2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 207 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11508993 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Serhat Akkaya

yanlış bilmiyorsam sportif faliyetler dışında ticari iş yapamıyor kulüpler.
siz havayolu şirketi kurdunuz :D
Onu anlatmaya çalıştım abi ama arkadaşlar kurdular :) Beşiktaş İnşaat A.Ş gibi ayrı bir şirket kurup yaparsın diyeceğim ama dünyada hiç bir futbol kulubünde örneğini görmedim, çoğu büyük takım bu işi sponsorluk yoluyla hallediyor ücret ödemiyor diye biliyorum.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mylife1903

yanlış bilmiyorsam sportif faliyetler dışında ticari iş yapamıyor kulüpler.
siz havayolu şirketi kurdunuz :D
insaat asye baglariz @Necmi abi
stad isi kesat bu aralar, ucak ucuruyoruz.
guzel de olur
eagle air
ucak isimleri
metin ali feyyaz
ileride boyuk gobekli airbus alirsak onunda adini sarbi yahut ozan tufan koyariz, dusundum de sinan engin de olur.
necmi abi otel aldi baskan onu da isletecek bence besiktas tourism diye bir sirket acacak herhalde.
a bu ucaklari da alsin iste. eagle air.

Çevrimdışı tangaz

Daha bir kaç gün önce algı operasyonu yapmakla suçlanınca isyan etmiştin Serhat. Kendine yapılmasından hoşlanmadığın şeyleri başkasına yapma.

Bu takımın bir maaş politikası var. Serdar, Tosiç gibi bek oynayan rotasyon oyuncuları 900 bin euro alıyorlardı, İsmail'e 1'den fazla verilmediğini düşünüyorum.

Ayrıca Tolga'ya da zam yapıldığına inanmıyorum, en fazla aynı sözleşme imzalanmıştır 1.3'ten. Hatta ben daha azına imzalandığını tahmin ediyorum.

ismailin 1den fazlaya imza atacağını/attığını (1,3-1,5) düşünüyorum oyuncunun yaşı takım içi maaş skalası da bunu gerektiriyor. tolganın maaşının düşürüldüğünü düşünmek ise doğru olmaz zira bir şirkette çalışıyorsun sene sonu şirket kar açıklıyor ( futbolda şampiyonluk) takip eden yıl maaşın düşürülüyor. bu nasıl mümkün değilse tolganın yeni sözleşme de maaşının düşmesi de o derece yanlış bir icraat  ve tahmin oluyor. mevcut verimi daha da aşağı düşürecek bir hamle olur ve yönetim öyle bir hata yapmaz. ismail için değil ama tolga için benim 1 oyum varsa kalması yönündedir. ülkede büyük takım kalesini emanet edebileceğimiz yerli alternatifi maalesef yok.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

O paraya okuz aliriz be :)
transfersizlikten kafayi yedik, ucak sirketi kurduk simdi mandira acacaz. bu bizim bir turk vardi amerigali yogurt yaoarak iyi para kazandi o biz bir okuz yanina da bir inek rice edilim, sonra yavas yavas borclari oder, kalan parayi amator subelere aktarmak icin kendi kendimize sponsor oluruz.
basketbol subesi kartal sut
hentbol subesi kartal yogurt

o degil de baskana cok uzuluyorum kendi isleri bozuluyor adamin, bu besiktasin actigi sirketlere ceo olsun fikret orman 10 senede oder bu borclari.

Çevrimdışı BelekKartaLı

bises cikmasinda o denklemden

Umarım öyle bir şey olmaz.Biseswar yerine pastırmayla takasa girsek daha mantıklı.
Sana Söz Büyük Başkan.Şampiyon Olamasakta Hep Şerefli Kalacağız..!!!

Çevrimiçi Necmi

Onu anlatmaya çalıştım abi ama arkadaşlar kurdular :) Beşiktaş İnşaat A.Ş gibi ayrı bir şirket kurup yaparsın diyeceğim ama dünyada hiç bir futbol kulubünde örneğini görmedim, çoğu büyük takım bu işi sponsorluk yoluyla hallediyor ücret ödemiyor diye biliyorum.
inşaat aş yi sportif amaçlı kurdun gelir amaçlı değil kendi tesislerini yapabiliyorsun ve şirkete para aktarıyorsun
ama sanmıyorumki orda ticaret yapıp kârını kulübe aktaramazsın tabi bunun yolları var sponsor olur
o şekilde aktarır. ama bir yatırım yapmak için oraya para aktaramazsın bir uçak alırsın bu senin ulaşım imkanını sağlamak için
gerekli olduğu için kabul edilebilir ama kalkıpta filo kuramazsın herhalde :D

Çevrimdışı tuncaboylu

inşaat aş yi sportif amaçlı kurdun gelir amaçlı değil kendi tesislerini yapabiliyorsun ve şirkete para aktarıyorsun
ama sanmıyorumki orda ticaret yapıp kârını kulübe aktaramazsın tabi bunun yolları var sponsor olur
o şekilde aktarır. ama bir yatırım yapmak için oraya para aktaramazsın bir uçak alırsın bu senin ulaşım imkanını sağlamak için

Ceviz yetiştirsek peki?  :lol: :lol:

Çevrimdışı EMİR EMRE

transfersizlikten kafayi yedik, ucak sirketi kurduk simdi mandira acacaz. bu bizim bir turk vardi amerigali yogurt yaoarak iyi para kazandi o biz bir okuz yanina da bir inek rice edilim, sonra yavas yavas borclari oder, kalan parayi amator subelere aktarmak icin kendi kendimize sponsor oluruz.
basketbol subesi kartal sut
hentbol subesi kartal yogurt

o degil de baskana cok uzuluyorum kendi isleri bozuluyor adamin, bu besiktasin actigi sirketlere ceo olsun fikret orman 10 senede oder bu borclari.

Hahaha oyle ama abi o iste para var devlet de veriyor destegi, faiz de indirimli, sigortanin yarisi da devletten. Oh mis. Kapat basketbol subeyi gir okuz isine daha karli.

Çevrimiçi Necmi

ismailin 1den fazlaya imza atacağını/attığını (1,3-1,5) düşünüyorum oyuncunun yaşı takım içi maaş skalası da bunu gerektiriyor. tolganın maaşının düşürüldüğünü düşünmek ise doğru olmaz zira bir şirkette çalışıyorsun sene sonu şirket kar açıklıyor ( futbolda şampiyonluk) takip eden yıl maaşın düşürülüyor. bu nasıl mümkün değilse tolganın yeni sözleşme de maaşının düşmesi de o derece yanlış bir icraat  ve tahmin oluyor. mevcut verimi daha da aşağı düşürecek bir hamle olur ve yönetim öyle bir hata yapmaz. ismail için değil ama tolga için benim 1 oyum varsa kalması yönündedir. ülkede büyük takım kalesini emanet edebileceğimiz yerli alternatifi maalesef yok.
yerli alternatif varda maliyetine değmez.
Babacanı al mesela ama 7-8 den aşağı bonservis ödemezsin 2 den aşağıyada imzalamaz
tolgayla mukayese ettiğinde buna değermi bence değmez.

Çevrimdışı mylife1903

ya ben zaten o ceviz agacindan tirsiyorum buraya zihni sinir projelerimi yazarken, herif araklayacak, kongreye cikartacak

4 tane kari aliyoruz biri utuye biri temizliye
(baskan bir ust satiri okuyacan ne yaptin)
3 tane ucak aliyoruz efenim duzeltiyorum
yanina 2 inek
yogurt yapacaz ucaklarla yogurdu tasiyacaz ve tirbulanslarla mayalayacaz 10 seneye borc odenecek
kongre uyelerine 5eles

Çevrimdışı tangaz

bunun formülü kolay Necmi abi, önce eagle airi kurarsın uçağı x bir firmaya kiralarsın (thy atlas pegasus) onlar sana mesela yıllık 10 milyon dolar kira mı ödeyecek bunun 3 milyonu eagle air'e ödenir, sonra x firma futbol takımı sponsoru olur kalan parayı (7milyon)  sportif aş.ye gelir kaydederisin  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

Babacanı al mesela ama 7-8 den aşağı bonservis ödemezsin 2 den aşağıyada imzalamaz

babacan bizim kaleci olsa forumda tolgadan daha çok gömerdik el birliği ile...

Çevrimdışı mylife1903

bunun formülü kolay Necmi abi, önce eagle airi kurarsın uçağı x bir firmaya kiralarsın (thy atlas pegasus) onlar sana mesela yıllık 10 milyon dolar kira mı ödeyecek bunun 3 milyonu eagle air'e ödenir, sonra x firma futbol takımı sponsoru olur kalan parayı (7milyon)  sportif aş.ye gelir kaydederisin  :bandit:
Reis direk eagle air sponsor olsun yahu
Besiktas eagle air kadin basketbol takimi
Iki gune yasakli linge procesi duser. Ben pavirpoyntle yapardim da ciktim ofisten.
Ucagin bakim onarimini da eagle yer hizmetlerine verelim tam kebap

Çevrimiçi Necmi

yok ceviz işi sakat iş herkes dalga geçiyor :D
o ceviz işini burda ciddi ciddi araştıran arkadaşlar oldu
bakalım işin aslı ne diye :D
bunu haber yapacaktıkta sonuçları görünce hemen vaz geçtik :kop:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

bence de necmi Abi gereksiz olur sadece bir oyuncuya yerli diye ederinin 2 katı para verilmez yerli futbolcu zorunluluğu azalsa keşke minimuma indirilmeli...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

tepki gelmesin ama ben o kaleciyi de beğenmiyorum yerli olmasa en fazla 2 3 eder bence abi vasat kaleci :D

Çevrimdışı tangaz

tepki gelmesin ama ben o kaleciyi de beğenmiyorum yerli olmasa en fazla 2 3 eder bence abi vasat kaleci :D

neden tepki gelsin katılıyorum bence de vasat en fazla 2 mioluk adam maaş desen max.750bin.

Çevrimiçi Necmi

yok iyi kaleci şimdi onuda gömmeyelim.
ama biz gömeriz haklısın :evillol:
valla ospinayı alsak biraz kalede alıştıktan sonra onuda gömeriz :D
bu sene tam kale arkasındayız vodafone da aha yedik dediğim bir kaç pozisyonu
tolganın mükemmel refleksle çıkarttığına şahit oldum :)
tolga kötü kaleci değil ama berbat ötesi ayak var ayağının dibinden geçen topa bile ayakla
müdahale edemiyor. zaten o saçma sapan golleri yemesinin nedeni ayaklarını kullanamıyor olmasından
kaynaklanıyor. ona gol atmak istiyorsan topu ayak mesafelerine vur yeter. sağına soluna farketmez ayak yanından tıpış tıpış geçer
nasılsa vurmaya kalksa bile ıskalar :bandit:

Çevrimdışı can1903

Yıldırım Demirören tam bahsettiğin isim. Pazarlık yapmadan işi bitiriyor.

Tabata
Ferrari
İsmail
Cidden seni ve düşünceni alkışlıyorum :D Alexis-Milos-Pedroya verilen parayı toplayıp şuan kaliteli stoper alabilirdin ama hepsini aldın 1 stoper etmiyor @TANERCAN
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Yasin A.

fabricio agosto gelmesin ya şaka mı bu?

Çevrimdışı can1903

En çok istediğim sağ beki ezeli rakibimiz galiba istanbula getirmiş. Bir internet sitesinin haberine göre.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Necmi

Cidden seni ve düşünceni alkışlıyorum :D Alexis-Milos-Pedroya verilen parayı toplayıp şuan kaliteli stoper alabilirdin ama hepsini aldın 1 stoper etmiyor @TANERCAN
tamam o zaman 3-4 yıl hiç transfer yapmayalım parayı biriktirelim
4 sene sonra iyi bir stoper alırız o zaman
hangi kafada yaşıyorsunuz anlamıyorum o zaman kirada verme topla onları ev satın al.
bu kadar basitse.
keşke bu güne kadar hiç transfer yapmasaydık parayı biriktirseydik şimdi barcelona kurardık o parayla :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı can1903

tamam o zaman 3-4 yıl hiç transfer yapmayalım parayı biriktirelim
4 sene sonra iyi bir stoper alırız o zaman
hangi kafada yaşıyorsunuz anlamıyorum o zaman kirada verme topla onları ev satın al.
bu kadar basitse.
keşke bu güne kadar hiç transfer yapmasaydık parayı biriktirseydik şimdi barcelona kurardık o parayla :kop: :kop: :kop:
son 10 senede kaleci ve stopere verilen boş paraları savunmamalıyız.

Biriktir demiyorum. 1 Kere paraya kıy. Muslera gibi sana kupa kazandırınca kat kat değeri gelir zaten.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

fener taraftarına yazık Vallahi hayal satıyorlar önce skrtel, şimdi de wiel uefa kısıtlamayı getirmiş nasıl alsınlar  :lol:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Son Dakika: Beşiktaşımız Deportivo İle Sözleşmesi Sona Eren Kaleci Fabri'yi Renklerine Bağladı. ( NTVSPOR)

Nedense hala inanmıyorum  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Etiketler: