2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 274 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11447591 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Yönetimin bolat ile görüştüğüde bir gerçek.bolatın gelmesi için hem boyko hem tolganın gitmesi gerektiği için ihtimal vermiyorum.muhtemelen paxarlıkta elini güçlendirmek için yapılmıştır.tolgayla 1 milyon civarına bitirirler işi diye düşünüyorum.

3 yıllık antlaşıldığı söyleniyor benim tahminim de 1,25-1,4 arası bir bedel olduğu yönünde.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi murat

Yedekte yabancı olacaksa karce,fornenzi,boffen den birini alırsak işimizi görür.birinci kaleciyi bir alabilsek...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Yalnız bugün takımın genelinin Alman menşeili olduğu çok belliydi. O şapkalar falan tüyü eksik sadece :evillol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı tangaz

Yedekte yabancı olacaksa karce,fornenzi,boffen den birini alırsak işimizi görür.birinci kaleciyi bir alabilsek...

yabancı yedek kaleci sanırım teknik olarak mümkün değil, olsaydı mandanda karce ikilisini alır konuyu kapatırdım :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi murat

Yalnız bugün takımın genelinin Alman menşeili olduğu çok belliydi. O şapkalar falan tüyü eksik sadece :evillol:
Benimde en beğendiğim detaylardan biriydi.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 02:03:20
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Manoel olmaz sakatmış adam

Alper Öcal ‏@alperocal 25 dk.25 dakika önce
Manoel at gibi stoperdir de Nisan'da sağ dizindeki kıkırdak ve eklem sakatlığından ameliyat oldu. 3 ay daha yok. Yazan, öneren kafa buluyor.

Artroskopi sorun yaratmaz dönüşlerde. Ancak 4 ay meredeyse en uzun artroskopi süresi ne yapmışlar eklemini söküp tekrar mı takmışlar.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı 38life

Yalnız Bando 1 Numara  :claps:

Tv'den öyle mi görünüyor/duyuluyordu? İyiymiş ozaman. Valla biz sinir olduk bandoya. Bando'nun temposuna ayak uyduramıyoruz, yavaş çalıyorlar taraftarın sesi hep az çıktı bando çalınırken kimse katılmadı marşlara.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi murat

yabancı yedek kaleci sanırım teknik olarak mümkün değil, olsaydı mandanda karce ikilisini alır konuyu kapatırdım :bandit:
Benim bildiğim 3 kaleciden birinin milli takıma seçilebilmeye uygun olması gerektiği aöa emin değilim.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bunu herhangi bir maçta sakın yaptırtma. O kaçak girenle birlikte seni de dışarı atarlar. Yaşanmış bir çok örneği var.
Ben ne oldugunu bile anlamadimki adamda bilet var sandim bi baktim arkama yapisti kendimi onla birlikte icerde buldum :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

Kulüpler A Takım listesinde en az 3 kaleci bulundurmak zorundadır. Bu kalecilerden en az birinin Türk A Milli Takımı'nda oynama uygunluğu olması zorunludur.
Maddeden anlaşıldıgı gibi 2 yabancı olabilir..sanırım para veriliyordu yabancı oynattın die

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 02:06:30
  • Beşiktaş / Bodrum
Şuan Coritiba - Juventude maçını izliyorum Juventude'nin başında Zago var 2. ligde.

Baya baya top oynuyorlar Coritiba'ya karşı.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi murat

Tv'den öyle mi görünüyor/duyuluyordu? İyiymiş ozaman. Valla biz sinir olduk bandoya. Bando'nun temposuna ayak uyduramıyoruz, yavaş çalıyorlar taraftarın sesi hep az çıktı bando çalınırken kimse katılmadı marşlara.
Taraftarın sesi çok çıksa zaten o bando duyulmaz.osmanlı maçında 7-8bin civarında seyirci varken zor duyuluyordu.

Kulüpler A Takım listesinde en az 3 kaleci bulundurmak zorundadır. Bu kalecilerden en az birinin Türk A Milli Takımı'nda oynama uygunluğu olması zorunludur.
Maddeden anlaşıldıgı gibi 2 yabancı olabilir..sanırım para veriliyordu yabancı oynattın die
Ooo iyiymis ozaman

Tolgaya yol verip Costil -Karce - Gunay yapsak hic de fena olmaz ama Tolga torpilli hem hocadan hemde yoentimden Sampiyon kaleci sonucta %100 eminim Tolga ile sozlesme uzatilacagina :by2:

Çevrimdışı Zafer55

Benim bildiğim 3 kaleciden birinin milli takıma seçilebilmeye uygun olması gerektiği aöa emin değilim.

18 kişilik maç kadrosunda 7 yerli olması ve 7 yerliden birinin kaleci olması gerekiyor.
Eğer yerli kalecin yoksa maç kadrosu 17 kişi ile sınırlanıyor.

Çevrimdışı tangaz

doğru biliyorsun ilave olarak 18 dekilerden biri türk olmalı sanırım, karce belki yaşı vb nedeniyle 3. kaleciliği kabul edip gelebilir mandanda karce günay üçlüsü olur mandanda 11de günay 18de olur karce tiribüne çıkar mandanda sakat yada cezalı olursa karce 11e geçer gibigibi...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 02:11:33
  • Beşiktaş / Bodrum

2 yabancı alabilirsin ancak yedekte veya as takımda 1 yerli mutlaka bulundurmak zorundasın.

Özetle alacağın 3. kaleci yabancı olursa tribünde oturmak için gelir.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı tangaz

2 yabancı alabilirsin ancak yedekte veya as takımda 1 yerli mutlaka bulundurmak zorundasın.

Özetle alacağın 3. kaleci yabancı olursa tribünde oturmak için gelir.

karce belki yaşı vb nedeniyle 3. kaleciliği kabul edip gelebilir mandanda karce günay üçlüsü olur mandanda 11de günay 18de olur karce tiribüne çıkar mandanda sakat yada cezalı olursa karce 11e geçer gibigibi...

huzur içinde çözülür bu iş  :bandit:

Çevrimiçi murat

Tüm defsnsı değiştirmekte çok doğru değil.dağınık ismail ve tolga ile oynuyorken bütün stoperleri harcamak bence yanlış.ilk önce bir kaleci ve solbek almak lazım.bizin tek defansif ortasaha ile oynadığımızı göz ardı etmemek lazım.zorlu maçlarda atibanın yanına tolgay ile oynarsak ve bu iki oyıncunun yedeği veya rotasyonu için bir oyuncu alırsak stoper bile gerekmeyebilir.lig maçları atiba tek avrupa ve derbi atiba+tolgay(*) yapılabilir.fenerbahçe yeri geldi 3 defansif ortasaha ile oynadı.bence ismail ,tolga ve bu sistemle oynadıkça kim gelirse gelsin buna yakın gol yeriz.önce çürükleri temizlemek lazım.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 02:16:05
  • Beşiktaş / Bodrum
Boca'nın maçı var 15 dakika sonra uyumayacak olan varsa. Yine Bombonera otlağında oynanacak maç :D
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 02:17:18
  • Beşiktaş / Bodrum
Tüm defsnsı değiştirmekte çok doğru değil.dağınık ismail ve tolga ile oynuyorken bütün stoperleri harcamak bence yanlış.ilk önce bir kaleci ve solbek almak lazım.bizin tek defansif ortasaha ile oynadığımızı göz ardı etmemek lazım.zorlu maçlarda atibanın yanına tolgay ile oynarsak ve bu iki oyıncunun yedeği veya rotasyonu için bir oyuncu alırsak stoper bile gerekmeyebilir.lig maçları atiba tek avrupa ve derbi atiba+tolgay(*) yapılabilir.fenerbahçe yeri geldi 3 defansif ortasaha ile oynadı.bence ismail ,tolga ve bu sistemle oynadıkça kim gelirse gelsin buna yakın gol yeriz.önce çürükleri temizlemek lazım.

Elimizdeki istisnasız her stoperin çok basit hatalarından gol yedik sıkıntı şu ki hepsi çürük.

Alexis 4 Marcelo 4 basit hatadan gol yedirdi hiç baskı yememişken.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

@çağrı @tangaz ben burdan baktım ama ayrıntılısı varsa onu bulamadım.. Sizin dediğiniz de olabilir

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Seneye nasıl bir oyun olacak sahada acaba? Ligde farklı Avrupa'da farklı mı yoksa 2sini de kapsayan bi oyun anlayışı mı oturtulacak?
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Boca'nın maçı var 15 dakika sonra uyumayacak olan varsa. Yine Bombonera otlağında oynanacak maç :D

Şuan deli bir İspanyolcadan takip ediyorum maçı Boca fena kaçırdı şimdi :D

Çevrimdışı tangaz

yenilen gollerde bireysel ve basit hata sayısı çok fazlaydı. sakarlık skoru daha düşük adamlar dahi bulsak yediğimiz gol sayısını 8-10 aşağı düşürebiliriz.

Etiketler: