2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 468 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11414482 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Yıl 89 yer Mersin Sahil Güvenlik Komutanlığı. Herkes kısa kollularla dolaşıyor da bu konu nereden çıktı  :alala:
Bir de aynı yer olsa yine askerlik yaparım diyenlere illet olurum. Hulusi Akar'ın yerine koysalar iki dakika durmam  :lol:

abi hep serhat akkayanın başının altından çıktı  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Yıl 89 yer Mersin Sahil Güvenlik Komutanlığı. Herkes kısa kollularla dolaşıyor da bu konu nereden çıktı  :alala:
Bir de aynı yer olsa yine askerlik yaparım diyenlere illet olurum. Hulusi Akar'ın yerine koysalar iki dakika durmam  :lol:
Yok abi basketten yolum gecmesin diye turkiyeye gelmiyorum, bir daha askerlik yapilir mi aman. Yaptim, bitti cok sevdim anamla degil anilarimla arkamdan anmislar hep cocuklar, sagolsunlar. Akarin yerinde bana bir iki dakika yeter be abi sonra oturmam zaten.

Çevrimdışı tangaz

:evillol: :evillol: :evillol: evli adama yemek yasak be abi, devamli dietteyiz

dostum ben gayet fitim 183 boy 78 kg  :bandit: hafif bir ayva göbeğim var sadece  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Berat

:evillol: :evillol: :evillol: evli adama yemek yasak be abi, devamli dietteyiz

Size Hollanda keki lazım :D

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bayern Munich-City maçı var Kolarov oynuyor dk 35
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı GOKHAN CETIN

Umarım Gomez in bu açıklaması,ardından da klübümüzün kendisine başarılar dilemesi,çok daha önceden alınmış bir ayrılık kararıdır ve sadece açıklanması için bizim Gomez kalibresinde yada ona yakın bir oyuncuyla anlaşmış olmamız neticesinde zamanlaması önceden karsılıklı şekilde anlayış çerçevesinde hareket edilip,planlanarak yapılan bir açıklamadır.İnşallah züğürt tesellisi içinde değilimdir.

Çevrimdışı tangaz

Çevrimdışı mylife1903

:halay: :halay: :halay:

Panzer dedik Tanktan korktu be :by2: :by2:
Bu tam alman panzeri degildi ondan oldu. Mesela bak becke rusya aktarmali alman takiyor mu adam bomba, darbe falan aslanim benim. Zaten bu ay korktum falan dese babasi falan gomezinki gibi yapmaz direk dover bunu, bombadan korkulur mu lan, diye.
Gomez ispanya aktarmali alman olunca olmadi tabe

Panzerin butun aksamlar alaman mali ama motoru seat koymuslar, kasayi kaldirmiyor.

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 26 Aralık 2016, 12:15:51 atalay ]

Çevrimdışı tangaz

Umarım Gomez in bu açıklaması,ardından da klübümüzün kendisine başarılar dilemesi,çok daha önceden alınmış bir ayrılık kararıdır ve sadece açıklanması için bizim Gomez kalibresinde yada ona yakın bir oyuncuyla anlaşmış olmamız neticesinde zamanlaması önceden karsılıklı şekilde anlayış çerçevesinde hareket edilip,planlanarak yapılan bir açıklamadır.İnşallah züğürt tesellisi içinde değilimdir.

üzgünüm ama son cümlen geçerliliğini koruyor dostum :(

Çevrimdışı mylife1903

Size Hollanda keki lazım :D
Bekar adam nasil belli oluyor. Yemek derken, biz biraz baska seyden bahsediyorduk yahu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

yıl millenium yer Değirmenlik Kuzey Kıbrıs +30 kg tam teçhizatlı koşu sıcaklık +56 derece santigrad  :icool:
(tamamlayan nadir kişilerdendim + kıbrısta koca taburda tavuk hastalığına yakalanmayan 2 kişiden biri bendim diğeri de klimalı ofisinde takılan tabur komutanıydı  :D )
Tavuk hastaligi derken :alala:

Bende Hatayda hudut karakolunda yaptim usta birligimi +52 dereceyi görmüşlüğüm var o yetmezmis gibi o sicakta birde yangin söndürüyorduk saatlerce , Ulan Askermiydik , Iyfaiyecimiydik , Usakmiydik, Temizlikcimiydik , Hudut kartalimiydik belli degil, Kacakci pesinde kosmaktan , Suriyeli muhalif ve Suriye askeri pesinde kosmaktan telef oldum :bandit:

Kafamiza Bomba da yagdi , Mermi de Allaha sukur Alnimizin akiyla Vatan borcumuzu bitirdik..
[ Son Düzenleme: 20 Temmuz 2016, 22:20:37 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Berat

hollanda keki  :acim:
Bekar adam nasil belli oluyor. Yemek derken, biz biraz baska seyden bahsediyorduk yahu

Yoksa mantar mı desem kaba tabirle  :evillol:

Biraz moralleri düzeltelim bari  :D

Çevrimdışı tangaz

bu arada gomez olmazsa BCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ planı olmadığını önümüzdeki günlerde göreceğiz... planı olan adam yarın santrafor kap.ı bildirir...

Çevrimdışı Turco

Gomez'in yerini dolduracak tek isim şu şartlarda Bony.  Swansea günlerine dönerse Gomez'den daha faydalı olur.

yıl 2007 aralık ayının son 3 günü sıcaklıklar sırasıyla -37, -41, -39 yer Sivas  :D
Ben Meshur 4 devreydim abi oyuzden Acemi birligim tam kis ayina denk geldi hemde Sivas gibi Soguguyla meshur bir memlekete

Yil 2011 , Soğuk -32..

Hayatinda Sıfırın altinda eksi dereceyi bile belki 1-2 kez görmüş biri icin Eksi -32 derece bayagi tramva yapiyor :evillol:
[ Son Düzenleme: 20 Temmuz 2016, 22:23:09 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı mylife1903

dostum ben gayet fitim 183 boy 78 kg  :bandit: hafif bir ayva göbeğim var sadece  :D
Hehe tam fitsin yahu 183-105=78 super atiba gibisin

Ben biraz uzunum senden ama kilo98 gobek yok daha ziyade yekpare govde var, okuz, maganda gibi killi bir yekpare govde, baklavalar, gullaca evrildi. Atiba gibi olamadik ama ozan tufan gibi de degil de boyle hayvandaonun az irisi gibin, rusya ve ukraynada kesme kaliyorum ama herifler daha bir fil gibi. Bu beck herhalde boyle ufak tefek cikinca ailesi utanctan alamanyalara goc etmis, cocuk ufak cikti bey, allah cezani vermesin topla bavulu bunu hep doverler bey, gidelim almanyaya, demistir annesi

Çevrimdışı mylife1903

Mevcut durumda tatil yapabilmek ne mümkün! Mathieu olur da... @Yusuf Tekeli

Kendimi Bay C. gibi hissediyorum.

Aynen öyle. Lakin futbolda bunlar var. Planlama ve kriz yönetme becerilerini göreceğiz.

Pastaya doyduk be...
@atalay yahu planlama, kriz yonetimi
Turkuz biz yahu ne plani ne kriz yonetimi
Bizimkiler acil toplanmistir simdi sabaha kadar derslerine calisirlar, sinifi gececek notu alirlar ne de olsa okulda birsey ogrenmiyoruz, dersi verelim yeter. Dersi vermek lig sampiyonlugu, iyi calissinlar sabah kadar. Okunmus pirinc, kus uzumu, cikolata yesinler devamli, neskafeye kola katip kafein bomb yapsinlar bir forvet bulsunlar.

Çevrimdışı tangaz

Tavuk hastaligi derken :alala:

Bende Hatayda hudut karakolunda yaptim usta birligimi +52 dereceyi görmüşlüğüm var o yetmezmis gibi o sicakta birde yangin söndürüyorduk saatlerce , Ulan Askermiydik , Iyfaiyecimiydik , Usakmiydik, Temizlikcimiydik , Hudut karatlimiydik belli degil, Kacakci pesinde kosmaktan , Suriyeli muhalif ve Suriye askeri pesinde kosmaktan telef oldum :bandit:

Kafamiza Bomba da yagdi , Mermi de Allaha sukur Alnimizin akiyla Vatan borcumuzu bitirdik..

tavuk hastalığı diğer adı tatarcık humması; tatarcık sineği denen bir sinek her askeri sokar kıbrısta vücuduna virüsü bırakır kuluçka dönemine, sonra sıcaklar ve yetersiz sıvı tüketimi ile virüs adamı yatalak eder 4-5 gün revirde sürünürsün heryerin ağrıdan kırılır dökülür yüksek ateş vbvb hatta ölsem de kurtulsam die inletir böyle lanet bir hastalıktır... ben askerde şantiye şefiydim güneşe en çok maruz kalanların başında geliyordum aslında ilk hastalanması beklenen adamdım ama muhteşem güçlü bünyemle virüsü def etmiştim  :bandit:

Çevrimdışı Berat

@atalay yahu planlama, kriz yonetimi
Turkuz biz yahu ne plani ne kriz yonetimi
Bizimkiler acil toplanmistir simdi sabaha kadar derslerine calisirlar, sinifi gececek notu alirlar ne de olsa okulda birsey ogrenmiyoruz, dersi verelim yeter. Dersi vermek lig sampiyonlugu, iyi calissinlar sabah kadar. Okunmus pirinc, kus uzumu, cikolata yesinler devamli, neskafeye kola katip kafein bomb yapsinlar bir forvet bulsunlar.

Çok gaza geldin abi bu gazla devam et sırıtıp duruyorum sayende  :evillol:

Bu tam alman panzeri degildi ondan oldu. Mesela bak becke rusya aktarmali alman takiyor mu adam bomba, darbe falan aslanim benim. Zaten bu ay korktum falan dese babasi falan gomezinki gibi yapmaz direk dover bunu, bombadan korkulur mu lan, diye.
Gomez ispanya aktarmali alman olunca olmadi tabe

Panzerin butun aksamlar alaman mali ama motoru seat koymuslar, kasayi kaldirmiyor.
:D :D

Çevrimdışı saricasi

Gomez gidince B planımız var deniliyordu gorcez B planını,en az 3 hafta diyorum  :s20: :s20:
İlklerin takımı Beşiktaş'a Türkiyenin ilk akıllı Stadyumu yakışır!

Çevrimdışı Alper1903

Gomez'in yerini dolduracak tek isim şu şartlarda Bony.  Swansea günlerine dönerse Gomez'den daha faydalı olur.

Bony faydalı olabilir ama ben Gomez kadar etkili olabileceğine inanmıyorum. En fazla Demba Ba kadar etkili olabilir. Bize gol atmaktan başka özellikler de lazım. Mesela herkesin yazdığı gibi winner oyuncu olmalı. 20 civarında gol atıp da derbilerde atamazsa bize yaramaz.

Çevrimdışı tangaz

Hehe tam fitsin yahu 183-105=78 super atiba gibisin

Ben biraz uzunum senden ama kilo98 gobek yok daha ziyade yekpare govde var, okuz, maganda gibi killi bir yekpare govde, baklavalar, gullaca evrildi. Atiba gibi olamadik ama ozan tufan gibi de degil de boyle hayvandaonun az irisi gibin, rusya ve ukraynada kesme kaliyorum ama herifler daha bir fil gibi. Bu beck herhalde boyle ufak tefek cikinca ailesi utanctan alamanyalara goc etmis, cocuk ufak cikti bey, allah cezani vermesin topla bavulu bunu hep doverler bey, gidelim almanyaya, demistir annesi

denklemdeki 105 i çözemedim yahuu gomez totoşu fabrika ayarlarımla oynadı :D
bu arada gomez de gittiğine göre dilediğimizi söyleyebilirz değil mi  :evillol:

Çevrimdışı cessolupus

boyko

g.gönül       marcelo     tosic       beck 

atiba        tolgay

querazma          ozii             olcay

cenk

süper kupa maçına bu kadro nasıl

Etiketler: