2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 226 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11512197 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Güntekin Onay: M.Ekici'yi alıp Tolgay'ı verirmisiniz?

Rıdvan Dilmen: Mehmet Ekici'ye ihtiyacı yok Beşiktaş'ın. Tolgay giderse olabilir.

Şeytan kuduruyor ama biseyler de biliyor :tabe:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı atalay

Çevrimdışı o2bucak

Ya abi lig TV yi rahat bırakın adamı mesih ilan etsinler hatta bırakın Roma Tanrısı filan ilan etsinler sezon sonu satarsak biraz para getirir belkiii... :steamed: :steamed: :steamed: :steamed:

Çevrimdışı ProjectOrigin

Cenk'te bir sıkıntı yoktur umarım.

Babel yine harikaydı çok beğendim, Quaresma ilk geldiği sezondan bile daha iyi oynadı.Defanstan bir top çıkardı ki mutlak gollük pozisyondu nazar değmesin. Sonunda lideriz  :bandit:  Fabri candır
[ Son Düzenleme: 23 Ocak 2017, 23:27:41 ProjectOrigin ]

Çevrimdışı mellfred

Q7 şahhane oynadı. gol asist dışında oyalamadan gevelemeden... bi kaç yerde de kısa showu vardı

Çevrimdışı cisse557

Gürcan Bilgiç Fabri'nin pozisyona penaltı dedi. Taraftar kimliğini çıkar da konuş karaktersiz nasıl gazetecisin sen.

EssiLor

• Ziyaretçi

Gürcan Bilgiç Fabri'nin pozisyona penaltı dedi. Taraftar kimliğini çıkar da konuş karaktersiz nasıl gazetecisin sen.
Gürcan Bilgiç i ciddiye almamak lazım Gece üstü açık yatmış IQ su düşük insan.

Sinan Engin: "Beş tane MHK, Beşiktaş'ın aleyhine de çalışsa bu Beşiktaş'ın şampiyonluğu engellenemez."

Yahu bu pozisyona penaltı diyen adami sutudyodan kovup bir daha da iş vermeyeceksin

Bir insan Goz gore gore nasil yalan soyler provakator herif :akuma:

Hava Kuvvetleri Komutanı...

Marcelo Antônio Guedes Filho

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

30. saniyeye dikkat.

Sahanın kenarında kurban kesmişler lan :kop:

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı goktasoktay

Hava Kuvvetleri Komutanı...

Marcelo Antônio Guedes Filho
Yunus emre, senin eklediğin fotoları özellikle ve bazı fotoları tapatalkta ben hiç göremiyorum. Sebebi ne ola ki? Bi ayar mı yapmam lazım?

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Quaresma: "Liderlik koltuğuna oturduğumuz için çok mutluyuz ama daha önümüzde birçok lig maçı var."

Quaresma: "Takım olarak birlikte devam edersek, bu şekilde devam edebiliriz."

Quaresma: "Hocayla bugüne kadar hiç problem yaşamadık. Hep örnek aldığımız bir insan. Hocamız her şeyimiz."

Yunus emre, senin eklediğin fotoları özellikle ve bazı fotoları tapatalkta ben hiç göremiyorum. Sebebi ne ola ki? Bi ayar mı yapmam lazım?

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi
Abi denetci veya Yoneitcilere ulas özelden @Necmi abi ye sor yada

Baskıyla, tehditle, olmadı. Hakemle falan da olacak gibi değil. Saha dışından Beşiktaş'ı durdurmanın tek yolu kaldı. Füze atın.. 😎🦅😂

Çevrimdışı cursedofdragon

30. saniyeye dikkat.

Sahanın kenarında kurban kesmişler lan :kop:

:evillol: :kop:

Çevrimdışı Onur Bey

Bugun 1 arkadaş Quaresma 1 Gol 2 asist yapacak demişti bende onu tebrik ediyorum buradan :tabe:

Tesekkür ederim,sopar beni yaniltmadi. :)
O        NU        R!
 O      N  U      R  !
  O    N    U    R    !
   O  N      U  R      !
    ON        UR        !

Çevrimdışı worns

Babel gerçekten iyi transfer oldu. Skora ciddi ölçüde katkı sunacak olduğunu düşünmem  bir yana kısa sürede uyum konusunda mesafe katettiğini gösteriyor. Adriano ve orta sahayla pas alışverişi iyi. Top rakipteyken doğru pozisyon alıyor, gerekli takibi çoğu kez yapıyor. 2 maçta henüz ürkek olduğu bölümler olmasına karşın top kaybı sayısı bir kenar oyuncusuna göre oldukça düşük sayıdaydı.

Transfer edildiğinde kararsızdım ama 2 maçın sonucunda beklediğimden iyi bir oyuncu kazandığımızı düşünmeye başladım. Bu motivasyonunu korursa önümüzdeki sene planlamasında da baş aktörlerden birine dönüşür.

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Özellikle dikkat ettim Fabri'nin yüzüne darbe aldığı pozisyonda adam sol ayağını kaldırmadan yerde sürükleyerek bilinçli bir şekilde Fabri'nin suratına patlatıyor darbeyi.  

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı tuncaboylu

Babasının oğlu işte,  gözü dönmüş fanatik.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Karakartalözgü

• Ziyaretçi

Takımın koşu mesafelerinde ciddi derecede düşüş var, geçen hafta Osmanlıspor 113 km koşarken biz 112 km'de kalmışız bu gece ki koşu mesafelerinde yine Alanyaspor yaklaşık 113 km koşarken Beşiktaş 109 km civarı mesafe kat etmişiz, uzun vadede büyük bir problem yaratabilecek bir sorunla karşı karşıyayız, Şampiyonlar liginden elenmek, takımın yine tüm Şampiyonlar ligi takımları arasında en az mesafe kat eden takım olması ayrıca bu yıl koşu mesafelerinde önde bitirdiğimiz maç sayısı çok az. Şampiyonluk derken günlük başarılara odaklanıp kalmayız, 3.yıldız mevzusu çok geçiyor ama takım için uzun vadede tehlike çanlarının çaldığını düşünüyorum.

Aferim yavaş yavaş adam oluyorlar :D  :evillol:

Takımın koşu mesafelerinde ciddi derecede düşüş var, geçen hafta Osmanlıspor 113 km koşarken biz 112 km'de kalmışız bu gece ki koşu mesafelerinde yine Alanyaspor yaklaşık 113 km koşarken Beşiktaş 109 km civarı mesafe kat etmişiz, uzun vadede büyük bir problem yaratabilecek bir sorunla karşı karşıyayız, Şampiyonlar liginden elenmek, takımın yine tüm Şampiyonlar ligi takımları arasında en az mesafe kat eden takım olması ayrıca bu yıl koşu mesafelerinde önde bitirdiğimiz maç sayısı çok az. Şampiyonluk derken günlük başarılara odaklanıp kalmayız, 3.yıldız mevzusu çok geçiyor ama takım için uzun vadede tehlike çanlarının çaldığını düşünüyorum.

Bide şöyle bak o zaman biz rakibi top'un peşinden koşturtuyoruz :)

Geçen sene maçlarıda mevcut elimde önde pres için çok koşuyorduk ayrıca önde pres yapmıyoruz bu sene buda bir etken biraz rakibin topla oynamasına izin veriyoruz aktif dinlenmeye geçiyoruz yani topsuz şekilde :)

Şöyle bir izledimde rıdvan ağlıyor,ahmet çakar ağlıyor malum kanalda' kiler ağlıyor.

Yayıncı kuruluş'da şansal ağlıyor :)

Onlarda farkındalar birşey yapamıyorlar yapamıcaklarda şenol güneş ve fikret orman olduğu sürece :)

Yine pazartesiye koydukları konya maçı evimizdeki çok önem arzediyor.

Konya ölümüne kapanacaktır o maç orta sahayı kapatsalar bile kanat'lardan yarıcaz yarmamız lazım :)

Etiketler: