Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 15 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5171323 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ahmetx

eline sağlık yapılabilir durumu var mı bilmiyorum ama bende üstüne paint yaptım :D  @cursedofdragon
çıkış kapısını kapatmışsın basından kimse giremez @SDemirsoy  :D
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Serdkar

:D

Çevrimdışı Deadam

Baba Hakkı Tribünü 116 12 50 

Biletimi aldım :D

Yehuuuuu
Ömrüm iki Renk arasında doğarken gördüğüm Beyaz, Ölürken Göreceğim Siyah. Bana Hayat Her Zaman Siyah-Beyaz

Çevrimdışı burhan

acaba çatı aralarında olan beyaz borular ne için olacak

Çevrimdışı tangaz

ben olsam basını zaten misafir tribünü altındaki köşeye sıkıştırırdım çok bile onlara (.... basın bunu da yazın)  :evillol:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı SDemirsoy

örnek yaptım abi böyle bir kartal başı olsa süper olmaz mı

Çevrimdışı capo di capi

Halı sahalarda da olan plastik -nasıl desem- granüller.. Aşağıdaki resimde SBR granül dediği..

Eyvallah dostum. Sanırım bu uygulamayı yapmak zorundalar. Tabi buna bağlı olarakta rengide kötü gözükecek malesef.  Petrol yeşili gibi olacak.
Süleyman Seba Ölümsüzdür

Çevrimdışı Erdem Çözer

Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı berkotistis

çatı arasına ne yapıyorlar  :alala:

hakkaten çok merak ettim acaba ne yapıyorlar ki

Çevrimdışı ahmetx

Çevrimiçi sozkul

alternatifi daha pahalıya satmak değil karaborsayı engellemek.. devir yapılmasını engelle olsun bitsin

Hastalandın, maça gidemeyeceksin, kızım, oğlum karım gitsin bari diyemezsende kötü olur.

Çevrimdışı Emre.Guler

acaba çatı aralarında olan beyaz borular ne için olacak

Haydee al işte bir tahmin yarışması daha :) Kinder Surprise gibi stad ya her gün yeni bir şey çıkıyor

Çevrimdışı Erdem Çözer

hakkaten çok merak ettim acaba ne yapıyorlar ki

işin ilginci kale arkasına taktıkları parçalara benziyor  :alala:

Çevrimdışı ahmetx

örnek yaptım abi böyle bir kartal başı olsa süper olmaz mı
süper olurda ortadaki çıkışı maç günleri haricinde kapatmaları lazım.

Çevrimdışı Gürcan

Kolonlardako acik kablo yerleri ne zaman kapatilacak acaba ilk maca yetişmesi gerek sabotaj olabilir

Çevrimdışı Hakan Bilgin

Beşiktaşlı duruşu reflekstir esas duruşa benzemez en acı tarafıda sonradan öğrenilmez

Çevrimdışı mylife1903

Bu sefer de "Bilet aldık, devredemiyoruz" diye (haklı olarak) isyan edenler olacak. 3'lü bilet alıp, bir tanesini babasına veremeyecek mi adam?

Çözüm insanların özgürlüğünü mü kısıtlamak yani?

Hangi ozgurlugumuz var ki kisitlanacak, isin icine biraz para girdimi ozgurluk mozgurluk kalmiyor.
Menuleri gordum vay 5lira yuh be yuh, ogrenci taraftariz var, engelli taraftarimiz var emekli taraftarimiz var.

Baskan stadi bitirdikten sonra stadi ve besiktasi gormek icin maddi durumu olmayan insanlari dusunmel zorunda sirf parasi yetmiyor diye besiktasli kardeslerimizin stadi gorememesi kabul edilemez.

Ayrica 25 bin kadar kombine satildi insanlar insaata kombine aldi. Bu insanlar unutulmamali ve yasatilmalidir. Bir duvara hepsinin ismi yazilsin hatta loca sahiplerinin bu duvara bize stadini acan ibb, osmanlispor, konyaspor gibi takimlarinda isimleri yazilsin herkesten cok emek verdi bu insanlar ayrica unutmadan doneklik ve kaypaklik yapmayannts camiasi unutulmasin bazi yevsek istanbul takimlari gibi oluculuk ve firsatcilik yapmayip konyada oynamayi kabul ettiler.

Çevrimdışı hm1506

Aldim bileti Allahima sukurler olsun. 3yil insaati gozlerim kor olurcasina takip edip orada olamamak cok koyardi. Elimizde buyudu kerata :) dugunune gitmemek olmazdi.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Erdem Çözer

Kolonlardako acik kablo yerleri ne zaman kapatilacak acaba ilk maca yetişmesi gerek sabotaj olabilir

yetişmezse bile geçici bir kapatma uygularlar.. zaten o gün adım başı polis olur..

Çevrimdışı Deadam

Ankaradan Maça Gidecek arkadaşlar varsa bir arabayla yol parasını bölüşüp gidebiliriz. Forumda böyle bir bölüm var mı bilmiyorum.

Ömrüm iki Renk arasında doğarken gördüğüm Beyaz, Ölürken Göreceğim Siyah. Bana Hayat Her Zaman Siyah-Beyaz

Çevrimdışı tangaz

led meshler için olabilir mi?

başkan son röportajların birinde ( o kadar çok ki hangisi olduğunu sorma hatırlamıyorum  :D) oralar şimdilik açık kalacak bazı projelerimiz var ama ileride uygulayacağız belki bakıyoruz demişti... @ahmetx
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı bad75

Çevrimdışı Erdem Çözer

basına güvenlik bilgilendirmesi başlıyor galiba..