz ile ilk başta kaleci, sonra stoperi çözmemiz lazım.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı panic13

Günaydın arkadaşlar,

Gomez, muhteşem bir kariyerin ardından sakatlıktan çıkmış, Türkiye gibi düşük profilli bir lige gelmiş, "eskinin" süper forveti idi. SAdece 6 ayda hem kendini hem kariyerini kurtardı.

Alex de souza, Brezilya'da lokal bir süperstar idi. Parma'ya geldi ve neredeyse kariyerini sarsacak derecede kötüydü. Sonra Fener'e geldi, yaptıkları ortada.

George Hagi, Meksika'ya gidiyordu. Real ve Barca'da vasat bir kariyere sahipti, 19-20 yaşındaki "Steau Bükreş" takım mucizesi hariç aradaki Brescia dışında neredeyse lig başarısı yoktu. Uçağa binmeden GS yöneticileri kontağa geçti ve adam "Neyse 1 yıl daha Avrupa'da kalayım" diye TR'yi seçti.

Felipe Melo, İtalya'da "yılın kazması" seçilecek kadar sefil bir kariyere sahipti. Geldi, öyle yada böyle 4 yılda 3 defa şampiyon takımın temel adamlarından biri oldu. İnter'e gitti yine badem oldu.

Ernst, Almanya'nın veteran sınıfındaydı artık. Alması gereken paranın yarısına Bundesliga ekipleri ile anlaşma imzalaması gerekti futbol oynaması için. Bize geldi.

bu örneklerin dışında Anelka, Ortega, Lincoln, Elano, Misimovic gibi geldiklerinde Avrupa'da piyasası olan istim üzerindeki adamlar buraya uymadılar.

Biz kendi futbolumuzu değerlendirirken parametreleri yanlış alıyoruz. Değerlendirmeleri Dünya standartında yapmaya çalışıyoruz ama realite 3. sınıf. Avrupa piyasasında "çöp" diyebileceğimiz adamlar bize uyabiliyor. Çünkü o adamların futbol mantaliteleri ve fiziksel durumları belki Avrupa için yetersiz ama ülkemiz kimi temel eğitim ve toplam kalite konularında çok gerilerde olan ülkelerde çok fark yaratabiliyorlar. Demek ki ligimizn hala buna ihtiyacı var.

Olcay Şahan, şu anki yeterlilikleri ile ilk 5 büyük ligdeki hiç bir takımda ilk 11 oynayamaz. Çünkü onların Olcay tipinde bir adama ihtiyaçları yok. ama Olcay, Türkiye ligindeki her takımda ilk 11 oynayabilir. Çünkü temel yetenekleri ve oyun içindeki stratejik tercihlerinin Türkiye'de yetişmiş hiç bir oyuncu sahip değil. bu ülkenin yetiştirdiği en büyük futbol markalarından biri olan Arda Turan bile bunu defalarca dile getirdi şaka ile karışık "4-4-2'nin ne olduğunu A takıma çıkınca öğrendim".

Şu an Olcay tipinde ama daha iyi özellikleri olan bir yabancı almaya kalksak, 4-5 milyon bonservis, 1,5-2,0 milyon maaş vermemiz lazım. Bizde bir iki defa dışında Olcay var. Ve oyunda olcuğu sürece takımın attığı gollerde ya pas istasyonu görevi ile, ya boş alan koşusu ile, ya gol öncesi pası ile veya doğrudan asisti ve golü ile katkısı var. Bu adam bizde oluyor. Ve sistemi bozmuyor, biz iki istisna dışında çalıştırıyor. Şu anki durumumuzu göze alırsak ve daha acil önceliklerimiz var ise neden bozmaya çalışıyoruz ki?

Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

töre gerçekten gidecek mi bakalım 10 güne belli olur.

Çevrimdışı tuncaboylu

Yanlış bilgi tabi ki. Adler 400'ün üzerinde resmi maça çıktı Alman Milli takımının kalesini 1. kaleci olarak korudu ve hep ilk 11 oyuncusu oldu. Vikipedia'da sallamışlar..

Bu arada Adler Almanca'da Kartal demek.

Bize uyabilir gerçekten.  :tabe: (İsmail Kartal esprisi yapmayın bunun üstüne  :D)

Çevrimdışı eaglekartal

fenerin viscaya salça olduğu söyleniyor,eğer yurt içinde kalacaksa kesinlikle biz alalım çok iyi bir yedek olur tam bir görev adamı ön bölgede fenere gitmemeli böyle düzgün topçular

Çevrimdışı Ensar

Küfür etmesi mi yani? Yahu bu kulübün efsanesi tombala çekti tombala. Sergen, İlhan bunlar ana kuzusu mu sanıyorsunuz siz? Sahanın içinde herkes küfür eder neredeyse.

Sağır sultan duyuyor bir ben mi duymadım nerede kavga çıkarmış bu adam? Gökhan da oynadığı kulübünü sahipleniyor nesi yanlış bunun?

Kıstaslarınızı değiştirin geliştirin çok kısır döngüler bunlar.

e yok artık oldu olacak tarihimizde ki kadrodan bahset abi , şuan ki takımdan bahsediyoruz haklı çıkmak için konuyu Sergen'e pascal'a çekiyorsun :D gokhan içinse tamam feneri sevmeye devam etsin ben istemiyorum ve fikrimi söylüyorum :)

ismail kartala burda söve söve içeri gitti bi daha bu takımda oynamam dediği maç
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı tuncaboylu

fenerin viscaya salça olduğu söyleniyor,eğer yurt içinde kalacaksa kesinlikle biz alalım çok iyi bir yedek olur tam bir görev adamı ön bölgede fenere gitmemeli böyle düzgün topçular

Onlar da birilerini alacak sonuçta.

Ayrıca Visca için Başakşehir sağlam para ister, medyadaki Stoch-Visca takası falan anca hayal ürünü.

Çevrimdışı yigitcan1903

Töre hala duruyor mu?

Çevrimdışı mylife1903

Töre hala duruyor mu?
daha duruyor gondermedik.
dunden beri olcayla mesguluz, iki kurek daha toprak atip, ustune beton dokecegiz ki gomdugumuz yerden cikmasin, sonra toreyi gonderecegiz.

Çevrimdışı Çağatay

liverpool karius aldığına göre miglonet'ye yürünebilir.
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Ensar

liverpool karius aldığına göre miglonet'ye yürünebilir.
harbiden ya kaça bırakırlar acaba
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Çağatay

Bizim gündemimizde osmanlıdaki n'diaye varmıydı ?
ersun alacak sanırım o adamı

Çevrimdışı Çağatay

harbiden ya kaça bırakırlar acaba

Bize kalmaz o
lakin skrtel ile birlikte paket yapman lazım
miglonet alana skrtel %50 indirimli gibi

Çevrimdışı SLYKRT

Hergün takımın bir oyuncusunu değerlendirmeye alalım tranfer sezonu açılasıya kadar.Artılarını ve eksilerini tartışalım.
Dünün konusu olcaydı ne doğrusu ne yanlışı olduğu detaylıca tartışıldı.
Bugünde sayın sağ bekimiz Andreas Beck kardeşimizi değerlendirelim.
Acaba önümüzdeki sezon 10 ortayı geçebilirmi.Daha doğrusu açtığı orta adamı bulabilirmi.
Hayellerinin Ardından Koşmak İstiyorsan Engelleri Değil Kendini AŞ BEŞİKTAŞK

Çevrimdışı DADAYKARTALI

Gökhan gönül ü zorda olsa kabullenebilirim ama Caner gelirse forma almam maça gitmem o derece :s20: :s20:

Etiketler: