Formula 1
Formula 1

Beşiktaş Forum|Formula 1 F1 yarışlarını burada konuşacağız.

0 Üye ve 15 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Formula 1  [Okunma sayısı 179321 defa] Formula 1

Çevrimiçi MUSTAFA_

Alt klansman da olsa ilk Formula pilotumuz geliyor  :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

:)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Alt klansman da olsa ilk Formula pilotumuz geliyor  :tabe:

e sporcuymuş pilot değilmiş ama?
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

e sporcuymuş pilot değilmiş ama?
Ben önceden yayınlarını izlediğim için biliyorum. Küçük yaştan beri motor sporlarının içinde olan birisi. Daha önce de sponsor bulamadığı için sporu bırakmaktansa espor ile devam etme kararı almış ve yayıncılığa başlamıştı. Son 2 aydır Borusan Otomativ'in (BMW) arabası ile yarışlara katılıyordu. Şimdi de Formula takımının biriyle anlaştı ve yarışacak.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Ben önceden yayınlarını izlediğim için biliyorum. Küçük yaştan beri motor sporlarının içinde olan birisi. Daha önce de sponsor bulamadığı için sporu bırakmaktansa espor ile devam etme kararı almış ve yayıncılığa başlamıştı. Son 2 aydır Borusan Otomativ'in (BMW) arabası ile yarışlara katılıyordu. Şimdi de Formula takımının biriyle anlaştı ve yarışacak.
f1 oyunuyla buralara kadar gelindiğini bilseydim hayatımı ona gömerdim :D helal valla ne diyeyim
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

f1 oyunuyla buralara kadar gelindiğini bilseydim hayatımı ona gömerdim :D helal valla ne diyeyim
O seviyeye gelmek için küçük yaşta carting yarışlarına katılman ve başarı elde etemen lazım  :tabe: Espor'dan bu noktalara gelmedi. Yarış geçmişi ve tecrübesi ile birlikte simülasyonlarda yakaladığı yüksek başarı ile elde etti  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

İlk yarış ve yağmur için fena değildi. Tecrübelendi. Zamanla daha iyi olacaktır  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bugün de ikinci yarışı olacak  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Daha fazla yarış daha fazla zevksiz yarış olmaz umarım  :tabe:

FIA Dünya Motor Sporları Konseyi, bugün gerçekleştirilen toplantıda 2020 F1 takvimini ve birçok farklı serinin takvimini onayladı.
22 yarış ile F1 tarihinin en uzun sezonu olacak 2020 F1 sezonu, 15 Mart'ta Avustralya'da başlayacak, 29 Kasım'da Abu Dhabi'de sona erecek.

Mevcut takvime göre 2020'de iki yeni yarış düzenlenecek. Vietnam GP 5 Nisan'da, Hollanda GP ise 3 Mayıs'ta gerçekleşecek. 2 yarışın gerçekleşmesi de pistlerin resmi olarak onaylanmasına bağlı olacak. Almanya GP ise takvimde yer almayacak.

FIA Dünya Motor Sporları Konseyi ayrıca 2020 Sportif Kuralları'nda planlanan bazı değişiklikleri de gündeme aldı. Bunların içerisinde bazı yarışlarda ters grid sıralama yarışı yapılması planı yer alıyor. Bu konular daha sonra elektronik oylama ile sonuçlanacak.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

:D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Leclerc şanssızlıkla başladığı yarışı iyi bir yerde bitirdi  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Leclerc'in startta yaptığı kaza  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı KAP

Ferrari'deki sanssizlik seviyesi Besiktas'la yarisir. Siralamada 1-2yi kapatsalar bile yuzleri gulmuyor. Yillarin takimi olmasa neyse.
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Keşke geri gelse ama mevcut şartlar altında geri dönmesini imkansıza yakın görüyorum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Keşke Türkiye twitchde de yayınlansaydı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Koa_lAA

renault japonya dan diskalifiye olmuş... fren lerde kontrolü tamamen sürücüde bırakmamışlarmı ne... daniel ve nico nun 7 ve 9. luk gümlemiş...

Çevrimdışı tangaz

renault japonya dan diskalifiye olmuş... fren lerde kontrolü tamamen sürücüde bırakmamışlarmı ne... daniel ve nico nun 7 ve 9. luk gümlemiş...

bu fransızlarda her yerde çakallar beyoğlu paris caponya hiç farketmiyor ne kadar fransız varsa hepsi çakal  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi MUSTAFA_

bu fransızlarda her yerde çakallar beyoğlu paris caponya hiç farketmiyor ne kadar fransız varsa hepsi çakal  :D
Tüm Formula takımları çakal. Kuralları delmek için ARGE çalışması yapıyorlar sürekli. Böyle bariz bir hatayı yaparak kendi topuklarına sıkmışlar.

Beşiktaş Tarihi
★★★