2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 450 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11415796 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı EMİR EMRE

Rakitsky ye 30 milyon euro cekilmesi, sezon basinda gorusulen Torres in devre arasinda masaya bile oturmamasi... Kimi alabiliriz ki maksimum Rodallega.

Çevrimdışı 38life

Olcay için ts 1,5-2 milyon euro civarı teklif yapmış bonservis için
Olcay isterse yönetim kabul edecek
İstemezse olcay gitmesi için zorlanmayacakmış
İş olcayda diyolar. Dediklerine inandığım 1-2 kişiden duydum
Zaman gösterir ne olacagını

Olcay için 2 milyon direkt teklif ediliyorsa pazarlıkla 2.5 milyona tamam diyecekler demekki. Kerim'e de 2.5-3'e rahat alıcı bulunur. Tolgay Arslan'a da 4-4,5 milyon euro civarı alıcı mutlaka bulunur.

Bu fiyatları dalga geçilecek fiyatlar olarak görüyorlar. Şaka gibi, dalga geçilmesi gereken ben değilim...
[ Son Düzenleme: 09 Ocak 2017, 00:56:37 38life ]
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 38life

Onu bilemem de kulüp başkanı olsam o 3 oyuncuya 10 milyon euro vermem.

Senin vermemen kimsenin vermeyeceği anlamına gelmiyor.

Çevrimdışı cursedofdragon

Rakitsky ye 30 milyon euro cekilmesi, sezon basinda gorusulen Torres in devre arasinda masaya bile oturmamasi... Kimi alabiliriz ki maksimum Rodallega.

rodellega ts ye gitti :)

Çevrimdışı ardiles

8.7 M ye cardiff e gidip 6 ay sonra 3.5 M ye geri gelmesine bir anlam veremedim.
adamlar 5 M zarar edip 6 ayda geri gönderiyorlar :alala:  neden acaba

Devre arası Cardifte teknik direktör değişmiş, eski td nin sezon başında aldırdığı 7-8 oyuncu 3 e 5 e bakmadan zararına göndermiş. Gary Medel 13 e gelmiş 5m zararla 8 e İntere gitmiş, Cornelius 5m, Daehli 1,5 zararla... böyle devam ediyor.

Çevrimdışı anilsevim

Rakitsky e 30 çekilmesine şaşırmayın
30 verince olacak demek değil o
Kibarca dalganıza bakın demek
Rakitky gündemde iken şunu yazmıştım:

Kısa bilgi:
Shaktar başkanı rinat ahmetov
Bu adam oyle normal bi adam değil. Bizim burda mafyayım diye gezen adam bunu ömrü boyunca göremez bile o kadar diyeyim. Adam acıdı da azad etti luceskuyu. Bunun istemediği hiçbişey olmaz ukraynada. Rakitsky i sorana 40 milyon diye cvp verdirir, onu bile verene satmaz. Bilinen serveti 40 milyar dolara civarı. Çok karanlık bi tip. Eski başkan bragin statta saldırıda ölüyor, bu başkan oluyor. Siz tahmin edin artık nası suikast kim yaptı vs. Rakitsky sözleşmesi 2018 de bitiyo falan ama sözleşmesi ahmetov isteyince biter. Luceskuda oldugu gibi. İşin özü para ile çözülecek bir transfer değil yani. Ahmetov bırakırsa 5 e de alırsın, bırakmazsa 40 a da alamazsın. Ki istemiyormuş gitmesini.

Bende istiyorum kemik gibi bi stoper gelsin marcelonun yanına, bizimkiler gitsin sakho ya falan sarsın.
İnş hayırlı biri gelir. Hakkaten yama stoperden başkan dahil herkes sıkıldı bence.
Hayırlısı olsun
BEŞİKTAŞ bir Aşk hikayesi değildir; BEŞİKTAŞ Aşktır, gerisi hikâyedir...

Çevrimdışı EMİR EMRE

rodellega ts ye gitti :)

Cok iyi olmus iyi ki is ciddilesmeden gitmis hic hazetmedim herifi  :)

Senol hoca pivot forvet istiyor da nerden bulacaz bilmiyorum sartlar ortada

Çevrimdışı anilsevim

Olcay için 1,5 demişler, biz 2 istemişiz
Kulupler zaten ortada buluşacaktır da top olcayda
İsterse gider, isterse kalır
Hayırlısı olsun

Başkan gülüyor :)

Resmi Beşiktaş hesabı paylaşmış :)

Çevrimdışı EMİR EMRE

Rakitsky e 30 çekilmesine şaşırmayın
30 verince olacak demek değil o
Kibarca dalganıza bakın demek
Rakitky gündemde iken şunu yazmıştım:

Kısa bilgi:
Shaktar başkanı rinat ahmetov
Bu adam oyle normal bi adam değil. Bizim burda mafyayım diye gezen adam bunu ömrü boyunca göremez bile o kadar diyeyim. Adam acıdı da azad etti luceskuyu. Bunun istemediği hiçbişey olmaz ukraynada. Rakitsky i sorana 40 milyon diye cvp verdirir, onu bile verene satmaz. Bilinen serveti 40 milyar dolara civarı. Çok karanlık bi tip. Eski başkan bragin statta saldırıda ölüyor, bu başkan oluyor. Siz tahmin edin artık nası suikast kim yaptı vs. Rakitsky sözleşmesi 2018 de bitiyo falan ama sözleşmesi ahmetov isteyince biter. Luceskuda oldugu gibi. İşin özü para ile çözülecek bir transfer değil yani. Ahmetov bırakırsa 5 e de alırsın, bırakmazsa 40 a da alamazsın. Ki istemiyormuş gitmesini.

Bende istiyorum kemik gibi bi stoper gelsin marcelonun yanına, bizimkiler gitsin sakho ya falan sarsın.
İnş hayırlı biri gelir. Hakkaten yama stoperden başkan dahil herkes sıkıldı bence.
Hayırlısı olsun

Aynen bakin dalganiza demis resmen :)

Çevrimdışı DaldanSarkanElma

Oooo kap geliyor beyler hazırlanın  :bandit:
Bir haykırıştır siyahımız, çökünce üzerimize gecenin matemi, sarılırız beyazına sevdamızın.
 Bir duruştur, direniştir, aslolan hayattır, hayatta BEŞİKTAŞ…

Çevrimdışı Bishamon

Uçağa binmeden yanındakileri bıraksa keşke  :D

Çevrimdışı 38life

Devre arası Cardifte teknik direktör değişmiş, eski td nin sezon başında aldırdığı 7-8 oyuncu 3 e 5 e bakmadan zararına göndermiş. Gary Medel 13 e gelmiş 5m zararla 8 e İntere gitmiş, Cornelius 5m, Daehli 1,5 zararla... böyle devam ediyor.

Birisi Danimarka milli takımında da oynamıyor artık yazmıştı. Çocuk daha 2 ay önce Grup Elemeleri maçında 1 gol 1 asist yapmış.

Buarada Kopenhag da ligde bitime 11 hafta kala rakibiyle arasına 11 puan koymuş. Yani Cornelius'u göndermek çok büyük bi risk değil.

Çevrimdışı anilsevim

Hocam anlaştılar birisiyle
Ama bi tek başkan ve 2-3 kişi biliyo
İmza atılana kadar da kimse bilmicek
İsim çıkarsa başkan yakar o 2-3 kişiyi
Ben de çatlıyorum kim diye de beklıcez :)

Çevrimiçi Necmi

Valla size göre takımın yarısı çöp demek ki. Ben öyle düşünmüyorum kusura bakmayın. Demekki siz kulüp başkanı falan olsanız Tolgayı 3 milyon'a satacaksınız.
bana göre sen kaşınıyorsun kimsenin çöp dediği falan yokken ikide bir bunu ortaya
koyman gereksiz bir şey senin dediğin fiyatın etmeyeceğini düşünmek oyuncunu çöp yapmak değildir.

Çevrimdışı 38life

Camiaya mesaj veriyor. Hatta camialara.. :)

Çevrimdışı tuncaboylu

Rakiplerimizin hepsi öyle yada böyle eksiğini kapatmak adına transfer yapıyor. Net isimlere yöneliyor gibiler hatta. Bizde bi muallak var. Mesela defans sorunumuz vardı gittik şapkadan tavşan çıkar mı acaba diye Mitrovic'e 4.2m bayıldık. Forvet olayı ne olacak daha belli değil ki bu beni çok korkutuyor. Bizim şuan için risk alacak durumumuz yok. Sezon başı o riski Aboubakar ile aldık ve patladı. Nokta yapmalıyız bu sefer. Olmamış ham meyvenin değilde olmuş meyvenin peşine düşmek taraftarıyım ben.
Kimmiş net isimler?

27 yaşına kadar en iyi döneminde bile 600 bin euro'dan fazla para ödenmeyip, şimdi 3.5 milyona Galatasaray'a kitlenen Rodrigues mi?

Yoksa Ben Arfa beklerken, şapkadan çıkan Sen Karavaev mi?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı anilsevim

Birisi Danimarka milli takımında da oynamıyor artık yazmıştı. Çocuk daha 2 ay önce Grup Elemeleri maçında 1 gol 1 asist yapmış.

Buarada Kopenhag da ligde bitime 11 hafta kala rakibiyle arasına 11 puan koymuş. Yani Cornelius'u göndermek çok büyük bi risk değil.

Ben dedim de oynamıyor sanırım dedim
Oynuyorsa eyw da gelecek adam o değil ya
Başkası bence
İsimli birisi yani
Mitroviçten sonra 2. soru işaretli adam almaz
Ürkütecek biri gelir

Çevrimdışı 38life

bana göre sen kaşınıyorsun kimsenin çöp dediği falan yokken ikide bir bunu ortaya
koyman gereksiz bir şey senin dediğin fiyatın etmeyeceğini düşünmek oyuncunu çöp yapmak değildir.

Valla çöp denen isimler bu fiyatlara gidiyor. Çıkıp da Tolgay gibi oyuncuya aynı fiyatı biçmek benim için budur! Bunu söylemek yasaksa susarız sıkıntı değil.

Uçağa binmeden yanındakileri bıraksa keşke  :D

en baş metin albarak'ı bıraksın.

Adam basın sözcüsü oldu.

Scout şef'i oldu du bakalım başka ne kaldı :D

Sonumuz hayrola :D

Çevrimiçi Necmi

transfermarkt 8.7 ye satılmış 3.5 e geri alınmış yazıyor ben onların yalancısıyım :bandit:

Çevrimdışı 38life

Ben dedim de oynamıyor sanırım dedim
Oynuyorsa eyw da gelecek adam o değil ya
Başkası bence
İsimli birisi yani
Mitroviçten sonra 2. soru işaretli adam almaz
Ürkütecek biri gelir

Gelecek hazırda birisi olduğuna emin misin ki? Twitter duyumcularına dayanarak mı söylüyorsun bunu yoksa başka bir kaynağın mı var :)

Çevrimdışı anilsevim

Gelecek hazırda birisi olduğuna emin misin ki? Twitter duyumcularına dayanarak mı söylüyorsun bunu yoksa başka bir kaynağın mı var :)

Yok hocam kaynak vs
Ben tahminimi söylüyorum
Bencesini yazdım
Bilsem yazarım zaten de anlaştıkları ismi bi kendileri biliyo
O isim de imzadan sonra duyulacak diyorum

Ben sadece Başkan gülüyor dedim transferi yaptınız hemen :)

Kim geliyor onuda yazın baride merak etmeyelim boşu boşuna :)

Antalyadan geri dönüyoruz galiba tahminim :)

Başkan'da poz vermiş gülmüş resmi hesapta paylaşmış :)

Çevrimdışı tuncaboylu

Trabzonspor'a kitleme zamanı, turist gibi geziyor ve enayi gibi para harcıyorlar.
Olcay'la Veli'yi 4 milyona okuturuz bunlara.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler: