2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 212 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11509071 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 29 Ağustos 2016, 01:10:05 atalay ]

Çevrimdışı saricasi

Fabriconun videolarını izledim refleksleri iyi ve çabuk bir kaleci fakat kaledeyken  aceleci hareketler yapabiliyor bu başımıza iş açabilir yine bir kumar oynadık diyebiliriz belki bu sefer tutar boyko alınması zor bir kaleciydi kesin tutar dedik tutmadı belki bu kaleci kumar gibi gozuksede uyum sorunu çabuk aşar belki başarılı olur birde dün başkan boyko kalcak gibi konuştu belkide kamptan sonra 3 tane tecrubeli kaleci olcak hangisi iyise o geçicek.
İlklerin takımı Beşiktaş'a Türkiyenin ilk akıllı Stadyumu yakışır!

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Buna imza parası vermedik eren Albayrak imza parası isterdi dicekler

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dediler bile benzer birşey  :evillol: :evillol:
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı can1903

Mandanda'nın ne kadar imza parası istediğini biliyor muyuz peki?
Fabri 1 milyon €'ya oynayacak 3 sene katkı alamazsan 3 m € zarardasın. Transfer nasıl yapılır dersi lazım E.Torunoğullarına.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı mylife1903

Sambade'yi gönderiyorsun, Fabri alıyorsun. Bu ne perhiz..
Turk usulu transfer iste

Çevrimdışı tuncaboylu

Kimse olayın pek farkında değil, ama Fabri'yle gerçekten anlaşıldıysa West Ham Gökhan Töre'den vazgeçti demektir.

Gökhan'dan gelecek paranın bir kısmı kaleci için kullanılabilirdi, eğer kaleci için acele ediyorsak demek ki o paranın gelmesinden umudu kestik.

Çevrimdışı tangaz

ben hala gerçek olduğuna inanmıyorum fabri işinin adam hali hazırda sakat ön görülen geri dönüş süresi temmuz başı diyor yanisi dönemeyebilir de... şayet bu planlanıyorsa da boykonun d.moskova 1,5mio kiralık haberleri doğrudur ve tolga ile yola dewam kararı alınmıştır fabri ve pınar şaşal da yedekleri olacaktır...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

abi , Mandanda gibi 0'a yakın  risk bonservisi elinde olan kaleciler de var.
varda bakalım sana gelmek istiyormu?
burda her boşta olanı alabileceğimize dair bir kanı varda o iş olmuyor
ben arfa atletico madriti reddetmiş :D biz boşda adam neden almıyoruz diyelim.

Çevrimdışı can1903

Turk usulu transfer iste
Erdal Torunoğulları resitali. Transfer sihirbazı falan diyorlar birde. Gomez dışında tutan yok. Demba Ba - Sosa demeyin. ANÇ aldı onları.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Serhat Akkaya

ben hala gerçek olduğuna inanmıyorum fabri işinin adam hali hazırda sakat ön görülen geri dönüş süresi temmuz başı diyor yanisi dönemeyebilir de... şayet bu planlanıyorsa da boykonun d.moskova 1,5mio kiralık haberleri doğrudur ve tolga ile yola dewam kararı alınmıştır fabri ve pınar şaşal da yedekleri olacaktır...
Ukrayna'lı bir adam Rusya'ya transfer olmaz unutun o işi.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mylife1903

varda bakalım sana gelmek istiyormu?
burda her boşta olanı alabileceğimize dair bir kanı varda o iş olmuyor
ben arfa atletico madriti reddetmiş :D biz boşda adam neden almıyoruz diyelim.
Sadece bosta olan degil @Necmi abi simdi glim icin monaco ile biz ayni parayi versek hatta 200bin cok versek adam gelir mi?
Zor gelir bence.
Mandanda bekliyordum monacodan bir teklif. Mis gibi yer. Kosa kosa gider.
Bize de gelir neden gelmesin sark hizmetidir 1 alacagi yerde 3 verirsin, gozunu kapar vazifesini yapar

Çevrimdışı kartal190321

vasat dediginiz istemediğiniz futbolcuların kaç maçını kaç sezon izlemişsiniz acaba...artıları ne eksileri ne vasat özeliklerini sayın bizde bilelim..youtubeden videolara bakıp 3   4 maç izlemekle  vasatlık anlaşılmaz. çok begendiğiniz muslera yada onurun bu sene oynadıgı maçlara baksanız 2 ligde oynatmazsınız..transfer şans işidir bazen en kötüsü tutar bazende en iyisi tutmayınca tutmaz sen bitik gomezi aldın rakibin van persi aldı ama gomez küllerinden doğdu  van persi hiç oldu ...tolga alındıgı dönem yere göge sıgdırılmıyordu.kaleci sorunumuz bitti deniliyordu forumlarda sosyal medyada.aynı tolga bugün yerin dibine sokuluyor.dembaba sakat dendi burun kıvırdılar...gomez sakat dendi bitmiş adam dendi ama bugün el üstünde tutuluyor.atibayı antalya getirmişti antalya  alacaktı biz aldık o zaman anadolu topçusu deniliyordu bugün gitmemesi için uğraşıyoruz.
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı Kalyoncu

Erdal Torunoğulları resitali. Transfer sihirbazı falan diyorlar birde. Gomez dışında tutan yok. Demba Ba - Sosa demeyin. ANÇ aldı onları.
Ben ahmet nur çebinin yurt dışına çıktığını daha görmedim :)

Çevrimdışı Serhat Akkaya

vasat dediginiz istemediğiniz futbolcuların kaç maçını kaç sezon izlemişsiniz acaba...artıları ne eksileri ne vasat özeliklerini sayın bizde bilelim..youtubeden videolara bakıp 3   4 maç izlemekle  vasatlık anlaşılmaz. çok begendiğiniz muslera yada onurun bu sene oynadıgı maçlara baksanız 2 ligde oynatmazsınız..transfer şans işidir bazen en kötüsü tutar bazende en iyisi tutmayınca tutmaz sen bitik gomezi aldın rakibin van persi aldı ama gomez küllerinden doğdu  van persi hiç oldu ...tolga alındıgı dönem yere göge sıgdırılmıyordu.kaleci sorunumuz bitti deniliyordu forumlarda sosyal medyada.aynı tolga bugün yerin dibine sokuluyor.dembaba sakat dendi burun kıvırdılar...gomez sakat dendi bitmiş adam dendi ama bugün el üstünde tutuluyor.atibayı antalya getirmişti antalya  alacaktı biz aldık o zaman anadolu topçusu deniliyordu bugün gitmemesi için uğraşıyoruz.
1 senedir sakat olan adamıda almazsın di mi? Hadi onu geçtim Tüm kariyeri boyunca 58 üst düzey lig maçına çıkmış bir kaleciyi hiç almazsın di mi? Osmanlıspor olsa bu takım alırsın ama burası Beşiktaş.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Fabri haberleri umarım gerçek dışıdır.

bermuda şeytan üçgeni gibi oldu tolga,boyko ve fabri :D

Çevrimdışı Yusuf Elhuseyni

umarım dogru degildir ama sanki dogru :(

ayrıca eren albayrak'ı layık görmeyenlerden biri benim. fabriyi de layık görmuyorum. ne alakası var onu da anlamadım.

zugurt tesellisi olcaksa; butçemizi bek ve stoper transferlerine ayırdık anlamına gelebilir bu. bari oraları saglam yapalım.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

bu transfer gerçekse ben bıraktım artık transferi falan kimseyi almasalar da olur  :bandit:

Çevrimdışı can1903

Ben ahmet nur çebinin yurt dışına çıktığını daha görmedim :)

Demba Ba transferini hatırla biraz hocam  :busted_cop:

Çevrimdışı Berat

Basında çıkan transfer anlaştı iddaaları yem olsun , yoksa kafayı yerim vallahi.

Çevrimdışı mertnet

bermuda şeytan üçgeni gibi oldu tolga,boyko ve fabri :D

Ahahaha...
Üçlüye bak  :lol:
ŞL kurasında Allah gs şansı versin yoksa sıkıntı büyük olur.
...diyor sensei Mert.

Çevrimdışı tangaz

Ukrayna'lı bir adam Rusya'ya transfer olmaz unutun o işi.

ilk aklıma gelen örneği vereyim o zaman. bknz. marco devic  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Berat

Ahahaha...
Üçlüye bak  :lol:
ŞL kurasında Allah gs şansı versin yoksa sıkıntı büyük olur.

O da yetmez.

Çevrimdışı emrecakmak

Geçen katıldığı canlı yayında N'doye ile anlaşmıştık sağlık kontrolü için randevu falan ayarlıyoduk başkan kapat telefonu İtalya'ya git dedi demişti, sonuç olarak Gomez geldmışti umarım tekrar kapanır o telefonlar..

Çevrimdışı Morgan Schneiderlin

Dinamo Moskova bu yıl KÜME DÜŞTÜ. Hem kiralıyor hem de 1.5 milyon euro veriyor ha?  :lol: Boyko da çok seviyor Rusları ki Rusya 2. ligine gidecek  :claps:

Çevrimdışı Serhat Akkaya

ilk aklıma gelen örneği vereyim o zaman. bknz. marco devic  :bandit:
O savaştan önce transfer olmuştu diye hatırlıyorum.
Korku akıl katilidir.

Etiketler: