2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 191 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11512676 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Kolombiya basınında sürpriz bir haber gördüm. Ospina ile ilgileniyormuşuz. Sinir krizi geçireceğim.  :D
cidden süpriz oldu :nerd:
kavuşamayan sevgili gibiyiz :by2:

Çevrimdışı FARUK

Kolombiya basınında sürpriz bir haber gördüm. Ospina ile ilgileniyormuşuz. Sinir krizi geçireceğim.  :D
Bende bir haber gördüm ama kaynağı Türkiye ydi haberin :)

Çevrimdışı nusretaslanturk

:evillol: :evillol: :evillol: o adam bize gelemeyecek

Çevrimdışı ozgursum

Bende bir haber gördüm ama kaynağı Türkiye ydi haberin :)
Aynen ben de gordum ayni haberi sanirim , Turk basinina gore diye ozellikle belirtmisler.

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 26 Aralık 2016, 11:10:06 atalay ]

Çevrimdışı nusretaslanturk

Mehmet Ali düşünsün.  :evillol: :evillol:
hiç üzülmesin bence, gelmesi durumunda ikinci yunus emre konumuna düşme olasılığı var  :evillol:

Çevrimiçi murat baltacı

Caner konusunda videolar koyup algı yapmaya gerek yok noumada ilhanda bizim oyuncumuzdu q7 den daha sorunlu oyuncumu var ligimizde Şenol hocanın olduğu yerde sorun olmaz caner kaliteli oyuncudur şirketimize eleman almıyoruz gelecek topunu oynayacak fenerde herkez sorunlu zaten sanki herşey güzelde canermi karıştırıyomuş takımı kaç hafta kadro dışı kaldı caner niye şampiyon olamadılar o zaman?

ersun yanal zamanında şampiyonluğa etki etti adam on numara top oynadı şenol hocaylada aynısı olur hiç bişeyi konuşulmaz bu kadar irdelemeye gerek yok.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

Caner konusunda videolar koyup algı yapmaya gerek yok noumada ilhanda bizim oyuncumuzdu q7 den daha sorunlu oyuncumu var ligimizde Şenol hocanın olduğu yerde sorun olmaz caner kaliteli oyuncudur şirketimize eleman almıyoruz gelecek topunu oynayacak fenerde herkez sorunlu zaten sanki herşey güzelde canermi karıştırıyomuş takımı kaç hafta kadro dışı kaldı caner niye şampiyon olamadılar o zaman?

ersun yanal zamanında şampiyonluğa etki etti adam on numara top oynadı şenol hocaylada aynısı olur hiç bişeyi konuşulmaz bu kadar irdelemeye gerek yok.
quaresma her zaman arkadaşlarıyla iyi geçinir onun sorunu sahada
canerde başka bir durum var kaldıki futbolcu falan değil iki orta açınca futbolcu olunmuyor
bak milli takımın yediği ilk golde hata kimin ondan sonra arşivleri de karıştır fener maçlarının
bakalım faulsuz temiz bir top aldığını bulabilecekmisin direk girer adama
tamam mesela milli takımda yapamıyor peki bana milli takımda başarılı olduğu bir maç göstersene
caner iyi futbolcuyu geçtim futbolcu falan değil ve karakterde uymaz bize videodan bahsetmiyorum ben
bana gs de bir sene kiralıkken neden gönderdide satın almadı o sıra para saçıyordu gs canerde ucuzdu
cska satmaya çalışıyordu. Gönderdi gitti fener aldı. Şimdi fenerdende kovuldu.
videolara inanma yaşananlara inanma neye inanacaksın yada biz neye innalım ortada olan gerçeklere değilde senin öngörünemi
şenol hoca düzeltir he töreyi düzeltti ya onuda düzeltir. Hoca çıktığı her tv programında Töreye
vuruyor belliki çok dolmuş bütün sene umarım bir terslik çıkmazda satılır.
dinlemiyormusun Hocayı ne saygısızlıklar yapmış karakteri bozuk insanın bozuktur o yaştan sonra karakter düzelmez
bu adam senin söylemenle bu kadar değerlide ffp kıskaçına girdiği halde fener neden elden gitmesine göz yumuyor
bunu hiç soruyormusunuz kendinize yerini doldurmak için daha fazla harcayıp oyuncu almayı göze alıyor.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 25 Mayıs 2016, 03:44:54
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
açıp geçmiş dönemlerin transfer başlıklarını bir okur musunuz :) lütfen.. @Çağrı bir beşiktaş futbol takımı genel sohbet başlığı aç sana ya..

Çok bölünüyoruz iki başlıkta yaz boyu buradan devam sezon başlayana dek.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 25 Mayıs 2016, 03:47:02
  • Beşiktaş / Bodrum
Eger Vikipedi'de yazanlar dogru verilerse Rene Adler alinmamali. Adam 2002-2016 kisaca profesyonel kariyeri boyunca 118 maça çıkmış. 3 sezon ilk 11 oynayan bi kaleci kadar yani. Ama vikiye herkes yazabildigi icin cok da guvenilir degil tabii.

performansı son yıllar 30 civarı maç 50 gol üzeri
@Çağrı çok istiyordu değilmi oturup düşünmek lazım :busted_cop:

Yanlış bilgi tabi ki. Adler 400'ün üzerinde resmi maça çıktı Alman Milli takımının kalesini 1. kaleci olarak korudu ve hep ilk 11 oyuncusu oldu. Vikipedia'da sallamışlar..
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 25 Mayıs 2016, 03:56:31
  • Beşiktaş / Bodrum
sen bizim hangi futbolcumuzun sahada ana avrat sövdügunu gördün mesela ? onun dışında canerin kavgacı sorun çıkaran bi tip olduğunu sağır sultan bile biliyor. Gökhan ise bildiğin fener fedaisi , fanatik adam ben şahsen istemiyorum

Küfür etmesi mi yani? Yahu bu kulübün efsanesi tombala çekti tombala. Sergen, İlhan bunlar ana kuzusu mu sanıyorsunuz siz? Sahanın içinde herkes küfür eder neredeyse.

Sağır sultan duyuyor bir ben mi duymadım nerede kavga çıkarmış bu adam? Gökhan da oynadığı kulübünü sahipleniyor nesi yanlış bunun?

Kıstaslarınızı değiştirin geliştirin çok kısır döngüler bunlar.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 25 Mayıs 2016, 04:01:51
  • Beşiktaş / Bodrum
hiç düşünüyormusunuz bu adam iyi oyuncumu evet çoğunluğunuza göre öyle
peki bu adam gs den gönderildi düşünün bedavaya alabilecekken cska dan almadılar
hemde para saçtıkları zamanda şimdide fenerden gönderildi adamlar tutma satma yoluna bile gitmediler
fener bundan para kazanamazmıydı resmen attılar başlarından düşünün işte birde işin perde arkasını
kim bilir kulüpte nasılki bu arada cska da attı başından bu kadar olay geliyorum derken alıpta bile bile lades demek
kelimenin tek anlamıyla ahmaklık olur. italyaya giderse eğer ne kadar ömür biçiyorsunuz bir sene dayanabilirlermi acaba
şu caneri bu takıma sokarlarsa üzülürüm.

Yanlış olmuş @Necmi abi.

Galatasaray'dan gönderilme sebebi Arda ile takışması. Arda ya o ya ben dedi sepetlediler.

Üstüne Galatasaray'da sol açık oynadı haliyle çok silik performans  gösterdi şuan emin ol eski sabıkası olmasa direk atlamaya çalışırlardı üstüne hoş paraları yok ayrı konu.

Fener de satamazdı zaten bu yüzden devamlı 2 yıllık sözleşmeler yaptılar Caner'in menajeri çok ince düşünüyor. Caner'i bonservisle satsan alacağı maaş vergi düşünce 1 milyon Inter'de.

Bonservissiz giderse en az 2.
[ Son Düzenleme: 25 Mayıs 2016, 04:03:55 Çağrı ]
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 25 Mayıs 2016, 04:06:09
  • Beşiktaş / Bodrum
Cenk ile Caner kıyaslanmaz demişsiniz bir de. Evet sahiplenme olarak tabi ki kıyaslanmaz.

Ancak bir şeyleri kıyaslarken taraftar gözlüğünüzü çıkarmanız gerek. Bizim Caner'in itirazlarına hareketlerine irrite olduğumuz kadar Fenerliler de Cenk'e kuduruyordu açın okuyun.

Bize göre Cenk ahlaklı onlara göre Caner. Oyuncunun saha içinde yaptıkları elbet önemlidir ama sadece saha içi agresifliği yüzünden, hele ki elinizde İsmail varken üstü böyle kolay çizilmez.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi COB

Sezon bittiğine göre Tosiç'in gönderilmesini istiyorum. Yaptiği o çetnik hareketinden sonra kulübün çikarlari adina sustum,  sezonun bitmesini bekledim.  Şimdi Kasimpaşaya mi nereye giderse gitsin,  yerine de zaten kaliteli stoper alacağimiza göre vatandaşi Subotic olsun.

Çevrimiçi Necmi

Yanlış olmuş @Necmi abi.

Galatasaray'dan gönderilme sebebi Arda ile takışması. Arda ya o ya ben dedi sepetlediler.

Üstüne Galatasaray'da sol açık oynadı haliyle çok silik performans  gösterdi şuan emin ol eski sabıkası olmasa direk atlamaya çalışırlardı üstüne hoş paraları yok ayrı konu.

Fener de satamazdı zaten bu yüzden devamlı 2 yıllık sözleşmeler yaptılar Caner'in menajeri çok ince düşünüyor. Caner'i bonservisle satsan alacağı maaş vergi düşünce 1 milyon Inter'de.

ya seneye ardayla gene kavga ederlerse  :alala: @Çağrı

Çevrimiçi Necmi

Cenk ile Caner kıyaslanmaz demişsiniz bir de. Evet sahiplenme olarak tabi ki kıyaslanmaz.

Ancak bir şeyleri kıyaslarken taraftar gözlüğünüzü çıkarmanız gerek. Bizim Caner'in itirazlarına hareketlerine irrite olduğumuz kadar Fenerliler de Cenk'e kuduruyordu açın okuyun.

Bize göre Cenk ahlaklı onlara göre Caner. Oyuncunun saha içinde yaptıkları elbet önemlidir ama sadece saha içi agresifliği yüzünden, hele ki elinizde İsmail varken üstü böyle kolay çizilmez.
caner onlara görede ahlaklı değil yanlış yerleri okuyorsun
adamlar emreden kurtulduk  canerden kurtuluyoruz birde volkandan kurtulsak
derken diğer volkan geldi diyor. @Çağrı işine gelenleri okuma bizde dolanıyoruz
düşman topraklarında :kop:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bu Caner konusu karadelik. Giren çıkamıyor :evillol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi Necmi

Sezon bittiğine göre Tosiç'in gönderilmesini istiyorum. Yaptiği o çetnik hareketinden sonra kulübün çikarlari adina sustum,  sezonun bitmesini bekledim.  Şimdi Kasimpaşaya mi nereye giderse gitsin,  yerine de zaten kaliteli stoper alacağimiza göre vatandaşi Subotic olsun.
bu konuyu hiç kasma burası siyaset yeri değil
adamlar burda caner gibi birini sindiriyorlar
biz tosiçin ne zararını gördük adamın sezon sonu performansı bize şampiyonluk getirdi
milli maçında ne yaptığıda bizi zerre kadar ilgilendirmez. burada asla siyaset yapılmaz
bundan sonra bu konuyla ilgili her mesajın silinecek bizi kendi sahamızdaki tavrı bağlar
ben bir saygısızlığını görmedim.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 25 Mayıs 2016, 04:32:42
  • Beşiktaş / Bodrum
caner onlara görede ahlaklı değil yanlış yerleri okuyorsun
adamlar emreden kurtulduk  canerden kurtuluyoruz birde volkandan kurtulsak
derken diğer volkan geldi diyor. @Çağrı işine gelenleri okuma bizde dolanıyoruz
düşman topraklarında :kop:

Fanatikliğine veriyorum @Necmi abi sen seçerek okuyorsun  :evillol:
ya seneye ardayla gene kavga ederlerse  :alala: @Çağrı

Balon..
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Necmi

Yanlış olmuş @Necmi abi.

nesi yanlış @Çağrı adam geçimsiz sorun yaratıyor diyoruz sende bunu söylüyorsun
ben kötü oyuncu diye gönderildi demiyorumki  yanlış olmuş deyip sonra beni doğruluyorsun :D

Çevrimiçi Necmi

Fanatikliğine veriyorum @Necmi abi sen seçerek okuyorsun  :evillol:
Balon..
eminmisin :evillol:

Çevrimdışı 38life

Piştt! Vereyim mi 1 milyon euro?

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 25 Mayıs 2016, 04:36:23
  • Beşiktaş / Bodrum
nesi yanlış @Çağrı adam geçimsiz sorun yaratıyor diyoruz sende bunu söylüyorsun
ben kötü oyuncu diye gönderildi demiyorumki  yanlış olmuş deyip sonra beni doğruluyorsun :D

Adam Arda ile takıştı dedim geçimsiz demedim yanlış tabi ki Arda egosu ile bile kavga ediyor Caner ile mi etmeyecek :D

Ben Fener'de kavga ettiği adam görmedim şimdiye kadar. Vitor'a yaptığı da hakkıdır ben yanlış bulmuyorum.

eminmisin :evillol:

Çok duyduk bunları imkan ihtimal vermiyorum :D
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi COB

bu konuyu hiç kasma burası siyaset yeri değil
adamlar burda caner gibi birini sindiriyorlar
biz tosiçin ne zararını gördük adamın sezon sonu performansı bize şampiyonluk getirdi
milli maçında ne yaptığıda bizi zerre kadar ilgilendirmez. burada asla siyaset yapılmaz
bundan sonra bu konuyla ilgili her mesajın silinecek bizi kendi sahamızdaki tavrı bağlar
ben bir saygısızlığını görmedim.

Seni bağlamaz beni bağlar. Hakaret etmedigim sürece de istediğimi yazarim, kendi fikrimi söyleme hakkim var. Siyasi olsa yerine Subotic gelsin demem. Seni etkilemeyebilir ama Takimdaki Necip ve Serdar Kurtuluş için de saygisizliktir. Gönderilmesinden yanayim.

Çevrimiçi Necmi

Seni bağlamaz beni bağlar. Hakaret etmedigim sürece de istediğimi yazarim, kendi fikrimi söyleme hakkim var. Siyasi olsa yerine Subotic gelsin demem. Seni etkilemeyebilir ama Takimdaki Necip ve Serdar Kurtuluş için de saygisizliktir. Gönderilmesinden yanayim.

karıştırdın sanırım  subotic demen siyaset yapmamak değil ırkçı görünmemek için söylenmiş
bir kelime ırkçılıkla siyaset yapma aynı şey değildir. ben ırkçılık yapma deseydim böyle bir cevap vermen gerekirdi ben siyaset yapma diyorum
Yaptiği o çetnik hareketinden sonra işte tam tamına bu kelime siyaset yapmak oluyor.
küfür hakaret yok diye burda istediğini söyleme hakkına sahip olmuyorsun forum kurallarına göre siyaset yapmakta yasaktır. @COB
gerçi o kelime sadece siyasette değil ırkçılığıda kapsıyor aslında çetnik selamı yaptı diye birini işinden edersen irkçılıkla suçlamırsın
bu dünyanın her yerinde böyledir. Aslında onun yaptığıyla senin yaptığın arasında hiç bir fark yok. Bu konu net ve tartışmak istemiyorum

Etiketler: