2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 285 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11458194 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Oktay

arkadaşlar liğ uzun hatalardan ders çıkarırsak ne ala yoksa mualla .. kimseye bulaşmayın forumdan çıkınca doğru uyumaya :biggrinking: :biggrinking:
@Yunus Emre Dökmeci ilk golde  kalecinin yapacağı bişey yok sende tolgayı sevmiyon diye bokunu çıkarma :biggrinking:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Çevrimdışı cursedofdragon

Bu adam tolga'nın yerinede üzülüyor.

Çevrimdışı Onur Küçük

rholdofo karabük maçına ilk 11 çıkar

Mehmet Ali, maçta Rhodolfo'nun yüz ifadesi 'Ben daha hazır değilim' diyordu. Çok karakterli bir futbolcu ama maalesef henüz hazır değil.

Çevrimdışı Kutay

Şenol Hoca şunu iyi öğrenmeli Burası Bursaspor değil ne olursa olsun Tolgayı Beşiktaş kalesinde görmek istemiyoruz !
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimiçi MUSTAFA_

arkadaşlar liğ uzun hatalardan ders çıkarırsak ne ala yoksa mualla .. kimseye bulaşmayın forumdan çıkınca doğru uyumaya :biggrinking: :biggrinking:
@Yunus Emre Dökmeci ilk golde  kalecinin yapacağı bişey yok sende tolgayı sevmiyon diye bokunu çıkarma :biggrinking:
İyi geceler...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

3 maçta Boyko kaleyi unuttu, Tolga senelerdir vasat olmasına rağmen oynuyor. Kimse bana Şenol Hoca adam kayırmıyor demesin.

Tolga'nın performansını Boyko veya Fabri gösterse bırak yedekliği takımdan gönderilmişlerdi çoktan.

Bir kaleci düşünün ki bir adet maç kurtarmamış olsun. Muslera'yı izlerken utanmıyor mu hiç acaba?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Gecen sezon Senol hoca Tolgayi kayırıyor hemsehricilik yapıyor dedigim de LINC edildim , IFTIRA atmakla suçlandım ama ben sözümun arkasinda KAPI gibi durdum her zaman ki gibi :busted_cop:

Ama aylar geçtikçe bakiyorum da herkes benim gibi düşünmeye başlamış :busted_cop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Gecen sezon Senol hoca Tolgayi kayırıyor hemsehricilik yapıyor dedigim de LINC edildim , IFTIRA atmakla suçlandım ama ben sözümun arkasinda KAPI gibi durdum her zaman ki gibi :busted_cop:

Ama aylar geçtikçe bakiyorum da herkes benim gibi düşünmeye başlamış :busted_cop:
Quaresma ilk yarı çok iyiydi tolgadan kurtuluş yok maalesef

Çevrimdışı MrtBlgc

Tosic solbek oynayamayacakti da kim oynayacakt? Adriano daha yeni sakatlik gecirdi. Senelerin oyuncusu, belki kendisi sakatligim kotulesmesin diye oynamak istemedi. Baska sol ayakli defansif oyuncumu var?

Beck bugun sagbekte cok kotuydu, birak solbek oynamayi.
Hocam Tosic çok kötü be, yani öyle böyle değil. Beck solbekte Tosic ten daha verimli olur bana göre. Gökhan da artık yavaş yavaş takımdaki yerini almalı. Fakat ben en çok Aras tercihine takıldım. Yani hiç tercih etmiyor. Bana ilginç geliyor.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı kadirakca

Bir kaleci düşün... devamı gelmedi...

Çevrimdışı Oktay

olum geçen sene bu boyko bu konyadan 2 tane armut gibi gol yemedimi..boykoda bi kendini göstersin kardeşim artık yüreğimize su serpsin biraz

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Mehmet Ali, maçta Rhodolfo'nun yüz ifadesi 'Ben daha hazır değilim' diyordu. Çok karakterli bir futbolcu ama maalesef henüz hazır değil.
Onur abi, evet belli ama milli takım arası var 15 günde biraz daha toparlayabilir her halükarda hazır Necip'ten daha iyidir

Çevrimdışı ozankarakoc

İmza :claps: :claps:

Hocayi Yedirmeyiz dedim ama bu sekilde devam ederse Tolgasini da alip gider BURASI BEŞİKTAŞ !

Kimsenin EGOsunu yaristirma yeri degil

Yavaş beyler ya... 7 yıl sonra şampiyonluğumuzu kutladığımız maçın üzerinden daha 3 tane resmi 90 dakika geçti...

Boyko son derece kötü bir kaleci... Şans verdikçe düzelse de kumaşı belli... Tolga'dan iyi bir kaleci değil. Çok net. Önceki takımında da böyleydi, bizde de böyle... Fabri'yi bir hazırlık maçında izledik. Bir tane süper kurtarış yaptı. Hakkında bildiğimiz tek şey bu... Teknik direktör neden 4 kaleci arasından en kötüsünü oynatmakta ısrar etsin, psikopat mı bu adam... Sabah akşam bu oyuncularla birlikte... Takımda kaleci antrenörleri var, bir teknik ekip var.

'Boyko madem kötü, neden alındı' diyenle transfer konusu tartışılabilir... Ama 'Allah belanı versin Tolga, Karabük maçında seni ıslık manyağı yapacağız' gibi yaklaşımlarla hiçbir yere varamayız.

Transfer haberi çıkıyor, 'büyük başkan', haberi delinin biri yalanlıyor, '(Küfür Yasak) başkan'...

3 puan alınıyor, 'büyüksün Şenol Hoca', 'adam her şeyden önce öğretmen abi', 'Şenol Hoca bizi şampiyon yaptı, adamsın adam' falan... Hop bir maçta 2 puan gidiyor, 'gerekirse Tolga'yı da alır gidersin'...

Yapmayın allahaşkına...
[ Son Düzenleme: 27 Ağustos 2016, 01:34:10 ozankarakoc ]
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Onur Küçük

Onur abi, evet belli ama milli takım arası var 15 günde biraz daha toparlayabilir her halükarda hazır Necip'ten daha iyidir

Mehmet Ali , adamın çapraz bağları koptu kası çekmedi veya  kılı dönmedi  :)
Adriano döner , Pepe gibi sağlam bir sol stoper alınır . Biz de 15  gün sonra sırtımızı koltuğa rahatça dayarız.

Çevrimdışı ProjectOrigin

Tolga ile taraftarın bağı artık kopmuş. Oyuncu iyi veya kötü her koşulda istenmeyen isim haline gelmiş. Yüzü eskimiş... Sürecin nasıl sonlanacağı oldukça aşikar. Bunun için müthiş bir öngörü yeteneğine sahip olmaya gerek yok. Yapılması gereken şey belli.

Yangından mal kaçırır gibi sözleşme uzatıyor bizimkiler de  :steamed:

2019'a kadar Tolga ! A Nightmare on Elm Street adlı seriye gönderme yapıyor yönetim+hoca.

Çevrimdışı 38life

Tolga ile taraftarın bağı artık kopmuş. Oyuncu iyi veya kötü her koşulda istenmeyen isim haline gelmiş. Yüzü eskimiş... Sürecin nasıl sonlanacağı oldukça aşikar. Bunun için müthiş bir öngörü yeteneğine sahip olmaya gerek yok. Yapılması gereken şey belli.

Yapılması gereken şey (Yönetimin müdahele edip Şenol hocaya Fabri'yi oynatmasını söylemek. Çünkü Hoca yapılması gerekeni yapmıyor. Yönetimin saha içine yapacağı bu müdahele Hocayı biraz kıracaktır fakat şu noktada buna mecbur yönetim. Kibar bir dille taraftarın yapabileceklerini ve yaşanacak kötü durumları anlatıp  bunların olmasına fırsat vermeden kendisinin bu hamleyi yapmasını istemeli yönetim.

Yönetimin böyle birşey yapacağını hiç sanmıyorum ama yapılması gereken bu.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Oktay

Yavaş beyler ya... 7 yıl sonra şampiyonluğumuzu kutladığımız maçın üzerinden daha 3 tane resmi 90 dakika geçti...

Boyko son derece kötü bir kaleci... Şans verdikçe düzelse de kumaşı belli... Tolga'dan iyi bir kaleci değil. Çok net. Önceki takımında da böyleydi, bizde de böyle... Fabri'yi bir hazırlık maçında izledik. Bir tane süper kurtarış yaptı. Hakkında bildiğimiz tek şey bu... Teknik direktör neden 4 kaleci arasından en kötüsünü oynatmakta ısrar etsin, psikopat mı bu adam... Sabah akşam bu oyuncularla birlikte... Takımda kaleci antrenörleri var, bir teknik ekip var.

'Boyko madem kötü, neden alındı' diyenle transfer konusu tartışılabilir... Ama 'Allah belanı versin Tolga, Karabük maçında seni ıslık manyağı yapacağız' gibi yaklaşımlarla hiçbir yere varamayız.

Transfer haberi çıkıyor, 'büyük başkan', haberi delinin biri yalanlıyor, '(Küfür Yasak) başkan'...

3 puan alınıyor, 'büyüksün Şenol Hoca', 'adam her şeyden önce öğretmen abi', 'Şenol Hoca bizi şampiyon yaptı, adamsın adam' falan... Hop bir maçta 2 puan gidiyor, 'gerekirse Tolga'yı da alır gidersin'...

Yapmayın allahaşkına...

bu yazı bu gün okuduğum en objektif ve en sağduyulu yazı

Çevrimdışı artena_condari

Hocanın "hocalığı" aldığı galibiyet/mağlubiyetlerle değil yaptığı hamlelerle değerlendiriliyor haklı olarak; evet, elinde hazır stoper olmayabilir ama "GG kanada, Tosic merkeze" opsiyonun var veya Rhodolfo'yu bile oynatırsın. Tolgasından Fabri'sine, Tolgay'ından Aras'ına madde madde uzatılır bu liste, mesele şu ki hoca Necip'i niye oyundan almadı - biri bana bunu açıklasın? Hiç mi çaren kalmadı, al olcayı bek'e, tosic'i merkeze, yeminlen yeğdir. Gerekirse yenil ama elinden geleni yapmış ol.
[ Son Düzenleme: 27 Ağustos 2016, 01:43:09 artena_condari ]

Çevrimdışı 38life

1 yıllık bir çözüm olsa da, transfer olarak mâli açıdan zarar olacak bir transfer olsa da Gökhan İnler alınmalı.
[ Son Düzenleme: 27 Ağustos 2016, 01:43:08 38life ]

Çevrimdışı MrtBlgc

Şimdi beni vurmayın ama ben bu maçta Tolga'ya pek suç atamıyorum. İlk golde Tosic ofsaytı bozuyor ve top arka direğe, gidebileceği en iyi yere gidiyor. İkinci golde dizilişte hata var, adam paylaşımında var. Yani yediği goller üzerinden değerlendiriyorsak eğer Tolga bugün için benden pek kötü söz işitmedi.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı 38life

ETO gelse bile 23 kişilik esame listesinde yer bulamayacaktır
ETO da şampiyonlar liginde oynamak için gelmek istiyor
karışık bir durum var.

saygılar

1- Tolga Zengin         (Türkiyede Yetişen)
2- Fabri
3- Utku                 (Türkiyede Yetişen)
4- Rhodolfo
5- Marcelo
6- Adriano
7- Gökhan Gönül         (Türkiyede Yetişen)
8- Beck
9- Necip                 (Altyapı)
10- Atiba
11- Oğuzhan
12- Talisca
13- Tolgay
14- Olcay
15- Fatih Aksoy          (Altyapı)
16- Quaresma
17- Aras
18- Cenk
19- Aboubakar
20- Caner               (Türkiyede Yetişen)
21- Nasri
22- StoperX
23- Eslem                (Altyapı)

Bu kadrodan Ars veya Tolgay'ı çıkartıp Eto'yu yazarsın.

Çevrimdışı Gokhan-

Hoca'ya yol vermekte saçma.
Tolga ısrarına herkes kıl oluyor ama sırf bu yüzden hocayla yollar mı ayrılır? Daha akıllanmadınız mı, kimi getireceksin yerine.Hepiniz çok iyi biliyorsunuz ki Türkiye'de yabancı hoca olmuyor istisnalar dışında.

Şenool Hoca da Türkiye'de ki en iyi yerli hocadır ve her şeyde bir kusur olduğu gibi hocanında kusurları defoları vardır.Ama tolga konusunda boku çıktı :) O yüzden taraftarın tepki koyma zamanı gelmiştir bu konuda.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı atalay

Oyunsal sıkıntılar, eksik oyuncular ve genel eleştirilerim bir tarafa domestik anlamda Beşiktaş'ın oyun kalitesi ile rakipler arasında ciddi siklet farkı var. Fakat *eksik oyuncular bölümünün altının nasıl doldurulacağı bu sezonun kaderini belirler.
[ Son Düzenleme: 27 Ağustos 2016, 03:59:15 atalay ]

Çevrimiçi Samet Ç

Şenol hocada Bilic gibi takıntıları olan bir adam çıktı. Daha önceden sadece böyle düşünüyordum ama yoktur bu tip takıntıları ben yanılıyorumdur diyordum. Bugün ki sahaya sürdüğü defans hattı ve maçtan sonraki açıklamalarından sonra hocanın bazı konularda büyük takıntıları olduğunu %100 anladım. Birde Tolga'ya yapılan protestoya karşı çıkan Tolga'ya destek veren tesislere gidip baklava ikram eden Tolga'dan özür dilemek için pankart yapan adamlar bir zahmet tutmasın bu takımı.

Çevrimdışı Librarius

Durum artik Tolganin iyi mi kotu mu kaleci oldugu tartismasini asti.

Bakin Tolga taraftara karamsarlik veriyor, keyfini bozuyor ve maca psikolojik olarak geriden basliyoruz bu yuzden. Sirf bu yuzden bile bu adam yedege cekilmeli. Bakin iyi mi kotu mu tartismasini bir tarafa biraksak bile bu boyle.

Kaldi ki Tolga kotu degil, berbat bir kaleci. Adama gelen her geri top ya rakibe gidiyor veya taca gidiyor. Cok rahat oldugu pozsiyonlarda dahi topu kullanamiyor.

Dahasi buyuk bir IQ sorunu var. Yedigi golleri izleyin hep tereddut halinde yakalaniyor. Yani cikayim mi cikmayayim mi tereddutunu yasadigi icin hep ters yakalaniyor ve hic hamle yapamiyor. Simdi boylesi berbat kalecilik yetenegi olan adami Besiktas'in as kalecisi yapan sey nedir? Elbette hemsehriciliktir baska hic bir aciklamasi yok bunun.

Bakin daha gecen hafta GS 3 farkli yenilecegi maci sirf Muslera'dan dolayi kazandi. Eger kaleci onemsiz olsaydi Barca, Bayern, Manchester, Real Madrid kalecilere buyuk para yatirmazdi veya vasat kalecileri olurdu. Senol hoca hemsehricilik yapmasin, adil davransin. Tolga'yi istemiyoruz kalede.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Etiketler: