2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 460 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11424996 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı anilsevim

belki bir taraftanda yapılıyordur. Nerden biliyorsun.
çok çaresiz olsan bu işi bu kadar uzatmazsın para bitmiş vs hikaye bunlar bizim
31 mayısda bonservis kıstasımız kalkıyor her halukarda her oyuncuyla pazarlık masasına oturma şansına sahibiz
kiralarsın olur biter 6 ay sonrada bonservisini alırsın bizim harcayacak paramızın olmamasını insanlar neden kasada para yok olarak algılıyor
bizim paramız değil kotamız yok aradaki farkı ayırt edemiyormuyuz gerekirse bütçe oluştrduktan sonra 20 M lik oyuncuyu alırsın
19 M kiralama bedeli ödersin bir M opsiyon koyarsın 31 mayısdan sonra 1 M yi yatırır bonservisini üstüne yaparsın.
Başkan üstüne basa basa geçenlerde para sıkıntımız yok dedi. tutki FFp den bütçe oluşturamıyorsun direk gelecek senennin kombinelerini satışa çıkartırsın birde süre koyarsın kombine sahiplerine alması için 15 günde kasana koyarsın 25-30 M € çözümmü bir milyon çözüm bulunur artık
çünkü sayılı gün kaldı. en kötü oyunculardan birini dost bir kulübe ihtiyacın olan para kadar satarsın yazın geri alırsın :D
transfer için paramı lazım gerçekten transfer yapılması gerekiyorsa o parayı sağlarlar. Kimse sıkmasın canını yolu bulunur

Şartlar olusunca da imzalanır, açıklanır, o zman duyarız
Şartlar da senin bu yazdıkların işte
Prensipte okeydir su an, onu demek istiyorum ben
Sobol mesela kaç haftadır ok (presipte)
Ama bakılıyo işte şartlara, bekletiliyo
Adriano giderse diye daha baba birisiyle de görüşülüyodur.
Adriano kaldım der, ki oyle biliyorum ben. hadi derler sobolu veya fabrayı alalım yedek olsun
Çok kollu işler bunlar ya. Tam satranç.

BEŞİKTAŞ bir Aşk hikayesi değildir; BEŞİKTAŞ Aşktır, gerisi hikâyedir...

Çevrimiçi Necmi

adriano yolcu rhodlfo gidicii... nasıl bi transfer sezonu geçiriyoruz böyle yaaa... hem de ara transferrr....

kopenhag'tan söz açılmışken malumm Cornelius'u getiriyoruz forum olarak  :D o zman Augustinsson ile bi paket yapıp öyle alalımmm...
zaten yakında basında ismini söyleyecektir ilgileniyoruz diye
@38life  da mutlu olacak garibim bilmeyecekki kaynak kendisi :evillol:

Çevrimiçi 38life

belki bir taraftanda yapılıyordur. Nerden biliyorsun.
çok çaresiz olsan bu işi bu kadar uzatmazsın para bitmiş vs hikaye bunlar bizim
31 mayısda bonservis kıstasımız kalkıyor her halukarda her oyuncuyla pazarlık masasına oturma şansına sahibiz
kiralarsın olur biter 6 ay sonrada bonservisini alırsın bizim harcayacak paramızın olmamasını insanlar neden kasada para yok olarak algılıyor
bizim paramız değil kotamız yok aradaki farkı ayırt edemiyormuyuz gerekirse bütçe oluştrduktan sonra 20 M lik oyuncuyu alırsın
19 M kiralama bedeli ödersin bir M opsiyon koyarsın 31 mayısdan sonra 1 M yi yatırır bonservisini üstüne yaparsın.
Başkan üstüne basa basa geçenlerde para sıkıntımız yok dedi. tutki FFp den bütçe oluşturamıyorsun direk gelecek senennin kombinelerini satışa çıkartırsın birde süre koyarsın kombine sahiplerine alması için 15 günde kasana koyarsın 25-30 M € çözümmü bir milyon çözüm bulunur artık
çünkü sayılı gün kaldı. en kötü oyunculardan birini dost bir kulübe ihtiyacın olan para kadar satarsın yazın geri alırsın :D
transfer için paramı lazım gerçekten transfer yapılması gerekiyorsa o parayı sağlarlar. Kimse sıkmasın canını yolu bulunur

Ya zaten bence eğer alacağın adam standartı belli bir adam ise opsiyonlu şekilde kiralarsın adamlara da sezon sonu alacaz dersin gerekirse madde koyarsın. Kulüplerin kiralığı reddetme sebepleri sadece acil paraya ihtiyaçları olması olabilir. Ben de en uygun formülün kiralık olduğunu düşünüyorum ama herkes ffp var alamayız vs. diye diye ben de artık oyuncu satma derdine girdim.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı anilsevim

Ya zaten bence eğer alacağın adam standartı belli bir adam ise opsiyonlu şekilde kiralarsın adamlara da sezon sonu alacaz dersin gerekirse madde koyarsın. Kulüplerin kiralığı reddetme sebepleri sadece acil paraya ihtiyaçları olması olabilir. Ben de en uygun formülün kiralık olduğunu düşünüyorum ama herkes ffp var alamayız vs. diye diye ben de artık oyuncu satma derdine girdim.

Kira işi de tam karmaşa
Yani o da cok maddeli oluyo
Mesela bizim talisca normalde 2 yıllık, ama normalde :)
Mesela bu yıl bitti, benficaya başka kulup dediki 15 e sat bana
Benfica bize soruyo, alıyomusun 25 e ? Hayır
O zman ben 15 e sattum gitti x kulube
Biz de arkasından el sallıyor
Noldu iki yıllık kira, olmadı
Şartlar boyle cunku, satış hakları var bu sezon sonu da (alan olursa)
Ama varsa 25 imiz direk bizde, o alım hakkı da bizde var
Kontrat işi tam çorba iş yani
Gomez de oyle gitti işte, kontrat kompedanı olmuş bu gavurlar :)
Biz de oğreniyoz da vakit alıyo, tecrübe

Çevrimiçi 38life

adriano yolcu rhodlfo gidicii... nasıl bi transfer sezonu geçiriyoruz böyle yaaa... hem de ara transferrr....

kopenhag'tan söz açılmışken malumm Cornelius'u getiriyoruz forum olarak  :D o zman Augustinsson ile bi paket yapıp öyle alalımmm...

Adriano'yu çine yollayıp bu paketi alalım diyorsun. Valla ne de güzel olur.

Çevrimiçi Necmi

marcelo bile gider ara transfer döneminde değil ama yaza gidebilir bayağı müşterisi var.
herkes takıldı stoper transferine ama büyük ihtimal esas sağ stoper mevkisi için alındı gene bir tane istenen tipte
stoper kovalanacak herkes algı yapıyor 19 M harcamışız stopere diye ama hiç kimse bu sürede 13 M de kazandığımızı söylemiyor
evet şu anda -6 M içerdeyiz ama elimizde para edecek stoperler var. yani stoper mevkiinde harcanan para çöpe gitmedi.
kaldıki o paranın içinde bu yönetimin yapmadığı transferlerde var yönetim stoper mevkisinde ekside değil aslında

Çevrimdışı anilsevim

Kira işi de tam karmaşa

Haa şu da var tabi
Biri dediki benficaya, 35 e sat bana
Bizim başkan derki benden al, 31 e al :)
Alır 25 e, satar 31 e. Durduk yere 6 kar
25 e alım hakkımız bu sene de sonraki sene de baki
İsterse 100 teklif gelsin benficaya, biz 25 e alıyoz

Çevrimiçi Necmi

Kira işi de tam karmaşa

ama burda talisca banane gitmem derse ne olacak :D
nihayetinde tek geçerli imza onun atacağı imza oluyor burdan bir fişeklersin
olur biter :evillol:

Çevrimiçi Necmi

Haa şu da var tabi
opsiyonu 20 sanırım :)
ama oyuncu burda kalmakta direnirse bence talisca direnir öyle üst seviye bir
takım istemediği sürece o bonservis bayağı düşer. Birde veren var diye oyuncu istemeden gönderemezler.

Çevrimdışı anilsevim

Rhodo gidici idi ama sımdı zor
messias için rhodo+para verilcekti
Rhodonun hala ismi ve kalitesi var cunku brezilyada. Ordan adam alırken takasta iş yapabilcek isim rhodo.
Messias işi kapandıgı için artık gitmeyebilir
Ama olır başka oyuncu almaya kalkarız, belki yine teklif edilir rhodo. Fabra vs (sallıyorum ismi)
Yoksa başka yerden almazlar onu. Memleketinde bilinirliği çok.

Çevrimdışı anilsevim

opsiyonu 20 sanırım :)
ama oyuncu burda kalmakta direnirse bence talisca direnir öyle üst seviye bir
takım istemediği sürece o bonservis bayağı düşer. Birde veren var diye oyuncu istemeden gönderemezler.

Abi kalcam derse de benfica alayım dicek 20-25 i.
Verirsek kalır abi zaten
Adamı sevdik, o da sevdi
Kalcam demesinin anlamı bizim parada :)
Yoksa benficaya 40 teklif geldi, o teklif eden tali ile de anlaşıcak tabi
40 ı veren ona güzel yıllık da verir abi merak etme :)

Çevrimiçi 38life

zaten yakında basında ismini söyleyecektir ilgileniyoruz diye
@38life  da mutlu olacak garibim bilmeyecekki kaynak kendisi :evillol:

Yok valla ben de twitterda gördüm biri Bu çocuk tam aradığımız adam diye yazmış. Ondan sonra seyrettim araştırdım biraz. :) Ama adı geçiyor diye değil bi fikir olarak yazmıştı o kişi.

Çevrimiçi 38life

Haa şu da var tabi

Bu dediğin gerçekğe nekadar uyarlanabilir bilmiyorum ama böyle birşey yapsak bu çok çok önemli bir adım olur. Yani kulübün sicilinde 20+ fiyatlara oyuncu alıp satmak olduğunda bu senin imajını yukarı taşır. Tam Fikret Başkanlık iş aslında.

Çevrimiçi Necmi

bu devirde iyi yönetiliyorsan takımında güçlüyse kimin satıldığının bir önemi yok
gidenin yeri dolar her zaman geçen sen ersanı sattık rudo sakatlandı normalde şapa oturmamız lazım değilmi
iki stoper aldık ve onlarla şampiyon olduk. yeterki takımın iyi olsun dirençli olsun
yönetim iyi olsun yönetim derken hocalarda buna dahil ederini bulan her oyuncu gidebilir
yolları açık olsun. Biz talisca caner ve oziyi sakat verdik ilk yarının büyük bir çoğunluğunda
normal bir takım bu kadar önemli oyuncuların sakatlığı sonrası bayağı kopardı biz yolumuza devam ettik
iyi bir takımız onlar olsa belki kopartacaktık olmadı ama kopmadıkda. demekki oyuncu eksikliği pekde önemli değil
yeterki gidenin yerini doldurabilelim sirkilasyon iyidir. takım böyle güçlenir. bazen kayıplarda olur.
ama genelde güçlü çıkar geçen sene böylesine 3 kayıp verseydik şampiyonluktan olurduk
bu sene demekki kadro geçen seneden daha güçlü

Çevrimdışı anilsevim

Bu dediğin gerçekğe nekadar uyarlanabilir bilmiyorum ama böyle birşey yapsak bu çok çok önemli bir adım olur. Yani kulübün sicilinde 20+ fiyatlara oyuncu alıp satmak olduğunda bu senin imajını yukarı taşır. Tam Fikret Başkanlık iş aslında.

Bu dediğimde zor bişey yok aslında
Sonucta 2 sezon alım hakkı var bizde 25 e (Necmi abiye göre 20 ye :) kabul ama ))
Onemli olan o seviyelerde isteyen olur mu
Bu sezon zor, tr ligindeyiz. cunku cl den elendik. Seneye olur ki çeyrek final oynarız mesela. O da 1-2 imza maç yapar
O sene sonu olabilir işte.
Belki de alırız, satmayız
Başlarım kar etmesine der başkan :)

Çevrimdışı anilsevim

bu devirde iyi yönetiliyorsan takımında güçlüyse kimin satıldığının bir önemi yok
gidenin yeri dolar her zaman geçen sen ersanı sattık rudo sakatlandı normalde şapa oturmamız lazım değilmi
iki stoper aldık ve onlarla şampiyon olduk. yeterki takımın iyi olsun dirençli olsun
yönetim iyi olsun yönetim derken hocalarda buna dahil ederini bulan her oyuncu gidebilir
yolları açık olsun. Biz talisca caner ve oziyi sakat verdik ilk yarının büyük bir çoğunluğunda
normal bir takım bu kadar önemli oyuncuların sakatlığı sonrası bayağı kopardı biz yolumuza devam ettik
iyi bir takımız onlar olsa belki kopartacaktık olmadı ama kopmadıkda. demekki oyuncu eksikliği pekde önemli değil
yeterki gidenin yerini doldurabilelim sirkilasyon iyidir. takım böyle güçlenir. bazen kayıplarda olur.
ama genelde güçlü çıkar geçen sene böylesine 3 kayıp verseydik şampiyonluktan olurduk
bu sene demekki kadro geçen seneden daha güçlü

Evet abi şüphesiz
Portekizliler bu işte aşmış durumda, belçikalılarında pazarı iyi
Alıyolar satıyolar, manav gibi adamlar. Ama yapı sağlam işte
Her sene avrupada yürüyo adamlar ya
Atletico da kimi satarsa satsın sarsılmıyo
İnş o yolda izlerleriz bizde

Çevrimiçi Necmi

Yok valla ben de twitterda gördüm biri Bu çocuk tam aradığımız adam diye yazmış. Ondan sonra seyrettim araştırdım biraz. :) Ama adı geçiyor diye değil bi fikir olarak yazmıştı o kişi.
ohoo ben daha önce görmüşüm demek Kopenhag cl de dikkatimi çekmişti
iyi gidiyorlardı o zaman takip ettiğimde gördüm bunu benim o kadar dikkatime girmedi sıradan düz bir oyuncu
fiziğiyle oynuyor. emenikenin soluk hali gibi gelmişti bana. zaten gerçekten iyi olsa bize yedirmezler onu
epl sever bu tip oyuncuları epl nin milli kotasını doldurmuyor olabilir rezerv etmişlerdir büyük olasılıkla
3 kez a milli olmuş sanırım epl için aranan standartta değil
not:11 kez a milli olmuş baktım

Çevrimdışı alimm

Adriano'yu çine yollayıp bu paketi alalım diyorsun. Valla ne de güzel olur.

hem de çok güzell olur yaaa....
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı anilsevim

Necmi abi tabi ülkemizin de toparlanması lazım
Sosyal yaşam, Güvenlik vs bu şekilde olursa isterse einstein yönetsin bizim kulubu
Tr pazarı ne izlenir, ne avrupada yer eder. Ne de bizden birilerinin haberi olur. Algının da olumlu olması şart. İstediğimiz kadar iyi yönetilelim
Memleketinde durumu önemli cok
Siyasete girmek için yazmadım
Etken yani, o manada

Çevrimdışı alimm

twitter'da ciddi bi şeklde Cornelius akımı varrr... aslı astarı varmı acaba  :alala: :alala:
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimiçi Necmi

Bu dediğimde zor bişey yok aslında
Sonucta 2 sezon alım hakkı var bizde 25 e (Necmi abiye göre 20 ye :) kabul ama ))
Onemli olan o seviyelerde isteyen olur mu
Bu sezon zor, tr ligindeyiz. cunku cl den elendik. Seneye olur ki çeyrek final oynarız mesela. O da 1-2 imza maç yapar
O sene sonu olabilir işte.
Belki de alırız, satmayız
Başlarım kar etmesine der başkan :)
bence satın alsan bile satmak hata olur 25-26 görsün çok daha ederi olur hele bir olgunlaşsın
birde o kadar para vereceksek acıkda kaymağından etinden sütünden faydalanalım. uluslararası futbol borsasına göre
yükselme değeri 50 M € buda o yaşlarda bulur fiyatını.

Çevrimiçi Necmi

Necmi abi tabi ülkemizin de toparlanması lazım
Sosyal yaşam, Güvenlik vs bu şekilde olursa isterse einstein yönetsin bizim kulubu
Tr pazarı ne izlenir, ne avrupada yer eder. Ne de bizden birilerinin haberi olur. Algının da olumlu olması şart. İstediğimiz kadar iyi yönetilelim
Memleketinde durumu önemli cok
Siyasete girmek için yazmadım
Etken yani, o manada
valla bu şartlar tam satma şartları herkesin gözü bizim üzerimizde olur korkanı tırsanı
ucuza kapatırız bahane var diye örnek sosa. sorun almakta yoksa farkındaysanız dışarı oyuncu trafiği
bayağı arttı artık tr ligide radarlarında adamlar gelip altınordudan oyuncu bulabiliyorlar.

Çevrimdışı anilsevim

bence satın alsan bile satmak hata olur 25-26 görsün çok daha ederi olur hele bir olgunlaşsın
birde o kadar para vereceksek acıkda kaymağından etinden sütünden faydalanalım. uluslararası futbol borsasına göre
yükselme değeri 50 M € buda o yaşlarda bulur fiyatını.

Abi ben şu anki konjonktur gereği tr den 50 lik oyuncu cıkmaz diye düşünüyorum
Ha 3-5 yıl sonra olur belki o başka
Bu cocugun sorunu modern futbolda yerini zor buluyosun sahada
Forvet değil ama forvet gibi,10 değil ama 10 gibi, sağ sol açık için aynı, 8 için de aynı
Çok ilginç adam, salıcan karsı sahaya, istedigi gibi oynucak. Pozisyonunun adı yok adamın
O yüzden benfica verdi zaten biliyosun. Çözemediler canım taliscamızı :) hakkaten oyle ama
O da zor işte, antronorü zorluyo. Yetenekleri aşikar (biçilen bedellerden ve izlediğimizden belli)
Bi çözerse bizim hoca sen o zman izle filmi :)

Çevrimiçi Necmi

şu anda 20 zaten eder adam buraya çok güçsüz ve moralsiz geldi belliydi iyi hazırlık görmemiş
burayı sevdi bu çok önemli ben ikinci yarı temiz on gol ona yakında asist bekliyorum
ve tam sene oynasa iyi bir hazırlıkla gelecek sene 50 golde katkısı olur gibi görünüyor ve bir
orta saha oyuncusu için avrupa çapında yüksek değer bunlar. Böyle bir oyuncunun üstüne bütün takım kurulur.
bizim ne yapıp edip bu oyuncuyu almamız lazım birde doğruda tahmin 20 + fiyatlara çıktığında futbol borsasında bir üst ligde oynamaya başlarsın
sana sunulan oyuncunun değeri artar senden alınan oyuncunun değeri artar bu işler böyle yürüyor kimse bir M ye aldığın
oyuncuya 40 M teklif etmiyor en basiti arda örneği sende görmediği teklifi ispanyada görüyor ona o ederi sağlayan
atleticonun adı birde THY tabiki :evillol:

Çevrimiçi 38life

twitter'da ciddi bi şeklde Cornelius akımı varrr... aslı astarı varmı acaba  :alala: :alala:

Aslı astarı var mı, yok mu boşver destek çık gündeme taşıyalım :D

Etiketler: