2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 448 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11425558 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Berat

boyko

g.gönül       marcelo     tosic       beck 

atiba        tolgay

querazma          ozii             olcay

cenk

süper kupa maçına bu kadro nasıl

Boyko'nın yerine Tolga oynar çok muhtemel kadro bu olur  :ok:

Çevrimdışı Hasan Tahsin

@mylife1903  ve @tangaz ikinizi de çok merak ediyorum. Hadi bana ilk hangi maça geleceğinize dair söz verin . O maçta ağırlayayım sizi. Gerekirse kombinemi verir Allah ne gösterdiyse beleş tepeden seyrederim maçı  :D
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı tangaz

@atalay yahu planlama, kriz yonetimi
Turkuz biz yahu ne plani ne kriz yonetimi
Bizimkiler acil toplanmistir simdi sabaha kadar derslerine calisirlar, sinifi gececek notu alirlar ne de olsa okulda birsey ogrenmiyoruz, dersi verelim yeter. Dersi vermek lig sampiyonlugu, iyi calissinlar sabah kadar. Okunmus pirinc, kus uzumu, cikolata yesinler devamli, neskafeye kola katip kafein bomb yapsinlar bir forvet bulsunlar.

hakkaten yeni nesil neskafeyle kolayı karıştırıyor mu hala? bizim sınav haftası favori drinkimizdi :)
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

@atalay yahu planlama, kriz yonetimi
Turkuz biz yahu ne plani ne kriz yonetimi
Bizimkiler acil toplanmistir simdi sabaha kadar derslerine calisirlar, sinifi gececek notu alirlar ne de olsa okulda birsey ogrenmiyoruz, dersi verelim yeter. Dersi vermek lig sampiyonlugu, iyi calissinlar sabah kadar. Okunmus pirinc, kus uzumu, cikolata yesinler devamli, neskafeye kola katip kafein bomb yapsinlar bir forvet bulsunlar.
:kop: :kop: :kop:

Abi varya Gulmekten karnima agrilar giriyor sayende Cem yilmaz gibi adamsin valla

Mizahına , Olaylara bakis acina hayranim
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Berat

hakkaten yeni nesil neskafeyle kolayı karıştırıyor mu hala? bizim sınav haftası favori drinkimizdi :)

Vovovovo  :guitar:

Çevrimdışı mylife1903

denklemdeki 105 i çözemedim yahuu gomez totoşu fabrika ayarlarımla oynadı :D
bu arada gomez de gittiğine göre dilediğimizi söyleyebilirz değil mi  :evillol:
105 formul ideal kilo icin.
Ideal bir yetiskin erkek okuzun boyundan 105 cikartilinca kilosunu vermesi lazim abi.
Simdi beni 185 alsak ideal okuz olamiyorum 80kg olmam lazim kilo 98, bildigin agir okuz sinifi yetiskin okuz oluyorum.
Kadinlarda 115 cikartiyorsun.
Simdi bizim atibanin boyundan 115 cikartsan kesin kilosunu verir herifte bir gram yag yok.

Gomezi zaten sevmezdim, babasini da sevmezdim. Maasina zam isine son, ne o vizyon fuzyon basladi sallamaya zaten, sanki atom parcalayacaz, aya fuze atacaz

Yıl 2012 Beşiktaş-A.Madrid maçı var Taraftarlarımız Falcao'ya tesbih hediye ediyor..

RADAMEL FALCAO:Beşiktaş'ı ve taraftarını yakından tanıyorum Müthiş bir taraftar toplulugu var sürekli internetten videolarını izliyorum onlara hayranım....

Monaconun 7 tane santraforu var falcao ile birlikte falcao'yu bize kiralasınlar :D
[ Son Düzenleme: 20 Temmuz 2016, 22:32:22 cursedofdragon ]

Çevrimdışı tangaz

@mylife1903  ve @tangaz ikinizi de çok merak ediyorum. Hadi bana ilk hangi maça geleceğinize dair söz verin . O maçta ağırlayayım sizi. Gerekirse kombinemi verir Allah ne gösterdiyse beleş tepeden seyrederim maçı  :D

estağfrullah @Hasan Tahsin abi normal kendi halinde biriyim ben şahsen, dünyada 2 tutkum var biri kızım diğeri de beşiktaşım gerisi teferruat  :D ist.a ilk geldiğimde maç olmasada söz senle bir de @onurturanla tanışıcam.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Berat

105 formul ideal kilo icin.
Ideal bir yetiskin erkek okuzun boyundan 105 cikartilinca kilosunu vermesi lazim abi.
Simdi beni 185 alsak ideal okuz olamiyorum 80kg olmam lazim kilo 98, bildigin agir okuz sinifi yetiskin okuz oluyorum.
Kadinlarda 115 cikartiyorsun.
Simdi bizim atibanin boyundan 115 cikartsan kesin kilosunu verir herifte bir gram yag yok.

Gomezi zaten sevmezdim, babasini da sevmezdim. Maasina zam isine son, ne o vizyon fuzyon basladi sallamaya zaten, sanki atom parcalayacaz, aya fuze atacaz

Uçuşa hazırlanın  :flag: :flag:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

tavuk hastalığı diğer adı tatarcık humması; tatarcık sineği denen bir sinek her askeri sokar kıbrısta vücuduna virüsü bırakır kuluçka dönemine, sonra sıcaklar ve yetersiz sıvı tüketimi ile virüs adamı yatalak eder 4-5 gün revirde sürünürsün heryerin ağrıdan kırılır dökülür yüksek ateş vbvb hatta ölsem de kurtulsam die inletir böyle lanet bir hastalıktır... ben askerde şantiye şefiydim güneşe en çok maruz kalanların başında geliyordum aslında ilk hastalanması beklenen adamdım ama muhteşem güçlü bünyemle virüsü def etmiştim  :bandit:
Oooo fenaymış :iblush:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

boyko

g.gönül       marcelo     tosic       beck 

atiba        tolgay

querazma          ozii             olcay

cenk

süper kupa maçına bu kadro nasıl
Gsye yeter de rakip gs degil, konya, basaksehir, osmanlidan bu kadro 6macta anca 8puan alir. Bize o 6 mactan 13 puan lazim. Gomez ve sosa gibi adamlar lazim

Çevrimdışı tangaz

Abi varya Gulmekten karnima agrilar giriyor sayende Cem yilmaz gibi adamsin valla

cem yılmaz mı  :alala: o herifin 50 tane metin yazarı + yaşam koçu + bir yığında manitası var. gitsin sibiryada tek başına yapsın bu mizahı da görelim. bu alemde @mylife1903 dostumu tek geçerim  :claps:

şu bastian'a come to Beşiktaş yazacağımıza.

Falcao'ya yazalım :)

Çevrimdışı mylife1903

Sakincali piyadeyim abi, mac gunleri feystaym yapalim

Çevrimdışı mylife1903

Cem yilmaza cok laf sokmuslugum vardir. Hatta organize islerdeki okuzu bana bakarak canlandirdi o

Çevrimdışı tangaz

Sakincali piyadeyim abi, mac gunleri feystaym yapalim

abi ben teknolojiye direnenlerdenim tuşlu nokia tlf  :iblush:
piyadenin sakıncalısı makbuldür zaten bitli olmasında

Çevrimdışı mylife1903

Bu ret bul falan yoktu tabi ozamanlar, kafeinsizlikten bas agrisi cekerdim normal olmadigim icin afyonum patlayana kadar kirip dokerdim sonra kola-gayfe olayini soyledilerdi de rahat ettim.

Çevrimdışı tangaz

falcao adamdır bu sene kadroda olsaydı 45 gol atar fetöcü şabanın gol rekorunu kırardı. bu arada şükürün dereceleride silinir mi paralelcileri işten çıkarıyorlarya şimdi  :bandit:

Çevrimdışı mylife1903

Sana alacaz bir tane isirilmis elmali telefon baska yolu yok @Necmi abiye ogrettim ve uygulamali gosterdim feystaymi adam hala sokta yazamiyor bak! Cok boyle janjanli bir tanitim oldu

Çevrimdışı tangaz

Sana alacaz bir tane isirilmis elmali telefon baska yolu yok @Necmi abiye ogrettim ve uygulamali gosterdim feystaymi adam hala sokta yazamiyor bak! Cok boyle janjanli bir tanitim oldu

tevekkeli hep izleme modunda bu aralar sanırım milletle feystaym yapmaya sardı bu aralar ve forumu boşladı  :evillol:

Çevrimdışı can1903

Forvet transferi Sosa transferine döner. Ağustosun sonuna kadar yolu var bu işin. Erken biterse tebrik ederiz.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı mylife1903

Abi sen vol strit filmini izlemisindir gordon gekko vardi ya orda onun telefonundan alalim sana manyak karizma yaparsin, ben ebayda bulmustjm bizim operatorler desteklemiyordu yoksa manyak retro kasacaktim burda.
Ahanda sekil1a da gordon gekko telefonu, altta

Çevrimdışı tangaz

bu arada daha evvel yazmıştım şenol hoca bana taş gibi bir defans kurun gomez kazması giderse gitsin uzun boylu X bi santrafor da işimi görür demişti

Çevrimdışı cessolupus

villarealde   roberto soldado alabilirmiyiz bence cok gol atar ?

Etiketler: