2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 470 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11423709 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimiçi 38life

Nasri ve Bentekeyi beğenmeyen insanları görünce hayret ediyorum gerçekten. Bu taraftara Messiyi getirsen yaranamazsın bence. Saçları sarı derler, mahkemesi var derler, Kaçakçı derler, Beşiktaşa yakışmaz Ronaldo gelsin derler. Derler oğlu derler... Ulan Nasri bu ya. Samir Nasri. Başka Nasriyle mi karıştırılıyor acaba?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı brkntcnr

Daniel i Newcastle bırakmaya yanaşmıyormuş yalnız. Onun için başkanın zaman ayırması gerek
Evet ama bizim takım gerçekten istiyormuş. Yani uğraşılıyordur şuanda zaten başka gider bi selamınaleyküm diye girer 1 milyona falan bitirir :D :D

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Nasri ve Bentekeyi beğenmeyen insanları görünce hayret ediyorum gerçekten. Bu taraftara Messiyi getirsen yaranamazsın bence. Saçları sarı derler, mahkemesi var derler, Kaçakçı derler, Beşiktaşa yakışmaz Ronaldo gelsin derler. Derler oğlu derler... Ulan Nasri bu ya. Samir Nasri. Başka Nasriyle mi karıştırılıyor acaba?
Mehmet Demirkol u dinledim hala Mario nun yerini dıldurmaz basındaki oyuncular diyor. Sadece gülüyorum

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Zafer55

Çevrimdışı linux

HaberKartali
Beşiktaş, Schalke 04 forması giyen 21 yaşındaki stoper Kaan Ayhan için girişimlere başladı. (FourFourTwo) https://t.co/wCko0GdspP

Çevrimdışı LuceGel

Omeru alınacağına kaan ayhan alınsın
Kaç para deniliyor acaba Omereu yerine alsak çok iyi olur.Sol stoper kiralık ile stoperleri hallederiz. Gökhan inler ne alaka anlaşmışız deniyor  :alala:
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı brkntcnr

Bu kim ya  :alala:
U-21 takımına transfer. Zaten bir tane daha siyahi oyuncu vardı. Bide Amokachi' nin oğulları da vardı u-21 de. Çıkar bunlardan birisi belki  :evillol: :evillol:

Çevrimiçi Gökhan Kurt

:kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Kaç para deniliyor acaba Omereu yerine alsak çok iyi olur.Sol stoper kiralık ile stoperleri hallederiz. Gökhan inler ne alaka anlaşmışız deniyor  :alala:
abi çok yaşlı bir back-up oyuncusuna gerek yok yanlış bir hamle maaşı'da yüksek olur baştan aşağıya yanlış bir transfer olur.

Çevrimdışı Bishamon

Gökhan İnler umarım gelmez.

Omeruo yerine Kaan Ayhan süper olur.

Benteke bizi istemiyorsa Liverpool yedek kulübesinde sürünsün.Adam'ın CL'de piyasa yapma şansı var ve gelmiyor.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

@38life sen beğeniyorsun diye insanlar beğenmek zorunda mı ? Bende senin düşüncelerine hayret ediyorum elindeki adam gibi takıma uyup katkı vereceğinin garantisi var mı ? bunları nasri özelinde söylüyorum. 5 m euro civarı maaşlara gelecekse hiç gelmesin hatta mümkünse hiç gelmesin.

Çevrimdışı abdusta

En azından
 1 deneyimli stoper-1 deneyimli santrafor ihtiyacımız suruyor

stoperde henuz netlesen 1 aday yok
 acaba bitti denile VIDA veya GIL de gelişmemi bekleniyor?

saygılar

Çevrimiçi Koa_lAA

abi çok yaşlı bir back-up oyuncusuna gerek yok yanlış bir hamle maaşı'da yüksek olur baştan aşağıya yanlış bir transfer olur.

orta sahaya tecrübeli bi back-up lazım...

atiba oynamadığı zaman ortasahanın hepsi 22-25 yaş aralığında olacak..

ortasahayı kontrol edecek biri iyi olur.. ama o isin gökhan mı ? onu görecez yaşayıp..

Çevrimiçi mellfred

Talisca tamam ise inler çok gereksiz masraf. Nasri'yi istemeyenlerdenim ayrıca. Olcay kerim aras var elimizde. takımın şişirilmesine karşıyım

Çevrimiçi Zafer55

U-21 takımına transfer. Zaten bir tane daha siyahi oyuncu vardı. Bide Amokachi' nin oğulları da vardı u-21 de. Çıkar bunlardan birisi belki  :evillol: :evillol:
İnşallah..Neden olmasın

Çevrimiçi Koa_lAA

benteke yi ben çok istiyorum açıkcası ama nasri sakat adam...

nissan juke gibi bişey o adam... şehrin hayLAZ ı olur burda gibi..

Çevrimiçi Samet Demir

:kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop:
Ben messi yi istemem misal. Ronaldo gelsin

LG-D802 cihazımdan gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı brkntcnr

Ya nasri sorunlu adam falan ama yönetime de güvenim sonsuz yani. Fikret Orman kendisi söylüyordu ben Beşiktaş' a, Beşiktaş' ta oynamayı isteyecek oyuncu getiririm diye. Oyuncunun tavrı, ruh hali görüşmelerden anlaşılır diye düşünüyorum. Zaten kulübüyle anlaşıldı oyuncuyla anlaşılamadı deniyor. Eğer nasri isteksiz davranırsa yönetim getirmez.

Çevrimdışı brkntcnr

Ben messi yi istemem misal. Ronaldo gelsin

LG-D802 cihazımdan gönderildi
Ya zaten messi eski messi değil saçları falan boyattı bi tarz yapıcam diye şekillere girdi. Sonu Maradona olacak gibi gelmesin gelmesin  :lol: :lol:

Çevrimdışı mylife1903

Tam maykil zamani. Hemen alacan michael bradley duscen forvet pesine.
Gokhan inler nasri falan ugrasmaya gerek yok!

Aslinda var benim aklimda bir adam ama bak sonra linc etmeyin ha odunla doverim kalkismaya kalkisani

Simdi bizim uyum sorunu cart curt falan ugrasmamamiz icin yunanli bir cocuk alsak boyle yunanli ama sokakta dolassa kimlik sorulmayacak bir tipi falan olsa deve gibi boyu, okuz gibi gucu olsa diyorum ki samaras, nasil?

Çevrimdışı brkntcnr

Başkan biraz Şenol Hoca' nın açıklamalarına üzülmüş sanırım. Şimdi hocanın toplantısını bekliyormuş bide hoca konuştukça kap açıklıyor düşünsenize. Stoper lazım çaat Vida' yla görüşmelere başlandı, forvet lazım çaaat Benteke' yle görüşmelere başlandı, kanat lazım çaaat Nasri' yle görüşmelere başlandı  :evillol: :evillol: Mükemmel olmaz mı ya?

Çevrimdışı tuncaboylu

Yalnız aklıma geldi de; Martins Indi gelirse, epey fazlaca "bir Baba Hindi" tezahuratı duyabiliriz Vodafone Arena'da.

Çevrimdışı mylife1903

Başkan biraz Şenol Hoca' nın açıklamalarına üzülmüş sanırım. Şimdi hocanın toplantısını bekliyormuş bide hoca konuştukça kap açıklıyor düşünsenize. Stoper lazım çaat Vida' yla görüşmelere başlandı, forvet lazım çaaat Benteke' yle görüşmelere başlandı, kanat lazım çaaat Nasri' yle görüşmelere başlandı  :evillol: :evillol: Mükemmel olmaz mı ya?
Cat cat, pit pit, tik tik
Gelecek olani degil de gelmis olanlari konusmaya basladigimiz donemdeyiz bakalim hoca ne diyecek az atarlanip bir iki yeni cephe acmasi lazim hocanin ki camia soyle bir silkelensin, kendine gelsin

Çevrimiçi 38life

@38life sen beğeniyorsun diye insanlar beğenmek zorunda mı ? Bende senin düşüncelerine hayret ediyorum elindeki adam gibi takıma uyup katkı vereceğinin garantisi var mı ? bunları nasri özelinde söylüyorum. 5 m euro civarı maaşlara gelecekse hiç gelmesin hatta mümkünse hiç gelmesin.

Söylediklerin komik ve cevap verilmeye değmez nitelikte. Sen de benim mesajlarıma cevap verme lütfen :)
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Blackmd1

Basın toplantısı başladı.

Etiketler: