2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 186 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11512700 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimiçi sozkul

Şu UEFA'nın Türkiye için bir istisna yapması lazım.

Hem FFP cezası veriyorsun, hem homeground momeground diyorsun.

Homeground adama talip olunca, 1.5 milyon euro maaş istiyor bu ülkede. Altyapıdan çıkardığın da aynı, sözleşme dönemi o da uçuyor. FFP'yi sağlamaya çalışırken, bu saçmalıkla mı uğraşacağız bir de?

Homeground yerine yaş kısıtlaması koyarsın, "20 yaş altında 6 oyuncu bildireceksin" dersin. Ülkesine ve doğduğu yere ne karışıyorsun oyuncunun?

35 yaşındaki Volkan Demirel hem homeground hem altyapı sayılıyor, 19 yaşındaki Oğuzhan Aydoğan ikisi de sayılmıyor.

Bence haksızsın @tuncaboylu,  UEFA'nın doğru yaptırımlarından biri, Avrupada başarılı olmak için o ülkenin altyapı yatırımlarına yatırım yapmasını sağlamaya çalışıyor, Avrupanın kalburüstü kulüplerine verilen bazı transfer kıstlaması cezalarının ana nedeni bu, 15 yaşındaki yetenekleri diğer ülkelerden çalıp gizli bir kontrat veriyorlar bu yükümlülüğü aşmak için.
Düşün, böyle bir zorunluluk olmasa Barcelona, Madrid, City, Chelsa ve benzeri kulüplerde ne yetenekler çürüyecek yedekte, çünkü adamlarda çok para var ve 25'in tamamını riske girmemek için yetenekli yabancılarla doldurabilirler.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Haber kaynağı fanatik portekizliler yanlış çeviri yapmışlar aboubakar kesinlikle Türkiye'ye gelmeyecek demiş menajeri

Şimdi baktım kaynak Fanatik değil ve yeni sezonda Türkiye diyor.

Çevrimdışı ekrembaser

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı tuncaboylu

Ben seni gayet iyi anladım. Ben de diyorum ki olası kötü bir sezondan sonra Wolfsburg Gomez'i elinden çıkarmak isteyemez mi ? Yok mu bunun hiç örneği ? Bu da bana göre bir olasılık.
İster tabii ki, ama kimse almaz hem kötü hem 5.5 milyon maaş alan adamı.

Yoksa biz de Pektemek'i elden çıkarmak istemiyor muyuz? 

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi sozkul

Yok artık!

Haberi yazan adam böyle bir şeyin olacağına inanmıyorum diye başlamış zaten..

Çevrimdışı Orhan_

Demirörenin 100 m tl si içerde ve istediği de yok.. Sponsorluk vs bişeyle rahat bırakabilir parasını.. Fikret ormanın kaç tlsi içerde biliyormusun?? 0.2 m TL si.. Oda 3-5 ay önceydi.. Şimdi sıfırlamıştır belki.. Eneramolar,gökhan süzenler, sezer öztürkler vs gereksiz bi ton adam.. En azından pektemeği kendi ödeyebilirdi diyorum..

Yok daha neler. Hala ilk dönem ki yaptığı hataları konuşuyorsunuz. Elinizde var mı başka örnek? Hala mı eneramo, süzen, sezer, berat. Pektemek'i kendi ödeyecekse, bugüne kadar rekor kırdığı sponsorluk ve transfer gelirlerinden de kendine pay çıkarsın.

Çevrimdışı abdusta

Son Dakika

Alıntı
Mercado: Josué e Aboubakar emprestados a clubes turcos
por José Pestana,

Alıntı
Kaynak portekiz klup muhabiri

Vincent Aboubakar Turk klubune kiralandı

saygılar

Çevrimdışı Librarius

http://www.record.xl.pt/futebol/futebol-nacional/liga-nos/benfica/detalhe/talisca-proximo-do-besiktas.html

Şöyle bir kaynak var ama giremiyorum siteye paralı

Alttaki okuyucu yorumlarina bakilirsa oyuncunun bize kiranlanmasina cok kizmislar. Joger Mendez'e ates puskuruyorlar. Ayrica eger yanilmiyorsam okuyuculardan biri bu oyuncunun bundan sonra satisindan elde edilecek gelirin %70'ini Benfica, %30'unuda biz alacagiz (bizimle ilgili kismi yok ama %70 Benfica'nin oldugunu yazmis ve sitem etmis).
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimiçi sozkul

Ben seni gayet iyi anladım. Ben de diyorum ki olası kötü bir sezondan sonra Wolfsburg Gomez'i elinden çıkarmak isteyemez mi ? Yok mu bunun hiç örneği ? Bu da bana göre bir olasılık.

Tabiiki isteyebilir, ama istemek yetmiyor bazan..

Çevrimdışı Jukebox

Laannnnn uc dakika kizlari besleyeyim dedim mustafa beyi gondermisiniz, olm ulan hic gafaniz calismiyor mustafa bey hic gider mi be, basiniza gunes mi gecti.

Kulup mustafa bey rahat etsin diye yedek kulubesini deri koltukla donatti, tesislere sipa merkezi acti ustune mesaj solunu acti be hic gider mi o adam.

Ha gitsin yarin at kesmeye giderim. Adak verdik, kesecez yiyecez, kimizini icecez.

Vodka isteyene getiririz be kopeginiz olsun vodka dediginiz nedir ki berrak bir sivi, su gibi su demisken su gibi icecen.

Gitmez o mustafa bey siz uyanin hemen.

Ha giderse ulan varya yakarim bu gezegeni!

Mustafa gittigi an ofiste ayni boyle olacagim, ha bu tip ayni ben sakal, kel kafa gozluk falan ha benim biraz minyaturum bu daha boyle keci sinifi magandalardan ben okuz sinifi maganda

Abi sıradaki avatar Tolga olabilir mi?  :evillol:

Çevrimdışı Hamahakki

Bugün Şenol hoca belhanda var falan dedi sizce ağzından mı kaçırdı?

Çevrimdışı MrtBlgc

İster tabii ki, ama kimse almaz hem kötü hem 5.5 milyon maaş alan adamı.

Yoksa biz de Pektemek'i elden çıkarmak istemiyor muyuz? 

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Madem Pektemek üzerinden konuşuyoruz, Pektemek, Başakşehir'le anlaştığı zaman (ki anlaştı diyorlar)  bizden aldığı maaşı mı alacak ? Tabi ki hayır.
Mario Gomez de kötü geçirdiği bir sezonun ardından aynı paralara başka bir takımla sözleşme imzalayacağını düşünmüyorum. Olursa zaten bu yine Türkiye'de
bir kulüp olur. 5,5 da vergiler dahil sanırım. Neyse bu konuda biz senle anlaşamayacağız dostum . :D Ama bana göre Wolfsburg 34 yaşına kadar bu parayı Gomez'e vermez. Bana göre ihtimali yok. Ha sen seve seve verecek diyorsan saygı duyarım ama katılmıyorum.

Çevrimdışı ekrembaser

Madem Pektemek üzerinden konuşuyoruz, Pektemek, Başakşehir'le anlaştığı zaman (ki anlaştı diyorlar)  bizden aldığı maaşı mı alacak ? Tabi ki hayır.
Mario Gomez de kötü geçirdiği bir sezonun ardından aynı paralara başka bir takımla sözleşme imzalayacağını düşünmüyorum. Olursa zaten bu yine Türkiye'de
bir kulüp olur. 5,5 da vergiler dahil sanırım. Neyse bu konuda biz senle anlaşamayacağız dostum . :D Ama bana göre Wolfsburg 34 yaşına kadar bu parayı Gomez'e vermez. Bana göre ihtimali yok. Ha sen seve seve verecek diyorsan saygı duyarım ama katılmıyorum.

Bizden alacağı parayı alacakmış 500 bin eurosunubiz verecekmişiz haber o şekildeydi

Çevrimdışı mrred

Haberi yazan adam böyle bir şeyin olacağına inanmıyorum diye başlamış zaten..
Kedidir o kedi :D
The great gig in the sky

Çevrimdışı linux

Son Dakika

Abi kesin mi

Vincent Aboubakar Turk klubune kiralandı

saygılar

Çevrimdışı MrtBlgc

Bizden alacağı parayı alacakmış 500 bin eurosunubiz verecekmişiz haber o şekildeydi

Bizden 1.5 m mi alıyordu Pektemek ? 1 m'yi Başakşehir mi verecek yani ? Bana pek inandırıcı gelmedi ama netleşsin o zaman konuşuruz.

Çevrimdışı mylife1903

Abi sıradaki avatar Tolga olabilir mi?  :evillol:
Ahaha yok tolga reisi severim ben, su sozlesmeyi bir kapatsinlar hele pektemek ile ilgili eylemlerimiz devam edecek.
Bundan sonra ilk ucakla tesislerdeyim komisyonculuk yapacam iyi para var bu iste.
Veli gel bakayim, kac para aliyon sen
1.6 abi
Cok degil mi, biraz feda de bakiim
Abi kem kum
Lan bozma gafami koyarim avatara, iki ozel haber girerim ho hop alanyaspor olursun
Tamam abi, her zaman abi

Bundan sonra boyle olacah, benim ekibi gonderemiyorum beck olayindan beri, sarhos sarhos yanlis adami kesiyorlar takimdan.
Adamlara sol bek, esmer, sakalli dedik
Herifler gidip becki aldi adam sag bek sarisin
Eee vefa borclari var tabi gidip ismaili sakatlamislar, bu sirketten abi diye telefon aciyor okuz
Ulan dedim mal misiniz, neden gittikten sonra adami sakatliyonuz, iki kadeh icip keyif yapacaktim ilk fb macinda

Çevrimdışı ekrembaser

Bizden 1.5 m mi alıyordu Pektemek ? 1 m'yi Başakşehir mi verecek yani ? Bana pek inandırıcı gelmedi ama netleşsin o zaman konuşuruz.

ben ona da razıyım :)

Çevrimdışı Librarius

Şimdi baktım kaynak Fanatik değil ve yeni sezonda Türkiye diyor.

Ekrem kardesim dikkat ediyorumda hep boyle haberleri duzelten mesajlar yaziyorsun ama sonra ortaya cikiyor ki orijinal haber dogru senin duzeltmelerin yanlis.  :lol:
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Bishamon

Başakşehir zengin kulüp maaşının tamamınıda verebilir bence  :lol:

Çevrimdışı s4rc4stic

başkan akşama action yapar diye aldım popcornları :evillol:

Çevrimdışı ekrembaser

Ekrem kardesim dikkat ediyorumda hep boyle haberleri duzelten mesajlar yaziyorsun ama sonra ortaya cikiyor ki orijinal haber dogru senin duzeltmelerin yanlis.  :lol:

Yok kardeşim verdiğim şahsın twitter linkine bakarsan orda kaynağın fanatik olduğuna dair foto da var yanılttıysam kusura bakmayın

Çevrimiçi Necmi

kendisi numaralıdan kombine aldığı için eski açık alt kombinesini devretmek isteyen bir arkadaş var ilgilenenler benimle bağlantı kurabilir
122. blok 6.sıra 17. koltuk

Çevrimdışı worns

Bugün iki transfer daha düşebilir gündeme. Cuma üçlemeyi bitirmek istediklerini söylemişlerdi.

Biri Aboubakar olabilir.

Çevrimdışı linux

Vincent Aboubakar'ın Menajeri: ''Vincent bu sezon Türkiye'de oynayacak'' (@FCPortoGlobal)

Etiketler: