2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 240 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11509843 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı yigitcan1903

Bazı isimler "kuyruk acısı olanlar" salça olmasın diye atılmış yemler olabilir

O adam takmaz kimseyi burda
Beğenmemek değil mesele,risk büyük
Büyük oyuncuların ilk tercihi değiliz. Bize gelecek olan her büyük oyuncu risk taşıdığı için bize gelir. Öyle olmasa zaten Tr topraklarına adım atmazlar. Gomez, demba ba ve yukarda arkadaşın yazdığı gibi guti. Bunların hep riski vardı. Tutar tutmaz bilinmez ama alınabilecek bir riskdir.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Talisca işi tamamsa Gökhan İnler transferinin bir manası kalmaz. İkisinin birden gelmesi çok mantıklı görünmüyor.
Ben güvenmediğim bir gazete dışında hiç bir yerde görmedim bu haberi. Renkli uydurmasıdır...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Zafer55

Talisca işi tamamsa Gökhan İnler transferinin bir manası kalmaz. İkisinin birden gelmesi çok mantıklı görünmüyor.
Şu aşamada Ati yada ozi satılacak mı yoksa diye düşündürür inler hamlesi

Çevrimdışı tuncaboylu

Yapmayın ya devamını getirin şu bomba isimlerin. Gökhan inler ne yaptı ki gecen sene Leichster'de  :alala:

Samir Nasri'nin City'de yaptığı kadarını yaptı.

Nasri'yle falan takımın maaş dengelerini bozmaya ve kendi ayağımzıa kurşun sıkmaya gerek yok.

Orta sahadaki rotasyonumuz Atiba-Talisca-Oğuzhan olmalı, yedekleri de Necip-Tolgay-X. Buraya X olarak Nasri'yi alırsan, ilk saydığım rotasyon olmaz.

İlk rotasyondan birini çıkarıp Nasri'yi sokarsan, takımda sorunlar çıkar.

Talisca geliyorsa Nasri yerine düşük profilli, yedek kaldığında dert etmeyecek bir adam alınmalı. Gökhan İnler olur, hatta maaşı daha düşük bir adam da olabilir.

Çevrimdışı brkntcnr

Talisca gelsin bir de İnler gelsin işte Nasri' ye gerek yok başkan. İnler Atiba' yı yedekler Talisca da hücumda Ozzyle işi halleder.

Çevrimdışı yigitcan1903

Büyük oyuncuların ilk tercihi değiliz. Bize gelecek olan her büyük oyuncu risk taşıdığı için bize gelir. Öyle olmasa zaten Tr topraklarına adım atmazlar. Gomez, demba ba ve yukarda arkadaşın yazdığı gibi guti. Bunların hep riski vardı. Tutar tutmaz bilinmez ama alınabilecek bir riskdir.
Maddi boyutuna göre olabilir
Örneğin 5m euro istiyorsa sorunlu bir oyuncu için fazla 

Çevrimdışı tangaz

yahuu 4 gün giremedim foruma hiç kimseyi getirememişsiniz  :icool:
ben birkaç gün daha fazla giremem döndüğümde transferler tamamlansın pls  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı worns

Mesele Nasrinin kalitesi yeteneği değil. Zaten talisca almışsın, nasri alırsan taliscayı mı ozzy mi yedeğe atacaksın. İkisi de yedeğe atılmayacak kadar kaliteli topçu. Nasri de senelik 4,5 5 ten az almaz. Hem o parayı vereceksin, hem de tribini çekeceksin. He oynarsa 2-3 sene sonra Çin e Katar a da satabilirsin deli paralara. Ama oyuncunun niyeti önemli. Ben yeniden piyasada ismimi yukarıya çıkartmak istiyorum diyorsa gelsin. Ama yatacaksa gelmesin. Bunu da ancak yönetim bilir zaten oyuncuyla görüşenler onlar.

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nasri kenarda da oynar. Ama çok riskli bir hamle olduğuna katılıyorum. Hem sorunlu bir adam hem de son yıllarını sakatlıklarla, formsuzluklarla geçirdi. Karakter olarak Gomez gibi bir adam da olmadığı için üzerine yeniden parlatma hikayesi falan zor yazılır. Hatta çok eleştirilen Quaresma oyun için sorunlarını bir yana bırakırsak antreman/yaşam profesyonelliği olarak Nasri'nin çok önündedir.

Nasri ancak kadronun kendisine mahkum olmadığı, rahatça kesebileceğimiz durumda alınabilecek bir risk. Ama maliyet vs'de düşününce yeteneğine, kalitesine rağmen negatif yönler ağır basıyor.

İsmi geçenlerden Ziyech Nasri'ye göre daha heyecan verici bir isim.

Çevrimdışı s4rc4stic

nasri'yi çok fonksiyonel kullanabilirsin sosa gibi..sosa kanata açılıyodu oğuzhan'a koridor açılıyordu..kanatlardan oyun kurabiliyodu..bence futbol mantalitesi sosa ile örtüşüyor hatta bi tık üstü..dikine oynuyor adam eksiltiyor şutu var duran topları çok iyi..balotelli gibi düşünmemek lazım..nasri oynamadı mı küsüyordu gayet normal ki man city'de kadro kalitesine baktığında neden yedek demezsin ama burada o formayı giydimi çıkarmaz..nasri direkt oynayacağı bi takımda neden huzurlukluk çıkarıp küssün..bence keyif alarak oynayacaktır..

Çevrimdışı tuncaboylu

yahuu 4 gün giremedim foruma hiç kimseyi getirememişsiniz  :icool:
ben birkaç gün daha fazla giremem döndüğümde transferler tamamlansın pls  :bandit:

Selam @tangaz, naber abi?

Epey kaynıyor forum, sen şöyle arkana yaslanıp arkadan okuya okuya gel bence.   :) :)

Çevrimdışı OrhanAker

Talisca atiba ozi tolgay necip varken en mantıklı hamle genç bir isim olur zaten barlaser için uğraşıyorlarmış (Btd)

Çevrimdışı worns

Aman abi deme öyle şeyler. :) Bir kayıp daha kaldıramayız.

Çevrimdışı BelekKartaLı

Bu güne kadar forumda konuşulup üzerine 10larca sayfa yorumlar yapılıpta birbirimize düştüğümüz hangi futbolcu geldiki beşiktaşa Nasri gelsin..
Bence hiç yorulmayın bu kadar TV ler Gazeteler Siteler ve Biz Nasri diye konuşuyorsak gelecek isim Nasri değildir.Örn:Talisca tokat gibi elinin tersiyle geldi :)
Sana Söz Büyük Başkan.Şampiyon Olamasakta Hep Şerefli Kalacağız..!!!

Çevrimdışı Hamahakki

Tolgay atiba oğuzhan necip . O bölge için yeter . Gökhan inlere ihtiyaç yok . Biri şaka desin

Menajer haberi olabilir ayrıca Veli'de var.defansif orta saha alacağımızı zannetmiyorum

Çevrimdışı brkntcnr

Lens - Quaresma kanatlar, Oğuzhan - Talisca - Atiba orta sahası çok iyi bir orta saha beşlisi. Yedekleri de Olcay - Kerim - Aras - Necip - Tolgay. Bence gayet iyi.

Çevrimdışı Çağatay

paramız olduğuna göre menejer itelemeleri başlıyor işte
inler ismi niye hortladı yine
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Çağatay

nasriyi filan geçiniz
2 taksit halinde ziyech
yada opsiyonlu 1 yıllık quintero
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı linux

Nasri oyunculuğuna lafimiz yok ama lens daha çok katkı vereceğini düşünüyorum .

Rakitsky ve babacar gelsin

Çevrimiçi Koa_lAA

veli gidici gibi... antalya takas söylentileri var...

aha bende duyunculuğa adım attım.. biyerden aldığımı başka yere satmaya çalışıyorum.. minnoşlarımmm :)

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Menajer haberi olabilir ayrıca Veli'de var.defansif orta saha alacağımızı zannetmiyorum
Veli yok. Unutun Veli'yi :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi Koa_lAA

nasriyi filan geçiniz
2 taksit halinde ziyech

:ok: :ok: :ok:

Çevrimdışı worns

nasriyi filan geçiniz
2 taksit halinde ziyech

Quintero yetenekli olmasına karşın henüz onu sahaya yansıtacak düzeye çıkamadı. Geçen sene de çok az maçta oynadı diye biliyorum.

Ama Talisca'nın yanında alınırsa ve maliyetsiz olursa orta saha derinliği için makul olabilir.

Çevrimdışı brkntcnr

Nasri kenarda da oynar. Ama çok riskli bir hamle olduğuna katılıyorum. Hem sorunlu bir adam hem de son yıllarını sakatlıklarla, formsuzluklarla geçirdi. Karakter olarak Gomez gibi bir adam da olmadığı için üzerine yeniden parlatma hikayesi falan zor yazılır. Hatta çok eleştirilen Quaresma oyun için sorunlarını bir yana bırakırsak antreman/yaşam profesyonelliği olarak Nasri'nin çok önündedir.

Nasri ancak kadronun kendisine mahkum olmadığı, rahatça kesebileceğimiz durumda alınabilecek bir risk. Ama maliyet vs'de düşününce yeteneğine, kalitesine rağmen negatif yönler ağır basıyor.

İsmi geçenlerden Ziyech Nasri'ye göre daha heyecan verici bir isim.
Bence 10 numaradan çok kenar oyuncusu lazım şuan. Zaten asıl mevkisi sol kanat. Ama maalesef senelik 5 milyondan aşağı almayacak bir oyuncu için risk alalım, huzursuzluk yaparsa kadro dışı bırakırız diyecek bir maaş bütçemiz yok. He inşallah gelir, sol kanatta destan yazar. Daha 29 yaşında. 2-3 sene oynatır Çin' e satarsın çok büyük paralara.

Çevrimdışı KUMANOVALI

Günaydın Beşiktaş Arena

BJK

Shqiptari per fjalen ther edhe djalen / Arnavut verdiği söz için oğlunu da keser

http://www.alisverisreyonum.com
http://www.hpkartus.com
http://www.bilsabilgisayar.com.tr
https://www.avazilla.com

Etiketler: