Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 286 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5039252 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı 'TaNeR'

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı onurturan

o zaman yarin icin problem yok neden kastiniz bu kadar 2 gun sonra hasta olursa verirler ilaci duzelir dimi :D
biz birilerine gıcık olduğumuz için çimlere basmalarını istemediğmiz için tepki göstermedik.. sadece korkumuzu belirttik..Acaba dedik..Sen bizden daha çok emek sarfettin daha çok korkarsın böyle bi durumdan bunu da biliyorum.. Ama direk bağırıp azarlarsan bizi de kırarsın kendine de yakışan bi davranış olmaz.. Çünkü sen bizim kaç yıllık saygı duyduğumuz bize göremediğimizi gösteren kardeşimizssin @Efe

Çevrimdışı ilhan mansız

bence biraz sakin olman lazım insanların 3 yıl boyunca vidasına kadar merak edip hergün açılışı için gün saydıgı stadının çimini düüşünmesi ve üzülmesi doğal ...hemen parlama bence
bunu yazdığınız kişinin burada 3 yıl boyunca ne kadar emek verdiğini biliyor musunuz? şu yazdığınız yorumun burada en son yazılacağı kişi herhalde Efe dir.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

@Efe dün terliyken su içince bugün hemen hasta olur musun ?

Hayır bardağı değiştirdim..

Bi dakka lan bu o değildi :evillol: :evillol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi Necmi

Necmi hocam, kapanış konuşmasını alalım, fazla heyecanlanmazsan seviniriz,  :D :D bugünkü heyecan yetip arttı.
Heyecan yarın olacak bu gün benim için sıradan bir pazar günü.
Geri sayımın gün kısmı bitti artık açılış için saatleri sayıyoruz.

Çevrimdışı tangaz

:iblush: :iblush: doğrudur Efecim.. ben de birşey bildiğimi iddia etmiom zaten.. Tangaz abiyi linç ettiler ona içerledim

sağol eksik olma @sallapati  ama kimsenin linç ettiği ya da linç olduğu yok, o aşamaya gelmek için 40 fırın ekmek yemeleri lazım teşebbüs edenlerin,  adı üzerinde burası bir forum karşıt görüşler olacak bilen bilmeyene bildiklerini anlatacak dileyen bilgiyi alır dileyen almaz bu kişilerin tercihidir. yoksa burada yada günlük hayatımızda ne olduğumuz belli dileyeni ankarada ofisimde misafir etmekten mutluluk duyarım  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı nusretaslanturk

son başlık kilitlenmeden bir mesaj bırakayım :) stadın yapımda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.  vakti zamanında  @bjk_mabet 'in kapasite soruları ile bunaldığı bir sırada @sallapati tarafından yapılan ve inşaat sürecinin en komik( en azından benim en çok güldüğüm) capsi de ekleyeyim. gerçi sonundaki kısaltmadan dolayı silinebilir ama olsun  :D
caps demişken efenin gözlerine atıfta bulunduğumuz bu caps'i de stad başlığının sonuna koyalım :)

Çevrimdışı ilhan mansız

yarın organizasyon var mı? neredesiniz?

Çevrimdışı 'TaNeR'

Kaçıranlar için,

stadın içinden çimlerin durumu (Fatih Doğan periskop linki):

https://www.periscope.tv/w/1mrGmjaeqYZJy
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı SoRe

bunu yazdığınız kişinin burada 3 yıl boyunca ne kadar emek verdiğini biliyor musunuz? şu yazdığınız yorumun burada en son yazılacağı kişi herhalde Efe dir.
yok bilmiyom  ..deget benim yorumumda ne var sakin ol diyorum  kardeşimize ...

Çevrimdışı ahmet türken

Aslinda SporToto olayi sponsorluk adinda bir hibedir. Büyük ihtimalle resmiyete dökmek icin sponsorluk adi altinda yapilmistir. Denizbank 5 sene icin 15 Mio TL (5 Mio USD) verirken Sportoto neden 50 Mio TL verisin ki?. Gercek sponsorluk anlasmasi olsa Sportotonun da 15 20 Mio TL arasi birsey vermesi gerekirdi. :ok:

Çevrimdışı Efe

biz birilerine gıcık olduğumuz için çimlere basmalarını istemediğmiz için tepki göstermedik.. sadece korkumuzu belirttik..Acaba dedik..Sen bizden daha çok emek sarfettin daha çok korkarsın böyle bi durumdan bunu da biliyorum.. Ama direk bağırıp azarlarsan bizi de kırarsın kendine de yakışan bi davranış olmaz.. Çünkü sen bizim kaç yıllık saygı duyduğumuz bize göremediğimizi gösteren kardeşimizssin @Efe
benim kimseye bagirdigim yok bosuna ortaligi velveleye veriyorsuunuz o cimlere hic bisey olmaz rahat olun bosuna kendinizi kasiyorsunuz ve uzuluyorsunuz ve sayfayida olumsuzlukla dolduruyorsunuz bosuna uzelmeyin diye kestim konusmalari bisey olmaz herseye cok fazla tepki gostermeyin bu kadar stad yarin aciliyor artik
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ilhan mansız

yok bilmiyom  ..deget benim yorumumda ne var sakin ol diyorum  kardeşimize ...
ben de sana diyorum ki bu forumdaki en sakin kişidir zaten, 2 yıldır bu forumdayım kimseye yanlış bir hareketini görmedim kimse de görmemiştir ve kimse sakin ol deme gereği duymamıştır.

Çevrimdışı onurturan

:claps: :claps: ben du gece hayatta uyuyamam heralde abi..

Çevrimdışı SoRe

ben de sana diyorum ki bu forumdaki en sakin kişidir zaten, 2 yıldır bu forumdayım kimseye yanlış bir hareketini görmedim kimse de görmemiştir ve kimse sakin ol deme gereği duymamıştır.
:claps: :claps: :claps:  :hosgeldin

Çevrimdışı emrecakmak

Ledler çok hoş :) bir de üstleri açsalar

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
[ Son Düzenleme: 10 Nisan 2016, 20:06:31 emrecakmak ]

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Ben burayı hala anlayamadım. Tam olarak neresi? Ne için kullanılacak? Girişte gişeler falan var.

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı iyimserure

son kalan şeffaf yarın mı takılacakmış?

Çevrimdışı dj_dellyy

beyler bugün yoktum şunu bana heyecan yapmadan anlatacak arkadaş arıyorum  :biggrinking:

Haber Kartalı ‏@HaberKartali  5 sa.5 saat önce
Vodafone Arena'da son çalışmalar sonucunda stadın kapasitesi 43.700 oldu. (NTV Spor)

Çevrimdışı Orhan

Kösele çimi zehirliyor dediler geçenlerde bir tv kanalında
Abi kosele dedikleri preslenmis deri degil mi? Benim babam ayakkabici burnumu soka soka ayakkabinin tabanini koktugumu hatirlarim musteri kosele mi derdi oyle anlardim kucukken.Ve yuzde yuz dogal malzemedir su gorse bir sure sonra deforme olur hatta. Yani derideki kimyasal mi etkiliyor yada disaridan mikrop mu tasiyor diye boyle diyorlar anlamadim. :alala: :alala: Ama ustune basa basa kosele lafinin gecmesi tuhaf

Çevrimdışı ayayhan

Aslinda SporToto olayi sponsorluk adinda bir hibedir. Büyük ihtimalle resmiyete dökmek icin sponsorluk adi altinda yapilmistir. Denizbank 5 sene icin 15 Mio TL (5 Mio USD) verirken Sportoto neden 50 Mio TL verisin ki?. Gercek sponsorluk anlasmasi olsa Sportotonun da 15 20 Mio TL arasi birsey vermesi gerekirdi. :ok:

denizbank sadece para vermedi yalnız 

kredi tarih ve fazilerinde düzenleme yaptı

Çevrimdışı Gürcan

denizbank sadece para vermedi yalnız 

kredi tarih ve fazilerinde düzenleme yaptı
Aynen deniZbank ile ozel bir anlasma var diye bende biliyorum bu sebepten dusuk ucret verdi.

Cime zarar vermemistir verdiyse bile bunun boyle olacagi belliydi sis e o kadar para verildi protokol acilislari genelde boyle olur onun icin bi zahmet sis calissin :)

Not : benimde icim gitti herkez basınca