2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 240 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11472771 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Avrupa şampiyonasından önce transfer beklentim yok

Tolgayla yeni sözleşme yapmasınlar,İsmail ve Pektemek'in biletini kessinler yeter bu dönemde
Marcelo'yu da istemiyorum,opsiyon kullanılmasın

1 milyon euro'ya MArcelo gibi adam bulamazsın, yedek stoperlerden biri olarak kalmalı mutlaka.

Çevrimdışı kartal190321

şenol güneşin konuşmaları yönetimin açıklamalarından anlaşılan şampiyonlar ligini epey önemsiyorlar bu sene başarı bekleniyor hedef şampiyonlar ligine uygun kadro kurmak bu iyi bence..hem futbolcuyu motive eder...hemde transferde ince elemek anlamına gelir..
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı ahmetx

Yerli olarak Oğulcan Çağlayan'ı çok istiyorum. Potansiyeli yüksek bu adamın ve daha 20 yaşında. Geçen sene adı anılmıştı bizimle. Takas ve bi miktar paraya hallolur bu iş.

Gel de Holosko'yu arama! :D

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gerçekten kumaşı ve fiziği çok iyi bu çocuğun Allah bozmasın ve bizim olsun  :)
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ahmetx

Agger seneye Tr de olacak gibi , ya bizde ya Fenerde hayırlısı neyse o olsun bizim adımıza.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Koa_lAA

ama buraya taşıyıp konuşup pirim vermiş oluyoruz hiç gerek yok bu eyyamcılara değil mi sevgili dostum, sütte leke var biz de yok  :ok:

ironi güzel ama idda sonuçta yapcak bişi yok... ıspatlansın bi çift sözde yazar,söyleriz...

Çevrimdışı yigitcan1903

1 milyon euro'ya MArcelo gibi adam bulamazsın, yedek stoperlerden biri olarak kalmalı mutlaka.
Marcelo gibi adam istemiyorum
Hep yedek denir as olur onlar,lazım değil

Çevrimdışı Koa_lAA

şenol güneşin konuşmaları yönetimin açıklamalarından anlaşılan şampiyonlar ligini epey önemsiyorlar bu sene başarı bekleniyor hedef şampiyonlar ligine uygun kadro kurmak bu iyi bence..hem futbolcuyu motive eder...hemde transferde ince elemek anlamına gelir..

bir galibiyetin 1,5 m euro olduğu yer ve fikret orman... bence doğru orantılı bir ilişki kurarlar :D

Çevrimdışı tangaz

bu arada geçen gün gomez röportajı sonrası büyük bir kısım vizyon vauv adama bak hayran kaldım vbvb diyordu. ben ve azınlık bir kesim gomezi eleştiriyorduk. Şenol hocanın açıklamaları sonrası gomez vizyonucularından çıt dahi çıkmamış  :D

gomez dün alman basınına açıklamalar yapmış görüşmeler başlıyor bakacaz görecez kalabilirim vbvb demiş ve eklemiş nisan ayı sonunda opsiyon konusu vardı bu floransa ve beşiktaş arasındaydı ben de sesimi çıkarmadım ama kararımı her zaman sezon sonu vereceğimi düşünüyordum vbvb demiş. terbiyesiz adam bizi resmen kullandığını itiraf ediyor burada, adama sorarım madem niyetin sezon sonuydu opsiyon için sezon sonu die ifade etseydin ya!!! işler bu kadar iyi gitmeseydi opsiyonu kullanacaktı, şimdi bizim milyon eurolar uçacak gidecek almamız durumunda.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı ahmetx

Dünkü maçtan sonra Gönül kabız etti beni , Caner çok kötüdü.İsmailin terapiden geçmesi lazım aşırı güvensiz ve ne yaptığını bilmeden geziniyor sahada .Bu arada Olcayın kesinlikle oynaması lazım olduğu ortaya çıktı eğer Arda kanat oynamayacaksa.

Çevrimdışı tuncaboylu

Marcelo gibi adam istemiyorum
Hep yedek denir as olur onlar,lazım değil

Bir takımda 4 tane as stoper olmaz. Rhodolfo'nun yanına sağlam bir stoper alınacak zaten.

Yedek stoper aramakla uğraşmaya ger yok, bu adamın mayası tuttu.

Oyun anlamıyla da gayet ayağı düzgün ve hava toplarına hakim bir adam. Taraftarla arası da düzgün, riske gerek yok.

Çevrimdışı ahmetx

Şenol hoca hoca olarak denmesi gerekeni demiş ama Gomez tarafından olaya bakıldığında Gomezin haklı olduğunu düşünüyorum.Nisan ayında çünkü Şampiyonluk net belli değildi.

Çevrimdışı Koa_lAA

bu arada geçen gün gomez röportajı sonrası büyük bir kısım vizyon vauv adama bak hayran kaldım vbvb diyordu. ben ve azınlık bir kesim gomezi eleştiriyorduk. Şenol hocanın açıklamaları sonrası gomez vizyonucularından çıt dahi çıkmamış  :D

gomez dün alman basınına açıklamalar yapmış görüşmeler başlıyor bakacaz görecez kalabilirim vbvb demiş ve eklemiş nisan ayı sonunda opsiyon konusu vardı bu floransa ve beşiktaş arasındaydı ben de sesimi çıkarmadım ama kararımı her zaman sezon sonu vereceğimi düşünüyordum vbvb demiş. terbiyesiz adam bizi resmen kullandığını itiraf ediyor burada, adama sorarım madem niyetin sezon sonuydu opsiyon için sezon sonu die ifade etseydin ya!!! işler bu kadar iyi gitmeseydi opsiyonu kullanacaktı, şimdi bizim milyon eurolar uçacak gidecek almamız durumunda.

ben hala gömezin nvtspor a yaptığı röportajın harika olduğunu düşünüyorum... şenol güneş in sallaması bunu deiştirmez...
adam ne düşünüyorsa hem kendi hemde kulüp için fayda gördüğü için söyledi... gelimek level atlamak lazım dedi..

şenol hocada onane ben söylerim onu o işine baksın dedi... bu gomez in konuşmasındaki büyük düşünme mantalitesini değiştirmez...

Çevrimdışı tangaz

Agger seneye Tr de olacak gibi , ya bizde ya Fenerde hayırlısı neyse o olsun bizim adımıza.

görüntü fener gibi duruyor, kjaer faktörü de etkili olacaktır bu hususta.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı ozgursum

Cizgide gogusle top mu indirilir yahu, vurursun gider, ismail dalgin, vucudu sahada beyni istanbulda, konstrasyon, hucum katkisi derken adamlar icinden gecti ismailin yahu
Hucuma katkisi 7 sezonda 2 gol 2 asist adamin, hucuma hic cikmasin
Top daha Ismail e gelmeden muhtesem kaleci babacan adami darmadagin etti. Oyuncu gogsune gelen topa egilerek kafa vurmaz asil bu risktir. Etrafi bisken gogsuyle karsiliyordu aslinda ismail. Dunku mac ozelinde de yine tekrar edeyim canerin 70 dakikada yapmadigi hucum katkisini 20 dakikada fazlasiyla yapti. Savunma olarak da canerin koridor yaptigi alani az cok kapatti. Kisacasi Caner gelsin , Ismail berbat soylemine karsi yazdigim bir yazidir. Hala da ayni fikirdeyim. Ne Caner Besiktas i hakediyor ne de Ismail Besiktastan kovulacak kadar kotu. Inatla aylardir bir oyuncuyla alakali gunde 20 olumsuz mesaj yazinca oyuncu sizin dediginiz kadar kotu olmuyor malesef.

Çevrimdışı yigitcan1903

Hala haklı söylediklerinde,kadro konusunda da kendi geleceği konusunda da
Hoca ona düşmez demiş sadece Beşiktaşla ilgili kısımda ama hoca da böyle düşünüyor aslında
Yoksa babamızın oğlu değil
Çıkarlar uyuşmazsa gider
Kaldı ki bana göre çoktan gitti,biz kendi işimize bakıcaz
Duygusal bakmaya,aşırı bağlanmaya gerek yok
Demba kadar bağlanmadı bize Gomez mesela ama tuhaf da gelmiyor
Yolu açık olsun

Çevrimdışı ozgursum

Dünkü maçtan sonra Gönül kabız etti beni , Caner çok kötüdü.İsmailin terapiden geçmesi lazım aşırı güvensiz ve ne yaptığını bilmeden geziniyor sahada .Bu arada Olcayın kesinlikle oynaması lazım olduğu ortaya çıktı eğer Arda kanat oynamayacaksa.
Olcay cok enteresan adam. Oynayinca ya baska adam oynatin deniyor ama oynamayinca asil eksikligini anliyorsun. Bu kadar hoca niye direk oynatiyor anlasiliyor aslinda.

Çevrimdışı tangaz

gönülün iyi oynadığı tek milli maç yoktur ama takımın en kötüsü olduğu milli maç çoktur. milli takım kampında sakatım deyip eve dönüp 3 gün sonra iğne yaptırıp fenerle maça çıkıp döktürdüğü çoktur...

Çevrimdışı yigitcan1903

Bir takımda 4 tane as stoper olmaz. Rhodolfo'nun yanına sağlam bir stoper alınacak zaten.

Yedek stoper aramakla uğraşmaya ger yok, bu adamın mayası tuttu.

Oyun anlamıyla da gayet ayağı düzgün ve hava toplarına hakim bir adam. Taraftarla arası da düzgün, riske gerek yok.

Kramponlarını alsın gelsin o zaman
Dany'i ikna ederken sarf edilen benzer sözler
Ben beğenmiyorum,güven vermiyor 

Çevrimdışı tangaz

Şenol hoca hoca olarak denmesi gerekeni demiş ama Gomez tarafından olaya bakıldığında Gomezin haklı olduğunu düşünüyorum.Nisan ayında çünkü Şampiyonluk net belli değildi.

gomez masum değil! nisan ayı beşiktaşla floransa arasındaydı ama ben hep kararımı sezon sonu vereceğimi belirtiyordum diyor. o zaman ben adama sorarım bunu kontrat zamanı dile getirseydin ve oraya tarihi 30 nisan die yazdırtmasaydın...

Çevrimdışı tuncaboylu

Herkesin beğendiği bir oyuncu dünyada pek yok, varsa da 50 milyon euro'dan başlıyor..

Dany'le ilgisi yok. Dany bizde oynadığı 3 ayda bir halt oynamadı, Marcelo ise bence tercih edilebilir performans gösterdi.

Çevrimdışı ozgursum

Elde tutmus oyunculara destek vermek lazim. 1 milyon euro ya alacagin bir stoper. Uyum saglamis sonucta az cok. Dany ile hic alakasi yok durumun. Transfer sezonunda bu denli herkesi gonder dersek 20 kisi gider 20 kisi gelir.
[ Son Düzenleme: 23 Mayıs 2016, 11:34:40 ozgursum ]

Çevrimdışı ahmetx

gomez masum değil! nisan ayı beşiktaşla floransa arasındaydı ama ben hep kararımı sezon sonu vereceğimi belirtiyordum diyor. o zaman ben adama sorarım bunu kontrat zamanı dile getirseydin ve oraya tarihi 30 nisan die yazdırtmasaydın...
Nisan ayı meselesi belki kulüplerin ortak düşüncesidir , önlerini görme adına ...

Çevrimdışı yigitcan1903

Ilk yari yaninda ersan oynamasina ragmen savunma ikilisi herkes tarafindan begeniliyordu. Bunun bas nedeni Rhodolfo dur. Ilk yari gayet iyi oyun oynadi. Yani Dany ile ne alakasi var Rhodolfo nun cidden cozemedim. Elimizdeki oyunculari bu denli kotulemek kimsenin yararina degil. Elimizdeki degerlere sahip cikmak lazim. Sezonda 20 oyuncu degismez.
Marcelo konu
Rhodolfo nerden çıktı

Çevrimdışı ahmetx

Marcelonun hava hakimiyeti ve bilekleri çok iyi ligde hayli hayli yeterli , tandeminde kesinlikle hızlı ve omuz omuzada savrulmayan bir defans lazım .

Çevrimdışı tangaz

Marcelonun hava hakimiyeti ve bilekleri çok iyi ligde hayli hayli yeterli , tandeminde kesinlikle hızlı ve omuz omuzada savrulmayan bir defans lazım .

marcelonun doğru partner ve doğru sol bek ile iş göreceğini düşünüyorum

Etiketler: